Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) zaskar válasza parandroid (#29950) üzenetére


zaskar
senior tag

Ez tudom, nem is azonnal menekültem. A város szélén történt, lakatlan helyen, erősen sötétedett már. Az volt a szerencsém, hogy jött egy autó, ez az állatot is megzavarta kissé. Ezt kihasználva kezdtem el menekülni, és bejött. Általában van nálam ultrahangos kutyariasztó, bár nem mindig hatásos az sem. Most otthon maradt.

(#29952) parandroid válasza zaskar (#29951) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a saját kutyámmal futok néha, a kis köcsög direkt lemarad, aztán úgy sprintel el mellettem, mintha állnék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29953) tomcica válasza zaskar (#29949) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elojott a tartalek osztonbol :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29954) bandus


bandus
veterán

[link] az alábbi nike cuccokra még 30% kedvezmény van a BF30 kuponkóddal, kicsit szívom a fogam, hogy itthon 30k-ért vettem a pegát két hete, de most 58 euróért rendeltem még egyet :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29955) ígyvanferi válasza bandus (#29954) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az elég jól hangzik. Egy Zoom Structure-t lehet beszerzek. Valami kell a Vazee Prism mellé, mert az egyrészt túl szellős, másrészt kicsit keménynek érzem hosszabbakhoz.

Két kérdés: hol kell beírni a kuponkódot? És a Nike+ szolgáltatás micsoda? Valami havidíjas cuccnak gondolom, ami nem kell, viszont arra regisztrálva ingyenes a szállítás. Hátha van próbahónap vagy valami hasonló. Mert 59 euróért határozottan köll a cipő. Itt a spuriban fel is tudnám próbálni előtte.

(#29956) bandus válasza ígyvanferi (#29955) üzenetére


bandus
veterán

nike+ szolgáltatás nem tudom, hogy mi, passz. a BF30 kódot pedig fizetésnél kell beírni, de nem árt sietni mert kétnapos csak az akció és fogynak a méretek :) a szállítás meg nike+ nélkül is ingyenes. az expressz szállítás meg 15 eur.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29957) inf3rno válasza zaskar (#29951) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Kutyáknál nekem úgy tűnt, hogy a határozottság, ami leginkább számít. Elég rámutatni meg felemelni a hangod, aztán már takarodik vissza. Ami már problémásabb ha több kutya van. Volt már patthelyzetem, amit a gazda oldott fel. Nem tudom mit ér az ultrahangos kütyü, még nem vettem, b tervnek az is jó lehet a machete mellett. ;]

Buliban hasznos! =]

(#29958) ígyvanferi válasza bandus (#29956) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha anélkül is ingyenes, az királyság!
Csak holnapig bírja ki, mert ma nem érek rá próbálni. Báár, ingyen vissza lehet küldeni... na majd este eldöntöm. A másikat is próba nélkül vettem, igaz csak másodikra sikerült eltalálni a méretet.

(#29959) Steelers válasza bandus (#29954) üzenetére


Steelers
senior tag

:R Egy Pegasus berendelve! És még a szállítás is ingyenes!

(#29960) bandus válasza Steelers (#29959) üzenetére


bandus
veterán

a nagyonnagy szívfájdalmam, hogy betrue színkombóban már nem volt :( de jó lesz így nekifutni a tavasznak, hogy a szekrény alján vár egy 0 km-es pega és egy luanrtempo :K már csak a sense ride-ot kell beszereznem és megvagyok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29961) 6030D válasza bandus (#29960) üzenetére


6030D
Ármester

Segítség! Megoldódott... :B

Köszönöm a linket, rendeltem én is. Annyian dicsértétek, remélem beválik. :R

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29962) bandus válasza 6030D (#29961) üzenetére


bandus
veterán

hát ez egy nagyon jó kérdés, nálam simán működött, így nem tudok rá semmit mondani, próbáld....

közben látom, hogy szerkesztetted ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29963) tomcica válasza bandus (#29960) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meg a vegen kiderul nem is olyan nagy hulyeseg bespajzolni :DDD mondjuk en az agy ala szoktam gyujteni oket.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29964) 6030D válasza ígyvanferi (#29958) üzenetére


6030D
Ármester

A Nike+ szerintem maga a felület neve. Vásárlásnál két opciót dobott fel, belépés vagy csatlakozol a Nike+-hoz. Új fülön megpróbáltam regisztrálni, ugyanúgy a Nike+ -t hozta. Regisztráltam, ingyen postázzák és semmi más nem jött, hogy fizetnem kellene bármiért is.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29965) ígyvanferi válasza 6030D (#29964) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Közben én is végigmentem az adatkitöltésen a végleges fizetésig, és nike+ csatlakozás nélkül ment minden. Opcionálisan lehetett volna bepipálni a nike+ reget. És ahogy Bandus írta, így is ingyenes a szállítás, szóval frankó. De akkor ezek szerint a nike+ sem jelenti semmi extra dolgot.

Most egyébként elbizonytalanodtam kicsit. A Zoom Structure mennyire stabil? Úgy értem enyhébb bokadőléssel lehet elég lenne egy mezei Pegasus.

(#29966) bandus válasza ígyvanferi (#29965) üzenetére


bandus
veterán

peterket ezt írta róla: [link] nekem érdekes eset van, mert csak a jobb lábam pronál kicsikét, de e miatt nem mertem megvenni a structuret és igazából eddig is mindig neutrális cipőkben futottam. de a lassú tempókhoz nem volt eléggé stabil a lunartempo, ezért kellett a pega :K egyelőre beválni látszik.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29967) ígyvanferi válasza bandus (#29966) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Akkor mégiscsak Pegasus lesz. Ha már a 33 és a 34 is ugyanannyi, akkor inkább 34? Azt is peterkeT írta, hogy picivel nagyobb ugyanaz a méret a 34-esből, más érdemi változás? Utolsó kérdésem volt a témában, ígérem!

[ Szerkesztve ]

(#29968) tucsok.


tucsok.
senior tag

Nike Pegasus neutrális? Mennyire párnázott, mekkora súlyig ajánlott?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#29969) tomcica válasza tucsok. (#29968) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neutralis,sot szupinalo labra is ajanlott volt regebben.Pihe-puha lagysag,nekem szinte agyon van mar parnazva (mondjuk altalaban minimal cipokben edzek,azokhoz kepest).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29970) tucsok. válasza tomcica (#29969) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi a gyors választ. Asics Cumulust használok, ahhoz képest milyen lehet? Illetve Asics-Nike méret eltérés tapasztalható? Nem volt még Nike futó cipőm, de ennyiért kipróbálnám.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#29971) bandus válasza tucsok. (#29970) üzenetére


bandus
veterán

belső talphosszt nézz szerintem, báár, az asics cipőmre 42 méret és 26 cm van írva a nike cipőim (vagy 8-10 db) pedig 42,5 27 cm-esek, mindegyik hibátlan. jah nem, van egy lunaracerem, az 43-mas és nagy is kicsit, vastag zokni kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29972) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#29967) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mivel egyetlenegy színű 34-esből maradt a méretemben, így ez a kérdés tárgytalan. :D

(#29973) tomcica válasza tucsok. (#29970) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Attol egy kicsit kemenyebb,nekem a Nike es Asics meretem ugyanaz.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29974) tucsok. válasza bandus (#29954) üzenetére


tucsok.
senior tag

köszi a linket Pegasus berendelve ingyen szállítással. :R

"So say we all"

(#29975) parandroid válasza tucsok. (#29968) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én pronáló lábra használom, teljesen jó. Érezhető, hogy nem stabil cipő, de nem fáj benne a lábam, és nem kopik félre, nagyon szeretem. Rendeltem én is kettőt 118 EUR-ért, épp ma nézegettem őket, 109,90-ért van a helyi runners pointban darabja. Már csak a világokék, és a fekete volt a méretemben, mondjuk utóbbiból választhattam a fehér, vagy az aranyszínű pipát, nyilván az előbbi lett...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29976) kk831228 válasza parandroid (#29975) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem minnèl stabilabb annál jobban fèlrekopik a külső èl, az elejèn... Az gt2000 60-70 km - nèl külső èl teljesen lekopott... A structure már egèsz jòl bìrta, lunarglide se kopik annyira... Lehet legközelebb egy neutrális-t pròbálok èn is... :B Legelső cipő pega volt, amit felpròbálva le se akartam vetni, annyira pihe puha cipő... Viszont helyette egy pulse lett, ami ugyancsak neutrális ... Annak teljesen egyenletesen kopott a talpa... Mondjuk abban mèg sarkaztam többnyire...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#29977) tucsok. válasza parandroid (#29975) üzenetére


tucsok.
senior tag

Kíváncsi leszek rá, hogy milyen lesz Asics Cumulus-sal párhuzamosan használva. 58 EUR-ért ajándék volt a színe meg ennyiért nem igazán érdekel. Egyébként ezt rendeltem (mivel csak ebből volt 46-os): [link] Szép baba (felhő) kék :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#29978) kk831228 válasza tucsok. (#29977) üzenetére


kk831228
addikt

Nem fogsz csalòdni... Annyi hogy az asics sokkal jobban fogja a bokát, meg kicsit magasabb talán a sarokrèsze... Azon kìvűl nem vettem èszre, hogy rosszabb lenne az asics-től...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#29979) SLYM


SLYM
veterán

Jelent valamit a GS, vagy Shield a futócipőknél? Vettem egy NIKE ZOOM PEGASUS 33 (GS) futócipőt, ez csak valami fantázianév, vagy van valami értelme is ezeknek itt a végén? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29980) parandroid válasza tucsok. (#29977) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Pega34 standard marketing-színe. Németeknél elég népszerű, egy csomó futón látni. Meg ahogy instagramon néztem, a nike is ezt a színt szórta promótermékként boldog-boldogtalannak (sajnos nekem nem :DDD).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29981) kk831228 válasza SLYM (#29979) üzenetére


kk831228
addikt

Gyerekcipő.... Mekkora mèret..?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#29982) mukibuci válasza SLYM (#29979) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lányka verzió

a shield pedig a vízálló(bb)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29983) tomcica válasza parandroid (#29980) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt rebesgetik a 35-os Pega nagyon sok mindenben fog osztozni a mostani Zoom Fly-al (a simaval,nem a 4%-al).Ha megkapja azt a "midsole"-t meg ha picit puhitanak is rajta (hogy ugymond mindenki cipoje legyen) akkor be fogok nevezni egyre tuti.A mostani 33-al is meg vagyok elegedve (fekete,feher pipaval,noi de nem GS nem tini).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29984) SLYM válasza kk831228 (#29981) üzenetére


SLYM
veterán

40-es, ez az én méretem [link]. Már azt hittem összefüggésben van ezzel a futópados történettel, ami meghatározza, hogy milyen cipő kell.

[ Szerkesztve ]

(#29985) bandus válasza parandroid (#29980) üzenetére


bandus
veterán

en mondjuk imadom ezt a szint, ket hete sajna nem volt belole amikor itthon vettem a sotetkek-pirosat, most alap, hogy ezt raktam be. bar legjobban a betrue-nak orultem volna, de nem volt meret :(
sry telorol
https://cdn5.kicksonfire.com/wp-content/uploads/2017/05/Nike-Air-Zoom-Pegasus-34-Be-True-3.jpg?x76107

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29986) 6030D válasza parandroid (#29975) üzenetére


6030D
Ármester

Hol lehet választani pipa színt? Nekem csak az aranyat mutatta a feketénél (sima, 58 euros változatból).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29987) parandroid válasza bandus (#29985) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, jól néz ki, én is ezt vettem, meg a klasszikus fehér pipás feketét. Nekem a színátmenetes szürke + neonzöld kombó tetszik még nagyon, de az sajna egyáltalán nem volt. Pega33 nekem amúgy kimaradt, egy 32-es, királykék női verziót fognak váltani, bár egy olyan 200 km azért még abban is van.

6030D: Akkor szerintem te másik terméket nézel. Ha jól rémlik, 3 verzióban van a Pega34 a listában, 2 spec edition, ott nincs színválaszték, a harmadiknál van többféle szín is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29988) 6030D válasza parandroid (#29987) üzenetére


6030D
Ármester

Én ezt nézem.
Az nem lehet, hogy te német oldalon nézed, és más raktárból dolgoznak?

Te meg szerintem ezt, amit nekünk 120 euroért mutat.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29989) parandroid válasza 6030D (#29988) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a linket próbáld: [link]! Ha nem megy, akkor passz, többen is írták, hogy működött, Bandus is a világoskéket vette pl. De nekem amúgy a te linkeden is ott a zöld, és a fehér pipás is. Nem lehet, hogy neked be van állítva a kívánt méret, és nem hozza azokat a színeket, ami nincs a méretedben?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29990) ígyvanferi válasza tucsok. (#29977) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem is ez a szín lett. :DDD Hát, nem a legszebb, ha lehetett volna, két-három másikból választok inkább, de tulajdonképpen lesz.rom.

(#29989) peterkeT: fura, de nekem is a 120 eurós kupacban van a fekete fehér pipával. Az arany pipás meg a kedvezményes.

[ Szerkesztve ]

(#29991) inf3rno válasza kk831228 (#29978) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez a boka fogás két élű fegyver. Aszfalton, rekortánon sprinteknél nagyon sokat segít, viszont ha göröngyös, köves terepre mész vele, akkor sokkal könnyebben szedsz össze boka ficamot. Arra én inkább a Vibramot ajánlanám, mint a vastag talpú csillapított cipőket, amiknél csak akkor érzed, hogy kifordul a bokád, ha már késő. Nekem legalábbis eddig ennyi a tapasztalatom a témában, ami persze nem túl sok.

Buliban hasznos! =]

(#29992) 6030D válasza parandroid (#29989) üzenetére


6030D
Ármester

Én is innen rendeltem. Van a kék/zöld, a két piros, a sötétzöld, fekete/arany, kék és babakék. Mindegy, nem fontos, csak feltűnt, hogy valószínűleg akkor országonként is más.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29993) t1


t1
addikt

Emagon van még Fenix 3 HR 79900-ért.

(#29994) 6030D válasza t1 (#29993) üzenetére


6030D
Ármester

Zergénél meg 89.900 Ft, elvileg boltban is. (ha valaki nem akar emag-ról rendelni)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#29995) tomcica


tomcica
Topikgazda

Felenk is van black friday,de eleg foghijas a kinalat (az egyebkent is altalaban).Egy Nike Lunartempo2 van,teglavoros noi (ugye nekem 40es a labam) 58euro azzal,h a posta ingyenes,utanvettel jon.Mivel ez a modell megszunt nagyon huz a szivem,h veszek egy utolsot.Pont ilyen szinu volt amit tavaly hasznaltam.
Ha jol remlik a Free RN Distance,ami nagyon hasonlo csak az aranyarban van meg (abbol van a magasitott is,h a tormelek ne menjen be,mint egy kamasli) meg ugye a Lunaracer 4 esetleg a Lunarglide-ok,de azok mar nehezebbek.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#29996) pfekusz


pfekusz
újonc

Sziasztok!
Az explorer mit jelent itt?

[link]

(#29997) bandus válasza pfekusz (#29996) üzenetére


bandus
veterán

cask a színkombináció :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29998) Alg


Alg
veterán

Runningwarehouse-on is beindult a móka, Kinvara 7: 40 euró, speedcross 75, fekete cuccokból 20%...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#29999) Danika256


Danika256
aktív tag

Nekem is kéne valami cipellő, múltkor már kérdeztem, most megpróbálom újra, hogy mit ajánlotok? Nekem full stabil kéne, de lehetőleg vékony talpú és széles.Minél vékonyabb annál jobb, viszont kell a stabilitás..Nem egyszerű, de hátha tudtok segíteni..Köszi!

(#30000) bandus


bandus
veterán

huhh, és még egy nagy álom befigyelt. tegnap nem engedte a rendszer, de ma tudtam végre venni egy oregon projectes trikót is :K [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.