Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41760) Agony válasza borbelyfer (#41758) üzenetére


Agony
aktív tag

Köszönöm, most egyelőre csak az UB a biztos cél.

A jövő év lesz az első ahol lesz tudatos alapozás és felkészül, meg konkrét célok, az idei csak ilyen vegyes volt. A versenyek teljesen véletlenszerűen, kedv alapján jöttek, Tom pedig kb. 6 hónapja terelgeti az edzéseimet, hogy legyen valami értelme is. Így a futások kicsit "terhesebbek", mert nem azt meg úgy futom ahogy a kedvem tartja, de 6 hónap alatt több eredményt hozott mint az elmúlt 6 év, úgyhogy nem kérdés melyik a helyes irány.

Talán UB előtt lesz egy hódmezővásárhelyi verseny ami mindenkinek elérhető közelségben van, ez van még tervben:

https://www.facebook.com/events/656589128195620/

Ezektől eltekintve én szerintem majd szegedi versenyekre megyek, ott valamiért nagyon szeretek futni, nagyon jó város.

Neked van már valami terv? Tényleg jó lenne valami PH-s bolyt összehozni, mert most is kicsit végtelennek tűnt egyedül futni, én meg úgyis csak időre megyek, ha az ér helyzést ér, ha nem nem, de nem zavar ha valaki 5 másodperccel előbb fut be nálam.

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.