Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) #78687232 válasza tomcica (#28698) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kemény lenne. Elmentem ezt a kommentet és idővel visszatérünk rá.

(#28702) tomcica válasza Vertigo18 (#28700) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Most ahogy mondod a horgese legzese hasonlo volt,mint a tied a 35km-es youtube videon ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28703) norby_42 válasza tomcica (#28699) üzenetére


norby_42
aktív tag

De gonosz vagy 😈

Eat pasta, run fasta

(#28704) beltram


beltram
tag

Tegnap a Vadlán Ultra Trail-en jártam, 2 fős váltóban sikerült teljesíteni (t1 kolléga egyéni 50-en indult, gratulálok hozzá).
Sajnos az első és második szakaszon utólag úgy érzem, hogy kicsit túltoltam, pedig nem éreztem túl feszesnek egyiket sem.
A harmadik futás végére teljesen széthullottam, remegés, görcs, volt minden. :)
Persze itt már nem volt mese, az utolsó tíz kilométert négykézláb is meg kellett csinálni (érdemes megnézni a 4. km-től kezdődő emelkedőt :O ), végül a 3. helyen értünk be.
Sikerülhetett volna jobban is de nem vagyok csalódott, főleg ahhoz képest hogy az elmúlt fél évben kétszer futottam terepen.
A szervzőknek óriási kalaplengetés jár, fantasztikus volt ez a hétvége és ez elsősorban nekik köszönhető.

pace be with you

(#28705) #78687232 válasza beltram (#28704) üzenetére


#78687232
törölt tag

Bírom a futásaidat, nagyon kemény vagy! Gratulálok, ahogy t1-nek is, remélhetőleg minél hamarabb ír ő is egy összefoglalót.
A többieknek köszönöm! Bencze azt nagyon szépen odaraktad akkor, hogy sikerült ekkorát fejlődni? Mennyit futsz átlagban egy héten?

(#28706) beltram válasza #78687232 (#28705) üzenetére


beltram
tag

Köszi, sajnos nem eléggé, de az élet majd megkeményít. :DDD

pace be with you

(#28707) tomcica válasza beltram (#28704) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O ez emberes :R en szeretem amikor valaki batran tolja az elejetol,akar szetesik a vegere,akar nem.

mas...

Ma a heti hosszu 30km,ebbol 13km laza 145-149p,utana 10km fokozo tempo 40:11-re - benne 2km 155p,2km 165,majd 2km 175 es 3km 180-as (szoval vegig farasztva az osszes energiarendszer,szepen vagigjarva a laktatletrat,a vegen pedig Vo2Max-os munka is megjelent mar) az utolso 3km-t kulon megneztem az 10:28-as lett.Itt egy banan vart es ittam a kutnal,majd elmorzsoltam 145-150es pulzuson a maradek 7km-t,ugy hogy ott mar ures volt es faradt minden.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28708) tomcica válasza parandroid (#28640) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nekem a Vertigo avatarjarol nem a vigyorgos sarkany,hanem ez ugrik be mindig:

[link]

:DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28709) tomcica válasza norby_42 (#28703) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kicsit olyan volt,mint amikor a mit sem sejto stoppos a texasi lancfureszes kocsijat stoppolja le es szall be hozza ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28710) mukibuci válasza tomcica (#28708) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

párbeszéd köztetek :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#28711) tomcica válasza mukibuci (#28710) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az-az :D

apropo futas,indul epp a Chicago-i maraton,itt a hivatalos stream link:

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28712) bandus válasza tomcica (#28711) üzenetére


bandus
veterán

azert ez sem rossz felhozatal, lilesa, kimetto mag tadese, kivancsi vagyok az eredmenyre :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28713) bencze válasza #78687232 (#28705) üzenetére


bencze
senior tag

Én csalok mert ez -10kg-ot is jelentett. A gyorsulásom jelentős része ebből jött, szerencsére még egy 6-8-as simán lemehet, a télen erre tervezek rámenni, úgy novembertől (akkor még egy fm). Most vagyok olyan 77kg 173cm mellé, viszont a billentyűzet az egyetlen sport amit futáson kívül csinálok, felsőtestem egy alultáplált tinédzseré a zsír alatt, így elsőre 70 alá benéznék és akkor újra megtapogatom a hasam és úszógumim hogy áll, akkor derül ki még hová lehet hegyezni ha kell, de odáig valszeg simán elmehetek így érzésre. Olyan heti 80km van jelenleg, úgy érzem a mennyiség segít rajtam, azért a téli alapozásom már nem 100% laza lesz hanem kicsit variálok rajta, hogy erősödjek is.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#28714) tomcica válasza bandus (#28712) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[link]

ez spanyol,de azt mondjak nincs reklam,csak a futas

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28715) Vertigo18 válasza tomcica (#28708) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csak én vissza is pofázok! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28716) tomcica válasza Vertigo18 (#28715) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol is teszed,el is varom :P

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28717) tomcica


tomcica
Topikgazda

ajjoj,nem tudom hol hagytak a ferfiak a nemi szerveiket,de meg egy kicsi es a csajok utolerik oket....VAN-E ilyen,eeeskudj?!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28718) tomcica válasza tomcica (#28717) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en a szervezok helyeben tuti meghuznam az also vonalat,ha 2:10-es vegido irama alatt futnak akkor SENKI nem kap penzt...SENKI...nem tudom felkapcsolnak-e a motrokat az afrikaiak (es az ehesebb feher garda is)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28719) tomcica válasza tomcica (#28718) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mondjuk ha ilyen visszafogott marad,akkor Zersey oda fogja csapni a veget,mert O es Rupp a ket leggyorsabb palyafuto kozottuk :DDD ha olyan lesz a vege,mint a Great North felmaratonnal Bekele es Mo (ahol Heile volt a nyul) kozott,akkor azert megeri vegig varni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28720) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Basszus, el kellett mennem családlátogatásra apámékhoz, így lemaradtam... Jó verseny volt? Akartam is kérdezni, amikor megnyitottam még indulás előtt a linket, hogy nem Tadese van-e abban a furcsa szemüvegben az élbolyban... Annyira "jellegzetes" a mozgása, hogy szerintem simán felismerhető volt, bár állt előtte egy "sor", meg a közvetítés minősége sem volt tökéletes.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28721) norby_42 válasza tomcica (#28709) üzenetére


norby_42
aktív tag

Asszony kérdezte, min röhögök. Próbáltam elmagyarázni, de reménytelen 😀

Eat pasta, run fasta

(#28722) parandroid válasza Vertigo18 (#28720) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sportsdirecten most találtam fr230-at pulzusmérő öves bundliban 150 fontért. Hírlevél rulez. Meg kell nézni a magyar üzletekben ez most mennyi, de elég jó árnak tűnik. [link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28723) Gergőke88 válasza parandroid (#28722) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sajnos csak a lila színű. :(

(#28724) t1 válasza beltram (#28704) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm én is gratulálok neked szépet mentél.

Én is a Vadlánon indultam mint beltram kolléga csak én az egyéni 44km-es ultrát választottam. [link]
Sikerült megcsípni a 4. helyet ebben a futásban kb ennyi volt sajnos az elejétől rossz volt a gyomrom küzdöttem vele rendesen főleg a lejtőkön nem lehetett nyomni, de sebaj ezt is tapasztalni kell egyszer...
Kezdek rákapni erre a lassabb de hosszabb távokra :B Tél / tavasz viszonylatban titkon egy Vérkör teljesítésben gondolkodom , idén még vonz a Piros 85 de nem vagyok rá felkészülve szerintem főleg fejben szerencsére már nem lehet nevezni sem :D

(#28725) #78687232 válasza t1 (#28724) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hogy tudom megnézni? Csak a profilodat látom.

(#28726) t1 válasza #78687232 (#28725) üzenetére


t1
addikt

Elvileg mutatni kéne de itt látni fogod 100% : [link]

(#28727) #78687232 válasza t1 (#28726) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi, ez is nagyon durva eredmény. Már sík maratonnál is örülnék egy ilyen eredménynek, nem hogy +1000m szinttel. Meglepő ez a Balaton környéki terep, fogalmam sem volt róla. Igaz nekem nagyon messze van, nem sűrűn megyek arra.

(#28728) Vertigo18 válasza parandroid (#28722) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen, hogy ismét gondoltál rám, de már úton van hozzám a Fenix 3... :B

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28729) tomcica válasza Vertigo18 (#28720) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Eskuszom konnyebb volt ma lefutni 30km-t,mint megnezni ezt a versenyt.Xar volt a kozvetites,mindent mutattak csak a versenyt nem (de tenyleg mindent,meg a nyomi kocsis verseny okes,az regen is volt,de meleg szurkolostandtol kezdve a bivajbasznadi utolso futoig mindent).Nem lattuk mikor maradt le Kimetto,Tadese,hol rogyott meg Derrick es meg ket fekete futo stb. Kinlodas volt nezni.
Extra lassu verseny volt,mintha kifizettek volna a bandat hogy nyulazzanak Rupp-nak,aki meg igy is gyengus idovel nyerte,jo a veget felkapta kalap le,de rendes eles versenyen elverzett volna mar 30km elott.Epp irtak a letsrun forumon,hogy amig ez zajlott a rotterdamit 2:06-al nyerte egy olyan futo,akinek meg a nevet se ismerjuk.Szoval nem maradtal le semmirol.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28730) Vertigo18 válasza tomcica (#28729) üzenetére


Vertigo18
addikt

Komolyan, én meg már azt hittem, hogy jó szokásodhoz híven direkt NEKEM egy másik linket toltál ide, hogy azt nézegessem! Betoltam gyorsan, hogy kicsit nézzem, aztán látom, hogy valami hatvanas, hetvenes évekbeli hacukákba öltözött, bajszos bácsik vonaglanak a színpadon és jót nevettem, hogy tuti véletlenül tomcica betolta a közösbe az általa kedvelt, bár titkolt homo-csatornát"! :D

Aztán meg azt gondoltam, hogy csak velem akartál kibabrálni, hogy ilyen csatornákat linkelgetsz! :D

De végül begurult az első "futó", majd jöttek a hölgyek, végül váltott a kameraállás az elitre, így jót mosolyogtam az egészen.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28731) parandroid válasza Vertigo18 (#28728) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:C

A fenti tapsika az óra feletti öröm mellett jár Beltram és t1 kollégáknak is. Csodaszép helyen futottatok, rengeteget túráztunk boldog lánykoromban arrafelé, vannak szivatós útvonalak, és érzésem szerint titeket beküldtek pár ilyen helyre... Ha nagy leszek, és értékelhető teljesítményt tudok majd felmutatni, ezt a versenyt én is szeretném majd lefutni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28732) Vertigo18 válasza parandroid (#28731) üzenetére


Vertigo18
addikt

Beltramról már fentebb írtam egy szösszenetet, mindig csak ámulok, nem bővíteném most már tovább, mert még elszáll magától! :)

Dani meg már régóta ismerősöm, mindig nézem miket fut, szép volt ez is! Bár a "t1" megnevezésre még gyúrjál Danikám! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28733) beltram


beltram
tag

köszönöm én is mindenkinek!

pace be with you

(#28734) Wade95


Wade95
újonc

NIKE Outletben járt valaki mostanában? Kabát, mellény, hosszú ujjú póló érdekelne.

Közben kicseréltem az Elite 7-et Pegasus 34-re, 46-os kellett. Ég és föld.

(#28735) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Grat mindkettőtöknek, jól toljátok!

Buliban hasznos! =]

(#28736) t1 válasza parandroid (#28731) üzenetére


t1
addikt

Igen volt egy - kettő ilyen de kellemes volt a terepfutás már csak ilyen. Nálatok kint nincsenek lazább versenyek terepen? Egyszer kipróbálhatnád :)
Köszi nektek :R

(#28737) parandroid válasza t1 (#28736) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen ki fogom, de előtte azért kell egy alap, hogy egyáltalán egy 30 km-es táv ne okozzon gondot. Idén lemegy a maraton, utána alapozás, szezonnyitó a helyi nagy félmaraton márciusban, utána kitalálom, illetve az eredmény alapján meglátom, mit kezdjek az évemmel majd. Gyönyörű helyek vannak erre is, illetve a helyi futócsoportban sokan voltak idén az alpokban terepfutni, a képeik, beszámolóik alapján egy félmaratoni távot mindenképpen meg kéne ott próbálni. De azért ez egy más műfaj, nem szívesen ugranék bele felkészületlenül.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28738) Serpiko


Serpiko
addikt

Kidörzsölődik a mellbimbom és vérzik mit ajánlotok nekem ez ellen… Ja szőrös vagyok mint Csubaka. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28739) parandroid válasza Serpiko (#28738) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Leukoplast. Illetve idővel kitapasztalod, melyik póló dörzsöli ki, és melyik nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28740) tomcica válasza Serpiko (#28738) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ket lyukat kell vagni a mellbimboknal,de okvetlen keszits kepet es kuldd el Vertigo kolleganak,mert igenyli :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28741) Vertigo18 válasza Serpiko (#28738) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gyanta... vagy most nem a szőr-problémát kellene megoldani? ;]

tomcica: csak ha lány! Bár, akkor ne legyen, max Csubakká-né! ;)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28742) tomcica válasza Vertigo18 (#28741) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mindig csak ez a valogatas :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28743) tomcica válasza tomcica (#28742) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amugy onnan tudod,h becsuletes futo,h par labujjkorom hianyzik (vagy kek),a nagylabujj alatti bor receptjeert szinte konyorognek a rinoceroszok,es a mellbimbok az allando kidorzsoles hatasara ugy megkemenyednek,h szeretkezes kozben megkarcolja a partnert ;)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28744) Serpiko válasza parandroid (#28739) üzenetére


Serpiko
addikt

(#28739) peterkeT Arra gondoltam már valami erős kell vízálló ami megtapad a szőrön. Pólóból Ronhilt használok nemsokára veszek Asics pólót.

(#28740) tomcica Feltétlen küldöm ha megteszem… :D

(#28741) Vertigo18 Feleség kinyír ha legyantáztatom szereti túrni. Pedig az uszodában is rámszólnak a szőrmekabátos úriember jöjjön ki a medencéből.

Na marad a Leukoplast azt majd beszámolok meddig bírta rajtam.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28745) Vertigo18 válasza tomcica (#28743) üzenetére


Vertigo18
addikt

Vazz, a lábujj körmöm alatt kék az ujjam és az összes lábujjam eleje olyan bőrkeményedéses, mint anyósom valaga (mindig ül, sose kel fel...).

Serpiko: Hááát, ha komolyan gondoltad a kérdést, akkor tényleg illik egy komoly választ is adni. Tehát a mellbimbó kérdésre annyi a megoldás, hogy vagy leragasztod, vagy hosszasan kísérletezgetsz a felsőkkel, hogy melyik az az anyag, vagy póló, amelyik nem dörzsöli ki.

Vagy úgy csinálsz, mint tomcica, nem húzol felsőt, max. -10nél trikót... ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28746) tomcica válasza Vertigo18 (#28745) üzenetére


tomcica
Topikgazda

-10nel csak a vallad huzod fel,h "ennyi,megint csak ennyi a tel?!most se pusztul ki fel emberiseg?"

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28747) bandus válasza Serpiko (#28744) üzenetére


bandus
veterán

vazelin

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#28748) Vertigo18 válasza tomcica (#28746) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nemigaz, kammerolsz, láttalak már 5 fok körül és volt rajtad trikó! :D ;] :P

Nah, most ledöntöm az imázsodat! ;]

bandus: nem hagy nyomot a felsőn?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#28749) tomcica válasza Vertigo18 (#28748) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nyaron szoktam hordani a telifutos cuccokat -> cicanadrag,dupla reteg felul,baklava stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#28750) tomcica válasza Serpiko (#28744) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Amugy nekem a NASA technikai felsok elobb dorzsolik ki,mint a 790ft-os szimpla domyos a deca-s.Kaptam mar ajandekba asics,nike direkt futos polokat,de max munkaba hordom oket.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.