Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35647) Danika256 válasza inf3rno (#35643) üzenetére


Danika256
aktív tag

Az ITB szalag szindróma= a köznyelvben a futótérd szindrómával, vagyis én így tudom :)
Tehát ugyanarról beszélünk. a szalag dörzsölődése gyulladást okoz, főleg túlterheléstől vagy nem megfelelő, szokatlan terhelés hatására.. :)

Ami az én problémámat illeti, érdekes amit írtál, mert én is ASICS-ot használok, de már évek óta..
Soha nem volt gond, a full lúdtalpas, pronáló lábamhoz való Foundation verziók nagyon beváltak!
Most még Scholl betéttel is ki vannak egészítve, az rengeteget dobott a cipőn, sokat segít!
Edzéskor bekenem erős krémmel, attól lezsibbad, nincs nagy gond vele, de egyéb esetekben, munkában ahol rengeteget gyalogolok nagyon kellemetlen..
Sajna pihentetni nem tudom, dolgozni úgy is kell, onnantól meg már mindegy, tehát készülök-edzek, ahogy csak bírok!

Csak kezdem sokallni a kezelésekre elköltött összeget, még ha nagyon olcsó és jó is ahova járok, és már kezd elegem lenni a szenvedésből is, így fél év után! :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.