Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) Mercutio_ válasza ígyvanferi (#47040) üzenetére


Mercutio_
félisten

Grat! :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47052) tomcica válasza Vertigo18 (#47043) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A te sebessegeddel csak a tempo kitolasatol fugg.Rendes alapozas es mar annak a vegen kimenne solo felmero alatt is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47053) tomcica válasza kilinked (#47050) üzenetére


tomcica
Topikgazda

1:56-ot futottam 800m-en 3:59-et 1500m-en,8:55-ot 3000m-en.Ebbol az 1500-as ido volt az amit nem sokan futottak itt meg a kornyeken,a 800-at gyorsabb labu futok betoltak 1:52-1:55 kornyekere.
Nem kovetem a veteran kozeptavot,abban az evben 40-et toltottem,kategoriaban nem futott itt a balkanon senki 2percen beluli idot. :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47054) Vertigo18 válasza tomcica (#47053) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként erre a 800-ra is érdemes lehetne ráfeküdni egy edzettebb embernek, mert ha levonunk olyanokat, mint te, simán lehetne dobogós sokunk, ha rászánna mondjuk fél évet célirányosan...

Egyébként jó volt látni a futást, szép volt! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47055) inf3rno válasza Vertigo18 (#47047) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szedjél be diozmint, az talán valamit segít a dagadáson, ha felpolcolni nem tudod. Csodát az se tud tenni. Kennék még rá valami gyulladáscsökkentőt, pl voltaren gél.

A félmaratont nézve igazából csak annyi kéne, hogy valahogy bepréseld az edzéseket legalább 3-4 minden hétre. Akkor egy idő után magától jön a pb ennél az időnél, ha olyan napod van. Fél év talán elég lenne rá.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#47056) tomcica válasza Vertigo18 (#47054) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A kozeptavra sokkal kevesebb (de annal intenzivebb munka) szukseges.Egyetlen hatranya,hogy sooookkkaaaal konnyebb megserulni a rengeteg 100-150-200-300-400m ismetleseknel es a plyometrikus es egyeb erositesnel :K
Neked osztonosen es alapobol jobban menne a 800-1500-3000m ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47057) ígyvanferi válasza Chuck Norris (#47049) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi mindenki! :R

Azt végképp nem tudom elképzelni, hogy ezt tudnám űberelni egy hét múlva. Igazából még mindig egy kicsit hihetetlen ez is. A pb-n túl persze a titkos cél a 4 percen belüli ezrek voltak idén őszre, de az már 1:24:20 alatt stimmelt volna. Ehhez képest egy hajszállal csúsztam ki az 1:23-ból (utólag picit bánom is, hogy a végefelé már nem figyeltem az órát, hol tartok). Mindegy, azért igyekszem egy hét múlva is kifutni, amit épp ad. De belegondolni is fáj, hogy még egy ilyet nyomjak le mostanában. :DDD Az idegrendszerem jobban elfáradt benne egyébként, mint bármelyik izmom, lábaim tök jól vannak.
Ja, igen, szépen összebarátkoztam azért a Pegasus Turboval. Korábban írtam, hogy első egy-két alkalom után csalódás, nem igazán jött be, viszont apránként ráéreztem a futásra benne, úgyhogy végül azt választottam tegnap. F.sza cipő na, nincs mese. :D

[ Szerkesztve ]

(#47058) tomcica válasza ígyvanferi (#47057) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mondtam en h a Turbo az jo cuccos,kar h mar nem gyartjak,siman vennek ujra.Epp egy Turbo 2-t nyustolok,a mai 24km is abban ment.Mindenes cipo,talan az Adidas Boston ilyen meg :K

Ha nem erzed a mentalis erot akkor NE fusd ujra.Inkabb legyen egy rovidebb tav pl 12 v 15km es probalj meg azon PB-t menni.
Amugy ilyenkor keves edzes kell,inkabb regeneralo szinte az egesz het.Egy rovid porgos valtogato pl 5-7 x 200m gyors (3k iram) 200m kozepes (FM iram) valamikor a het elejen,es het kozepen egy 3 x 1000/1000m (egyik 1000m 10K sebesseg,masik 1000m kb maratonos sebesseg) v. 3km fokozo tempo FM-rol 5K-ra a legvege.Szoval epp csak egy kis minoseg.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47059) ígyvanferi válasza tomcica (#47058) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Turbo 2 amúgy az enyém is, csak lusta voltam kiírni a számot. Az eredeti Turbot valószínűleg már nem fogom tudni kipróbálni.

Már befizettem a nevezést a félmaratonra, úgyhogy marad az. Csak a tempót fogom szépen visszafogni. Nincs sok nevező (eddig 21-en vagyunk félmaratonon nők és férfiak együtt), úgyhogy megpróbálok csak simán a helyezésre menni. 13 férfi, persze lehet, hogy ebből 3-an is sokkal gyorsabbak, mint én, akkor így jártam. Úgyhogy itt nem is reklámozom, hogy mi a rendezvény. :DDD Na jó, erről van szó, ha valakinek esetleg még megjön hozzá a kedve. Semmit nem tudok a pályáról, de olyan kis kellemes terepnek tűnik egy vasárnap délelőtti futáshoz.

Szerintem most is lehetett annak szerepe, hogy az elmúlt két hétben elég lájtosan futottam, részben lakásfelújítás, részben továbbképzés, részben talp-bőr szétcsesződés miatt. Jóval a tervezettnél lazább intenzitással, kevesebb távval abszolváltam ezt a két hetet. Lehet, ha ezek nem fogtak volna vissza, túledzem magam, és nem ment volna a tegnapi így. Ki tudja...

(#47060) tomcica válasza ígyvanferi (#47059) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A helyezesre valo futas eeegesz mas,ott szabad/lehet sokszor sporolni,vagy valtogatoval torni a tempot.Ez persze nem a legoptimalisabb tempot adja,PB is sokszor elmarad,de ilyenkor az nem erdekes.Ha nincs senki akivel futhatsz akkor pedig oromfutas erzesbol :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47061) emvy válasza ígyvanferi (#47040) üzenetére


emvy
nagyúr

Fu, nagyon szep, atom. Gratula. :)

while (!sleep) sheep++;

(#47062) tomcica


tomcica
Topikgazda

Nalunk a csapat a tegnapi nappal megkezdte az alapozast. 3.5-4honap alapozas, azzal h minden honapban picit novelunk a konnyu es eros tempok mennyisegen.
Tegnap 24km ment mindenkinek, ez 4km kozos melegitest jelent 6fajta futo gyakorlattal, mindbol 2-2 ismetles, valamint volt nehany gyorsito es egy 400m fokozo (5:30rol 3:30-ra).
Utana 20km kulonbozo csoportok voltak 6:00,5:45,5:30 a lanyok, 5:00 es 4:30 a fiuk. Annyi volt a cifrazas benne, h amikor az 5:00-as fiuk lekoroztek a 6:00-5:45 lanyokat, akkor a lanyoknak fel kellett 400m-t kapni 5:00-ra es menni veluk. Ugyanigy amikor en 4:30-al lekoroztem az 5:30-as csoportot akkor ok 4:30-on jottek velem 1kort.Amikor az 5:00-an futo fiukat ertem utol akkor felkaptunk 4:00-ra egy kort.
Ez mellett volt mindenkinek gumi huzas 1-5 kor, lassan.
Jovo heten egy masik hosszu futas lesz a program, klasszikus fokozo, 20km lanyoknak 6:00-5:00 (vagy ahol megall a gepezet, van akinek 5:30-20 eleg) fiuk 5:00-4:00,szinten megallni 4:30-20-nal meg mielott atmenne kopkodosbe. Valojaban ki tudnak preselni magukbol, de itt ez nem cel, majd tavaszra. Szoval amikor korozok le valakit mindig megnezem a mozgasat messzirol, kozelrol es a legzeset meghallgatom. Ha nagyon dolgozik az irammal akkor szolok h lassitson, v pihenjen par percet.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47063) taranis


taranis
addikt

Azt nem tudjátok, hogy Garminnál utólag kiderül e valamiből, hogy egy adott futásnál működött e a mellkaspánt, vagy optikai pulzusmérés volt e?

colorizer.net

(#47064) dabgergo válasza taranis (#47063) üzenetére


dabgergo
őstag

Sajnos semmi sem jelzi utólag, régebben én is kerestem, akkor még tuti h így volt :(

Verseny lemondás kapcsán a biztonság kedvéért egy kérdés:

"Ha visszalépésedet az eseményt megelőző hét hétfő éjfélig jelzed felénk, akkor 500Ft kezelési költséglevonása után a befizetett nevezési díjadat jóváírjuk az egyenlegedbe."

Ez ugye azt jelenti h a verseny hetén lévő hétfő éjfélig mondható így le, ugye? Nem két héttel hamarabb kell? A "megelőző" szó zavar be :D

(#47065) dabgergo válasza dabgergo (#47064) üzenetére


dabgergo
őstag

BSI-s események kapcsán kérdezem - ezt elfelejtettem írni. Itt a lemondásról a teljes cikk.

Sajnos muszáj lemondanom a Siófokról Füredre átrakott versenyt, mert nem tudtam felkészülni rá egyáltalán :( Az a típus vagyok, aki akkor megy el szívesen, ha igényesen fel is készültem, ez most nem adatott meg sajnos, ahhoz drága és messze van h poénból lefussam.

[ Szerkesztve ]

(#47066) taranis válasza dabgergo (#47065) üzenetére


taranis
addikt

Fonyódra tették nem? Én hasonló okokból nem megyek, pedig Siófok jó kis év végi pb állítós verseny volt.

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#47067) dabgergo válasza taranis (#47066) üzenetére


dabgergo
őstag

Ja, azt is elírtam :D igen, nem füredere, hanem fonyódra :)
de a lényeg h akkor most meddig lehet lemondani h csak az 500Ft-ot bukjunk? Ma éjfélig vagy jövő hét hétfő éjfélig?

[ Szerkesztve ]

(#47068) Mercutio_ válasza dabgergo (#47067) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már most tudod, hogy le akarod mondani miért halogatod? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#47069) dabgergo válasza Mercutio_ (#47068) üzenetére


dabgergo
őstag

A kérdés jogos :D van rá válasz: elképzelhetőnek tartom h a következő 7 napban lesz még olyan szigorítás ami akár ellehetetlenítené a versenyt, akkor egyszerűbb lenne, ha ők törölnék.

(#47070) myckey válasza dabgergo (#47069) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem inkább mond le, mert egyelőre kötik az ebet a karóhoz...ami a szigort illeti, nemrég olvastam a friss "naccsasszony" elszólást. Ráadásul jönnek a focis bulik is. Nem lesz sztm egy darabig mindenféle törlés a fejesek részéről.
sztm. :B
Kövi héten elméletileg nekem is lenne verseny, csak csak el kellene menni. remélem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47071) Hi!King válasza dabgergo (#47064) üzenetére


Hi!King
őstag

Én két héttel hamarabbnak értelmeztem Budapest Maratonnál, és akkor mondtam le, de lehet hogy rosszul értelmeztem, és később is lehetett volna.

Szerk.:
Én is okoskodtam, hogy ha a szigorítás miatt lemondják, akkor nem kell lemondanom, Vivicitta alapján ez 500 Ft-ot plusz valamennyi százalék plusz jóváírást jelentene.

[ Szerkesztve ]

(#47072) myckey válasza Hi!King (#47071) üzenetére


myckey
veterán

Nekem a jövő évi UTH ami érdekes lehet, megint.....Májusban. Remélem nem kell okoskodnom az anyagiak tekintetében, bár most ők is máshogy állnak a dolgokhoz, mint idén, szerencsére....( már rendeztem a kedvezményes előnevezést is )
Jövőheti Badacsonyos trailrunnal kapcsolatban egyelőre bizakodó vagyok. Persze az egészség része megint más kérdés, de még bevállalom....( már ha nem lesz zero )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47073) dabgergo válasza Hi!King (#47071) üzenetére


dabgergo
őstag

Ja lehet akkor ma lemondom, de idegesít h ennyire nem egyértelmű az a mondat, kicsit olyan érzésem van mintha direkt nem lenne egyértelmű, de remélem nem erről van szó.

(#47074) ígyvanferi válasza dabgergo (#47073) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Egyértelmű az. Illetve olvasd el a következő pontot, és akkor tuti, hogy egyértelmű lesz. Ma kell lemondanod.

(#47075) tomcica válasza dabgergo (#47073) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amennyiben tudod igy elore ne varj vele, mondd le,ha ezzel egy kicsit is egyszerusited a szervezok munkajat mar az is szep dolog.Tudom penzt keresnek vele stb...stb. de akkor is.Voltam mar a masik oldalon is,segitkezni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47076) dabgergo válasza ígyvanferi (#47074) üzenetére


dabgergo
őstag

Szerintem pont az a baj h túl sokszor elolvastam :D és bele akartam látni h még várhatok vele :) De most már tényleg lemondtam, majd tavasszal reméljük ideálisabb lesz minden a versenyzéshez.

(#47077) Peterhappy válasza ígyvanferi (#47040) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gratulálok!

norby_42: Neked is!

Sárkányka: Neked is! És jobbulást, remélem alakul a lábad. Tényleg nem lett volna szabad végigmenned - szerintem - de le a kalappal, hogy végigcsináltad :R

Myckey, neked is grat :)

Pityu, elég lehangoló a tükrös eset, hála az égnek, nem történt nagyobb bajod.

@ToMacska: az a 800-as veterán nagyon csúnya volt :D

Remélem nem hagytam ki senkit és semmit, sajnos mostanság ritkán jutok ide.

(#47078) danielsz válasza dabgergo (#47076) üzenetére


danielsz
tag

"Ha visszalépésedet az esemény hetének szerda éjféli időpontjáig teszed meg, akkor a befizetett nevezési díjad 25%-a levonásra kerül kezelési költségként," - emiatt gondolom, hogy az eseményt megelőző hét hétfője az ma van, úgyhogy jól tettem, hogy kemonbdtad.

(#47079) myckey válasza Peterhappy (#47077) üzenetére


myckey
veterán

Köszönöm ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47080) danielsz válasza danielsz (#47078) üzenetére


danielsz
tag

*jól tetted, hogy lemondtad, nem tudok gépelni :D

[ Szerkesztve ]

(#47081) Dare2Live válasza Dare2Live (#46950) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Karos mobiltartokról lebeszéltetek a nagy mobil miatt. Kulcsot is kell vinnem az se menne bele.
Holnap vszeg megnézem ezt az övtáskát decathlonban. Nincs messze. [link]
Ha nem jön be és sajnos esélyes pl nem átlátszó eleje akkor lehet ez lesz, csak zöldben. [link]

Jelenleg ilyeneket "futok" játszótéren körbe körbe... :) ez is megakadt mert volt vmi történés aztán meg idő elött mert menni kellett. Ezért is toltam meg picit a végét. [link]. Hja minden kezdet nehéz.

Vmi futótrikókat kell még vennem elég izzadós vagyok sima pamuttrikóba futok és a fenti sebesség és 15C mellett csurom víz a poló futás végére. Javaslat?

És persze cipő is kéne. Tavaly vettem egyet azon az alapon hogy le volt árazva és azt mondták ez jó cipő... meg tetszett. :DDD 1hónapja futogatok most kezdtem olvasgatni és realizáltam, hogy fogalmam sincs milyen is a lábam... Ezzel kapcsolatban, hogy melyik futósboltba menjek ahol megmondják tapasztalat? Vagy bármelyik jó?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#47082) parandroid válasza Dare2Live (#47081) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Felejtsd el. Nem tudod rögzíteni, csúszkál, zötyög, ugrál, rázkódik. A flip belt / form belt a megoldás, vagy valami hasonló elasztikus, zsebes öv.

Pólóban bármilyen technikai futópóló. Lehetőleg márkás. Outletben nézz körül. Én asicsból fogtam ki parndorfban 7 eur-ért darabját (asszem ehhez ötöt kellett venni, amúgy darabja valami 15 volt, de magában az is jó ár), annyiért kb ingyen volt. Amit még szeretek, az a nike miler. Amúgy egy jó aláöltöző (ez akár decathlonos), meg egy hőmérseklettől függő vastagságú technikai hosszú ujjas, és elvagy nulla fokig.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47083) ígyvanferi válasza Dare2Live (#47081) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Milye cipőben futsz most? Mert egy hónap alatt még Tom sem amortizál le egy csukát. Persze ha valami utcai dorkóról van szó, akkor tényleg kelleni fog másik. De ha valami normálisabb futócipő, akkor én egyelőre nem foglalkoznék lábállásdiagnosztikával, és nyomnám abban, ami van.

(#47084) myckey válasza Dare2Live (#47081) üzenetére


myckey
veterán

[link]
[link]
Alá, fölé öltözet
Pólóból meg ami szembejön....( van egy compressportom terepre fazonos, de nagyon akciós volt, máskülönben életben nem veszem meg teljes űráron, meg földharcos baselayeremet használom még, többi atléta meg tanktop-esetleg ehhez jó lehet a karmelegítő )
Ősszel Télen hegyen elvoltam a 900as réteggel.( valami póló rá, vagy nem... meg dzseki, de ez 1x kellett ) Nem igen kellet rávennem az 500asat.
Nem ez a fajta van nekem a 900as sí alap rétegből, de csak a megjelenése más az enyémnek. Valóban jó. Szárad, nem rohadok bele annyira, melegen tart, csinoskomfortos, könnyű és nem szakadfoszlik stb... Mondjuk nem emlékszem hogy annyira drága lett volna, nem igen került tizenhúszezerbe, de lehet ez is akciós volt nagyon :D ( méretem miatt mindig jut leárazásból)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47085) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A szombati futásomból lehetne laktátküszöb-értéket pontosítani? 3:56 volt a tempó 181-es átlag HR-rel. Lehet, hogy nincs értelme már ennyire belemászni, de próbálnám belőni az alapozáshoz a pulzusértékeket. Szeretek számolgatni, na. Persze kb. 1000%, hogy a klasszikus 145 alatti lazákkal, és a 150-160-on (esetleg 165-ön) futott hosszabb-rövidebb heti egy-egy tempóval bőven jól elleszek egész télen.

(#47086) Fecogame


Fecogame
veterán

Endomondo Will Be Retired

Endomondo-ról pl. Strava-ra pedig a tapiriik tool-al lehet átmásolni az aktivitásokat.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#47087) tomcica válasza ígyvanferi (#47085) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt a sebesseget veheted kuszobnek, igaz h nem a klasszikus 60perc alatt max sebesseg, mert 80perc felett volt, de normalis heti terheles soran, amikor nem pihent a test akkor eleve alacsonyabb sebesseggel kell(ene) szamolni, mint egy pihent heten futott versenynel. 3:55-ot szamolj, ha nem pulzus alapjan akarsz alapozni, hanem mar bizonyos tempokat hatarizol meg a normalis, konnyu tempo es tempo futasokhoz, akkor kb igy kell beosztanod:
-regeneralo futasok 4:50 v barmi ami lassubb
-normalis alapozos futas 4:50-4:40 kornyeke
-konnyu tempo 4:35-4:30
-eros tempo 4:20-4:15 (uccso 1-2 km-t fel szabad kapni 4:00-3:50-re neha)
-repulo gyorsitok, 150-200ak,barmi ami mehanikailag erinti a gyors futast kb 3:30-3:25

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47088) LanyUs válasza tomcica (#47062) üzenetére


LanyUs
senior tag

Na így duplán van értelme az egésznek! Az utolsó két mondat felbecsülhetetlenné teszi az edzéseket :C :R

(#47089) Hi!King válasza Fecogame (#47086) üzenetére


Hi!King
őstag

Fú basszus, akkor keresnem kell valami mást, mert Strava olyan értelemben másodlagos, hogy egy rakás dolgot szétcsesz importáláskor, ezért az Endomondo az elsődleges nálam, mint hardver független edzésnapló, annak ellenére, hogy a Strava-t sokkal többet használom. Van Runkeeperem is, de oda nem megy közvetlenül Polar Flowból, oda Endomondo-ból szoktam időnként Tapiriik-ből szinkronizálni.

Tud valaki valami korrekt platformot, ahová Polar rendszeréből is megy az automatikus szinkronizáció?

(#47090) emvy válasza tomcica (#47087) üzenetére


emvy
nagyúr

Kezdodik nalam is az, ami neked is tetszene :)

Pl:

Repeat 6 times
Hard
30 sec @ 198 bpm
Zone 5C: Anaerobic Capacity
Easy
1 min @ 149 bpm
Zone 1: Recovery

vagy ...

Repeat 1 times
Hard
5 min @ 162 bpm
Zone 3: Tempo
Easy
2 min @ 149 bpm
Zone 1: Recovery
Repeat 1 times
Hard
5 min @ 171 bpm
Zone 4: SubThreshold
Easy
2 min @ 149 bpm
Zone 1: Recovery
Active
5 min @ 155 bpm
Zone 2: Aerobic
Repeat 1 times
Hard
5 min @ 171 bpm
Zone 4: SubThreshold
Easy
2 min @ 149 bpm
Zone 1: Recovery
Repeat 1 times
Hard
5 min @ 180 bpm
Zone 5A: SuperThreshold
Easy
2 min @ 149 bpm
Zone 1: Recovery

while (!sleep) sheep++;

(#47091) tomcica válasza emvy (#47090) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Gyihhaj ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#47092) dabgergo válasza danielsz (#47080) üzenetére


dabgergo
őstag

Jaja, köszi, közben beláttam h tényleg tegnap volt a határidő, persze közben pont beharangozták h lehet h jönnek a tavaszi szigorítások a héten, szóval lehet még akár az is h az egész versenyt az utolsó pillanatban törölniük kell... hát nem egyszerű senkinek ez az időszak :(
Nekem se, mert pl. nem találok leárazott nike fly 3-at már rohadt régóta 43-as méretben :D Egyik FLy Flyknitemben 2300km van, a másikban meg 1800, már egyik sem az igazi gyorsabb temponál nagyon érzem h eljárt felettük az idő.

[ Szerkesztve ]

(#47093) myckey válasza Hi!King (#47089) üzenetére


myckey
veterán

[Connect Your Polar Flow Account and Sync with TrainingPeaks

Ő esetleg? :)

Ide vagyok regelve,

Bár én annyira nem az edzésnaplózásban vagyok otthon, hanem inkább tervezni szoktam komoot, alltrails, trace de trail és turistautak segítségével.

Meg akad papír, ceruza és táblázatkezelő, elvétve. :B :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47094) Hi!King válasza myckey (#47093) üzenetére


Hi!King
őstag

Nagyjából a Polar oldalán nézve, hogy mikkel lehet összekötni, a TrainingPeaks és a Komoot játszik, a MyFitnessPal az tök más jellegű, a Nike pedig csak app, nincs website. Más kérdés, hogy pl. Runalyze sem volt alapból felsorolva, a másik oldalról mégis össze volt köthető, szóval elvileg még lehetséges más rendszer is, amire szinkronizálható.

(#47095) pvt.peter válasza Fecogame (#47086) üzenetére


pvt.peter
őstag

Még mi az ami ajánlott Endomondo helyett és át lehet vinni a korábbi workoutokat belé?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#47096) myckey válasza pvt.peter (#47095) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem amiket én is mondtam fentebb.( persze nem a hegyitervezőre gondolok ) Meg ami akad még esetleg.
Fecogame mutatta az alkalmazást is az áttelepítéshez.
Hi!King is említett ezt azt

Vagy....
[link]
De esetleg redditen is utána lehet nézni, meg egyéb külhoni összefoglalókban. hátha.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47097) #91456768 válasza Fecogame (#47086) üzenetére


#91456768
törölt tag

Szomorú vagyok.

(#47098) pvt.peter válasza myckey (#47096) üzenetére


pvt.peter
őstag

Végül a Strava mellett döntöttem.
Mégis mennyi idő amíg a szinkron lefut Endomondo és Strava között?
Már egy jó ideje csak ennyit ír: Queuing

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#47099) parandroid válasza pvt.peter (#47098) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sok. Nekem kb kétévnyi activity ment át. Nem figyelgettem, de másnap reggelre megvolt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47100) pvt.peter válasza parandroid (#47099) üzenetére


pvt.peter
őstag

Hajjajj :D
Nekem meg kb. 7 évnyi adat :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.