Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) tomcica válasza Vertigo18 (#28850) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A nicked is valtozna a holland verziora -> Van De Log

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28852) tomcica válasza inf3rno (#28848) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pihenten azert kicsit mas lesz :K kerjuk majd a beszamolot :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28853) emiki6 válasza tomcica (#28841) üzenetére


emiki6
veterán

Ráadásul a futók szíve nagyobb is, mint az átlagemberé... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28854) tomcica válasza emiki6 (#28853) üzenetére


tomcica
Topikgazda

;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28855) emiki6


emiki6
veterán

Megnéztem ezt a lábvizsgálatot, többek között a Spuri Futóbolt foglalkozik ilyennel, 4 üzletükben érhető el ilyesmi, ugyan van a szomszéd utcában üzletük, de csak a Váci útiban van ilyen vizsgálat. :(

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28856) emiki6 válasza emiki6 (#28855) üzenetére


emiki6
veterán

Addig szerkesztgettem a hsz-t míg csak paradox lett az egész... :DDD

Szóval a spuri futóboltnak csak a váci úti üzletében van ilyenre lehetőség.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28857) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

A Burgerland Extreme-re aki csütörtökig benevez kap egy extrém pulcsit is, szóval aki jönni akar ne sokat gondolkozzon. Igaz én azt mondtam a múltkor, hogy többet soha de azért elgondolkodtam, hogy lehet mennék megint mégis.

(#28858) #78687232 válasza emiki6 (#28855) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nyúlcipőboltban is van

(#28859) emiki6 válasza #78687232 (#28858) üzenetére


emiki6
veterán

Nemtom melyikbe menjek, a nyúlcipő közelebb van. Mennyibe szokott ez kerülni, ha nem vásárolok?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28860) emiki6 válasza emiki6 (#28789) üzenetére


emiki6
veterán

Így utólag hadd javítsam ki magam, mert az összefoglaló megzavart a fogalmazásban. Tehát, nem "lehet hogy kacsa a lábam", hanem lehet hogy lúdtalpam van... :U (régen volt). Hasonló a két kifejezés, de nem mindegy... :N

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28861) t1 válasza emiki6 (#28859) üzenetére


t1
addikt

Ingyenes a vizsgálat.

(#28862) beltram válasza emiki6 (#28860) üzenetére


beltram
tag

kacsa vagy lúd, tényleg a nyúlcipőboltba menj! :DDD

pace be with you

(#28863) tomcica válasza emiki6 (#28860) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha lud legyen kover,amugy volt multkor akcios libamaj a sparban :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28864) tomcica


tomcica
Topikgazda

Mas...
Ma reggeli edzes volt,mert kesobb nem lesz ra ido.
21km benne 10k konnyu ritmus,egy nagyon picit felkanyaritva az utolso 1-1.5k-t.
43:54 ehhez jart 163-as atlagpulzus.(a veget azert felcsavartam 174-175-on csurogtam,jol esett).Pulzus,tudo mind okes,a lab tovabbra is faradt,de hat heti 140-150km-nel milyen legyen?!
Daralo ON

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28865) Vertigo18 válasza tomcica (#28864) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hova tetted ilyenkor a lényegesebbet, a 10k-t? Mennyi előtte a bemelegítő és a levezetés a végén?

Nekem is kell majd még a hosszabbakba beletennem kétszer a hónapban ilyen kis fartlekeket, vagy repülőt, hogy szokjam majd még a 2000-re.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28866) tomcica válasza Vertigo18 (#28865) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A vasarnapi fokozos tempo utan ilyen kozel csak egy direkt visszafogott 160-165 koze eso iramot akartam.Lesz meg a heten 175-177-es iram csak kesobbi napon.
Rovidmelegites volt 1.5k amig kiertem a foldesutra,azzal h a tempo elso 3-4km-e 155-157-es pulzussal ment,akkor kezdtem el gyorsitani,amikor mar nagyon visszafogottnak ereztem es szinte kerte a test (labat leszamitva) a magasabb pulzust.
Visszafele pedig konnyu terep,ez az erdo mellett magas fuv,agas-bogas kb terdig ero gaz,az arra jo h zerge modon pattogj benne,emelgesd a terdeidet a megszokottnal magasabbra,ergo erosites.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28867) Vertigo18 válasza tomcica (#28866) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk felénk kullancs van az akkora fűben, felétek meg a bolygótokon pici Alienek, gondolom! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28868) bencze válasza tomcica (#28866) üzenetére


bencze
senior tag

Neked kb hol lehet a max pulzusod? Hogy értsem, ezek az intenzitások mit jelentenek.

Nekem csak egy pici "maratoni" tempó volt tegnapra. Habár ez nekem gyorsnak tűnik maratonra (gyakorlatilag ebben futottam a wizzairt ami FM) azt éreztem, hogy kicsit ellazáztam, azt hittem jól csinálom mert szokásosnál magasabb pulzus volt de befutottam és egyből jól voltam szóval nem voltam kinyiffanva... igaz, melegebb is volt. Sajnos vasárnap is melegnek ígérkezik.
Kezdtem izgulni (ami jó), szerintem megpróbálok egy feszes tempót az elejétől, aztán a pulzus kiadja, ha nem engedem féltávig 150 fölé akkor talán a pr-em alá lőhetek kicsivel. Fene ebbe a maratonba, a 4. de nem igazán bírom elképzelni, hogy annyit fussak a céltempóban, vagy bárhogy is. Azért kezdtem el sokat futni, mert szeretném a FM-eken elért relatív magabiztosságot elérni maratonon is, de nem tudom, ehhez mi elég... :)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#28869) #78687232 válasza tomcica (#28864) üzenetére


#78687232
törölt tag

Megkérdezhetem, mit dolgozol? Nyilván nincs a futás mellett másik három hobbid, de azért kíváncsi vagyok. Egyszerűen ennyi km-t nem tudnék besűríteni a napjaimba, pedig 'csak' két műszakban dolgozok. Igaz, napi négy órát utazok.

(#28870) tomcica válasza Vertigo18 (#28867) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nincs a kullancsnak ideje beled akadni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28871) Vertigo18 válasza tomcica (#28870) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, a te tempódban! Észre se veszi, hogy mi süvített el mellette...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28872) tomcica válasza #78687232 (#28869) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Csaladi vallalkozas,en a boltban vagyok kb 6-7orat (kb 9tol ahogy epp alakul).Szombat 5ora,delig,az is az enyem.
Napi 10ora alvas,kulonben meg ennyire sem regeneralodna,ez mar a korral jar.

196-os pulzus volt amit legmagasabbat mertem az iden,azzal h 185-os meg szotagokban beszelos,a 188-190 az mar 5-10K versenypulzus.
Ott fent drasztikus ugras van egy feszes 185-os tempo es egy 190-es pulzusu futas sebessege kozott.
175-ot ugy kepzeld el,h azon lehet utazni ugy 10-15km-t hogy belefer a heti edzesbe,tehat nem verseny feszesseg.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28873) tomcica válasza #78687232 (#28869) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amikor fent van a heti km maxon,akkor napi 21-24km + vasarnap 28-32,azzal h a hetfo full regeneralo (15km totyoges ha kell 6perces iramon).
Igy osszel meg nehol van 1-1 teljes piheno nap,ha erzem h kell,kesobb heti 7 edzes,ott teljes a daralo.Aztan tavasszal indul a specifikus edzes arra amire epp keszulok.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28874) tomcica válasza bencze (#28868) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A FM tempobol minel tobbet ugy tudsz atvinni majd a maratonos (v hosszabb) tavra,h az alapozasnal gyakorlod a maratonos iramodat,a mi szintunkon akar heti 3edzesen is! A heti egy hosszut pedig ki kell tolni kb 2oras futasra,aminekbaz utolso jo fel oraja is a maratonos pulzusoddal tortenik persze ora szerint valszeg lassav,mert mar uresebb vagy jocskan,de ez n erdekes (ha ez egy hetre sok,akkor kethetente legyen csak ilyen a hosszu).
Amikor gazdasagosan eget az anyagcsered ezen a tempon,akkor menni fog a hosszabb tav is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28875) Serpiko


Serpiko
addikt

Bevált a leukopast zöld a doboza a tapasz fehér elég jól bírta. Egy X-et tattam a bimbire az egyik fele kb. fél óra után eset le a többi fent maradt a 42 perces futás végéig. Levenni is könnyű volt úgy megvoltam izzadva lejött fájdalom és szőr nélkül.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28876) #78687232 válasza tomcica (#28873) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem is valami egy műszakos munka kellene, a délutános hetek nagyon felborítanak, ráadásul örülök ha hat órát tudok aludni.
Munka előtt nem mernék sokat futni, mert akkor munkahelyen nem tudok teljesíteni megfelelően.
Valahol fent vannak a rekordjaid, eredményeid? Egyszer szívesen megnézném mire lehet jutni ilyen sok kitartó edzéssel.

Serpiko, nekem piros-fehér dobozos van, barna a szalag. Nem tudom mennyiben térhet el a két termék, mert én csak egy csíkkal ragasztom le és meg se mozdul. Majd a vasárnapi maratonon még jobban tesztelem. Általában zuhanyzásnál jut eszembe hogy rajtam van és még akkor is rendesen tépi a szőrt.

[ Szerkesztve ]

(#28877) tomcica válasza #78687232 (#28876) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az alvas es egyeb pihenes hianya nagyon ki tud hatni a teljesitmenyre.
Mas munkanal valszeg vennek em is egy futopadot es a napi edzest ket reszre szednem (azt mashogy kell regeneralni) es hajnal v ejjel totyognek rajta egy 7-10km-t melle pedig egy masik edzes amikor engedi az ido.Nem egyszeru.
A rovidebb tavu idok regebbrol valok 1.56-os 800m,3:59-es 1500m,8:55-os 3000m,van egy felmaratonom tavalyrol 1:16:27 (ez orszagos korosztalyos elso helyet adott a 40-44eves kategoriaban)
5-10K soha nem volt rendesen kifutva amikor kellett volna,most meg mar gyenguskak (osszel az 5K felmero epp h befer 17 ala,mondjuk egyedul futottam ez meg okes,de a 3K felmero 9:47-et adott az naaagyon xar,ez van,10k-t nem mertem,az 34kornyeke)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28878) Serpiko válasza #78687232 (#28876) üzenetére


Serpiko
addikt

SwitcX Elvileg erősebb azt mondták azért vettem ilyet majd az idő eldönti beválik vagy sem. Extra szőrös vagyok és izzadós is nagyon lehet ezért esik le rólam. :D Na majd a maraton után írd meg mennyit bírt...

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28879) Vertigo18 válasza tomcica (#28877) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jaja, az utolsó bekezdésedben lévő eredmények tényleg "elég c@rok", én a helyedben le se írtam volna ide! ;]

Szerintem szégyelld el magad, ezennel a felírt eredményeid alapján megfosztunk a Topikgizda rangodtól! :D Kicsit még gyúrjál rá, légyszíves, akkor majd talán visszakaphatod! :))

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28880) tomcica válasza Vertigo18 (#28879) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van,jol van,de tudod magamhoz kell mernem magam,mert ha hozzad kellene akkor egesz mas lenne :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28881) Vertigo18 válasza tomcica (#28880) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, hát ne is alacsonyra tedd a lécet, nah! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28882) tomcica válasza Vertigo18 (#28881) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugye ? ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28883) Corpuscle válasza tomcica (#28880) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ha már max. pulzus téma. Annak idején bicajon megvolt mennyi a max. pulzusom. Csapatedzések, versenyek, meghalás körüli tempók ameddig bírtam, nehogy leszakadjak címszóval. Évek alatt kirajzolódott mennyi az annyi (194 bpm). Azóta eltelt tíz év, az akkori max pulzusom csökkentettem néhány bpm-mel, ezt használom a zónák megállapítására most (187 bpm). A futást nem rég kezdtem, egyelőre egyedül. Mit javasolsz, mi lenne a megfelelő módszer a jelenlegi max. pulzus meghatározására? Futóknál hogy megy ez? A harci kutyák rám engedése verziót zárjuk ki. :D

(#28884) tomcica válasza Corpuscle (#28883) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem a kovetkezo ket modszer szepen ki tudja hozni:
4km bemelegites,laza totyogesrol szepen 160-as pulzusig felviszed.Utana 4x200m (piheno 200m kocogas) ezeket ugy lovod be h kb 90%,90%,95%,100%
Az utolso megmutatja.
Vaagy 3x300m (pihenes csoffadt 100m kocogas,palyan idealis) 90%,95%,100% van akinel 200m tul rovid,azoknal ez kell.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28885) #78687232 válasza tomcica (#28877) üzenetére


#78687232
törölt tag

Egy normális futópad szerintem rengeteg pénz, egy szobabiciklin gondolkozok 120 körül. Tudom nem ugyanaz a kettő, de a jelenlegi formában a futás mellett semmit sem csinálok, keresztedzésnek tökéletes lenne.
Szép eredmények, sejtettem hogy nagyon magasra van téve mindegyik. Melyik a kedvenc távod? Vagy ez idővel folyamatosan változott?
Lehet hülye kérdések ezek, de engem minden érdekel :P

(#28886) tomcica válasza #78687232 (#28885) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kozeptav a kedvencem,abbol is a 800m,az akkora buli :) de az 1500-3000m is porgos,csak azok nagyobb turelmet kernek,es csak akkor van brutal finish a vegen,ha ellaspogtuk az elso felet.
800-nal meg barmilyen kondid van,mindig azt erzed 2-300m-nel h azonnal szetesel a tempotol,400-nal fejben fellelegzel,h mar csak egy kor,de 500-550-nel durva sav kot be,neha annyira h nem is tudsz extran finishelni,csak tuleled.
A kor miatt ilyen versenyek n nagyon vannak,a 20evesekkel meg nem lehet menni-ez a rendje ennel.Igy szepen atepited a hosszabb tavokra,amelyek inkabb csak arrol szolnak ki mennyi km-t toltott edzessel,nincs olyan orulet mint kozeptavon.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28887) emiki6


emiki6
veterán

Lúdtalp confirmed, főleg a bal oldalon, bár ezen nem lepődtem meg. :D
Adidasosok mértek, Ultra boost ST és supernova ST tipusút javasoltak.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28888) parandroid válasza Serpiko (#28875) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lejött, az nem jó. Valami bőrbarát, kímélős cuccot vettél, azt hagyd meg a babapopsira. A műanyag gurigás, klasszikus barnát keresd, abból x sem kell, egy kétcentis csíkot rátolsz, ha elfelejtkezel róla, örökre ott is marad. Ahogy Switcx is írta, én is törölközésnél szoktam észrevenni, hogy még ott van, és fincsi leszedni, pedig én nem vagyok szőrös...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28889) tomcica válasza emiki6 (#28887) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ultraboost piszkosul nehez cipo,a Supernova regen jo volt (mondjuk az se konnyu).Aranyarban vannak :P
Nike Lunarglide (regebbi modell),NB 880 v 980,saucony guide (regebbi model) asics ds trainer (ez eleg merev asszwm Gombi hasznalta sikeresen a forumtagok kozul).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28890) parandroid válasza tomcica (#28877) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én az alvást szedem szét két részre, 22-03, illetve 14-17 közöttre. Plusz-minusz órácska eltérés, illetve esetenkénti kimaradás az utóbbi esetében előfordul. Ezt még megkeveri, hogy a vasárnap fixen szabad, a másik szabadnap viszont mozog a héten. Szóval a kora délutáni versenyek / futások finoman fogalmazva nem ideálisak bioritmus szempontjából - ahogy saját káromon kitapasztaltam. De futottam már szombaton, 10:30-kor rajtoló félmaratont munka után, az első 15-16 km egészen jól ment (5:30 körüli átlag, szóval másfél óra körül megvolt), a maradékon km-enként fél percet lassultam, valahol 2:06 körül bírtam bevonszolni magam a célba, konkrétan halálközeli élmény volt. Egy péklapátnyi döner, és két alkoholmentes sör azért helyretett. :D

Ma kicsit jobban ment, igaz eleve csak 16 km-re szaladtam el munka után, de még egész virgonc voltam 90 perc után (és még 150 m extra is belefért). És mocskosul éhes. Remélem, a hétvégi félmaratonon menni fog a maradék 5 km-en is a tempó. Most meg megyek aludni, mert kezdenek leragadni a szemeim az éjszakai 5 óra alvás után.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28891) emiki6 válasza tomcica (#28889) üzenetére


emiki6
veterán

Néhány kérdés felötlött bennem:
Mi különbözteti meg a regebbi modellt az újabbtól? Van egy csomó almodell is, melyik jó nekem? Nem túl feltünőt keresek amúgy, nem kell hogy csilivili szivárvány legyen. Futócipőt érdemes általános felhasználásra is használni?
Ha spórolni akarok akkor várjak a Black Fridayig?
Amúgy nem tudok választani a felsoroltak közül. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28892) tomcica válasza emiki6 (#28891) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Sporolni tudsz most is,csak kifuto darabokat vadassz.Neked stabil cipo kell (v esetleg enyhen stabil) amiket soroltam azok mind azok csak ugye konkurens tipusok.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28893) parandroid válasza tomcica (#28889) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nike-ból ami biztosan stabil, az a zoom structure. Régebbi modellt (18) nekem outletben valami szemérmetlen 30 eur körüli áron sikerült lőnöm. Nem kényelmes sajnos, meg nehéz is, mint minden stabil cipő, de legalább nem tiprom magam alá a bokám benne, mint a könnyű cipőkben. Enyhén stabilba hajló neutrális cipők nekem szerencsére még elfogadhatóak, mint a nike zoom pegasus, vagy az asicsok többsége. Nekik is van egyébként több direkt stabil cipőjük is, de asics outletbe még nem jutottam el.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28894) tomcica válasza parandroid (#28890) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Uhh,latod nekem meg ez UFO kategoria,igy elni-aludni.Kalapot le.Ha ennyire elfogy az energia miert nem kiserletezel az etrenddel (akar pinole v hozza hasonlo otthon keszitett energia szelettel?!)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28895) tomcica válasza parandroid (#28893) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igaz,az nem ugrott be.En biztos enyhen stabilt valasztanek,hatha erosodik a lab annyit h elturje,mert ha allandoan stabil cipoben jar az ember,akkor meg annyi esely sincs ra.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28896) emiki6


emiki6
veterán

Lunarglide 8 van 27-ért, az már nem olyan vészes ár. Vagy érdemes keresnem olcsóbbat?

Szerk: Jaja, azt néztem ki. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28897) tomcica válasza emiki6 (#28896) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az a max amit adhatsz erte,ha nem surgos keress tovabb.Amugy a Lunarglide pihe-puha josag es konnyu is,igazi mindenes,fekete is van feher pipaval,az nem feltuno.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28898) Serpiko válasza parandroid (#28888) üzenetére


Serpiko
addikt

Beszerzek egy klasszikus barnát és kipróbálom lesz ami lesz alapon :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28899) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hülye munka! Éjjel aludtam vagy 3 és fél órát (háromkor hazaér, 7kor gyereket vinni suliba...), így délután toltam egy fárasztó 16-ost. A vicces az volt, hogy 3 kili után meg kellett állnom, mert elfelejtettem az új Fenix 3-at "személyre szabni", így pl. borzalmasan irritált, hogy nem látom a pulzusomat, mert nem állítottam be a futáshoz olyan lapot... Arról nem is beszélek, hogy alapból 1 mérföldenként összesített (pl.: "köridőt"), ami szintén a frászt hozta rám, főleg, mivel teljesen ismert helyen futottam. Majdnem leestem az útról, amikor "TUDOM", hogy jön az egy km-es "jelzés", erre nem jelez az óra. Há' mondom, akkor ez megy vissza, mert "megromlott", erre 1.61km-nél meg csipog a böszme, mint a bölömbika, megugrottam, nem értettem, hogy miért éppen ott. Szóval 3 után megálltam és 5 perc szigorúan napon állás közben beállítgattam az n szájízem szerint... Aranyos volt, mert azt írta ki a 3 km. után, hogy pihenjek 15 órát, hát beb@cna! Ráadásul a mező közepén...? Feküdjek most tényleg ott egy fél napot???

Szóval 5 perc után folytattam, így a 12-13-14-15-16. km elég jól nézett ki: 4:32; 4:37; 4:41; 4:41; 4:40... ezek már síkon persze. Ezzel úgy meg is elégedtem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28900) Corpuscle válasza tomcica (#28884) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi Mester! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.