Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) tomcica válasza Vertigo18 (#28549) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neked az mar nem kihivas,esetleg 7:30 alatt (csak h maradjon meg 1-1 PB a 7:15 ala es 7:00 ala) :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28552) tomcica válasza parandroid (#28550) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Errol a jo oreg cigany vicc jut eszembe:

- Ha' de biro ur,nem tul sok az az 5 ev?
- Mondom KOTEL!

:DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28553) Vertigo18 válasza tomcica (#28552) üzenetére


Vertigo18
addikt

Legyen inkább 5 év kötél! ;) Csak hogy biztosra menjünk... :)

Nem, nincs előttem PB-terv erre sem (nah, most majd megint kapok SwitchX kollégától, hogy mennyire céltalan vagyok! :D ), másfél éve úgy létem bele ebbe a topikba, hogy "kérek egy tervet, hogyan toljam le a 2.000 métert 8 perc alatt! :D Azóta is ez maradt a terv, holott 1 hónapja sincs, hogy megvolt a 3km 12 alatt... :D

PeterkeT: nem, nincs folytatás, köszi! :D Max egy Fm., rövidfilmként... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28554) tomcica válasza parandroid (#28550) üzenetére


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28555) Vertigo18 válasza tomcica (#28554) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lol, kösz! :D

Egyébként előtte meg le a kalappal, emlékszem erre! ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28556) inf3rno válasza tomcica (#28508) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nálam is jellemző ez a másod, harmadnapos izomláz, a Vibrammal 5-6 napig is el szokott tartani, mire már nem fáj, ha újra elkezdek futni. Jó hete lesz az tuti. :DDD

Buliban hasznos! =]

(#28557) Vertigo18 válasza inf3rno (#28556) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerencsére most úgy érzem, hogy egyre kevésbé fáj... Persze minden izmomat érzem, a tegnapi izomláznál azonban enyhébben. Remélem elkerülnek az említett tünetek és megúszom...

Te is meg lettél említve! :D Ha jól emlékszem... :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28558) inf3rno válasza bandus (#28521) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én megnézem a bujdosók lépcsőjét tegnap. Nem rossz, de hosszabbra számítottam.

Buliban hasznos! =]

(#28559) inf3rno válasza Vertigo18 (#28525) üzenetére


inf3rno
nagyúr

PB-t versenyen szokás futni, nem edzésen. :K

Buliban hasznos! =]

(#28560) Vertigo18 válasza inf3rno (#28559) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szinte sosem futok versenyen, most akkor nem lehet Pb-m? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28561) inf3rno válasza Chuck Norris (#28540) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Grat neked is! Gondolom már alig vártad a végét.

Buliban hasznos! =]

(#28562) inf3rno válasza Vertigo18 (#28557) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Még nem tudtam megnézni hanggal, úgy néz ki, hogy kezd elfüstölni a hifi, ami a gépre van kötve, legalábbis fura műanyag szag jött belőle.

Persze, futhatsz edzésen is PB-t, de hivatalosan versenyen szokták az élsportolók is megjavítani az idejüket, mert ott van rendesen kimérve a táv meg az idő.

Buliban hasznos! =]

(#28563) Vertigo18 válasza inf3rno (#28562) üzenetére


Vertigo18
addikt

"Élsportolók", nah hiszen... :)

Itt csak "kocafutunk", nem? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28564) inf3rno válasza Vertigo18 (#28563) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi nem sűrűn futunk, mert az 3:00 pace alatt kezdődik, tomcica is megmondta. :DD

Buliban hasznos! =]

(#28565) Vertigo18 válasza inf3rno (#28564) üzenetére


Vertigo18
addikt

Majd egyszer elhívom ide hozzám és megmérgezem jóféle kajákkal, hogy utána tudja, mi az a 6 percen túli idő! Egy hétig nem futna 5-ön belül kilométert! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28566) tomcica válasza Vertigo18 (#28565) üzenetére


tomcica
Topikgazda

5 x 20perc hanyas,mi? kisvideora azt is....ajjoj :DDD
lelkes amatorok vagyunk,nincs itt mit szepitgetni ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28567) parandroid válasza tomcica (#28566) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mármint te. Mi csak hobbiból futunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28568) Vertigo18 válasza tomcica (#28566) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fedettpályás távolbahányás, igen! Bár, ha ki mered hányni a sok mérget, amit beléd tömök, akkor tutira mérges leszek! Kis cupák, meg körömpörkűtt' az istene! :P

Node asszem' holnap után el kellene menni egy laza 16-osra... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28569) bandus válasza inf3rno (#28558) üzenetére


bandus
veterán

melyik oldalról mentél felfele? :) nekem anno nagyon fájt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28570) inf3rno válasza bandus (#28569) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi csak sétáltunk, családdal voltunk fent. [link] A hosszra értettem, hogy rövid, egyébként, ha futnám, akkor hasonlóan kemény lenne, mint a Somló csúcsfutás. Mondjuk azon a lépcsőn aki felfut és nem esik pofára közben azt megtapsolom. :N

Buliban hasznos! =]

(#28571) beltram


beltram
tag

runningwarehouse-on 30% kedvezmény van 3 napig, 3 termék vásárlásakor.

pace be with you

(#28572) kstcsk


kstcsk
tag

sportsshoes-nál is sale outlet van egy ideje, vannak modellek amikből egész pofás választék van, és még shippinggel együtt is sokkal kedvezőbb az ár, mintha itthon vennétek. Maximálisan korrekt shopról van szó.

hazai viszonylatban a sportfactory-nál fogtam ki egy Jazz 17-et baráti áron (17.500 huf), az akció még mindig él :B

(#28573) Alg válasza beltram (#28571) üzenetére


Alg
veterán

Uhh, 55 euró a női Kiger 4...(venni kell mellé 2 zoknit...) barátnőm ki fog akadni :DDD Most vett ugynennyiért Merrel-t

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28574) beltram válasza kstcsk (#28572) üzenetére


beltram
tag

sportsshoes-nál ha sek-ben vagy nok-ban fizetsz, akkor kb 10khuf-tól free shipping van. :)

pace be with you

(#28575) Upo válasza kstcsk (#28572) üzenetére


Upo
addikt

Sportsshoes-nál a szokásos norvég koronában fizetés a legkedvezőbb, nincs postaköltség, és nem annyival magasabb az árfolyama, 2-3 ezrest még a kimondottan olcsó cipőknél is lehet spórolni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#28576) kk831228 válasza Alg (#28573) üzenetére


kk831228
addikt

Running warehouse-ra nincs vip kòdja valakinek véletlenül....? ;] :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28577) Alg válasza kk831228 (#28576) üzenetére


Alg
veterán

10%-os van egy pár (GINGERRUN pl.) de nem fognak működni ezzel a 30%-ossal ha ez a kérdés :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28578) t1 válasza Alg (#28577) üzenetére


t1
addikt

Sportsshoes-ra nem tudsz ? :)

(#28579) Alg válasza t1 (#28578) üzenetére


Alg
veterán

:(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28580) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok!

Cipőt szeretnék venni, alkalmi futásra, heti 1-2 alkalom, beton/murva, 5-8km.

Spuriban sok cipő felpróbálása után a Charged Bandit 2-t néztem ki, kérdésem, hogy ez a Bandit 1 től mennyire tér el? - A régi verziót féláron árulják akcióban. :))

Köszi.

# ANTAL Tuning #

(#28581) tomcica válasza L4D1K (#28580) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt olvastam a ket modell eg es fold,kozuk nincs egymashoz.A 2-es Banditot jobbnak veltek,igazi puha lagysag,sok km-t elbir,napi altalanos futasra es konnyebb tempokra is tokeletes.280gr,de ugy irjak sokkal konnyebbnek erzodik.
Jol hangzik :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28582) L4D1K válasza tomcica (#28581) üzenetére


L4D1K
őstag

Akkor marad a bandit 2. Nagyon nagyon kényelmes volt viselni, elsősorban hozzám hasonlóan keskeny lábfejjel megáldottaknak :).

A 32e kicsit borsos viszont. :D

# ANTAL Tuning #

(#28583) tomcica válasza L4D1K (#28582) üzenetére


tomcica
Topikgazda

30ezer(100eur) nalam is altalaban a felso limit,az felett el szoktam engedni.Keskeny labfejre az Adidas Adizero cipok jok szoktak lenni,mondjuk parnazott csak a Boston/Tempo a tobbi szinte versenycipo (Adios,Hagio,Takumik).

mas...
Az olvasom az Asics Roadhawk FF nagyon jo kis cipo lett,olyan Kinvara szeruseg,allitolag nagyon jo a kezdoara is. (nem a megszokott Asics pattogos kemenyseg,ez puhabb cipo).Na,ha eljut ide HU kozelebe akkor megfogdosom,20-25ert lehet ki is probalnam.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28584) Peterhappy válasza L4D1K (#28582) üzenetére


Peterhappy
őstag

ITT?

Plusz a NOK fizetes :)
Lasd par hsz-szel feljebb.

(#28585) L4D1K válasza Peterhappy (#28584) üzenetére


L4D1K
őstag

Néztem :) női és / vagy nincs méretemben.

# ANTAL Tuning #

(#28586) tomcica


tomcica
Topikgazda

Progressziv tempo faradt labra (nem is tudom az augusztusi felmerok ota volt-e egyaltalan pihent a labam :F )
21km = 1:35 ebbol 6km 140-145pulzus,kovetkezo 5km 152-155,majd feszitve szepen fel 175ig.Atlag pulzus 157.
Holnap laza totyoges vegig.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28587) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Toltam néhány 6-800 méteres résztávot csak úgy érzésre. [link]. Van endomondo is, de azon szinte semmi nem látszik. [link] Végre sikerült figyelni arra, hogy nem álltam meg utána, csak visszalassítottam 5:30-6:00 közé 1-1 percre. Hát nem volt kellemes így esőben, meg a terhelést sem bírom valami nagyon. Azért edzésről edzésre alakul valami. Ha más nem egy szívroham. :DDD Még van vissza 2 hét. Egyelőre nem tűnik úgy, hogy lenne esélyem egy 10k vagy 5k PB-re, azért egy próbát megér így utolsó versenynek idén.

Buliban hasznos! =]

(#28588) tomcica válasza inf3rno (#28587) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Megcibaltad azert a pulzust,mennyi neked a max pulzusod?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28589) inf3rno válasza tomcica (#28588) üzenetére


inf3rno
nagyúr

199-et mért eddig legtöbbet a kütyü (nem tudom, hogy ez a mérési határa, vagy tényleg ennyi). Ez a 187 a max alatti fokozat teteje, tavaly még ez volt a max, azóta történt valami...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#28590) kk831228


kk831228
addikt

Na 72 eur lenne össz-viszz egy Saucony Guide 10, 3 par zokni +egy energy gel... :F :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28591) bencze


bencze
senior tag

Nekem ma megint 3x3 km tempó 4:23 környékén (Strava, Garmin Connect) és 10x fel az Árpád híd feljárón (ahogy bírtam, ami nem jelent sokat; érdekes ez a domb, mentem volna gyorsabban de nem vitt a lábam :) ), vissza gyalog. Nem mintha a maratonra számítana de rájöttem, hogy kell erősödnöm. A pulzusom már relatív jól bírja adott tempókat, mintha a lábamban nem lenne elég kraft, kell kicsit erősíteni...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#28592) tomcica válasza inf3rno (#28589) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja,akkor ez meg okes is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28593) inf3rno válasza tomcica (#28592) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jaja, az utolsó fokozat az 3:00 alatti tempóhoz van, nem sűrűn használom, ritkán futok. :N

Buliban hasznos! =]

(#28594) inf3rno válasza bencze (#28591) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó ez! Ha te is erő-állóképességre mész rá, akkor figyelj arra, hogy meglegyen a mennyiség. Elvileg nem muszáj magának a résztávnak hosszúnak lenni, lehet csak 400m-eseket is futni, viszont akkor legalább 20x400m kell vagy a tomcica féle rettegett 100x100m sem lehet rossz. ;)

Így utánaolvasva, nekem talán jobb lett volna kicsit több pihenőt beiktatni, hogy ne csak 170-ig essen vissza a pulzus, hanem 150-ig vagy alája, de valahogy nem akartam 1 perceknél többet, mert akkor a nagy része pihenő és nem munka lett volna. Én is igyekszem kitolni a mennyiséget 10k felé.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#28595) beltram válasza kk831228 (#28590) üzenetére


beltram
tag

be kell még valamit dobni a kosárba, mert 100eur-tól ingyen szállítás. :)

pace be with you

(#28596) beltram válasza t1 (#28578) üzenetére


beltram
tag

Itt szavazz és küldenek egy 10%-os kupont. ;)

pace be with you

(#28597) bencze válasza inf3rno (#28594) üzenetére


bencze
senior tag

Hát nekem inkább a lassúbb, fél- és maratoni tempó a cél ezért a hosszú intervallumok ami csak technikailag az, inkább threshold jellegű (valahol az alatti). A domb meg csak erősítés célból, most ehhez volt kedvem, régóta nézegettem azt a hídfeljárót... érzésre szükségem van ilyesmire...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#28598) Vertigo18 válasza bencze (#28591) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mindig kicsordul egy könnycsepp a szemem sarkából, amit elégedetten elmorzsolgatok, mikor ilyen szép csúcsokat látok! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28599) tomcica válasza Vertigo18 (#28598) üzenetére


tomcica
Topikgazda

EKG :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28600) Vertigo18 válasza tomcica (#28599) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem még a kardio-görbém sincs ennyire szabályos! :D

Akkor lesz ennyire szabályos a szívritmusom, amikor 5x-8x kapok szívrohamot egymás után! :)

Nagyon irigylem!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.