Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) inf3rno válasza joysefke (#21350) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez a divat a szoftveriparban már nagyon hosszú ideje. A microsoft is annak idején az első excelt meg windowst is félkészen adta ki. Nem véletlen, hogy gyakorlatilag szünet nélkül jönnek mindenre a frissítések... Az oka is nagyon egyszerű, sokkal olcsóbb, ha a felhasználóiddal tesztelteted a terméket, mintha te magad csinálod fizetett teszterekkel. Csak egy bizonyos stabilitási szintig kell eljutni. Manapság igazából már addig sem, mert mindenre ráírják, hogy alfa meg béta, úgyhogy amikor valaki azt mondja, hogy így szar meg úgy szar, akkor nyugodtan mondhatod, hogy hát ez kérlek szépen azért van, mert még béta, jelentsd be, és majd javítjuk a hibát... Egyébként szép óra, majd én is veszek, ha néhány év múlva használható állapotban lesz a szoftveres része, meg az ára is fele ennyi lesz.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21352) spanyoll


spanyoll
addikt

Gyenge szar vagyok, ezért a kinti rohangálást felváltanám futópadosra, ha már úgyis vettem most bérletet a terembe.
Hatékonyságát tekintve mennyire fos a kinti futóedzésekhez képest?
Pulzusom itt is tudom nézni, a távolságot is látom, hogy elvileg mennyit futottam; tavaszig csak elmegy szódával, nem?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21353) Vertigo18 válasza spanyoll (#21352) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szégyelld magad! :D ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#21354) margithid válasza spanyoll (#21352) üzenetére


margithid
veterán

Ilyen időben miért mész még terembe? Nálam a futás egyik pozitivuma, hogy egy gyönyörű tó körül futok, egy erdőben.

(#21355) borix válasza spanyoll (#21352) üzenetére


borix
őstag

Tavaly ősszel azt mondtam,hogy 5-6 fokig elvagyok kint de mivel hamar megtudok fázni ezért ez alatt már nem megyek ki hanem elmegyek egy terembe.
Az lett a vége,hogy 0 -2C is kint nyomtam simán vállalható volt hozzáedződtem.

Futópadon nem sokat voltam szerintem nincs azzal sem gond akkor azon csinálod és kész.

Talán annyi előnye van a kinti futással szemben,hogy megtanulsz rajta tempót tartani és majd a szabadban való futások során óra nélkül sem lesznek nagy kilengések.

(#21356) spanyoll válasza margithid (#21354) üzenetére


spanyoll
addikt

Sok oka van:
- nincs megfelelő kinti ruhám, susogósnaciban meg nem akarok 2 órán át futni.
- nem tolerálom a hideget ha nincs rajtam 20 réteg ruha. Vagy túlöltöznék és ömlene rólam a víz, vagy megfáznék. Egyik sem hiányzik.
- amúgy is vettem bérletet, akkor miért ne futnék inkább bent
- gyakorolhatom a tempómat
- a pofám elé rakhatom a telefont és látom a dolgokat rendesen, nem a kezemen fityeg.
- este is mehetek (amit a városligetben nem nagyon szeretek)

@borix: Ja, én is úgy gondoltam, hogy sokat nem oszt, de mondom megkérdezem, hátha valamiért ez rosszabb sokkal a kinti futáshoz képest. Mittomén' dilettáns vagyok még mindig :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21357) ígyvanferi válasza t1 (#21346) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Épp akartam kérdezni az alapozásról. Mennyi km lenne kb. az ideális mennyiség egy héten, nagyjából milyen tempóra lőjem be (még mindig a pulzus ismerete nélkül futok, szóval ez nyilván nehezebb kérdés), illetve mondjuk egy közepes távú (8-10 km) tempósabb elég, hogy ne kelljen teljesen elölről kezdenem a gyorsítást tavasszal?
De majd később végignézem az interjút, hátha választ kapok ezekre.

(#21358) t1 válasza ígyvanferi (#21357) üzenetére


t1
addikt

Kérdés mennyit futsz most. Nekem heti 60-70km volt tavaly.
Szerintem pulzusmérő nélkül eléggé korlàtolt a dolog, sajnos kell hozzà, mert elég hamar vàltozik a dolog főleg az elején.
Az idei alapozásról pont most beszéltem Olivérrel azt mondta nekem 75% edzésidő 130-150 pulzus között 150-160 20% 160 felett az edzésidő 5%-a legyen.
Nem tom mennyi kéne formatartàshoz, de én idén ellustultam a kigyorsítást mégis minden eredményem elég szépen javult.
Illetve ha végig hallgatod mit mond benne van, hogy nem sok értelmét làtja ezeknek a tempófutásoknak.

(#21359) kk831228 válasza ígyvanferi (#21357) üzenetére


kk831228
addikt

Nem nagyon van benne erre válasz, sajnos... Gyorsításról meg egyáltalán... Interval szinte semmi, fölöslegesnek tartja amatőr szinten... :F Rövidebb távokat ajánl, 7 km körülieket... Nem tudom nekem nem annyira tetszik ez a megközelítés, bár lehet hogy ez a működő képes, nem tudom... Utána néztem egy poláros srác bemutatóját, pulzuskontroll témáról, na ő meg azt mondta hogy igen is kell hogy az ember néha "kikormolja" magát... :B :K Na akkor most, mi az igaz... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21360) beltram válasza t1 (#21358) üzenetére


beltram
tag

Akinek nincsen ideje heti 70km-ekhez, annak szerintem igenis kell a magasabb fordulatszám. Olivér sem azt mondja, hogy nem kell az intervall, hanem szerinte nem kell olyan tartományokban futni, amit félmaratonon-maratonon nem használsz. Legalábbis a fenti videóban ezt mondta, ha nem is szó szerint.
Nem vagyok azon a szinten, hogy "vitatkozzak vele", de én pl. heti kb 35 km futással (amiből a hosszú volt max 15 a két hétközi meg kb 10-10) elég szépen bementem tavaszra 1:30 alá félmaratonon.
Ahány edző, annyi elv, Csomor Erika pl. teljesen máshogy vélekedik ezekről a dolgokról, de érdemes végignézni/hallgatni Zakariás Géza előadását is.
Egy célhoz elég sok út vezethet és ami jó valakinek, az nem biztos, hogy jó a másiknak is.

pace be with you

(#21361) t1 válasza beltram (#21360) üzenetére


t1
addikt

Nem tudom, nem vagyok edző én azért hiszek benne amit terjeszt, elég sok profi megfordult a keze alatt akik szép eredménnyel vannak lásd Lubics Szilvi.
Mondjuk azért meg kell hatàrozni ki mit akar magából kihozni.

(#21362) inf3rno válasza spanyoll (#21352) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elméletileg nincs nagy különbség, ha csak állóképességi edzésről van szó. Annyira kell figyelni, hogy vagy rugós futópad kell, vagy cipőben kell ott is futnod.

Buliban hasznos! =]

(#21363) inf3rno válasza t1 (#21358) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Néztem az interjút, szerintem mi még nem vagyunk ott, hogy elengedhetetlen lenne a résztávozás a fejlődéshez, és még egy pár évig nem is leszünk. Jókat mondott amúgy, de azért nem mindenben értek egyet. :D

Buliban hasznos! =]

(#21364) inf3rno válasza beltram (#21360) üzenetére


inf3rno
nagyúr

+1, szerintem sem csak egy út vezet Rómába... :-) Szoktál te rövidebb versenyeken is indulni amúgy?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21365) beltram válasza t1 (#21361) üzenetére


beltram
tag

Ne érts félre, még véletlenül sem kritizálom, de ha edzőt választanék nem ő lenne az. :)

pace be with you

(#21366) beltram válasza inf3rno (#21364) üzenetére


beltram
tag

Ha a félmaratonnál rövidebbre gondolsz előfordul, sőt, ha az elmúlt hónapot nézzük: NATO 10k, Spar váltó 12k, Mátra trail 19K, Futapest Pilisszentlászló 14K. Sűrű volt a hónap. :)

pace be with you

(#21367) kk831228 válasza inf3rno (#21363) üzenetére


kk831228
addikt

Lehet nincs szükségünk, de én szeretem néha ha kiköpöm a tüdőm... :B Meg mióta csinálom a résztávozást néha, sokkal gyorsabban tudok sprintelni... Előtte soha nem birtam volna ilyen sebességgel... Előtte mindig lassan futottam és ha kicsit gyorsítani akartam egyből meghalltam, még 4:40-es tempónál is... Most meg azért sokkal jobban megy, jó még nem hosszútávon, de előtte röviden se ment... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21368) ígyvanferi válasza t1 (#21358) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Kb. a felét, mint te, 35-45 között.
Valamelyik hétvégén ha hazamegyek, cimborám kölcsön adja az övét, majd akkor belövöm a különböző tempókhoz tartozó pulzust, úgy már könnyebb lesz.
Az a baj, hogy én meg konkrétan a futásnak nem látnám értelmét, ha nem lennének ezek a tempófutások. Vagy inkább ne is nevezzük sehogy, egyszerűen szeretek 5-8-10 km-es távokon egyenletesen gyorsan futni. Szóval az marad, akárki akármit mond. De mindenképp mindjárt végighallgatom, csak még időm nem nagyon volt most.

(#21369) ígyvanferi válasza kk831228 (#21359) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én is így gondolom, bár semennyire sem értek hozzá. Viszont muszáj néha a lovak közé csapni, ha csak monoton kocogás lenne, azt nem bírnám sokáig.
És igen, ahogy beltram is írja, az idő is limitáló tényező. Ezért sem próbálkozom félmaratonnál hosszabb távval, esélytelen lenne arra felkészülnöm. Alapvetően arra van ideje az embernek, amire akarja hogy legyen, de van más hobbim is ezen kívül, nem beszélve a munkáról, meg a tanulásról. Na de ez mindegy is, a lényeg, hogy ebből kell kihozni a maximumot. 4-5 óra kb. egy héten, ennél több már necces. Ez mondjuk 50-60 km. Az gondolom elég lesz.

(#21370) t1 válasza kk831228 (#21367) üzenetére


t1
addikt

Én is nincs ezzel baj. Gondolj bele ha a mostani pulzusoddal 1 perccel gyorsabb km-eket tudnál futni, akkor ahhoz milyen sprint társulna :B
Én csak a saját tapasztalatomat mondom, úgy hogy bealapoztam a telet, tudtam futni egy maratont , gyorsultam 5-10-21km-en is nem keveset és nem kellet meghalni. Pont most néztem akkoriban egy 5:10-5:20-as átlaghoz tartozott 160-165 átlag pulzus, most 170-es átlaggal 10km-en 4:22 átlaggal mentem, de az 5:10-es tempó 30km-en keresztül 150-es átlag körül mozog, azért érzed a különbséget. Ég és föld és tényleg csak szépen kontrolláltan kellet menni és megjött az eredménye, hasonlót várok az idei téltől is amúgy.

ígyvanferi

Ezt osztom, nekem is ott a család és a meló ennyi telik tőlem amíg jönnek az eredmények addig nincs baj szeretem, de többet én sem fogok beleáldozni öreg és nehéz vagyok ehhez :)

[ Szerkesztve ]

(#21371) kk831228 válasza t1 (#21370) üzenetére


kk831228
addikt

Nem is futottál tempósat, intervall - t egyáltalán...?? Csak annyi, hogy mindig alacsony tartományba?? :F :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21372) t1 válasza kk831228 (#21371) üzenetére


t1
addikt

Télen 140-es max pulzus, márciustól meg felette, épp ahogy jól esett, de nagyon ritka volt olyan hogy 155 átlag feletti volt, azok is inkább a versenyek, de echte résztávot idén 2x szeptember közepén nyomtam.
( Mondjuk idén 2300km-t mentem már azt azért vedd figyelembe)

(#21373) inf3rno válasza t1 (#21372) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem is ez jött le idén, hogy felesleges résztávozni, anélkül is 2:05-ről lement 1:40 körülre a félmaratoni időm. Talán fele-fele arányban tolhattam alacsony és magas pulzusú edzéseket. Várom már, hogy milyen lesz alapozás után a pulzus meg a sebesség. :-)

Buliban hasznos! =]

(#21374) beltram válasza t1 (#21370) üzenetére


beltram
tag

Azért azt lássuk be, hogy még bőven a fejlődő fázisban vagy, szinte bármit futnál ilyen mennyiségben, megjött volna ez a javulás. Tehát szerintem inkább a mennyiség az alapja, de azt meg nem lehetett volna úgy összehozni, hogy közben szétszakadsz. ;)

pace be with you

(#21375) tomcica válasza spanyoll (#21352) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na szepen nezunk ki,en meg kisgatyaban tolom + kipsta alaoltozo,pedig hajnal 5.30-6.00 kornyeken megyek kis

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21376) inf3rno válasza tomcica (#21375) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet felétek melegebb van, nekem már kell a hosszú nadrág meg a pulóver.

Buliban hasznos! =]

(#21377) #78687232


#78687232
törölt tag

Szeretnék venni egy fejlámpát és megpróbáltam két termékre leszűkíteni a kört. Szerintetek melyik lehet a jobb? Ezek egyáltalán megfelelnek a célnak? Sokat futok a semmi közepén és nem szeretném kitörni a nyakam.
Led Lenser H7R.2
Silva Trail Runner II

(#21378) concret_hp


concret_hp
addikt

no akkor extrememan nagyatád + kaposvár -> ON :D

még valaki? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21379) tomcica válasza #78687232 (#21377) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez a ketto kozul a LED Lenser-t valasztanam,kell az a fenyero bizonyos temponal

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21380) #78687232 válasza tomcica (#21379) üzenetére


#78687232
törölt tag

Rendben, köszönöm a tippet. Én is arra gondoltam, de a másik is tetszett (csak sokkal kevesebb fényerővel bír). Már rendelem is.

(#21381) kk831228 válasza #78687232 (#21380) üzenetére


kk831228
addikt

Én azért megérdeklődném ebay-en is, biztos van alternatíva, negyedáron... Ph - n van elemlámpa topik...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21382) beltram válasza #78687232 (#21377) üzenetére


beltram
tag

Ha nem ragaszkodsz mókussütőhöz és nem kell a 200 lumen, ár-értékben ez verhetetlen.

pace be with you

(#21383) bettus22 válasza spanyoll (#21352) üzenetére


bettus22
csendes újonc

nos a futópadon futás annyiban más mint a kinti, hogy a futópadnál egy motor hajtja az egészet ezért neked kevesebb energiát kell kifejtened ,mintha kint futnál. viszont én azért szeretem már ilyen időben nem kapkodom be a hideg levegőt. illetve szerintem az izűleteket is kíméli valamilyen formában. :)

(#21384) #78687232


#78687232
törölt tag

Most már ez marad, de köszönöm nektek is. "mókussütögető" :DDD

(#21385) gombi01 válasza tomcica (#21379) üzenetére


gombi01
tag

Tomcica:
Ez jó szöveg 'kell az a fényerő bizonyos tempónál'
Nekünk elég lesz a régi laposelemes katonai zseblámpa is az 5 perces ezekhez :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21386) tomcica válasza gombi01 (#21385) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem tudom emlitettem-e,de az iden az UB-n ugye ejfel utan futottam minden tavot es a haver Petzl Tikkinajat kaptam kolcson (ami kenyelmes,praktikus,de nincs eleg fenyereje ehhez) majdnem ketszer elestem (3.38-40es temponal).
Szoval nem biztam a veletlenre befektettem egy Petzl NAO lampaba,ami kb NASA a tobbihez kepest,hajnalban kimegyek vele erosebb a fenye,mint felenk nemelyik kocsinak :P na ezzel meg nem ereztem egyszer sem,hogy bizonytalanul lepnek a sotet miatt,mert nincs sotet.Az hogy az akksijat hatra tettek kulon kiegyensulyozza es nem zavar a 180gram (ezert nem lett Tikka Reactic+ v RXP,hiszen azok is toltheto elemmel vannak,de ugy van elhelyezve minden,hogy a lampaba van integralva,amikor felprobaltam nagyon nehezek voltak elol).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21387) inf3rno válasza beltram (#21382) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én ilyet vettem, kemény 3 pénz volt kettő: [link]. Csiptető van a túlfelén, felcsiptetem a ruhámra, aztán annyi. Jó erős a fénye, az aksiját nem tudom mennyit bír, az egyik most merült le, de gondolom nem lehetett teljesen feltöltve. Talán 1 órát világítottam vele eddig összesen. Szóval még tesztelés alatt van. Nekem jó, nem igazán akarok 30 pénzt kiadni egy lámpára, előbb veszek 20 ilyet. :D Meg nem is szeretek már annyira este futni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21388) Vertigo18 válasza inf3rno (#21387) üzenetére


Vertigo18
addikt

Most kell, gyorsan, kifelé mindenki, még szép az idő! Utolsó jó idők, ki kell használni! :)

(Mellesleg végre kipróbálhatom a 610-est! :B )

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#21389) kk831228 válasza Vertigo18 (#21388) üzenetére


kk831228
addikt

Na, mi ez a kütyübazár?? :F Bezzeg 5 éve még nem voltak ilyenek, kimentem futni sportcipőbe, hóba... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21390) Vertigo18 válasza kk831228 (#21389) üzenetére


Vertigo18
addikt

Amikor utoljára rendszeresen futottam, 23 éve, akkor az edző felhajtott minket a hegyre. Felszerelés: nadrág, trikó, dorkó, zokni. Kész. :K

Ha most talált "műhódot" az órám és elindítom a stoppert, akkor itthon feltölti a futásomat majd a webes felületre, ha szinkronizálok?

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#21391) Alg válasza Vertigo18 (#21390) üzenetére


Alg
veterán

Ha regelsz a Connecten (illetve felrakod az alkalmazást a gépre) akkor igen.

Protip: ne indulj azonnal ahogy műholdat talál, várd meg egyhelyben amíg beáll viszonylag stabilan 0-ra a sebesség és utána indulj, akkor jó eséllyel pontos lesz a track.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21392) inf3rno válasza Alg (#21391) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én nem tapasztaltam még semmi hátrányát, hogy hód találás közben mozgok. Lehet, hogy óra függő, de nekem sosem írt még észrevehetően nagy hülyeségeket az ambit3.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21393) kk831228 válasza Vertigo18 (#21390) üzenetére


kk831228
addikt

Valószínű, mondjuk én még csak telón szinkronizáltam Bluetooth - on keresztül...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21394) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok,
nem tudom szabad e itt ilyet, remélem valakinek jól jön, de rendeltem egy asics gt1000 v3 cipőt, de sajnos egy 'kis' félreértés miatt nem jót küldtek, így eladóvá vált, ennek a mérete: us 12 - eu 46,5 - 29,5cm
ha valakit érdekel, biztosan meg fogunk tudni egyezni

mod
köszi
akkor, ha nem baj egyelőre nem töröltetem innen ezt a postot

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#21395) t1 válasza LOTR (#21394) üzenetére


t1
addikt

Facebookon is próbáld meg, Futó felszerelések csoportban: [link]

(#21396) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek, aki ajánlotta, hogy "bármilyen, valamilyen" órát vegyek, ha Gps-gondjaim vannak a telefonnal. A mai napon avattam tanácsotokra a Garmint, abból is egy 610-es modellt. Már korábban megjött, de egyszerűen képtelen voltam kijutni futni, hol az időjárás, hol más hátráltató tényező miatt, így addig ismerkedtem az online és a mobilos kezelőfelületekkel, mely során létrehoztam edzéseket, meg beállítgattam mindent. De persze ez nem elégít ki egy magunkfajtát, alig vártam már, hogy futhassak vele.

Nos, jelenthetem, hogy a Gps hajszálpontos, nincs kapun való átmászás, sportcsarnok tetején futkoráűszás. Megtudtam, hogy jelen pillanatomban 4 kör ezen a pályán 2.19km és hogy a 2000 méterem így 08:21 lett. Bár, ha nem akartam volna lefutni a 4 kört, hanem a 2000 vége előtt kezdek el sprintelni, akkor bementem volna szerintem 8 alá. A vicces, hogy AZ a cél! :)

Szóval király! :)

Jah, HRM övvel mentem, egyszer ment fel 173-ra a pulzusom.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#21397) tomcica válasza Vertigo18 (#21396) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na,ha 173 a pulzus 8perc koruli 2K-nal,akkor a 7.30 siman benne van abban a testben,csak elo kell majd csalogatni es kielezni ra

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21398) t1 válasza Vertigo18 (#21396) üzenetére


t1
addikt

Használd :R
Mi a nickneved Connecten?

(#21399) kk831228 válasza tomcica (#21397) üzenetére


kk831228
addikt

Jaja... :R

t1: Én is csatlakoznék... ;)

Vertigo18 Átlag pulzus mennyi??

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21400) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az átlag az 158 volt. Eléggé egyenletesnek tűnik nekem a "görbe"... :)

Egyébként Vertigo18

Igazából, mint már leírtam, egy felméréshez kellene, de nem azért, hogy meglegyen. A 2km az utolsó "versenyszám" a felmérésben, de előtte már annyi pontom van mindig, hogy 10:45 körül kell lefutnom ahhoz, hogy az össz-eredmény kiváló legyen. Nah, most áprilisban pl. minden edzés nélkül futottam 09:37 alatt. Ami bőven benne van a kiváló határában. Viszont májusban kaptam a főnökömtől egy "kis" szabadidőt, és akkor döntöttem el, hogy valahogy le kellene faragnom. Aztán amikor "rátok találtam" a fórumban, akkor tűztem ki magam elé, hogy lemegyek 8 alá. 23 évvel ezelőtt 08:18 volt a legjobb időm.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.