Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3093) szki válasza Perillustris (#3091) üzenetére


szki
őstag

Gratulálok! Biztos jó buli volt!
Az okos számolótáblám alapján ilyen 7k-s futás esetén 1:40-es félmaraton benned van! Persze ha a hosszabb távra edzel, akkor az jobb is lehet! Azért aki 20 perces szigetkört tud (5300 méter ugye), az vastagon 1:30-on belüli félmaratonra lehet képes...

Én idén még két félmaratoni versenyt futok. Remélem jelentősen sikerül javítani az egyéni csúcsomon mindkétszer. Aztán jönnek a téli hónapok: kevés bicajozás, sok alapozó futás (heti 70-90km).

(#3089) tomcica: Néztem én is a Chicago Maraton végét. Remek futó volt a győztes. Hihetetlen számomra, hogy tud olyan alacsony létére, annyira gyorsan futni:) A 2:05-ös idő nem piskóta!

#3092) tomcica: Amikor Bp.-re látogatsz a Spuri cipőboltba, akkor a magyar maratoni csúcstartóval akár össze is futhatsz :K Tényleg elgondolkoztató, hogy az elmúlt 19 évben miért nem tudták megdönteni a csúcsát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.