Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) Vertigo18 válasza t1 (#21249) üzenetére


Vertigo18
addikt

Részidő, pontos Gps, kb. ezek a legfontosabbak.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21252) t1 válasza Vertigo18 (#21251) üzenetére


t1
addikt

Ezek mind vannak, tudsz hozzá HR övet venni, illetve résztávokat is tud kezelni. Teljesen alap cucc, de szerettem.

(#21253) Vertigo18 válasza t1 (#21252) üzenetére


Vertigo18
addikt

Esetleg egy 310xt HR övvel jobb lenne?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21254) t1 válasza Vertigo18 (#21253) üzenetére


t1
addikt

Picit komolyabb óra, ha megtudod emészteni a kinézetét akkor mindenféleképpen.

(#21255) Vertigo18 válasza t1 (#21254) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazság szerint egy övvel jutnék hozzá. Mi kell még, hogy "teljes" legyen? Milyen appok, szoftverek vannak hozzá, illetve mi a tök az az Ant+? :) Meg köll-e?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21256) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
Tanácsotokat szeretném kérni (én is).. Nyár elején kezdtem el futni testsúly csökkentés céljából, aztán közben az utálatból megszokás, majd megkedvelés lett.. jelenleg heti 2-3 alkalommal futok 1 - 1,5 órát mindenféle edzésterv nélkül, szép egyenletes lassú tempóban (~5:40/km)
Jelenlegi tervem az lenne, hogy vennék egy H7 mellkaspántot mivel a mobilomat mindig magammal viszem karpánton.
Szóval az első kérdésem az lenne, hogy az androidos telefon + H7 övvel össze lehetne azt hozni, hogy az alkalmazás mindig jelezze, hogyha nem a zsírégető zónában vagyok?
A gps log-olást megcsinálja a mobil, stb..
A második pedig az, hogy ebben gondolkodjak (mobil+H7) vagy a hozzám hasonló kezdők előbb utóbb valamilyen alap edzéstervet is kapni akarnak és emiatt inkább vegyek egy alapabb órát már én is? (én is m400-at néztem ki vagy az A300-t)

(#21257) t1


t1
addikt

Évzáró aszfaltos futàs Várpalotán 5K 20:45 és 10K 43:44 idővel ami összetett 2. korosztály 1. helyet ért :)
[link]

Vertigo

Óra, öv, töltő és ANT + stick, hogy feltudd tölteni az edzést más nem kell hozzá.
Szoftver a gyári internetes oldalon kell regisztrálni és ott lesz egy profilod oda megy fel az edzés : [link]

ANT:

z ANT+ technikai megoldás kis energiaigényű eszközökhöz fejlesztettek ki, nem túl nagy mennyiségű adat kezelésére. Tökéletes megoldás apró szenzorok jelének továbbítására úgy hogy közben nem zavarják egymás jelét, mint pl. különböző frekvenciákon kommunikáló eszközök.(milyen vicces amikor egy futóversenyen 2 vagy több mebernek ugyanaz a frekvencián működő valamilyen eszköze és egymásét kezdik el mérni. A technika csúcsa állítólag és a legfejlettebb eszközök ANT+ technológiát használják. Itt is megvan a párosítás aktusa, a jel kódolt és digitális, és elvben minden eszköz, amin az ANT+ logó látható, kompatíbilis egymással.

Az Adidas miCoach rendszerben is ez a technológia működik és még sok edzőtermi futógépben, taposógépben.

ANT+ három fő területe van ennek a technológiának ahol lehet hasznosítani : sport, wellness és az otthoni egészségügyi eszközök.

Pulzusmérők
sebesség érzékelők
ütem érzékelő
teljesítménymérők
tevékenység monitorok
kaloriméterek
testtömeg-index mérő eszközök
vérnyomásmérők
vércukorszintmérők
pulzoximéterek
pozíciók nyomon követése
Rövid hatótávolságú homing jelzők ( Disc Golf , Geocaching )
tömeg mérőeszközök
ellenőrzése zenelejátszók
hőérzékelők
Az ANT + Szövetség által szervezett Dynastream Innovations Inc. leányvállalatának, a Garmin Ltd. . Szeptember 30-án, 2010 már több mint 300 tagja van, beleértve az Adidas AG , Concept2 , Garmin , Suunto , McLaren , a Microsoft , a Sony Ericsson , Texas Instruments , Timex és a Trek .

[ Szerkesztve ]

(#21258) tomcica válasza t1 (#21257) üzenetére


tomcica
Topikgazda

bravo,szep munka,foleg h nem hagytad amikor jott a neheze

a tav 10km az orat nem allitottad meg vagy elmerte 10.6-nak?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21259) ígyvanferi válasza t1 (#21257) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Melyik korosztály, ha szabad ilyet kérdeznem? :B

(#21260) t1 válasza tomcica (#21258) üzenetére


t1
addikt

Ennyi volt kimérve távnak rajtól célig :) Hát legszívesebben sétáltam volna :D , sikerült feléledni.

Ígyvanferi:
19-39év.

(#21261) Vertigo18 válasza t1 (#21257) üzenetére


Vertigo18
addikt

Huhh, köszönöm szépen a kimerítő választ, magyarázatot és gratula az eredményedhez!

Úgy látszik hozzá fogok jutni végre egy Garmin FR610-hez, viszont nincsen hozzá ilyen ANT+ kütyü. Látom, lehet venni külön is, jól néztem?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21262) t1 válasza Vertigo18 (#21261) üzenetére


t1
addikt

Kell hozzà venni akkor mert csak azzal tudod az edzéseket felvinni az online felületre. Ebayen jófogáson keresd.

(#21263) Vertigo18 válasza t1 (#21262) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, azt láttam, hogy lehet külön kapni hozzá. De ha jól olvastam az írásodat, akkor ez univerzásil, nem külön csak azzal használható, amelyikkel megvásárolható volt.

De gondolom jó választás így is ez az óra.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21264) borix válasza Vertigo18 (#21261) üzenetére


borix
őstag

Hol láttad és mennyibe kerül?

(#21265) tomcica


tomcica
Topikgazda

"The only good pace is suicide pace, and today's a good day to die"

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21266) Vertigo18 válasza borix (#21264) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ismerőstől jönne, alig-alig volt használva, le van tesztelve, elméletileg tip-top.

25k lenne.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21267) beltram válasza Vertigo18 (#21266) üzenetére


beltram
tag

25-ért csak az óra? Amúgy én biztosan nem vennék 610-est, akkor már inkább egy M400.

pace be with you

(#21268) Vertigo18 válasza beltram (#21267) üzenetére


Vertigo18
addikt

Neeem, óra, meg HRM.

Azért ennyiért nem jutnék hozzá egy M400-ashoz, ezt mindketten tudjuk. Amire meg nekem kell, arra szerintem jó lenne a 610-es, nem?

Konkrétan ez a pakk... Plusz az óra.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21269) beltram válasza Vertigo18 (#21268) üzenetére


beltram
tag

Egy használt m400 nem sokkal kerülne többe, 35-ért volt már új is.
Persze ez csak az én véleményem, azt veszel amit szeretnél. Én nem vennék már 610-est, az biztos.

pace be with you

(#21270) borix válasza beltram (#21269) üzenetére


borix
őstag

M400 használtan csak garival érdemes venni főleg az USB problémái miatt és az akku ideje sem valami fényes de fejlettebb újabb modell fr 610 képest.

Túl vannak árazva a 3 fő gyártó termékei.Ezért használtan is egy Fr620,Ambit2 50-60E körülre vannak belőve.
Hol érnek annyit garancia nélkül ha megpusztul valószínű mehet a kukába vagy ha megtudják csinálni még + 5-10E ráköltve?

(#21271) RefeeZ


RefeeZ
tag

Sziasztok!

joysefke posztjával erősen egybevágó kérdésem lenne. Annyi a különbség, hogy én nem terepen tervezem futni a kilométereim nagyját, és valamivel több pénzt gondoltam a dologra szánni. Nagyjából 30-60e forintot, annak függvényében, hogy a drágább óra tud-e ár/értékben annyival többet, mint egy valamivel olcsóbb.

Én TomTom órákat néztem eddig, de természetesen nem ragaszkodom a márkához. A TomTom Runner 2 nem tűnt rossznak, és a Spark 2 sem. Van ezekkel tapasztalatotok esetleg?

A kérdés tehát az, hogy amit joysefke-nek ajánlottatok eddig, azon felül milyen órákban érdemes gondolkodni?

(#21272) parandroid válasza borix (#21270) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Túl vannak árazva a 3 fő gyártó termékei.Ezért használtan is egy Fr620,Ambit2 50-60E körülre vannak belőve."

Ennyiért mindenképpen. A minap linkeltem a német amazon árait, M400 felújított, új verzióban, HR-övvel már 100 EUR alatt, Ambit3 és Garmin FR230 200 EUR környékén. És ezek zsír új cuccok, vásárlás napján induló gyártói garival.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21273) beltram válasza borix (#21270) üzenetére


beltram
tag

Én 61500-ért vettem Hervisben az Ambit 3 run-omat, februárban lesz egy éve.
50-60 között bármikor vihető. :)

pace be with you

(#21274) bandus válasza beltram (#21273) üzenetére


bandus
veterán

Csak a historyt torold ki belole, hogy ne erezze magat haszontalannak az ember, ha belenez :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21275) borix válasza beltram (#21273) üzenetére


borix
őstag

Ha eladnád lenne a következő kiszemelt?

(#21276) joysefke válasza RefeeZ (#21271) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én elég sokat olvastam mostanában a témában, bár órám (még nincs) de ahol ÉN mostanában tartok az annyi, hogy egyértelműen a Polar M400-nak a legjobb az ár/érték aránya újonnan.

M400:
Sokat tud, boldog-boldogtalannak, "öreganyámnak meg még a kutyájának" is az van és nyilván nem véletlenül. Néztem egy csomó Strava-tracket (olyat is, amit személyesen az adott napon futottam telefonnal), ha nem sűrű erdőben mész, akkor pontosan mér, szépen oda rakja az útvonalat ahol volt.
Városi maratonon is jól teljesített (itt nem voltam, de az M400 szépen összevág a drágább órákkal):
https://www.strava.com/activities/739638614
https://www.strava.com/activities/739297965

-Szíja nem törik nem szakad, ha mégis, akkor olcsón van csere szíj
-USB hibát javították, minden idei M400 már új féle töltőcsatival jön (sapka nélkül)
-Ami fórumokat olvastam ott a régi féle USB csatin kívül nem véltem típushibát felfedezni
-Online rendszere jó, nem nagyon panaszkodnak rá
-Polár nem szarja az órákat mint a Garmin vagy a Suunto

Egyetlen igazi negatívuma van, hogy sűrű erdőben nem túl pontos az útvonalmérése
ennek 14,4Km-nek kellene lennie, lett helyette 13,9Km illetve 14,1Km:
https://www.strava.com/activities/752401154
Másik Polár óra ugyanezen a távon ugyanaznap, ugyanakkor:
https://www.strava.com/activities/752224978
Egy Suunto óra itt (ugyanaznap) sokkal pontosabb eredményt hozott ki.

Ambit3 Run:
-M400-hoz képest én azt szűrtem le, hogy pontosabb a GPS-sze, ami leginkább erdei terepen jön ki.
-Jobb GPS üzemidő
-Van benne egy nagyon kezdetleges GPS-alapú navigálási képesség (szintén terepen jó)
-Minőség-_érzet_

Ezen kívül engem azok alapján amiket fórumokon találtam nem győzött meg:
-Lényegesen kevésbé kiforrott online-rendszer mint a Poláré vagy a Garminé
-Androidos telóval az adatok felhőbe szinkronizálása vagy megy vagy nem megy, elég gyakran nem megy
-Válogatósabb a Bluetooth-os szenzorokkal mint más termékek.
-Jóval kisebb felhasználói bázis (főleg itthon)
-Szériahibás HRM-öv
-Résztávos edzések konfigurásása nehézkes. Mobillal illetve 3rd pty appokkal kell bohóckodni

Szóval nálam csak azért van a kalapban az Ambit3 Run, mert a GPS erdei terepen jobb, illetve szintén erdőben még az a kezdetleges navigáció amit tud az is nagyon jól tudhat jönni. Egyébként nekem sokkal szimpatikusabb az M400 (ártól eltekintve is)...

TomTom Runner2 - Spark

Nekem nagyon szimpatikus volt leírások alapján az óra, főleg mivel van 3GB belső tárhelyű zenelejátszós változata is. DE az online fórumokat böngészve nagyon gyorsan letettem róla, hogy ilyet vegyek:

Ami pozitív:
-Van mp3 lejátszós változata
-Nagyon pontosnak mondott GPS
-Rendelkezik kb az összes alapfunkcióval

Ami negatív:
-Gyártó nagy ívben leszarja a terméket, rövid idő után már kijött a minimálisan ráncfelvarrt utódja (Spark 3), tehát a hibák már soha nem lesznek kijavítva. (!!!)
-típushiba: GPS egy idő után már csak nagyon lassan fog jelet találni (3 perc kb). Pontosság nem változik.
-típushiba: szíj törik, csere-szíj pedig drága
-Egy csomó alapfunkció tessék-lássék került bele, nem olyan jó a kezelése mint a nagyoknál, nem olyan jól kidolgozott
-Beígért funkciókat nem valósítottak meg (okostelefonos értesítések) <-- a funkciót magát leszarom, de az üzletpolitika bicskanyitogató
-óra és headset között gyenge a jel, órát ugyanazon a karodon kell ordanod, mint ahol a headset adóvevője van (!!!)
etc etc etc

Runner2=Spark-ot kerülném mint a pestist.

Érdekes módon az elődmodellről (Runner 1) nem olvastam rosszakat, az alap-óraként állítólag jobban megállja a helyét...

Ezek után én a Polar M400 és a Garmin 230 között vacilálok. Utóbbi jóval drágább, de egy picit többet is tud, számomra ebből a nehezebb terepen pontosabb GPS lenne a lényeg illetve akkuban is erősebb.

J.

[ Szerkesztve ]

(#21277) borix válasza joysefke (#21276) üzenetére


borix
őstag

Szériahibás HRM-öv
Ambit 3 Run is már az új mellkasövet kapta az előző szériával voltak gondok nem?
felső a régi szér.öv

(#21278) joysefke válasza borix (#21277) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nem tudom, erről nem olvastam, hogy lenne új öv.

Egy olyan tipp volt, hogy a meghülyült öv megjavul, ha a fém patentot körömreszelővel megreszelgeti az ember (nyilván a kontakt miatt)

(#21279) kk831228 válasza beltram (#21273) üzenetére


kk831228
addikt

Egy fr235-re én is lehet becserélném a 225-öt...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21280) beltram válasza borix (#21275) üzenetére


beltram
tag

Jelenleg nem nagyon váltanék Suunto-ról és jelenleg tökéletesen elégedett vagyok ezzel az órával.
Pont a napokban készült egy interjú Csomor Erikával, érinti a kütyü-kérdést is, érdemes elolvasni. :)

pace be with you

(#21281) nauro


nauro
aktív tag

Látom óra a téma, gyors kérdés.
Garmin alatt van lehetőség külön kezelni az automatikus köröket az általam lenyomottól? Régi polár masinám ezt tudta, most viszont nem tudom ezt elérni az órámon (735xt).
Köszi

(#21282) tomcica


tomcica
Topikgazda

11.10-kor startoltunk el (10percet kesett az egesz) nem volt melegem (kisgatya,vallas atleta) de gondoltam majd belemelegszunk gyorsan :D a zentai tanitvannyal egyutt futottunk (harom hete ment 34.20-at 10K-n ami igeretes volt erre is) szepen esszel bealltunk egy 3.30-as ritmusra,egy UFO elment 3.20-al engedtuk is es az "uldozo" boyban maradtunk 7-en egesz 3-4km-ig,ott par embernek feszes lett ez a ritmus a tanitany es meg egy kezdtek 3.40-45on el-elmaradozni,mi uldoztunk tovabb 16.50-volt 5K-nal ott mar ereztem h eros,nagyon eros ez,10K-ig eroltetve mentunk tovabb 34.55,utana fordito es ott harman megugrottak,nem is tudtam menni veluk 3.30 kornyeken,en akkor meg 3.35-el robogtam 14-15nel kapott el a krizis 3.40-re lassultam es turtem,vartam h mi lesz,tovabb romlott 3.45 es azon csurogtam be: 1:16:27 (3.36-os atlag pulzus 185-os atlag) abszolut 5.ik hely az orszagoson,korosztalyban orszagos bajnok.Egy jobb napon,amikor nincs szel,kod talan egy perc meg benne van 1.15 alja,de egyelore ez ennyi,maximalisan elegedett vagyok MUNKA VOLT VELE :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21283) mukibuci válasza tomcica (#21282) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:R

bakker, én meg a multkor már magam alá csináltam a gyönyörtől, amikor a 10k bement 55 perc alá :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21284) Vertigo18 válasza mukibuci (#21283) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah, ez nem az a kategória! :) Én is csak figyelni jövök ide az eredményeket, a 10k-s időm meg a tied körül van... :)

Gz, Tomcica! :C

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21285) kk831228 válasza tomcica (#21282) üzenetére


kk831228
addikt

Grat!! :R Lesz ez még jobb... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21286) t1 válasza tomcica (#21282) üzenetére


t1
addikt

Gratulálok, ez azért elég durva kategória màr :R
Ahol most voltam versenyen ott indultak kenyaiak, az első 1:08 alatt érte be a félmaratonon.

(#21287) joysefke válasza tomcica (#21282) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

kapott el a krizis 3.40-re lassultam es turtem,vartam h mi lesz,tovabb romlott 3.45 es azon csurogtam be

Nekem inkább az a kérdés, hogy én hogyan gyorsuljak oda. Persze előtte nem ártana 4:00-ra gyorsulni :)

[ Szerkesztve ]

(#21288) t1 válasza joysefke (#21287) üzenetére


t1
addikt

Évek :B

(#21289) tomcica válasza kk831228 (#21285) üzenetére


tomcica
Topikgazda

jo meg az oreg a haznal,az M40 kategoriaban a masodik helyezett 1.28at ment (ami azert orszagos szinten merve szerintem szegyen - a tobbire nezve,hol a sok jo futo...ahh :D )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21290) bandus válasza tomcica (#21282) üzenetére


bandus
veterán

Ismet, respekt es tisztelet :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21291) concret_hp válasza tomcica (#21282) üzenetére


concret_hp
addikt

hát nemtom pontosan hány éves vagy, de egy nem olyan kis országban top5 (meg utca kerület hosszal nyerni a korosztályt) az azért odacsap :D :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21292) kk831228 válasza tomcica (#21289) üzenetére


kk831228
addikt

Na az tényleg szégyen... :B Egyik ismerősöm 1:20 körül ment pár éve... Mondjuk szégyelném én szívesen magam olyan idővel is... :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21293) tomcica válasza concret_hp (#21291) üzenetére


tomcica
Topikgazda

41-et toltom

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21294) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Tudja valaki, hogy ha rendelek egy Garmin 230 HRM bundle-t (óra+öv) amazonról, akkor ha gariesemény van, akkor a gariztatáshoz az övet is vissza kell-e küldenem? (vagy eladhatom és használhatom nyugodtan a Decathlonos övemet? :) )

(#21295) ígyvanferi válasza tomcica (#21282) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az komoly, gratulálok én is! :R

(#21296) borix válasza joysefke (#21294) üzenetére


borix
őstag

Olcsó jánoskodnál egy ilyen órával?
Eladnád a prémium soft övet és helyette a decathlon olcsósággal bohóckodnál? :W

Miért nem a Decathlon-os övet adnád el?

Később mondjuk elakarod majd adni az órát mert pl: veszel egy komolyabbat (itt a Garmin Fr230 óra Decathlon-os övvel garanciával) :C

[ Szerkesztve ]

(#21297) joysefke válasza borix (#21296) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Olcsó jánoskodnál egy ilyen órával?
Eladnád a prémium soft övet és helyette a decathlon olcsósággal bohóckodnál?

Had én döntsem el, hogy mivel "olcsójánoskodom". A Decathlonos öv tud ANT+ -t ÉS BLE-t míg a Garminos "prémium" öv csak ANT+-t tud, ami például nem megy a telefonommal.

Egyszerű kérdés volt és konstruktív választ várok, nem szurkálódást.

J.

(#21298) borix válasza joysefke (#21297) üzenetére


borix
őstag

Ezt együtt érdemes rendezni ha gond van javítják vagy cserélik majd vagy az övet vagy az órát.
PL: Elküldöd nekik ők visszaküldik,hogy az órának semmi baja Decathlon-os övvel nem stimmel valami te meg fizeted a szállítást oda vissza.

(#21299) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok.
Nem futással hanem sétálással kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni azoktól akik ezt művelik/ték.
Mi a helyes mozdulat a lábbal? Láttam már olyanokat akik merev lábbal lépkedtek, de egyszerűen nem hiszem el hogy az normális és egészséges lenne. Csak be lehet hajlítani a térdet valamennyire, nem?
És a lábujjakkal mit csináljak? Azt vettem észre, hogy alig érnek a földhöz. Viszont valahol azt olvastam, hogy azokkal kéne elrugaszkodnom. De nekem csak elöl a párnáim érnek erővel a földhöz, a lábujjaim csak érintik amikor leghátul van a lábam. Ha ráállok az már nagyon megterheli a vádlimat, olyan mintha lábujjhegyen járnék.

Szükséges vizet vagy harapnivalót enni közben? Eddig kétszer voltam, 10km/1:50 a táv. Az első 50 perc után elkezdtem csillagokat látni de aztán elmúlt 10-20 perc után. Ez normális?

(#21300) tomcica


tomcica
Topikgazda

Az elmezony kb 3km-nel :DDD

Ez a befuto,itt mar minden volt a mozgas csak gazdasagos nem :F

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.