Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) t1 válasza kk831228 (#21600) üzenetére


t1
addikt

Van :D Magában is elég lenne, de ez van a fejemen + egy ilyen nah ez a kombó kb olyan erős mintha autóval mennék : [link]
[link]

(#21602) joysefke válasza t1 (#21601) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Jól nyomod, kell a fény a bringára, (mindkét oldalról) tapasztalatból tudom. :)

Nekem is Solarstorm X2 van, de rohadt gyorsan eszi az akksit illetve nekem egy akku-pack már gyakorlatilag elhalálozott. Te nem tapasztaltál akku-gyengülést vele?

Az az élmény viszont még jódarabig megmarad, hogy éjjeli montizásból mentem hazafele. 55-60Km/h környékén téptek le a Szépvölgyi úton és a vége felé, amikor már lassítani kell az út szélén két fiatal várakozik és az egyik nagyon hangosan odaszól a másiknak (még ilyen sebesség mellett -50Km/h- is hallottam):
"És ez egy bicikli!!!" ;]
Maxon tényleg fényesebb mint némelyik autó...

J.

(#21603) kk831228 válasza t1 (#21601) üzenetére


kk831228
addikt

Na az jó az a bicó lámpa... :R Fejlámpát nézegettem volna de ezek az uj xml t6 - os lámpák qva nehezek lehetnek 2x 18650 akksi kell hozzá... :B Viszont biztos jó fénye lehet :B

jojsefke: rendelj már olyan xml t6 - ost tesztelni... (amít múltkor linkeltél) ;] ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21604) t1 válasza joysefke (#21602) üzenetére


t1
addikt

Eszi rendesen, mondjuk engem nem zavar, outin használom este mikor megyek haza munkából kb 30p az út, 3-4 napig szoktam vele járni, kb 70% első fokozaton 30% maxon.

Rendeltem egy Mizuno Wave Rider 19-et, postával 45 fontért :) Remélem frankó lesz.

(#21605) joysefke válasza kk831228 (#21603) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Szvsz nem az akku a fő kérdés itt, amitől én félnék...

Egy 18650 csupán ekkora: katt

Látatlanban anélkül, hogy ezeket a bumszli fejlámpákat próbáltam volna:
Ha túl nehéz a lámpatest elöl, vagy fizikailag túlságosan kinyúlik a homlok síkjából az optika, akkor ahogy futsz a nagyobb tömeg rángatását még jobban felerősíti a nagyobb erőkar (jobban előrenyúló lámpatest) és pld egy tempófutásnál vagy tempónál már zavaró lehet a lámpa tömegének ütemes rángatása...

J.

[ Szerkesztve ]

(#21606) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Köszönöm a tippeket, végül Alg javaslata lett a nyerő, kivettem az edzést a statisztikából. Nagyon nem akartam buherálni, mert az összidő stimmel, a megtett táv is majdnem, csak van két kilométer, amiből az egyik felfele, a másik pedig lefele torzul.

Ez volt amúgy az edzés. Havi 1-1 alkalommal próbálok beiktatni ~20km körüli távot, és a 10km-eseket is rendszeresítem. Már most "beöltözve" jobb vagyok rövidtávon, mint tavasszal voltam. Lesz ebből 20 percen belüli szigetkör. :)

(#21607) kk831228 válasza joysefke (#21605) üzenetére


kk831228
addikt

Chuck Norris rendelt hasonlót... Le kellene méretni vele milyen nehéz... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21608) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Elkezdtem megint kifejezetten élvezni a futást. :)

Szombaton 10, vasárnap 6, tegnap 10, ma 6 km-t futottam. Egyelőre nagyon lassan, 6:30-6:45 közötti tempóval, de a lényeg, hogy megint rákaptam. Ma nem is mentem konditerembe, inkább itthon csináltam egy intenzív köredzést kézisúlyokkal meg kocogtam egyet.

Ezt a tempót és távot bírják az ízületeim, a rókaűzős 5:30-as 7 km a Mecsekben túlzás volt, másfél hétig fájt az achillesem meg a térdem utána. Eldöntöttem, hogy izomtömeg és erő vesztés árán is, de befogyasztom magam 100 kiló alá, ebben nagy segítség lesz a futás.

(#21609) kk831228 válasza kolosanyi (#21608) üzenetére


kk831228
addikt

Sok lesz ez így kezdésnek, hiába lassú a tempó... Térded megfogja érezni, szerintem... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21610) kolosanyi válasza kk831228 (#21609) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ettől kicsit tartok én is, 120 kilósan (illetve már "csak" 118,5 :D ) nem biztos, hogy ez a legjobb ötlet. Viszont legalább zabálhatom a kóbis rántottát és közben fogyok, ez is valami. :DDD

Viccet félretéve óvatos vagyok. Tudom megoszlanak a vélemények, de rekortánon futok, illetve figyelek a testem visszajelzéseire. Ha a túlerőltetés jelei mutatkoznak, terheléselvétel jön.

Egyébként szar, mert az állóképességem nem fejődött annyira vissza, mint amennyire elszoktak az ízületeim a futástól.

(#21611) Chuck Norris válasza kk831228 (#21607) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Elővettem vasár és ünnepnapi mérlegemet és a lámpáimat:
Cree XM - L +4db Ikea AA akku: 325g
Lidl fejlámpa +3db Ikea AAA akku: 87g
ONNIGHT 710: 123g

A kinai kinai az sz*r, gagyi ne vegyétek, a lidl az amennyibe került annyiért nagyon jó, egy baja van csak, hogy elég könnyen be tud kapcsolódni a hátizsákban ezért ki kell venni egy elemet nehogy meglepetés legyen. A Dekatlonosról nem tudok nyilatkozni, hétvégén tesztelem az isziniken. Ezt az utóbbi kirándulást igencsak ajánlom minden fórumtársnak aki a futás mellett a természetet és a friss levegőt is szereti.

(#21612) bandus válasza kolosanyi (#21608) üzenetére


bandus
veterán

majd kitalalsz mas szorakozast ket het mulva, addig meg nem baj az se ha minden nap futsz ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21613) kolosanyi válasza bandus (#21612) üzenetére


kolosanyi
veterán

És ez téged zavar? ;]

(#21614) kk831228 válasza joysefke (#21602) üzenetére


kk831228
addikt

Hogy töltöd az akksikat?? Külön töltővel vagy a lámpával?? Ha szar a töltő az el tudja b... ni az akksikat... Kell egy normális töltő és szerintem megoldódik a problémád... :U

Chuck Norris: Igen az valószínűleg kinaiból is a leggagyibb ahogy az ára is tükrözi... Kozbe találtam egy másik, talán minőségebb kínait, ami sokkal könnyebb, majdnem fele... Viszont az már 5-6000 ft + szállítás 3000 körül...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21615) Alg


Alg
veterán

Női Takumi Ren 70 euróért

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21616) tomcica válasza Alg (#21615) üzenetére


tomcica
Topikgazda

afene pont kozte vagyok a merettel,akinek a 42-es jo az vegye,csudacsuka ennyiert okes (passzent a meret)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21617) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Ma egész jól ment: [link]. Úgy néz ki, hogyha emelem a cadence-et, és csökkentem a lépéshosszt, akkor kevésbé fáradok el a végére, és normális mozgással tudok menni gyakorlatilag ugyanolyan vagy egy kicsit jobb tempót 5:45-6:00 min/km, 144 bpm. Általában olyan 90 körül sikerült hozni a cadence-et, de a nagyobb emelkedők még megakasztanak, és visszaesik az alap 85 környékére. Úgy gondoltam, ha már arra vagyok kárhoztatva, hogy hónapokig ilyen tempóban fussak, akkor dolgozok egy kicsit a technikán is.

Buliban hasznos! =]

(#21618) mszl válasza joysefke (#21569) üzenetére


mszl
aktív tag

Szia!

Nekem ilyen van 2 db akkuval. Második telet kezdem vele és tökéletes. Futok vele erdőben is este megfelelő fénye van még a takarékos álláson is. Nem mondanám nehéznek, de nem is pille. Súlyelosztása tökéletes, nem mozog a fejemen. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha jársz Gödöllő környékén megnézheted. A lumen érték nem érdekel úgysem tudom mérni, egyszerű binárisan csak látok vagy nem?! Itthon is van a vaterán, 2 akku, hálózati töltő, autóstöltővel 3500 körül vettem egy másodikat is, mert az én futósomat használta a család is. kb. úgy 2,5 - 3 órát megy takarékon.
Ezen az áron nem lőhetsz vele mellé.
Ha gondolod majd lemérem és megpróbálok valami videót is összedobni telóval a hétvégén.
Ja és amíg Mátyásföldön laktam ezzel futottam a reptéren, lenn a patak parton...., a reptérről át a Napláshoz és vissza.
Ár/Érték Best Buy!

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#21619) mszl válasza mszl (#21618) üzenetére


mszl
aktív tag

Ha esetleg jövőhéten jössz Kistarcsára Futapest terepfutásra oda elviszem hogy meg tekintsd.

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#21620) kk831228 válasza mszl (#21618) üzenetére


kk831228
addikt

Azt nem tudom hogy olyat vegyek vagy inkább ilyet...?? :F [link]

Amit linkeltem az könnyebb lenne jóval, viszont tuti gyengébb... :U

Na ez nem olyan nehéz valahol 360 g - ot írtak... :R

Viszont egy jó töltő, nem árt majd mellé...

A tiédet meg meglehetne tuningolni egy komolyabb Led-del szerintem...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21621) mszl válasza kk831228 (#21620) üzenetére


mszl
aktív tag

A súlya biztos mert itt van a kezemben és a mérlegen, tuningolni meg szerintem tök fölösleges.
Töltő is van, én nem sz***kodok minden esti futás után feldobom tölteni esténként 1-1,5 órát szoktam futni. Az akkuk bírják, a telefonjaimat sem szoktam meríteni ha 80%-on áll akkor is felmegy a töltőre lefekvéskor ugyanúgy mintha 20% áll. A garmin órával is így vagyok a Mátra 40 6:50óra idejét is birta + a haza utat is mérettem a kocsiban vele. Ez a töltési mód még nem tett gallyra akkumat semmiben.
Megveszed a két akkut, töltőt ugyanott vagy mint a vateráról.

Ja és itt volt 3 nap alatt a második!
Az első nekem is az ebay-ről jött

[link]

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#21622) joysefke válasza mszl (#21619) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Már megvettem a Decathlonos OnNight 410-et, de ha elhozod Kistarcsára, akkor ott nagyon szívesen megnézném! Barátnőm fut és valószínűleg én is rövidtávon fogok futni mert nem százas a bokám, tehát 90%+ hogy megyünk.

üdv
J.

(#21623) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Nálatok is cseszekedik az endo? Tegnap este óta próbálom a délutáni futásomat felvinni, de se a create route, se a draw route nem megy, helyettük visszadob a főképernyőre. Már amikor épp elérhető az oldal, mert maintenance is volt sokáig. Csak az a kérdés, mit javítottak? Nem sürgős az edzés rögzítése, inkább csak az érdekel, hogy egyéni anomália vagy globális probléma.

(#21624) borix válasza kk831228 (#21620) üzenetére


borix
őstag

Bármelyiket is veszi az ember ilyen összegű kiadásoknál már rendesen utána kell járni a dolgoknak.
Az ilyen minőségi cuccoknál a bőséges fényerő gondolom kárpótolni fog ami ellen már napszemüveg védelem javallott,hogy a ( hóvakság tünetei ne lépjenek fel.) Bocsi. ;]

(#21625) kk831228 válasza borix (#21624) üzenetére


kk831228
addikt

Figyu, nem kis összegről van szó... ;] Persze hogy nem ugrok bele egyből...

Fényerőből meg csak azért használják a gyengébbet mert tovább bírja az akku... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21626) borix válasza kk831228 (#21625) üzenetére


borix
őstag

Megtanultam,hogy olcsó hulladékokért ne fizessek.Mindennek meg van az ára ami nem azt jelenti,hogy 35-40E kell venni de egy valamire valóra gondolom 15-20E rá kell szánni nincs mese.
Ezek az olcsó szarok arra valók,hogy berakja az ember a csomagtartóba és nagy ritkán kerékcserénél vagy pakolásnál elővegyék ha a szűkség úgy hozza szerintem.

(#21627) kk831228 válasza borix (#21626) üzenetére


kk831228
addikt

Valóban sokszor így van, viszont "eközben" 3 hsz - el előtted... :B ;] Tudod inkább az a baj, hogy mostanába már a drágább cuccok is fo..ok... :K Viszont az olcsóbbak között is van használható... Szóval tudni kell, hogy miből érdemes drágábbat venni... Egyre kevesebb dologból sajnos... Ugyanez van máshol is haver majd 200-ér vett s7-et és csíkos a kijelzője, ráadásul külföldön is sorra besz.. rtak... Akkor most miről is beszélünk??? :F

Általában ha pár ezer ft a difi én is inkább a drágább felé hajlok, de itt azért 10-szeres difi van... :B Ezt néztem amit vennék legszívesebben csak 10-szer annyi... [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21628) inf3rno válasza ígyvanferi (#21623) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha ennyi ideig (amit én láttam 2 nap) van maintenance, akkor inkább költöztetés lehet a háttérben. Egy javítás max 5-10 perc leállás lenne. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21629) bandus


bandus
veterán

sracok ma valamit kompenzalni akart az elet es sikerult a premier outletben bezsakolni egy lunartempo 2t 8k penzert :Y sajna ennyiert ez az egy db volt, szerencsere pont a meretem. De van 20k alatt meg lunarglide 7, meg free rn distance. Tobb meretben.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21630) kk831228 válasza bandus (#21629) üzenetére


kk831228
addikt

Grat, az szép ár... :Y :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21631) tomcica válasza bandus (#21629) üzenetére


tomcica
Topikgazda

12ert vettem itt szerbiaban (netes vasarlas) ami szinten best-buy volt,na meg melle meg egy NB 790 V2-t az 7-8ezer ft lehetett ha jol szamolom,szoval jo vetel volt neked is :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21632) bandus válasza tomcica (#21631) üzenetére


bandus
veterán

azóta vadásztam a cipőt mióta írtál róla, hogy mennyire pöpec. legutóbb majdnem megvettem 20k-ért, de aztán nem volt sürgős. ennek meg most nagyon örülök így :) [link]

mellé meg ezt a nadrágot szintén régóta kerestem, kazi tamás is ilyenben nyomja, szerencsére ez is kipipálva a listáról:[kép]

mondjuk sapkát akartam venni csak, de az nem sikerült :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21633) tomcica válasza bandus (#21632) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pont ilyen szinu az en LT-m is,mondjuk en a noi reszlegben talaltam,mert 40-es (es a ffi ott 41tol indult),valszeg unisex szin.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21634) kk831228 válasza tomcica (#21633) üzenetére


kk831228
addikt

Nem jársz te egy picit sokat a női részlegen?? :F ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21635) bandus válasza tomcica (#21633) üzenetére


bandus
veterán

valószínűleg, mert ez 42,5-es.

sajnálom is, hogy ilyen hülye esős idő van, így nincs szívem most kipróbálni és rögtön összekoszolni :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21636) inf3rno válasza bandus (#21635) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ugyanmár, adjál neki, hadd szokja a törődést! ;] Ja én is erre hivatkozom, ha nincs kedvem szakadó hóban futni. :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21637) Alg válasza inf3rno (#21636) üzenetére


Alg
veterán

Ha a hó esne már mennék is de itt ez a tetves eső van csak egész nap :O (pedig délelőtt Visegrádon voltam)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21638) tomcica válasza bandus (#21635) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Akkor jo a cipo,ha mocskos TOLJAD neki ;]

kk831228: ez van,jo a valasztek :P

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21639) kk831228 válasza tomcica (#21638) üzenetére


kk831228
addikt

Tudom, tudom... :R A párom meg mindig a gyerek részlegen vásárol cipőt... Pont 36-37 átmenet a gyerek és felnőtt között, így van sokkal olcsóbban gyerek részlegen...

Alg: Nálunk is esik meg fúj a szél mint az állat... Így mardt ez a délutáni program...: [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21640) inf3rno válasza inf3rno (#21636) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nálunk havazik. :-) Én holnap megyek, már futottam hóban idén. ;-)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21641) tomcica válasza kk831228 (#21639) üzenetére


tomcica
Topikgazda

En se lattam mar napot egy hete,pedig vagyok kint eleget,taknyos hideg es esos ido van,heves szellel...reggel igazi embert probalo az agybol kimenni a sotetben.Mar a teli daraloba vagyok ez a het 183km a holnapi 32-vel,az egyik tempo 1:24-es felmaraton volt szoval nem csak cammogas azert :DDD

Annyi konnyitest azert adok magamnak,hogy 1:20 alatti edzo/tempofutast nem megyek,ha meg is indul a lab gyorsabbra akkor is felet lecsurgom lassabbra direkt es a masik fele mehet a 3:40 alattival.Az utolso ciklusban ezt ugye nem igy csinaltam,de akkor nem is ennyi volt a heti km,szoval megprobalom most egy kicsit maskepp,meg a tel ugyse mindig enged porgos tempot.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21642) kk831228 válasza tomcica (#21641) üzenetére


kk831228
addikt

Holnap már kimegyek ha esik ha fúj... ;) :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21643) #78687232 válasza kk831228 (#21639) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi a tippet, mindenképp megnézem majd.

(#21644) t1 válasza bandus (#21629) üzenetére


t1
addikt

Az szép, azt hittem én csináltam az hét üzletét egy 13K-s Mizuno Wave Rider 19-el :D

(#21645) parandroid válasza t1 (#21644) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy tűnik, cipővásárlós nap volt. Nekem egy Reebok tetszett meg ([link]). Egyrészt Reebokom már vagy 20 éve nem volt, másrészt kipróbáltam a boltban futópadon, és bejött, harmadrészt jól néz ki, negyedrészt pont annyiért adták, amennyit max rászántam volna most cipőre (60 Euró). Ez a pumpás dolog nem tudom, milyen lesz, de holnap kipróbálom...

Ja, nincs nyelve, meg elöl varrás, amitől elég szimpatikus még. Pega33-at is néztem még erősen, az borzasztóan bejön, de annyi pénzt én egy cipőért nem adok.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21646) t1 válasza parandroid (#21645) üzenetére


t1
addikt

Fuu de furcsa :)
Itthon ez is 32-40k között mozog, nah annyit adjon érte akinek.... amúgy figyelni kell az akciókat meg lehetőleg felpróbálni vásárlás előtt valahol és akkor a méretezéssel sem lesz baj.
Én innen vettem 2 nap alatt itt volt DHL-el UK-ból : [link]

(#21647) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Itt se változott semmi, mindenki mindig vásárlási lázban ég. ;]

(#21648) Alg


Alg
veterán

Nekem még tavaszig kibírja szerintem a ResponseBoost, most kezdett el az egyik oldalon belül szétbomlani a horgolt ;] külső része. Egyébként meg lassan azért 1000km körül járhat, de a Boost még mindig tart :DDD

Mondjuk valami szűkebbet kell majd keresni, ez annyira nem tökéletes most... Lehet nézek megint egy Merrell-t azok bejöttek.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21649) bandus válasza t1 (#21644) üzenetére


bandus
veterán

húú de faszán néz ki, ebben öröm lesz majd a futás :K

én most reggel tervezem is felavatni az új drágaságot, remélem fel tudok majd kelni időben hozzá. mondjuk csak egy laza, pulzuskontrollos 10-essel, de kezdetnek jó lesz ez is szerintem. remélem beválik :)

inf3rno:
azért elmentem egy karikára, szegény lunar flyknit lépőm tökig el is ázott :D lehet kellene még valami télire, mert igazából mindhárom nike cipőm elég lightweight, flyknit (vagy hasonló) anyag, ami meg van még asics az pedig inkább terepre való.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21650) borix válasza kolosanyi (#21647) üzenetére


borix
őstag

Ennél a sportnál a cipő gyakrabban cserélődik erre költenek más sportnál meg pl body terem,kox,fehérje minnden mennyiségben. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.