Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) tomcica válasza tomcica (#28200) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Siman csinaltam mar olyat,h klub cooperen,ovatosan elengedtem a tanitvanyt,persze kuzdenie kellett erte foggal-korommel,de nem tudott volna jonni az utolso ket koron,igy finoman visszavettem pont h tudjon meg jonni,majd a vegen,mivel gyorslabu,mar meg se tudtam volna fogni,ha akarom se.Persze ezt nem tudja a mai napig se,de ott es akkor ez volt a fontos,igy tudott oda fejlodni ahol most tart.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28202) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Annyit hozzátennék, hogy eddig egyetlen helyről hallottam, hogy nem igazán volt "versenyszellem" a dologban, mindenhonnan máshonnan csakis gratulációkat kaptunk mind a teljesítmény, mind a gesztus miatt. Még hozzá tartozik, hogy a "negatív kritika" nem is igazán nekünk szólt, a negyedik helyezett lépett fel ilyen véleménnyel, mert szerinte, hamár két darab első helyezett volt, akkor tolódnia kellett volna a második helyre a harmadiknak, így Ő, a negyedik felkerült volna a dobogóra... Szerintem ez akkor sem így lett volna, tudtommal ilyen esetben két első helyezett van, meg egy harmadik és ennyi...

A teljesség kedvéért elmondanám, hogy ugyebár mivel Ő 23 éves, kilőtt, mint egy titán én meg bebújtam a szélárnyékába és így mentem végig a versenyen. Visszafelé ugye volt egy kis "karambolja" a szembejövő, lassabb versenyzőkkel, ekkor felszedtem a földről és ismét útjára indítottam, ott le is hagyhattam volna akár. Én a magam 38 életévével éreztem, amikor kb. 600 volt vissza, hogy belassul, akkor álltam mellé, hogy lelket öntsek belé, mondtam is neki, hogy sehol senki mögöttünk, kicsit spórolhatunk, ha akarunk, így jött 400 lassabb. Viszont azt meg éreztem, hogy Ő ez alatt a kis pihi alatt annyira ki is pihente magát, hogy nem biztos, hogy ha az utolsó 200-at "lemeccseljük", akkor lefutom.

Sosem derül ki.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28203) bandus válasza Vertigo18 (#28194) üzenetére


bandus
veterán

őszintén? szerintem felesleges hype és felntűnősködés. egy versenyen egy győztes van, vagy kettő, de akkor sem azért mert egymást ölelkezve futnak be :F az lett volna az igazi, ha lemeccselitek egymás között az utolsó 300 métert.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28204) Vertigo18 válasza bandus (#28203) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi az őszinteséget! :R

Egyébként jótékonysági verseny volt.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28205) inf3rno válasza Vertigo18 (#28204) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Arra szerintem teljesen jó ez a mentalitás, nem vérre megy...

Buliban hasznos! =]

(#28206) Peterhappy válasza Vertigo18 (#28190) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hát... szeretnék így kinézni 38 éves koromra... :) A Fiadnak külön gratula!

Mivel nem egy vérre menő versenyről volt szó, szerintem sincs gond azzal, hogy így döntöttetek. Ha így éreztétek helyesnek, ámen.

De tényleg érdekes lett volna, ha rendeztek a versenyen belül egy mini versenyt és "lemeccselitek" egymás között a dolgot.

Szerk: Mondjuk azzal, hogy jótékonysági futás volt, lehetett (volna) ez egy üzenete, jelképe az "összefogás" fontosságának, de akkor azt valahogy érdemes lett volna hirdetni, "publikálni", felkészülni rá, de ez már marketing, ahhoz én meg nem (sem) értek :)

[ Szerkesztve ]

(#28207) Vertigo18 válasza Peterhappy (#28206) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt hiszem ott a kor döntött volna végül, lehet, hogy alulmaradtam volna... :B

Viszont most nézegetve az eredményeket, Zoli barátom anno mindig b@ctatott, hogy próbáljam már meg, meglenne-e a Cooperben a 3 kili!

Tehát tisztelt Zoltán! Jelentem, 11:38 alatt mentem a 2.98km-t, tehát valszeg meg lenne végre... :D :K :B Főleg, mivel az utolsó 300at elbohóckodtuk.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28208) kk831228 válasza Vertigo18 (#28204) üzenetére


kk831228
addikt

Èn is voltam ìgy egy nőcivel... Folyamatosan előttem volt vègig, mèg el is hùzott a vège előtt 1-2 km - el ... Viszont az utolsò 500 m lejtő volt meg azért gyorsabb is vagyok ès befogtam... :B Mèg mondta is hogy nem igaz hogy most hagyom le... :D Beàlltam mellé ês megfogtam a kezèt ês behùztam a cèlig, ő csippantot előbb majd utána èn... ;) Ès tudod miért, azèrt mert vègig jobban bìrta 40 êves anyuka mint èn, tiszteltem annyira hogy ne ìgy előzzem meg, csak azert mert èn tudok gyorsan futni, kozbe meg vègig jobb volt mint èn... ;) Persze ez csak az en velemênyem, èn ìgy èreztem jòl magam, meg szerintem neki is tetszett, beszeltünk is pár szòt utána, ami amùgy nem esett volna meg, valòszìnűleg...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28209) inf3rno válasza kk831228 (#28208) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én simán le szoktam sprintelni még pár embert a végén. ;] ;] ;]

Buliban hasznos! =]

(#28210) kk831228 válasza inf3rno (#28209) üzenetére


kk831228
addikt

Nem vagyunk egyformák... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28211) bandus válasza kk831228 (#28208) üzenetére


bandus
veterán

ez szamomra ertelmezhetetlen szojatek: vegigbjobb volt mint te, de te tudsz gyorsabban futni, wtf :F a verseny a celig tart, nincsenek reszidok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28212) ígyvanferi válasza bandus (#28211) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt én sem értettem. Persze szép gesztus, hogy előreengedte, de én ugyan nem foglalkoztam volna vele.

Mondjuk én az idő ellen szoktam versenyezni, nem nagyon fér bele, hogy egy random ember miatt lassítsak. Az egészen más, ha valaki lesérül, összeesik, és betámogatja az ember a célba. Ilyenről vannak videók szép számmal. De egy egészséges, lassabb futót nem fogok előreengedni pusztán jófejségből.

Az megint más, ha haverral kézenfogva fut be az ember, bár az első helyen tényleg fura ez, pláne egy ilyen rövid távon. Egy félmaratonon, maratonon, váltóban, UB-n együtt fut át a célon az egész csapat, ilyesmi, az teljesen jó.
Na de no offense, legyünk inkább fairplay-ek, előzékenyek, mint hogy egymáson gázoljunk át!

[ Szerkesztve ]

(#28213) kk831228 válasza bandus (#28211) üzenetére


kk831228
addikt

Mit nem èrtesz azon, hogy egy nő nem tud ùgy sprintelni...? 🤔 :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28214) tomcica


tomcica
Topikgazda

That's all folks - jo lesz most mar,ennyi energiat kar beleolni ebbe,inkabb vezessetek at edzesbe. (aki edzes alatt ir epp annak fele meg van bocsajtva ;] )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28215) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Bakker, még a végén kiderül, hogy flamet robbantottam! :D

Peace! :R

Ígérem, többet nem futok inkább! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28216) tomcica válasza Vertigo18 (#28215) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tudod,hogy a futas 3perces ezrek alatt indul,a tobbi kocogas :DDD szoval tessen elkezdeni futni,be kell azt a 3K-t tolni 11:00 ala,a 2K-t 6perc ala egy hajszallal. Ez igazi kozeptavos munkat igenyel,ket honapig a jelenlegi alapodbol heti 3 eros edzes (minden mas edzes drasztikusan lecsokken es CSAK regeneralo jellegu).
A heti 3x eros szepen szetosztva,kozte regeneralo napokkal,de ez magatol erhetodo.
Egyik eros:

Vo2max edzes,fent kell futnod a 90-95%-on,ez lehet hosszabb resztavok (800-1000m szinte celsebessegen kozte 400m kocogas) vagy rovidebb resztavok,de ne sok pihenovel pl 400-ak (kozte CSAK 100m kocogas,itt lehet gyorsabb az iram a celsebessegtol egy picivel pl 80-82-es). 3-4km minosegi resz ha osszeadod (tehat 8-10x400 v 3x1000m v. 4-5x800m

Masik eros:

Valtogato 200-ak,egyik 200m 40-es a masik idealis esetben 50-es (de altalaban ezzel van a gond szoval elso et heten 60-as majd a gyors marad,a piheno "lassu"-t probalod 50-hez kozelitni).
Ebbol 2-3km folyamatos futas.

Harmadik edzes:

Tiszta sebessegi edzes,a legkonyebb cipodrol levagsz mindent (mint Anton Kuprica a NB sarkat :P ) es gyors palyan v. sikon tolsz egy 2 x (5 x 70-120m,ami 20m fokozatos gyorsulassal indul a kozepe MAX sprint egy 10-15m a tobbi porges,nem baj ha lassul csak a MAX legyen feszes,a,tobbi csak gyors).Visszafele seta.
A ket szett kozott 5-7perc laza seta v. kocogas (TELJES PIHENO).
Utana 10perc laza kocogas,majd 2 x 2x400m (R200 kocogas) ez egyik 95%,a masik 98%.Szettek kozott 400m kocogas.

Heti kilometer alacsony,minden azt sozlgalja,hogy a minoseg rendben legyen.Az elso par het mintegy atszoktatas,igy nem kell olyan komolyan venni az idoket,kesobb rafesziteni a resztavokat oda ahova kell.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28217) kk831228 válasza tomcica (#28214) üzenetére


kk831228
addikt

Àmen... :R :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28218) inf3rno válasza tomcica (#28216) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:K

Buliban hasznos! =]

(#28219) Vertigo18 válasza tomcica (#28216) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mindig tudtam, hogy nem vagy normális... :D

És minden héten megerősítesz ebben a hitemben! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28220) Laurh


Laurh
aktív tag

Sziasztok,

Sajnálatos mód én is találkoztam ezzel a zsibbadásos jelenséggel. 4-5 km után elkezd zsibbadni a bal lábam és úgy érzem meg kell állnom pihenni. ( pedig még bírnám szuflával :( )
A cipő nincs szorosra kötve, illetve lúdtalpam van és ennek megfelelő cipőt használok.

Szerintetek ez mitől lehet, mivel lehetne ezt kiküszöbölni?

Köszönöm előre is a választ. :R

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#28221) inf3rno válasza Laurh (#28220) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A zsibbadást szerintem vagy idegi vagy keringési probléma okozza. Nem hiszem, hogy vizsgálatok nélkül meg lehet mondani, hogy melyikről van szó, menj el orvoshoz vele. Elképzelhető, hogy a lúdtalp okozza egyébként, de nekem pl volt terep futáson a túlzott terheléstől is, illetve gerincsérvnél is előfordulhat ilyesmi, de még ezer más oka is lehet...

Buliban hasznos! =]

(#28222) beltram válasza inf3rno (#28221) üzenetére


beltram
tag

Én kb fél évig elliptikus trénert használtam mielőtt futni kezdtem, nekem akkor voltak ilyen zsibbadásos tüneteim a hosszabb edzések során.

pace be with you

(#28223) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, már nem is tudom, hogy ki tanácsolt mit a pulzusmérős mizériámmal kapcsolatban, de gondoltam beszámolok az eredményről...

Nem tudom ki tanácsolta, hogy tegyem a jobb kezemre kivételesen. Nos, én feltettem a jobbomra a 3 kilis versenyen. Ugyebár azon futottam 12 perc alatt a három kilométert, de valszeg világbajnok lehetek ezen a távon, mivel 126 lett az átlag pulzusom... :) Ezek szerint tényleg nem nyomtam meg eléggé! :D No, de viccet félretéve: a "jobbkezes technika" nálam nem vált be.

Aztán kaptam egy másik tippet, hogy ha már annyi mindent kipróbáltam, akkor valszeg' a mellkaspánt a rossz. Így hát felcsatoltam a régi, jó kis Fr610-et az egyik, a Fr235-öt meg a másik kezemre, mindkettőt párosítottam ugyanarra az övre, majd uzsgyi neki. 6 km-ig TELJESEN ugyanazt mutatták, csodálkoztam is, hogy 1 ütést sem tértek el egymástól. Aztán a hatodik végén, amikor éppen 161 volt a pulzusom, hirtelen mind a kettő órán (!!!) leesett a pulzus 80-ra! Tehát megvan a hiba, valóban a pulzusmérő jeladó a hibás. Az igazán vicces az volt, hogy mérgemben levettem, zsebre raktam, majd az órára pillantva láttam, hogy a zsebemnek 178-ig felkúszott a pulzusa a következő 1 km-en! :D

Mivel most ilyen "Garmin prémium övet" használok, érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata az ilyen, hrm1g típusú övekkel? Nem szívesen adnék ki sok zsetont most erre, viszont jön lassan az alapozó időszak, nekem oda kellene...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28224) t1 válasza Vertigo18 (#28223) üzenetére


t1
addikt

Jeladóval nincs baj, sima öv csere lesz, sajnos nekem is kezdi megadni magát, kintről élhető árban adják az öveket.

(#28225) kk831228 válasza Vertigo18 (#28223) üzenetére


kk831228
addikt

Na csak pánt csere lesz, de hiába ìrok èn neked... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#28226) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nah, akkor ezt megint nem értem... Tehát magát a kis készüléket nem kell cserélnem, hanem csak a "textil"-övet? Jó, nyilván nem textil, de értitek?

És akkor az öv az mindegy, hogy milyen lesz? A lényeg, hogy rá lehessen pattintani ezt a kis jeladót és ennyi?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28227) t1 válasza Vertigo18 (#28226) üzenetére


t1
addikt

Igen, mivel a műagyag kis bizbasz veszi a jelet és továbbítja, de maga a pánt ami érzékeli a pulzust, hülyeséget nem akarok mondani de az anyagában fémszálak vannak amik veszik a pulzust idővel elfárad és hülyeséget mutat.

(#28228) Vertigo18 válasza t1 (#28227) üzenetére


Vertigo18
addikt

És magából az övből milyet érdemes venni? Mert aztán van már 1000 Ft-tól felfelé mindenféle...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28229) t1 válasza Vertigo18 (#28228) üzenetére


t1
addikt

Garminosat prémiumot. [link]
Ebayen van olcsóbb is jóval.

(#28230) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Voltam kint futkározni a többiekkel a Vibramban. [link] Egész jó volt, a végére elvittem 199-ig a pulzust. Idén talán ez a második, harmadik alkalom. :DDD

Buliban hasznos! =]

(#28231) Vertigo18 válasza t1 (#28229) üzenetére


Vertigo18
addikt

Premiumot "annyival" olcsóbban nem találtam...

Sima nem jó? :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28232) Alg válasza Vertigo18 (#28223) üzenetére


Alg
veterán

Szóval... ha jól értem hiába volt a 235, eddig is a mellkaspánttal mérted a pulzust és nem a beépített optikaival, és az nem mutatott értelmeset... na most ezen nyilván nem sokat segít ha az órát átteszed a másik kezedre :DDD :DDD ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28233) t1 válasza Vertigo18 (#28231) üzenetére


t1
addikt

Nekem volt sima is, nem volt vele bajom de nem bírt annyit mint az amit linkeltem.

(#28234) norby_42 válasza Vertigo18 (#28223) üzenetére


norby_42
aktív tag

Azért egy elemcserét próbálj meg, csodákra képes.

Eat pasta, run fasta

(#28235) tomcica válasza Vertigo18 (#28231) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Egy sima bugyigumit felhuzol a mellkasodra (ha elerheto japan szuzlanyet) es fogsz egy 10perces homokorat vagy konyhai felhuzosat.10perc boven eleg lesz,mert ugyis 3K PB a vegcel.Ennyi,minden mas csak por es hamu ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28236) Vertigo18 válasza Alg (#28232) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem, amikor jobb kezemre tettem az órát, az egyértelműen úgy történt, hogy mellkaspánt nélkül mentem, optikait használva. Nekem AZ sem jött be. Érdekes viszont, hogy folyamatosan méri ugyebár a pulzust, ez a mérés meg tök pontosnak tűnik nekem. Viszont amint futni kezdek, onnantól már "nem az igazi"...

Köszi mindenkinek a tippeket. Sajnos prémium pántot nem találtam ebayen sem olcsón, 10k körül vannak ott is. Kipróbálok egy ilyen "occsójé'" pántot, max bukok egy ezrest.

Elemcsere megvolt, de most próbaképp vettem bele nagyon drága elemet is, hátha maga a bontatlan előző elem volt a gond. Majd holnap kiderül, ha nem szakad az eső. Elég volt tegnap c@rrá ázni 16 kilin. Bár meglepően meleg volt...

Tomcica: nah, mindjárt gondoltam! :))

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28237) Alg válasza Vertigo18 (#28236) üzenetére


Alg
veterán

Elvileg a Polar pánt is jó a Garminnal, pl. ez , ha esetleg találsz jobb áron - de azért a biztonság kedvéért rápróbálnám/megkérdezném Zergétől.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#28238) Vertigo18 válasza Alg (#28237) üzenetére


Vertigo18
addikt

Há' jó, de ez is "tizenezer pénz"! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28239) tomcica válasza Vertigo18 (#28236) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meleg van meg,ha esik,ha nem.Viszont nem sokat kell mar aludni es jonnek a "telen mit vegyek fel a futashoz" kerdesek.Olyan ez,mint januar elejen az edzoterem :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28240) Vertigo18 válasza tomcica (#28239) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bele kellene szerkesztened az összefoglalóba! ;) :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28241) tomcica válasza Vertigo18 (#28240) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Aaaa,epp ellenkezoleg,minden evben kiveszunk egy kis infot belole.A vegen teljes minimal legyen,csak ennyi: "Kimesz es futsz!" :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28242) concret_hp


concret_hp
addikt

na eljött az első rendes pihenő időszak, az aluman óta kb. nem futottam semmit, és nem is tervezek még sokat mozogni 2-3 vagy ki tudja hány hétig. egyszerűen érzem, hogy pihennie kell a szervezetemnek + nem is vagyok túl motivált meg kedvem sincs az egészhez... :U

igaz, hogy kb. 13 nyara óta nem volt olyan, hogy teljesen leálltam volna 1 hónapra vagy ilyesmi, úgyhogy itt az ideje picit pihizni, hogy aztán újult erővel tudjak visszatérni :)

+ a térdem megint nem 100%os... nem fáj, de érzem, hogy nem az igazi :(

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#28243) tomcica válasza concret_hp (#28242) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tarsits melle egy izuletvedo betoltes kurat (heavy duty,joint x,kollagen stb valami utos kombot 1-2honapra) feltoltodsz,kipiheni a test magat,aztan johet az alapozas.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28244) concret_hp válasza tomcica (#28243) üzenetére


concret_hp
addikt

jun végén lett vége az előzőnek, de gondolkodom rajta, ártani csak nem árt :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#28245) tomcica válasza concret_hp (#28244) üzenetére


tomcica
Topikgazda

egy jo honap es mehet,addig szabad nyalogatni a harci sebeket (vagy mast ;) )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28246) Haugland válasza tomcica (#28241) üzenetére


Haugland
aktív tag

Tomcicát meg kellene tenni Trump mellé tanácsadónak és asszem holnaptól készülhetnék a 3.világháborúra :)
Viszonylag kevés félreérthető üzenet kerülne ki a külpolitikába ;]

(#28247) beltram


beltram
tag

Használ valaki cipőszárítót? Tipp, tapasztalat?

pace be with you

(#28248) tomcica válasza beltram (#28247) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem az el classico megy mar par napja = ujsagpapir bele.Mondjuk most nem jon rosszul,hogy van meg nehany tartalek cipo.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28249) tomcica válasza Haugland (#28246) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A harmadik VH-ban az lesz a jo,hogy jobb esetben csak annyit veszel belole eszre,hogy "jee apjuk,nezd mar nyugatrol kel a nap" aztan ennyi volt,ez az igazi blitzkrieg.

mas...

Ma fejlampaval kellett ismet futnom,mert mar egy jo hete 12orazok (holnaptol mar talan nem) es csak este jutok ki futni.A jo fejlampa es a hibatlan esokabat a napoban MINDENT megert. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28250) kk831228 válasza tomcica (#28249) üzenetére


kk831228
addikt

Most keresgélek snowboard felszerelést, ês mondta egy srác, hogy 20000 mm alatti kabát, kuka... Mondom, micsoda :Y en ugy tudtam, hogy a 10-es mar hightech... :B Amit mùltkor Te is ajánlottál minimumra... :R Igen, azt mondta 10 ève az volt... ;] :DDD

Persze ez nem futás, csak emlekszem, hogy mùtkor erről volt szò... :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.