Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) LLam válasza tomcica (#2399) üzenetére


LLam
senior tag

respect!

Stay hungry!

(#2402) cqr


cqr
aktív tag

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy vennék egy nike free run 2/3-at kiegészítő futócipőnek vagy esetenkénti utcai használatra. A magyarországi 30k-t közelítő árak "kicsit" soknak tűnnek, míg külföldi webshopokban jóval megfizethetőbb árakat is látni. Aki már rendelt külföldről, tudna ajánlani webshopot?

Esetleg konkrétan ezzel valakinek tapasztalat? "Leárazva" 14k-ért free run 2 elég jó lenne.. (persze ebben pl. a szállítás még nincs benne.)

(#2403) LLam válasza cqr (#2402) üzenetére


LLam
senior tag

pont itt topogoken is. a 60 dollaros ar nagyon csabito, de igen noname oldalak ezek. nem egy pedig akarmi.warez-host.com cimen hostolodik.. na meg a hamisitas.. ha rakeresel pl a "nike free run 2" kifejezesre, tonna szam van ilyen aron arusito bolt..

Stay hungry!

(#2404) Nyugdíjas válasza LLam (#2403) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én pl. biztos vagyok benne, hogy öreg vagyok már az ilyen kockáztatáshoz. Inkább spórolok tovább,de utálnék csalódni valami kamu cucc miatt.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2405) cqr válasza LLam (#2403) üzenetére


cqr
aktív tag

Igen, ezek a boltok sajnos elég "neccesek".. de a külföldi cipővásárlás ettől függetlenül ha jól tudom innen topikból is zárult már pozitív tapasztalatokkal.. tehát biztosan lehet azt "jól" is.. : )

(#2406) gooool


gooool
őstag

Furcsat kerdezek, de remelem van aki tud ajanlani valamit...
Mandulagyulladasra van valami modszer hazilag amivel lehet segiteni a felepulest?

Koszi!

Üdv, Balázs

(#2407) tomcica válasza gooool (#2406) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod gyulladasgatlas kell neked,ha okvetlen hazilag akarod akkor kamillatea az lehuzza...de en ilyenkor ha tenyleg gyulladt akkor 1-2 aspirint be szoktam dobni,nem tul ero s(nem antibiotikum v ilyenek) es mivel egyaltalan nem hasznalok gyogyszert igy eleg erosen hat is es lehuzza...de rad van bizva...

=======
ma ideert a vihar,de kimentem a palyara,levetettem a felsot es a futogatyat,letettem a teraszra szaraz maradjon,az adidas climacool es egy sima kis furdogatya volt egesz edzes alatt rajtam...rovidebb edzes volt 15km...ugye mar elesito kezdodott...benne: rovid bemelegito...par porgetos...600m 95% 1:39 (kis eso + kis szel,de jo lett konnyen kezdtem 34s elso 200m..aztan belenditettem 32..33 es jol ereztem magam) ...hosszu lemozgato futas,benne 3x 50db-os valtott labu szokdeles...ismet konnyu atmozgato futas...majd 5x 200m (piheno 200m lassu futassal) ezt progresszivre kellett...32..31..30..29..28 ez volt a terv,de sehogy nem tudtam megcsinalni..elonditottam lazan es 30...30 lett az elso ketto,aztan egy 29..majd 2x 28-al fejeztem,a vegen nem tudtam egy tizedet se faragni szoval 100% volt az utolso,faradt savas labra,jol ereztem magam,jol is ment...ezutan hosszu kifutas...a vegefele elallt az eso,a felhok alol elobukkant a napocska..jo volt...a szel is lecsendesedett...feloltoztem es hazakocogtam...ennyit a viharrol :D
------
apropo Adidas Climacool Ride Fresh..jol szerepelt,ugye mivel beengedi a vizet igy most jol jott mert atfolyt minden rajta..kozepesen tapadt (Saucony Shadow Genesistol jobban,de azert messze nem annyira mint egy szoges palyacipo) turheto..erre a munkara esoben tokeletes volt :D

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2408) Nyugdíjas válasza tomcica (#2407) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Éppen akartam panaszkodni, hogy elkezdett szakadni durván, pedig nyolckor akartam indulni egy 10K-ra,de akkor most szépen csendbenmaradok, és elundlok elázni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2409) gooool válasza tomcica (#2407) üzenetére


gooool
őstag

Szerencsere nem nekem kell a segitseg hanem egyik ismerosom kapta be a gyulladast es gondoltam megkerdezem.
En most a labaimmal kuzdok, mert iszonyatos izomlaz van a vadlimban es a combhajlitomban...felek ha ismet belendulok a kozeptavokba picit meg fogok lepodni...majus ota fogytam egy negyest es a torzsem illetve a labaim eddig nem latott szintet erosodtek...remenykedem. :)

A viharhoz:
10 perc volt az egesz...ezt a falut mindig minden elkeruli...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#2410) tomcica válasza Nyugdíjas (#2408) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod a keso oktoberi v hideg novemberi eso meglepoen nyers lehet,de egy ilyen nyari langyos-meleg szinte jol jott..nyugodtan csinald meg amit terveztel,majd meleg vizzel letusolsz otthon es jol is leszel (annyi h nem allni meg kozben,majd otthon a vegen lenyujtasz,csak vegig futni...es ne legyen sok gonc rajtad ugyis ataznak,esokabathoz meg tul meleg van...jo az emberi bor,birja a strapat :K )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2411) Nyugdíjas válasza tomcica (#2410) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezlesz. Nem viszek telefont, egyszer kibirom, ha nincsen track. Indulok is:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2412) tomcica


tomcica
Topikgazda

ma pihenonap van...2012-ben eloszor erzem ugy hogy annyira pihent vagyok most,h akar kimehetnek egy jo kozepes edzesre...jo jel... :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2413) Tenken


Tenken
őstag

Sziasztok!
Tud valaki ajánlani nekem normális karpántot telefonhoz? SGS-hez kellene.
Van egy jelenleg is, de annak rövid a szíja (nem feszegetve kb 35 cm) és nem akar fent maradni a karomon. Kicsit nyúlik ugyan, de ha elkezdi magát megszívni nedvességgel akkor azonnal elenged ha kicsit jobban feszül.
Ti mit használtok?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2414) tomcica válasza Tenken (#2413) üzenetére


tomcica
Topikgazda

passz...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2415) tomcica


tomcica
Topikgazda

a mai igazi kozeptavos elesito edzes tempora (nem gyorsasagra!)

16 km ebben hosszu bemelegito + torna + szokdelesek + par gyorsito + egy rovid porgos tempo 300m koruli h a pulzust felkapja rendesen

ez foldes uton

utana bent a palyan:

7 x 300m
(piheno 100m,ugy ereztem lehet jobb lenne ha nem is lenne piheno olyan rovid 100m ...semmina mindegy eleg a picsogasbol)

a kovetkezo sorozat ment 50-49-49-48-50-50-46mp

utana lassu kifutas + kis nyujtas

ugy erzem valami ott maradt belolem a palyan,valami gyengeseg..meg most is remeg a kezem,kikapta a cukrot a szervezetembol seperc alatt :D erdekes h mivel nem max sebesseg igy az elejen turheto es epp a savasodas hataran futsz de az utolso 2-3 db az mar faj..NAGYON ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2416) Tenken válasza tomcica (#2415) üzenetére


Tenken
őstag

Ez neked önszorgalom vagy tag vagy valami egyesületben?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#2417) tomcica válasza Tenken (#2416) üzenetére


tomcica
Topikgazda

2 fiut edzek egy egyesuletben...de pro bono (ingyen) + futok en is veluk

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2418) blackydan


blackydan
senior tag

Ma reggel lenyomtam egy 5 kilit a Szigeten reggel 6-kor baromi jól esett, közben kipróbáltam a fitness gépeket az Árpád híd lábánál. Nem nagy számok, de jobb mint a semmi. Este még nekimegyek ugyanennyinek :))

(#2419) tomcica válasza blackydan (#2418) üzenetére


tomcica
Topikgazda

fitness gep? milyenek? ilyen fekvenyomo pad meg ilyenek?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2420) blackydan válasza tomcica (#2419) üzenetére


blackydan
senior tag

Amolyanok :DD Sajnos fekpad hiányzik mint sok más is (de talán jobb is még valaki kinyírja magát). Ami van az haspad, fronthajtásos elliptikus gép, többfunkciós gépre hajazó felhúzógép (na ezt jól megfogalmaztam de nemtom mi is lehet) lényegében vállakat, kicsit a hátat és a karokat erősíti, de olyan so-so módon. Illetve van még láberősítő gép (oldalra csuszkás).

(#2421) deicide


deicide
veterán

Váltott napos edzésre tértem át, szerintetek nem terhelem túl magam? Nem akarok átesni a ló túlsó oldalára. Szóval egyik nap 8.5km-12km futás, másnap 30km kerékpár (ez felváltva síkon és hegyi aszfalton). Vagy egy futás és egy bringa után legyen egy nap szünet? Bírni bírom, az nem gond, csak a szervezetem a kérdés, hogy látjátok?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2422) Nyugdíjas válasza deicide (#2421) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

30km nem hiszem hogy sok terhelés bringából. Persze kérdés ki milyen intenzitással, meg milyen terepviszonyok közt (én aszfalton, városban, emiatt nyilván lényegesen rosszabb átlagsebességgel, mint te),de én minden nap tekerek ennyit szinte, és emellé futok minden másnap hasonló adagokat. Nem érzem, hogy túlterhelném magam.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2423) szki válasza deicide (#2421) üzenetére


szki
őstag

Nem a táv a lényeg, hanem a tempó, iram, azaz intenzitás. Ráérzel majd a ritmusra. De nagyon figyelj a regenerációra, és alvásra! Nem szabad minden nap versenytempót produkálni!

(#2424) deicide válasza Nyugdíjas (#2422) üzenetére


deicide
veterán

Ok, akkor nem lesz gond, ha figyelek a tempóra, köszönöm.

szki: erre gondoltam én is, a futást és a bringát is váltogatni fogom akkor, laza és hajtós etapokat felváltva. Az alvásra szigorúan figyelek, 7 óra, ennél több nemigen szokott menni, kevesebbet meg már megérzem, így próbálom ehhez igazítani magam...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2425) blackydan válasza deicide (#2424) üzenetére


blackydan
senior tag

A puding próbája az evés szokták mondogatni, a szervezetet úgyis bejelez, ha nem bírnád akkor meg majd visszaveszel. A lényeg tényleg csak az h ne legyenek pörgős edzések, szép fokozatosan gyorsítsál majd a hetek folyamán és jó lesz ez. :K

--------
Este még egy 5 kili a Szigeten szigorúan 155-160-as pulzussal , hihetetlen milyen nehéz visszatartanom magam, hogy ne fussak gyorsabban....de a fejlődéshez áldozatokat kell hoznom ;]

(#2426) Aristeus


Aristeus
tag

Ma lefutottam a 10K-s versenyemet! :)

http://www.endomondo.com/workouts/77265081

Sikerült 25mp-et javítani a legjobb időmön.

Főbb adatok:
Distance: 10K
Time: 55:39 min
Pace: 05:34 min/km
Avg. Speed: 10,78 km/h

Hétvégére még csinálok egy Cooper tesztet, majd hétfőtől jöhet az új terv. Annyira boldog vagyok, hogy sikerült megint javítanom! :))

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2427) blackydan válasza Aristeus (#2426) üzenetére


blackydan
senior tag

Hajrá, csak így tovább :))

(#2428) tomcica válasza deicide (#2424) üzenetére


tomcica
Topikgazda

amig az ember nem tanulja az evek folyaman mennyi is a terheles es mikor kell visszavenni,addig nagyon jo a bevalt modszer...reggel azonnal felkeles utan megmerni a nyugalmi pulzust (ezt legeloszor egy olyan napon amikor teljesen pihent) ezt megjegyezni es ha 10%-os elteres van (foleg felfele) akkor faradt a szervezet...pl 60 a nyugalmi pulzus es faradt napon 65-66 akkor pihenonap kell...ez egy viszonyitott modszer,ahogy javul a kodnid a nyugalmi alappulzus egyre alacsonyabb lesz

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2429) deicide válasza tomcica (#2428) üzenetére


deicide
veterán

Óó, szuper, köszönöm.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2430) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Na, ezt ma jól megnyomtam.
4perc körüli K-kal kezdtem, és majdnem végig nyomtam is 5 perc alatt bőven a 8,3km-t. Elkészültem mint a mateklecke.
Kicsit ideje rámennem az anaerobra. Van még mit fejlődnöm. Hányinger ugylátom ma már marad ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2431) deicide válasza Nyugdíjas (#2430) üzenetére


deicide
veterán

:Y Grat. Azé' 13-14 körül futni tartósan, szép teljesítmény, nekem ez még nagyon messze van... :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2432) Nyugdíjas válasza deicide (#2431) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Volt egy 45:3x-es 10K-m nyár elején. Kicsit leeresztettem azóta. Most kezdek formába jönni megint. Úgy gondolom ránézek a félmaratonra hamarosan. Jó lenne bőven 2óra alatt futni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2433) gooool válasza Nyugdíjas (#2432) üzenetére


gooool
őstag

Nekem is lelombozo a jelenlegi kozeptavos teljesitmenyem...amennyit erosodten bringan es amennyit erosodott a labam es a torzsem, annyival porog a labam...de vissza fogom hozni a.format mert muszaj lesz...:)

De amulva nezem a fejlodeseteket, csak ihaz az, hogy nincs.elerhetetlen ha.akarjuk...:)

Üdv, Balázs

(#2434) Nyugdíjas válasza gooool (#2433) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én mostanában nagyon leeresztettem. Heti 2-3x voltam futni,de nulla céllal, csak ugy bele a semmibe. Persze z is volt a baj. Most rámentem a félmaratonra, ez megint ad motivációt, hogy edzek. Meg is van hetek óta a heti 5 alkalom. Ilyenkor fejlődök is.

Csak csinálni kell, mert csak olyankor nem megy ha nem csináljuk. Egy kib.szott zseni vagyok, nem? :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2435) gooool válasza Nyugdíjas (#2434) üzenetére


gooool
őstag

A felmaraton szep cel es nem nehez sztem teljesiteni, foleg ha mar van egy jo 10kilos tempod. 21km-en sokszor tudsz korrigalni a tempon es nehezebben tudod elfutni magad.
En tudom, hogy ha elengedem az elso kilom akkor.lottek a.masodik kettonek 3000-en, mert nem vagyok bekezdos futo, mint tomcica. :)

Vagy akkor nem megy ha nem is akarjuk...:D
Tegnap az utolso 300meterem fullra beallt rekeszizommal futottam le es meg meg is huztam...mikor vegeztem elegedett voltam, hogy nem hagytam felbe es szenvedve, de befejeztem.
(Igen, intelligenciadhoz nem ferhet ketseg...:DDD)

Üdv, Balázs

(#2436) szki


szki
őstag

Visszatérek én is az aktív futók közé. Persze a bicajozás marad az elsődleges, de azért hetente 2-3x fogok futni, össz 30-40 km-t. 6 hét múlva, azaz 09.15.-én a Kanizsa futófesztiválon cél az 1:40-en belüli félmaraton.
A 09.09.-i, Nike Bp. félmaraton is jó lenne, de az nekem túl messze van.

Tegnap kifutottam egy 47:10-es 10 km-t a nagy melegben, ami kiindulási alapnak számít.

Egy XLS-t ajánlok a figyelmetekbe, amivel sok paraméter kiszámítható (pulzus az egyes távokhoz, tempó, stb): [link] Használjátok!

[ Szerkesztve ]

(#2437) Aristeus válasza szki (#2436) üzenetére


Aristeus
tag

szki: Jó kis 10K (megvan a cél, hogy mit kell lehagyni ;] ), sok sikert a versenyhez! Ja, és köszi az excelt! :R
Nyugdíjas: Nagyon szép tempó! Gratulálok!

Én arról tudok nektek beszámolni, hogy egyre jobban élvezem a futást, és sikeresen befejeztem az "Első 10 kilométerem" edzéstervet! :) (PB-vel :D )
Hétvégén lesz, hogy már 5 hónapja futok, (Az Endo mellett vezetem excelben is a futásaimat. Vagyis míg nem volt Endo, addig csak ott vezettem, megszoktam már.) szóval tegnap visszanéztem a régi futásokat: főleg a márciusi távokat/tempókat, egyszerűen el sem hiszem, hogy most itt tartok.
Megnéztem a "felmérő" Cooper tesztemet is, (február végéről) majd kinevettem magamat, hogy ilyen nincs. Szóval most a hetet egy szombati Cooper tesztel fogom zárni. Cél a február végi "felmérő" Cooper porba-alázása... :DDD

Konkrétan: 2012. Feb. 23. Cooper felmérés: 12min - 1650m. (Ez nálam simán elnyerte az életem legrosszabb Coopere címet!)
Azt hiszem ezt űberelni nem lesz nehéz.
Nektek legjobb/legrosszabb/legemlékezetesebb Cooper?

Aztán jövő héttől egy újabb 6 hetes tervnek, egy 10K-s gyorsítónak fogok nekilátni. (repülőkkel, iramjátékokkal, dombedzéssel.)
Mindenkinek jó készülést az őszi futószezonra, hajrá, gyűjtsük a kilométereket! :)

[ Szerkesztve ]

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2438) tomcica válasza Nyugdíjas (#2432) üzenetére


tomcica
Topikgazda

altalaban 45os 10K-val mar tud az ember boooven 2ora alatt menni 21K-t...persze az azert joval hosszabb,en eletemben egyszer futottam a felmaratont Ujvideken lent,ugy volt hogy 4en futunk valtot,mindenki a sajat kis 5km koruli tavjat...tel vege volt,kora tavasz epp a teli alapozombol jottem ki,havonta 1-1 10K felmerovel es hetente rendszeres 1x 10K tempoval
vegul kiderult nincs eleg valto es nem rendezik meg a valtokat,nogattak hogy ha mar ott vagyok fussam le ahogy tudom a felmarat...mondom: mi baj lehet? ;]

15km-ig mentem az elmezonnyel meg 5-nel huztam is nekik tempot :D olyan 3.30as volt az eleje...10K-nal olyan szurasom lett,hogy a jobb kezemmel fogni kellett a hasam kornyeket ugy lefutottam 3km-t aztan elmult...nem ittam-nem ettem ut kozben,futottam a vege utolso 5km nem sikerult fenyesen ott elveszitettem a tobbieket es vegul 1.17.26-al fejeztem...1:12 korul nyertek,meg lattam is a hatukat az utca vegen...na ez volt az egyetlen felmaratonom,azota tudom fel kell ide keszulni rendesen foleg az uccso felere...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2439) Nyugdíjas válasza tomcica (#2438) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igazából ha eszek-iszok biztosan ki tudom futni. Kérdés milyen idővel. MOst sok elfoglaltságom van hétvégente,de 1-2 hét, aztán ha lesz időm rápróbálok:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2440) tomcica válasza Aristeus (#2437) üzenetére


tomcica
Topikgazda

lassuk csak a jo oreg Cooper :D

ritkan futom mert 3K v 5K felmero sokkal tobbszor van a Cooper meg ugye epp koze esik...3000m mindig meg kellett hogy legyen kulonben fel sem engedtek volna a palyara megcsinalni :DDD

ha jol remlik 3850m a legjobb Cooperem...de most az nem tudnam megfutni,kb. 3500 lehet bennem ugye 10.30 a 3K ugy hogy ne maximum legyen...arra meg van 1.30 ido futni az kb 500m tempoban,talan egy 20-30m-el tobb

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2441) tomcica válasza Nyugdíjas (#2439) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ebben a melegben max inni kell...enni tiszta felesleges..esetleg valami gyorsat (muzliszelet,banan,gyumolcscukros valami)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2442) Nyugdíjas válasza tomcica (#2441) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nincsen tapasztalatom. Én is igy gondoltam,de a múltkor "just for fun" futottam egy 18K-t, és iszonyat elfogytam a végére. Mondjuk nem is ittam, nem is ettem. Lehet inni elég lenne.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2443) szki válasza Aristeus (#2437) üzenetére


szki
őstag

Nem egyszerű gyorsan futnom, mert elég súlyos vagyok, meg a lábaim is rövidek.
Coopert régen jól futottam, azaz jelesre. De nem emlékszem a távolság eredményekre. Nem rég 2910 métert futottam majdnem senior korban.
Legemlékezetesebb Cooper? Sorkatonaként bakancsban, és gyakorló ruházatban futni kánikulában:)

(#2444) tomcica válasza szki (#2443) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jujj ezt a teljes felszereleses bakancsost el is felejtettem...az volt nekunk is :K

a puska csak 3kg korul...es a tobbi meg gratisz

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2445) tomcica


tomcica
Topikgazda

na ide skubizzon aki jo kis csukat szeretne venni,korrekt aron...tobb nyugati teszten dicserik...lent van a labad a talajon,megis parnazott...sok kilometert elbir,de nem nehez 280gram kornyeke ... az iden nem vagyok biztos de tavaszra befigyel egy ilyen :K

[link]

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2446) tomcica


tomcica
Topikgazda

600m verseny

1.33

(benne a reszeredmenyek: 28as 200m...60mp 400m)

a multkori 1.39 volt,ereztem h van meg benne,de 1.35 ala nem tippeltem,na most ismet elegedett vagyok...a MUNKA el van az iden vegezve :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2447) szki válasza tomcica (#2446) üzenetére


szki
őstag

Gratulálok! Ez nagyon szép időeredmény! :R
Ilyenkor gondolom jó érzés tölt el, hogy megérte annyit edzeni:)

Más: ki, milyen hivatalos versenyeken indul a közeljövőben?

(#2448) tomcica válasza szki (#2447) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,nagy a mosoly...meg az 1.30-ra letolom es okes is az allokepesseg...reg voltam ilyen jo formaban

aug es szept vegig minden pentek versenytempo (de csak edzeskent,habar van amikor 4-5en is osszeverodunk szoval az mar egesz mini-verseny)

mas az iden nincs tervben...osztol hosszu alapozas indul

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2449) Aristeus


Aristeus
tag

Tegnap megvolt a Cooper teszt:
http://www.endomondo.com/workouts/78240288
Kiadtam magamból, amit csak tudtam, így kereken 1K-val javítottam a februári felmérő teszten.
1650m -> 2650m
Azt hiszem ez már egy elfogadhatóbb eredmény. Látni a fejlődést. :)
5 hónap múlva újabb felmérés.

@tomcica: nem semmi idő! Gratula!

@szki: Kecsegtettem magam a Nike félmaratonnal, de túl közel van az időpont, (már csak 1 hónap van) és tartok tőle, hogy nem sikerülne végigmenni rajta. (Nekem eddigi leghosszabb teljesített táv 12K.)
Ha mondjuk lenne októberben valamilyen félmaraton, akkor azon talán megmérettetném magam, csak nem hallottam egyről sem. Dunántúlon szokott valamilyen lenni? Mivel Dombóváron lakom, így a Nagykanizsa, Kaposvár, Pécs, Szekszárd és térsége lenne a legjobb, de Budapest is megoldható, de ott csak a Nike félmaratonról tudok.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2450) tomcica válasza Aristeus (#2449) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep fejlodes mutatkozik Nalad...a kovetkezon 3000m-en felul kell probalni..a 4perces ezreket :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.