Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) gooool válasza blackydan (#2099) üzenetére


gooool
őstag

Én tegnap is futottam, sprint edzés volt, szokásos bemelegítés és 5x100m.
Sajnos még 5-kor sem életbiztosítás elindulni, a 4. után éreztem, hogy nem stimmel valami, de ráhúztam az ötödiket azért is. Na ekkor 15 perc csillagbámulás, hányinger, stb. következett... :(
A kifutás elmaradt így, de egyébként nem volt rossz a tempóm. :)

Üdv, Balázs

(#2102) szki válasza blackydan (#2099) üzenetére


szki
őstag

Futogatunk. De melegben elég kimerítő hosszút futni. Így inkább 5-7 km-ket futok, hogy ne felejtsem el a futást. Bicajon viszont nem zavar a meleg:)
Uszoda nyáron? Talán inkább szabadtéri strand! Esténként nálam nyílt vízi úszás van terítéken, illetve kondizás.

(#2103) Djuree válasza szki (#2102) üzenetére


Djuree
félisten

énis uszodázok, strandon nem lehet úszni, ott inkább szórakozni meg hülyéskedni lehet, de egyedül az is szar. itt sajna nincs nyílt víz, ill. van de az a tisza, de ott nem tanácsos úszkálni, főleg egyedül :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2104) tomcica


tomcica
Topikgazda

en tolom csak nem szoktam kiirni minden nap az edzest...18.15tol a melegbe 15-17 km mindig megvan osszesen,ma pedig egy hosszabb lesz...annyi h viszek vizet,meg erzem h dehidratal ez a meleg rendesen,de meg belefer,ha kell kicsit visszaveszek az irambol

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2105) tomcica válasza Djuree (#2103) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nalunk napi program 14-16ig a Tiszba a macskazas...felig a parton felig a vizben,meg mi szoktuk a turistakat menteni (eddig 2 alkalom) ha elkapja oket valami (gorcs,sodras stb.)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2106) Djuree válasza tomcica (#2105) üzenetére


Djuree
félisten

mi az a macskázás? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2107) Aristeus válasza blackydan (#2099) üzenetére


Aristeus
tag

Elkezdtem az "Első 10km-em" című tervet, már a második héten járok, hétvégén 30 fokban volt egy 8K kényelmes tempó, (eddig nekem ez a leghosszabb táv futva egyben. ) ami tényleg kényelmesnek indult, de szenvedés lett a vége a meleg miatt: 8,0173K, 46:52perc --> 5:51 min/km
Előtte pénteken meg volt egy 6,5K laza tempó, majd + 3 repülő :)

Ez a hét szerencsére lazább, ma csak 3K lesz, viszont a hétvégén meg jön a 9K, meglátom mire jutok majd vele.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2108) tomcica válasza Djuree (#2106) üzenetére


tomcica
Topikgazda

4 vagy tobben jatsszak...mint a kisgyerekek,ha hozza tudsz erni a masikhoz akkor O a macska,azonnal vissza nem adhatod...ennyi a szabaly...aztan van am menekules - sprinteles - bukas stb...16-36ig vagyunk,en mint rangidos :B

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2109) blackydan


blackydan
senior tag

Örömmel hallom, hogy mindenki tolja azért :K A macskázás poén, na de ennyi idősen ... ;] Viszont a sportusziban van lehetőség víz alatti rögbihez is szóval ilyeneken már meg sem lepődök (tizenévestől a nagypapáig minden korosztály megtalálható).
Ma sajnálatomra az esti futás elmaradt, persze nem lustaságból, hanem egy kis sérülés kapcsán amivel már másfél hete küzdök és haloványan még most is érzem a helyét. Hála a sok kence amit ráraktam segített, de még pihizek 1-2 napot, és utána is csak óvatosan kezdek neki az edzésnek. Jövőre viszont nekiugrok az ultrabalatonnak, csapatban.... nem lesz kecmec illetve különböző tóúszásokon is megpróbálok részt venni, kitűztem a célokat - már csak meg kell valósítanom. Gondoltam itt a ph-en beindítok egy blogot is, egyrészt lássam a fejlődésemet, másrészt pedig ne tudjak kibúvókat keresni a fogadalmaim elől legalább a motivációm meglesz.
Hagyok magamnak egy kis pihit, aztán beindítom a gépezetet. :K

(#2110) tomcica válasza blackydan (#2109) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jaja igy 35on tul nyikorog mar itt-ott ez a test,de meg tudja h ki a fonok itt belul :D

jok a celok jok :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2111) Djuree válasza tomcica (#2108) üzenetére


Djuree
félisten

jah tényleg, így már beugrik :DD az jó lehet a vízben, régen mi is hülyéskedtünk ilyesmivel :)

tomcica: én 27 vagyok, mindenem kattog, de nem állok meg, lehet nem tudok majd 20 év múlva mozogni, de az majd legyen akkor gond, jó hülye felfogás, de én ilyen vagyok, nekem ez az élet, ha ezt nem csinálnám félig élnék csak :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2112) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sziasztok!
Bp, Örs Vezér tere környékén van valahol futópálya?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2113) stvnppp válasza leslieke (#2112) üzenetére


stvnppp
senior tag

A Rákos patak mentén sokan futnak. Amiket én ismerek, azok inkább a Bosnyák térhez vannak közelebb. Jó, mondjuk csak az Őrstől északra lévő területet ismerem.

(#2114) Djuree válasza leslieke (#2112) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha hajlandó vagy lemenni a stadionokig, ott van egy futópálya. meg van valami park a mogyoródi úton is ahol van pálya, valami szobrok vannak ott, de az asszem fizetős. de a google earth sokat segít, felülről meglátni a pályákat hol vannak :K mikor még pesten laktam a stadionoknál futottam mindig, jó pálya.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2115) leslieke válasza stvnppp (#2113) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi!

Djuree Szintén. Google Earth-t bevetem a keresésbe. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2116) Perillustris válasza leslieke (#2112) üzenetére


Perillustris
senior tag

Ha nem ragaszkodsz a pályához, jómagam is a Rákos-patak melletti futást ajánlom.

@blackydan:A POLAR RS300X szuper óra, jó választás.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#2117) tomcica


tomcica
Topikgazda

van szerencsem hasznalni egy jo oreg Garmin Forerunner 305-os modellt...urhajos...NASA allomas a karodon...aki olyan adatmanias + szeretne azt is tudni hogy melyik tolgyfa mellett haladt el a tav 31.5%-nal annak csak ajanlani tudom (aki vonakodik a meretetol annak ott a 910-es modell..aranyarban)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2118) Djuree


Djuree
félisten

na elkezdtem újra futni, 2,4 km egyenlőre csak tesztjelleggel, térd, boka rendben, a combhajlatom még nem jó teljesen, húzódik valami. nem tudjátok mi lehet ez?
egyenlőre párszor futok ennyit a térdem miatt, nehogy túlterheljem, aztán növelés 3,2km-re. és 2 hetente 800m növelés, egészen 8km-ig. aug végére meg kéne lennie a 8km-nek, év végére meg a biztos 10km-nek (5 perces km-ekkel) és akkor az 5 éves tervem elértem. aztán ha bírja a testem mehet tovább :)
a végén kaptam egy bogarat a számba, nem tudtam kiköpni, se lenyelni, megakadt a torkomban, mire hazaértem már szaladtam fel hányni annyira irritált, fú de szar volt :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2119) leslieke válasza Perillustris (#2116) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem ragaszkodom. Annyiban lenne jó, hogy a körök számolásával tudnám merre járok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2120) Perillustris válasza leslieke (#2119) üzenetére


Perillustris
senior tag

Az én megoldásom erre az, hogy a rendszeres útjaimat megnézem a gmaps-en, így nagyjából megvannak a "mérföldkövek".

Bár múlt héten szombaton kipróbáltam a MapMyRun+ voice feedback-jét is. Ez számomra igen hasznosnak tűnik, hiszen folymatos a visszajelzés (én csak az időt és az átlagot pipáltam be, de természetesen a távolságot is be lehet). A percenkénti tájékoztatás soknak bizonyult, ma már 3 percesre volt állítva.

BTW ma nem is futottam sokat (egyszerre), az izzó aszfalt és az igen rossz hatásfokú léghűtés jócskán lelassított. Délután már fél perccel több kellett egy kilométerhez, mint reggel.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#2121) Aristeus


Aristeus
tag

Megjelent a Nike+ Running 4-es verziója mostmár Androidra is (nemcsak iOS-re)
Itt lehet letölteni:

Android: [link]
iPhone: [link]

Ez is pont jókor jön ki Androidra, 1-2 héten belül akartam venni okostelefont, úgy terveztem, hogy Endo-t fogok használni, erre itt a Nike+ Running is. ;]

Valakinek tapasztalatok Endo-val, Nike+ Running-gal?

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2122) stvnppp válasza Aristeus (#2121) üzenetére


stvnppp
senior tag

Endot kipróbáltam, de nekem a Sporttracker jobban bejön. Még SportyPalt is próbáltam, azt vezetés közben is, de nem fogott meg. A MiCoach is jó, csak ahhoz meg idő kéne kipróbálni, edzésterveket is lehet csinálni vele. A Nike+ meg egyelőre el sem indul. Mondjuk most adták ki, lehet gyerekbetegség is.

Szerintem Te is próbálgasd majd ki mindegyiket (akár párhuzamosan futtatva is), és szimpátia alapján döntsd el!

(#2123) Djuree válasza Aristeus (#2121) üzenetére


Djuree
félisten

nekem endo bejött, nekem több nem kell, egyszerű és átlátható :K de a sporttracker is jó elvileg, nem próbáltam, ami bevált nem hagyom el :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2124) stvnppp válasza stvnppp (#2122) üzenetére


stvnppp
senior tag

Kiegészítés:
Nike + Running elindul, ha a telefon nyelvét átállítod angolra!

(#2125) blackydan


blackydan
senior tag

Huhh köszi skacok a nike + infót, le is töltöttem a telefonomra gyorsan. Egyenlőre kalibrálgattam, majd az esti futáson megnézem h tudok-e mérni is vele... :P

(#2126) blackydan


blackydan
senior tag

Ma több kevesebb sikerrel sikerült kipróbálnom a Nike + szolgáltatást a droidos telefonomon.
Gyors telepítést követően, tényleg kiderült, h a telefon magyar nyelvű használatakor nemigen fogjuk indításra bírni a nike progit így a fent említett tippet megfogadva angolra váltottam a nyelvet: láss csodát így működött. Rögtön neki is álltam nézegetni a dolgokat, a felület elég egyszerű jól átlátható, mégsem jöttem rá pár dologra. Kis bemelegítést követően otthonomtól kezdetem el a sziget irányába kocogni, közben bekapcsoltam a gps-t, mivel gondoltam az éles végrehajtás előtt méregetek vele kicsikét.
Kemény 1,1 kilométer futottam 5,12 perc/km tempóval átmozgatva kissé az elgémberedett lábaimat.
Kiérkezve a start helyen elmentettem a megtett távot és új mérést indítottam. Végeredményként 5,35 kilométert 23 perc 52 alatt futottam meg... kissé keservesen. Egyrészt a meleg miatt alig voltak a szigeten (ez most nemtom h jó-e vagy sem én picit hiányoltam az ismerős arcokat) de helyettük én is izzadtam eleget... Másodszor 2,5-3 km után a cipő sikeresen feltörte a belső talprészemet, úgyhogy barmi kellemes volt utána futni, de nem érdekelt nem akartam leállni...mert ugye mégis ketyeg az óra és végig akartam csinálni legalább egy kört. Ami végül sikerült is de miután leállítottam a stoppert a nike progi nem mentette el az eredményem. Fasza gondoltam, így végül az 1,1 kilométeres táv került bele az online naplómba, amire éppen nem vagyok büszke de a jövőbeli adatvesztések érdekében megtanulom kezelni a szolgáltatást. :P

(#2127) tomcica


tomcica
Topikgazda

"dul a nyar avagy jo az oreg a haznal" a mai motto :P

16 km benne:
bemelegites + gyorsitok + rovid tempo

2K tempo 6.23 (3.12+3.11)

konnyu futas fuvon

sprintek palyan: 3 x 80m + 7 x 60m

nyujtas + kifutas

jol ereztem magam,iden a leggyorsabb 2K :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2128) blackydan válasza tomcica (#2127) üzenetére


blackydan
senior tag

Grat! Durva időt mentén a két kilin :C

(#2129) tomcica válasza blackydan (#2128) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jol ment es ahogy az ido mutatja a masodik kilo egy hajszallal erosebb lett...pedig nem volt kulon finish..egyenletes tempot akartam...jo jel :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2130) stvnppp


stvnppp
senior tag

(#2127) tomcica:
:C

Nike+ Running frissült, már működik magyar nyelvi beállításokkal is!

(#2131) blackydan válasza stvnppp (#2130) üzenetére


blackydan
senior tag

Király :DD

(#2132) szki válasza Aristeus (#2121) üzenetére


szki
őstag

Na ezt a Nike+ Runningot én is kipróbáltam, de egyelőre fagyogat... Hm. 22,6 MB telepítve :F Ez nem túl szimpi!

Az elmúlt 1 évben több tracker progit kipróbáltam (Runtastic, Sportypal, Sports Tracker, MyMaps, stb), és végül a Endomono nekem bevált. A közösségi része miatt lehet a legnépszerűbb tracker alkalmazás. Nekem 19000 km-em van benne, mely főleg bicaj. A telefonon futó alkalmazás lehetne jobb is, de azért fejlesztgetik azt is.

#2127) tomcica: Ilyen kiliket szívesen futnék én is! Csak ugye ahhoz sokat kellene futni, és bicajra nem lenne már erőm mellette...

[ Szerkesztve ]

(#2133) Djuree


Djuree
félisten

na 3,2km, 800m-el növeltem, térdem király még mindig :DD csak így tovább bírjam, a hónapban nem növelem a távot már, párszor most ennyit futok, pedig de futottam volna 8-10km-t is :C fáradtságnak nyoma sincs, nem ment le a kondim, hála a többi sportnak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2134) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Fut valaki jövőhéten UB-n? Iszonyatosan várom, 24 óra őrület, alvás nélkül, körbe a Balaton körül. Kb 30 kili lesz az én adagom, nagy része éjjel + én futom a befutót Tihanyba, a legdurvább déli napsütésben. Kemény lesz :)

less qq more pewpew!

(#2135) tomcica


tomcica
Topikgazda

skacok van-e itt valaki Szegedrol?
erdekelne hogy van rendes valasztek futocipokbol,amiket ismerek:
Karaszon az Adidas es NIke,Anna kutnal a Saucony kisbolt es kint a Kalvarian a nagyobb Saucony lerakat...ezen kivul van-e valahol meg valami? Mizuno v Asics,esetleg New Balance?

igazabol csak par model erdekel,NIke-tol a Zoom Elite,lunaracer es lunarelite (utobbi kettot csak fel szeretnem probalni h milyen nehezek is,meg mennyire sok a parna bennuk)
Mizunotol a Wave Universe,Ascicstol meg a Hyperspeed vagy piranha szoval nincs nagy igenyem ;]

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2136) Aristeus


Aristeus
tag

Tegnap megvettem az első okos telefonomat:
Sony Ericsson Xperia mini pro

Arra jutottam, hogy az Endo-t fogom használni, egyrészt mert 2 munkatársam is azt használja, tőlük csak jókat hallottam róla, (egyikük tartott is egy mini bemutatót) és itt is csak jó vélemények voltak róla, a Nike+ meg még gyerekcipőben jár, ki kell nője még a hibáit. Szóval tegnap este fel is telepítettem az Endo-t és a mai pihenőnapom ellenére, elvittem egy próbakörre:

http://www.endomondo.com/workouts/66035114

Elkezdődött a km-ek gyűjtése, cél a HOLD! :DD

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#2137) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ismeri ezt az órát valaki? Megvehető?
Energetics F28
[link]

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#2138) tomcica válasza DonThomasino (#2137) üzenetére


tomcica
Topikgazda

koleganak van...semmi rosszat nem mondott rola...pulzust egesz pontosan megmerte,azt viszont nem tudom mit tud meg ezen kivul...(lasd zonaedzesek pulzus szerint stb)

mas...

Adidas Climacool futocipot tesztel-e mar valaki itt...pontosan a Fresh Ride modelt...de akar a Ride is hasonlo lehet...azt irjak konnyu,engem az erdekel mennyire dinamikus (nem birom amikor tul sok a hab a talpban es szinte elnyeli a rendes tempot..pl Saucony Kinvara..grrr) valamint erdekelne h mennyire birja a talpa a strapat...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2139) blackydan


blackydan
senior tag

Ma termés: 6 kilométer 400-as futópályán, minden kör végén 10 húzódzkodás, 20 tolódzkodás, 20 fekvő... nagyon király volt (0 pihenővel) :DD

(#2140) tomcica válasza blackydan (#2139) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igazi crossfit volt :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2141) Djuree válasza blackydan (#2139) üzenetére


Djuree
félisten

az jó erős, én is csináltam régen, 2 kör után felülés+fekvőzés, de rájöttem nekem a futás meg az állóképesség a lényeg, ahhoz meg jobb a folyamatos futás :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2142) Djuree


Djuree
félisten

na úgy néz ki lágyékizom húzódásom lehet (remélem nem komolyabb), legalábbis netes utánaolvasásokból ez jött le. 3200m után már kezdem érezni hogy fáj, 8-10km után nem tudom mi lenne, el kell mennem dokihoz. de valami szaki lenne jó aki tényleg ért hozzá, valami sportszaki. nem érdekel ha egyhavi fizum is otthagyom, csak csesszen a lábamnak valamit. tudtok ilyet? megyek 2 hét múlva BP.-re, ott el is megyek ha van ott ilyen ember.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2143) blackydan válasza Djuree (#2141) üzenetére


blackydan
senior tag

Hát igen a másik nagy szerelmem a futáson kívül a crossfit(szerű) dolgok, na meg az úszás.
Reggel kondizni készültem a laktanyámban, de sajnos eléggé zsúfolt volt, így lett belőle ez a futással egybekötött erősítéses cumó :)
A lágyéksérv meg nem semmi, szerintem hagyd is addig a terhelést beleértve a futást is amíg doki nem látta... Pesten biztosan találsz valakit, jómagam a Honvéd kórházat nagyon felszereltnek tartom nagy tapasztalattal rendelkező orvosi gárdával, csak katonai szerveken és állami alkalmazottakon kívül nemigazán tudnak bejutni az emberek oda. Persze ki tudja, mindenesetre akár a háziorvosodtól is kérhetnél valami útbaigazítást nem-e tudna ajánlani valakit, vagy beutalót írni...
A legjobbakat, vigyázz magadra! :K

(#2144) Nyugdíjas válasza blackydan (#2143) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha normális a háziorvos akkor simán ir beutalót bárhova. Nekem is adott a sportkorházba a ketyegőmmel (csak el is kéne már mennem :U ).

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2145) Djuree válasza Nyugdíjas (#2144) üzenetére


Djuree
félisten

nekem a háziorvos egyben sportorvos is, direkt oda iratkoztam be, gyakran sérülök, sokat járok oda, eddig rendben vagyok vele, amiket tanácsolt bejöttek eddig, meg rendes is, de gyanítom ehhez kevés lesz. mind1, elmegyek, meglássuk mit mond.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2146) Chosen


Chosen
addikt

Kb két hét után rájöttem, hogy rossz az érkezési technikám. Eddig nem éreztem a rövidebb távok miatt, de most már a futás 3/4-re kb teljesen kikészül a jobb lábam, főleg a sípcsontom közepe felé érzem. A bal lábamnak semmi baja, azzal szinte néma is a futás, de a jobbal telitalppal érkezem és elég hangos is az érkezés emiatt. Szóval utánanéztem egy helyes technikának: ez lenne az? [link]

A korábbi térd körüli fájdalom nem jelentkezik a bal lábamnál, úgy tűnik a bemelegítés megoldotta, per pill ez a legnagyobb gondom most, eléggé visszafog, mert a bal még simán menne.

[ Szerkesztve ]

(#2147) Nyugdíjas válasza Chosen (#2146) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem ez inkább valami olyan volt, hogy nem melegitettem be rendesen, nem nyújtottam le jól, és a fene tudja melyik részem,de nem kedvelte a napi edzéseket, igy aztán olyan volt a lábam téd alatt, mintha egy rugalmatlan "bot" lenne. Nem tudom máshogy körülirni. Fájt is, és nem tudtam rendesen futni, csa igy csapkodtam kb... Nem tudom egyről beszélünk-e...
Nekem ez megerőltetés, és nem megfelelő bemelegités/nyujtás hatására volt. Legalább is ha ezekre odafigyelek akkor nem jelentkezik.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2148) tomcica


tomcica
Topikgazda

ezek teljesen normalis tunetek ...az elso 5-10 ev mindig ilyen ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#2149) Nyugdíjas válasza tomcica (#2148) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Bármilyen fura,de jó ezt olvasni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2150) mormota


mormota
senior tag

hatalmas örömhír!
tegnap végre valahára február közepén történt bokatörésem-műtétem óta először futottam.
meglepő módon egész jól bírtam:)
természetesen a doki is mondta, hogy futni futhatok, de a betont felejtsem el. így maradt az erdei kavicsos ösvény.
ma megyek salakra

Illusztrálok, tehát vagyok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.