Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

Nike Lunarglide 7 es 8 között mi a kulonmbség àr és kinézeten kivül?? Melyik a jobb??

[ Szerkesztve ]

(#21052) gombi01


gombi01
tag

concret_hp:
hali, voltál már kocogni a maraton után?
Én ma mentem 9km-t de komolyan mondom alig értem haza :N
Ahhoz képest, hogy a maratonon 4:36-os átlagom lett a mai 5:10-es ezrekkel kikészültem...

Siófok félmaratonig van még 5-6hét remélem addigra valahogy regenerálódok!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21053) inf3rno válasza gombi01 (#21052) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez ilyen, nekem fm után is kell egy-két hét, ha nagyon megküldöm...

Buliban hasznos! =]

(#21054) ígyvanferi válasza gombi01 (#21052) üzenetére


ígyvanferi
addikt

4:36-os átlaggal toltad le a maratont?! :Y Az igen szép. Vagy lehet írtál már időeredményt, csak átsiklottam felette. Már csak 21 km-rel kell kitolni a saját futásomat és meg is van. :DDD

(#21055) kk831228 válasza ígyvanferi (#21054) üzenetére


kk831228
addikt

Elég kemény... :K

BeeNiTTo: Úgy emlékszem a hetesnek erősebb műanyag megtámasztása van kívülről, amit a nyolcasnál nem láttam... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21056) gombi01 válasza ígyvanferi (#21054) üzenetére


gombi01
tag

Ígyvanferi:
2013 ban 4ó11perc lett az első maratonom, 3 év kellett hozzá, szóval van benne pár ezer km edzésmunkám, hogy elértem :) (többek között tomcica válogatott kínzásai)
Jó lenne egy 3óra alatti egyszer de ahhoz még rengeteget kell edzeni (vagy egyszerűen csak odagumipókozom magam deicide kolléga mögé ha nem figyel)
Amekkora ereje van észre sem venné :))

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21057) concret_hp válasza gombi01 (#21052) üzenetére


concret_hp
addikt

nem voltam, amúgy is pihit terveztem csütörtökig, tegnap meg 6ra hazaértem, kb. 7kor bealudtam ma reggel 8ig :DDD az ilyen nagyobb terhelések utáni alvás / zabálás / fáradtságegyébjele általában nem jön ki azonnal :D (nyáron ironman után pl a következő bringázás után kezdtem el folyamatosan enni, ami a köv. hétvégén volt csak)

4:36os tempó odaüt azért, ha megyek nov elején tudás útjára ott terveznék ilyen 4:45öt :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21058) margithid


margithid
veterán

2-3 hét kihagyás után 5 km lement ma 24:14 alatt. Viszont elkapott egy hete valami, hányás, hasmenés, láz, most már semmi bajom, de erőm az még nincs...
Jól le tudja gyengíteni a betegség az embert.

(#21059) kilinked válasza concret_hp (#21057) üzenetére


kilinked
csendes tag

Lesz idén Tudás Útja? Valamikor tavasszal azt hallottam, hogy nem lesz, mert Tarlós szerint túl sok a futóverseny Pesten.

[ Szerkesztve ]

(#21060) concret_hp válasza kilinked (#21059) üzenetére


concret_hp
addikt

akkor lóf@sz a seggébe, remélem lesz, bár ilyenkor körül azért már ki szokták írni.

egyébként az szokott lenni a fősulis ob, szóval valami csak lesz :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21061) parandroid válasza margithid (#21058) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, sima hasmenéses/hányingeres rosszullét miatt kellett nyáron egy hetet nekem is kihagynom, alig bírtam mozdulni is. Jó volt, rögtön szabi után, szerencsére melóba még nem kellett azonnal visszamenni, de az augusztusi megtett km-eimet az a két hét szépen lefelezte. Az első egy-két futás nehéz csak ilyen rövid kihagyás után, hamar visszarázódtam én is.

Bár továbbra is tartom, hogy szerintem te (kvázi kezdőként) túl gyors vagy, nem ártana némi fokozatosság. 5 km-t aránylag jól meg lehet húzni ezen a tempón, nem arról van szó, a kérdés, hogy a hosszútávú edzésmunkának mennyire teszel be az alapozás és a fokozatosság hiányával. Őszintén szólva én nem értek hozzá, szóval inkább azok felé a kérdés, akik igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21062) margithid válasza parandroid (#21061) üzenetére


margithid
veterán

Azért annyira nem vagyok kezdő, 10 éve is lefutottam már a napi 4-5 km-t.
Persze akkoriban nem figyeltem semmire, se cipő se technika, se étkezés. Most már próbálok odafigyelni, ma is igyekeztem nem sarokra érkezni:)
Szerintem az lesz télen, hogy 7.5 ne adj isten még nagyobb táv futását nem kétnaponta fogom csinálni hanem háromnaponta.

(#21063) concret_hp válasza parandroid (#21061) üzenetére


concret_hp
addikt

eléggé, de majd rájön :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21064) deicide válasza gombi01 (#21056) üzenetére


deicide
veterán

;] :DDD
Azért lehet, hogy feltűnne.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21065) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Végül tegnap vettem Decathlonban 12-ért egy BLE/ANT+ kombó övet, remélem beválik...

Aki ismeri a Garmin Forerunner 25-t az megmondaná, hogy a standard 1Km-es résztávon felül lehet-e más távokat definiálni? nekem a futóköröm -egy teljes oda-vissza- a telefonom mérése szerint 1900m környékén van, ennek általában a felét (féltáv: 950m) szoktam alapegységként használni. Ezt a 950-et tovább bontja egy természetes akadály (utca :( ) kb 550+450 távokra.

Az ideális az lenne, ha az órának megmondhatnám, hogy a futókör egyik pontja a kezdete/vége a résztávnak és mikor ott áthaladok akkor kezdődik a következő kör. Esetleg ugyanezt két ponttal.

Ha a Forerunner 25 nem, akkor a Polár M400 esetleg tudja ezt?

Itt lehet megnézni, hogy miről beszélek: katt

Látható, hogy az én 950m-es egységem illetve a telefon által kimért 1000m egyre jobban elmásznak egymáshoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#21066) parandroid válasza joysefke (#21065) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még a gps nélküli vivosmarton volt olyan funkció, hogy gombnyomásra új kör indult.

Most nézem az fr235-öt, az a vissza gombra indít új kört manuálisan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21067) joysefke válasza parandroid (#21066) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Najó, de ezeken (FR 25 illetve M400) van-e?

(#21068) Norbi27 válasza joysefke (#21067) üzenetére


Norbi27
aktív tag

M400-on van

(#21069) parandroid válasza joysefke (#21067) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem 4 sec volt kipróbálni... Az alapján, amit írtam, neked sem lehet sokkal több. De alapvetően nem hiszem, hogy ennyivel butább lenne az fr25.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21070) Alg válasza concret_hp (#21060) üzenetére


Alg
veterán

Kerestem én is de nincs kiírás BBU-n pedig egy hónap múlva lenne kb... :(

Volt valami év elején hogy csak a 3 nagyot engedélyeznék a belvárosban idén, a többi kuka :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21071) concret_hp válasza Alg (#21070) üzenetére


concret_hp
addikt

igen volt, de wizz,kh, vivicitta, spar az alapból 4 :) és a tudás útja kb. csak a rakpartot érintette komolyan, meg a haller u 1 kis részét. petőfi hídon talán 1 sáv szokott lezárva lenni, a lágymányosin meg egy sem.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21072) joysefke válasza parandroid (#21069) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nekem 4 sec volt kipróbálni...

Szeretném már az előtt tudni a választ, hogy megveszem.... ;)

(#21073) Alg válasza concret_hp (#21071) üzenetére


Alg
veterán

KH nem számít belvárosinak szerintem, mert csak pár100 méteren megy a Dózsán, egyébként meg a Ligetben.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21074) concret_hp válasza Alg (#21073) üzenetére


concret_hp
addikt

ez sem igazán menne a belváros felé :U
persze tudom azért mert 3 balf@sz munkás lista volt, azért lehet lezárva 2 héttel tovább bármelyik forgalmas csomópont, de iylenek miatt lehetőleg semmi :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21075) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Résztávnál ti a gyors részt mekkora terheléssel futjátok?

Buliban hasznos! =]

(#21076) gombi01 válasza inf3rno (#21075) üzenetére


gombi01
tag

(#21075) inf3rno:
ha a pulzusra gondolsz én majdnem a maxon futok vagy kevéssel (kb 5 ütés) alatta.
most a maraton előtti hetekben ilyeneket toltam:
6-7-8x1000 aztán növeltem a távot hétről hétre pl 2x3000m; 3x2000; 3x3000m (ezeknél mind 1 perc után már felment a pulzus)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21077) inf3rno válasza gombi01 (#21076) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát nekem 190 körül van a max pulzus. Olyan 3:30 körül tudok 1km-t futni, a félmaraton meg legutóbb 4:50-es átlagú lett. Tegnap kezdtem el résztávozni, és nagyon nem esett jól, szúrt egy kicsit a mellkasom, gondolom beszorulhatott a levegő, vagy nem bírta a ketyerém, passz. Félmaratonnál nem szoktam érezni ha max pulzuson futok, szóval ezért inkább arra gyanakszom, hogy túl gyorsan vettem a levegőt. Úgy csináltam, hogy 3k bemelegítés max 5:00 tempóval, aztán 3:00 körüli tempóval ~200m 185-ös pulzuson, utána 5:00 körüli tempóval kb. 200m pihenőnek, amíg lemegy 165-re a pulzus, de a vége felé azért már rendesen elhúzódott a dolog, meg volt rendesen, hogy belegyalogoltam. Ezt olyan 10x sikerült letolni úgy ahogy. [link] Az elején nagyon éreztem, hogy nem megy keringésből, a végére meg mintha izomból fáradtam volna el, vagy passz. Nem tudom, hogy mi volt a gond, de az jött le, hogy valamit tutira rosszul csinálok, talán a bemelegítést ronthattam el, lehet, hogy kellett volna futóiskola előtte a sima kocogás helyett. Talán 2 éve résztávoztam utoljára, sosem szerettem igazán, meg pálya sincs hozzá itthon. Lehet, hogy csak szimplán elszoktam az ilyen jellegű terheléstől, azért nem ment? Arra gondoltam, hogy ahelyett, hogy kimaxolom, inkább rá kéne állnom a 3:30, 4:00 körüli tempóra, és onnan tolni a pihenőket, hogy kiegyenlítettebb legyen a terhelés... Na egy kicsit összefolyt ez az egész, igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy másoknak mi vált be résztávnál...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21078) parandroid válasza joysefke (#21072) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én kérek elnézést, úgy értelmeztem, hogy az óráboz vettél övet. Ezzel együtt remélem, választ kaptál a kérdésre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21079) Alg válasza inf3rno (#21077) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem nagyon rövid és nagyon gyors a 200m 3 percessel.

Ha nem 3 meg 5km-re készülsz akkor szerintem mehetne (4:50-es fm tempóból kiindulva) 500 v. 1000m max. 4 percessel közte 500 pihenő

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#21080) gombi01 válasza inf3rno (#21077) üzenetére


gombi01
tag

(#21077) inf3rno:
amit írtál 200m/200m igen tempósra vetted, ha 2 éve csináltad utoljára ne csodálkozz, hogy megfingatott :)

Én 10x100/100m váltogatót szoktam kb 3:20-3:30 as ezreknék nem gyorsabban a tempós részt, már azon is kifingok. Előtte szoktam úgy 40 percet kocogni, utána 20 at levezetésnek.
Egyébként nem szerencsés most télen elkezdeni a gyorsítókat, könnyen meg lehet fázni, tavasszal jobb lenne.
Most nekem a téli alapozós időszak jön, alig lesz ilyen jellegű edzés.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21081) inf3rno válasza Alg (#21079) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát most pont arra készülök. Cooper-nél 2.85-ről szeretnék 3k-ra felmenni, illetve 5k-nál a mostani kb. 21 percről szeretnék 20 perc alá menni. Ha lehet még az első hó előtt...

Buliban hasznos! =]

(#21082) inf3rno válasza gombi01 (#21080) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja há' megrogytam mint a rohadt nád tomcica szavajárásával. :DDD

Nekem is az alapozás jön, de előtte szeretném még idén megcsinálni a 3k, 5k időket valami vállalhatóra. Nagyjából egy hónapom van rá, utána meg 4 hónap alapozás van tervben. Pont a megfázás miatt próbáltam így, hogy csak gyorsítok, és lassítok, ahelyett, hogy meg is állnék, mert akkor garantált lenne a megfázás.

Azt hiszem akkor visszaveszem 3:30-ra, és megpróbálom folyamatosra 200/200 vagy 400/400. Pihenőnek szerintem marad az 5:00-5:30 attól függően, hogy mennyi kell a pulzus visszaállásához. Egyébként jó ez így, hogy pulzus kontrollal csinálom, vagy inkább a távra/időre menjek, és ne foglalkozzak a pulzussal?

Buliban hasznos! =]

(#21083) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Jövő péntektől lehet nevezni UltraBalaton-ra, ha valakit érdekel: [link]. Azt mondják érdemes már az elején, mert nagyon hamar betelnek a helyek. Hát nem occó...

Buliban hasznos! =]

(#21084) gombi01 válasza inf3rno (#21082) üzenetére


gombi01
tag

(#21082) inf3rno:
szerintem hagyd a pulzust úgyis max közeli lesz :)
egy hónap nagyon kevés kb 8 hét kell a szervezetnek, hogy megszokja(betanulja) az efféle terhelést, nembeszélve arról, hogy verseny előtt két héttel már illő visszavenni a kínzást, rá kell pihenni a nagy napra.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21085) tomcica válasza inf3rno (#21082) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hagyd ennel a pulzuskontrollt,ez fellovi a pulzust,ez van.El vagy ettol szokva,egybol bele is piszkoltal a melyvizbe,hat megbosszulta magat,Tul gyorsak voltak a 200-ak,es egybol 10db elsore sok is (azert keszult ki az izomzat is).Fel kell ezt (is) epiteni.

Par 100m-es felrazo eleg a cooperre,most nem a vegsebesseged lesz a szuk keresztmetszet.Az alapozas pedig adja magat,jon a tel.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21086) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

gombhoz keresek kabátot ;]
vettem egy pulzusmérős övet (Decathlonos ANT+/BLE kombó öv) és rájöttem mennyire idézőjelben "gagyi" telefonnal mérni (nem fizetős Strava limitációi, Telefonos GPS hangulatai, Strava néha kilép etc) ezért szeretnék hozzá venni újonnan egy jóárasított Garmin vagy esetleg Polar futóórát. A futás (és gyaloglás) mellett más sportágakat nem kell támogasson az óra. Kerékpározáshoz dedikált órát fogok venni.

Most a Garmin Forerunner 25-tel szemezek, de benne van a kalapban a Polar M400 is. Hasonló tudású óráknak tűnnek hasonló áron. Egyelőre a Garminhoz húzok jobban...

-Akinek volt az utóbbi időben Polar és Garmin órája is, az tudna írni arról, hogy a Garmin Express/Connect vagy a Polar Snyc/Flow rendszer a jobb, stabilabb használhatóbb?

-Arról van valamiféle tapasztalat, hogy a gyártók meddig támogatják az óráikat? A Polarnak kisebb a portfoliója és talán ritkábban is hozza ki az órákat, de a FR25 egy évvel fiatalabb. meg lehet jósolni, hogy melyiknek mennyi lesz a hasznos élettartama?

J.

[ Szerkesztve ]

(#21087) tomcica válasza joysefke (#21086) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A Polar webes feluletet imadtam,az M400 nalam viszont csunyan leszerepelt (egyebkent mindent tud ami egy futonak kell) most egy FR230-at nyustolok,es nagyon elegedett vagyok vele.
A Polar szerviz profi,ilyen oldalrol nincs gond,a FR25 nagyon gyorsan kinoheto,jobban jarnal egy komolyabb modellel.
Polarnal az M400 mar komoly akciokat is megert,ha jo aron szaladsz ra akkor annyit boooven meger.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21088) kk831228 válasza joysefke (#21086) üzenetére


kk831228
addikt

Nincs gond a garmin felületével... ;) Fr225-öm van... Ami nem tetszik hogy nem lehet magán az órán tevékenységet átállítani, így ha biciklizel azt veszi majd rekordnak pl... Ez elég nagy hiba... :((( Amikor szinkronizálod akkor már át lehet állítani a connect-en, de ott is berakja rekord időnek azt hiszem... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21089) t1 válasza kk831228 (#21088) üzenetére


t1
addikt

Nekem egy dolog nem tetszik a Garmin felületen ami a Polarba vagy Endoba jó, azt hogy ha kijelölöd a tevékenységen belül pl 5-10km közötti részt, Polarnál ott kiírja arra a kis részre is az adatokat (pulzus, avg pace minden) míg Garminon csak odanagyít de semmi + info nincs a kijelölésről.

kk831228
Amit te akarsz, az a dedikált bringás mód, 230-ba már van :K

[ Szerkesztve ]

(#21090) bandus válasza tomcica (#21087) üzenetére


bandus
veterán

mi nem jött be amúgy az m400-on?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21091) joysefke válasza tomcica (#21087) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

FR25 nagyon gyorsan kinoheto,jobban jarnal egy komolyabb modellel.
Polarnal az M400 mar komoly akciokat is megert,ha jo aron szaladsz ra akkor annyit boooven meger.

Pontosan milyen funkció hiányára gondolsz -ami megvan az M400-ban de hiányzik az FR25-ből- amikor azt mondod, hogy gyorsan kinőhető?

Én egyedül az előre programozott intervallumtréninget látom, amit az M400 biztosan tud, az FR25 pedig nem. Ezen kívül még mindig nem sikerült kiderítenem, hogy az FR25-tel megjelölhető-e autolapra a pálya tetszőleges pontja (pld.:400m-es kör) .

M400-at az FR25-tel szemben amennyire utána olvastam viszont nem lehet virtual pace-re állítani, hogy csipogjon ha nem tartod a tempót.

Mi a tapasztalat, a gyártó mennyi ideig támogatja ezeket az órákat? Az M400 már két éves múlott...

Egyelőre ebben az árkategóriában maradnék.Az én jelenlegi tudásomhoz ennyi is elég kell legyen.

kk831228:
bicajozáshoz nekem dedikált computer kell, az hogy az M400 hangyányival jobb bicajhoz nekem nem szempont.

t1
Pedig ez egy nagyon jó funkció amit régebben (Egy Kalenji órával és offline applikációval) sokat használtam...
az ingyenes Strava sem tud nálam ilyet :(

[ Szerkesztve ]

(#21092) tomcica válasza bandus (#21090) üzenetére


tomcica
Topikgazda

2x csereltek USB csatit,utana adtam el,az uj tulajnal meg mukodik (lehet nekem volt pechem vele)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21093) tomcica válasza joysefke (#21091) üzenetére


tomcica
Topikgazda

M400 > futason kivul egyeb sport modok,Vo2Max becsles,edesek+interval,"Vissza a kiindulopontra" funkcio,GPS alapu magassagmeres,footpod

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21094) inf3rno válasza tomcica (#21085) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja az lejött nekem is, hogy erőállóképesség kellene már ezekhez a távokhoz, azért próbáltam most így összefűzögetni. De ha azt mondod, hogy a 3k-hoz elég néhányszor száz, akkor nekem az teljesen jó, az 5k-t meg halasztom jövő tavaszra akkor.

Buliban hasznos! =]

(#21095) tomcica válasza inf3rno (#21094) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A 200/200 nagyon ki tud kesziteni,ha tul erosre futod,ilyen ertelemben biztonsagosabb megoldas a nehanyszor 100m (akar 300m atkotessel is).Ennyi ido alatt a meglevo format tudod vele kihegyezni,masra nem lesz eleg,de mas se lenne :N
Merd le a tavokat,aztan mehet a teli alapozas es tavasszal majd eloveszed a resztavok/fartlek/eros tempok stb. temat.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#21096) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Voltam ma levárásolni az Asics cipőt a Spuriban, 2 hosszú Nike dri-fit nadrág, egy Saucony pulóver, meg néhány téli kompressziós zokni a termés. Csősál, sapka még nincsen, de így is ráfizettem egy 20-ast. Nem occsó ez a téliesítés. Majd még megjárom a Decathlont is valamikor, de egyelőre az őszre szerintem ennyi is elég lesz. Cica nadrág teszt jövő héten lesz, hát kíváncsi vagyok, hogy miben jobb egy sima melegítőnél...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#21097) inf3rno válasza tomcica (#21095) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ok, akkor 100/300 lesz, aztán meglátjuk elég e rá. Ha kimarad idén, az sem tragédia, a félmaratonon úgyis bőven hoztam a tervet, kapkodva meg amúgy sem igazán szokott működni a dolog... Azért megpróbálom.

Buliban hasznos! =]

(#21098) joysefke válasza tomcica (#21093) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi a tippeket!

Hmm.

az egyetlen komoly érv itt számomra az "edzések+interval" tudom mennyire fontosak az intervallumedzések és ez valóban óriási plusz pont a szememben. A többivel keveset tudok kezdeni és saját szintemen hasznukat sem látom, cserében nyilván komplexebbé teszik az óra menürendszerét. Tényleg nem érdekelnek a többi sportok és a GPS alapú "magasságmérés" meg a pulzus alapú VO2max.

-Az M400 GPS-ének pontosságával mennyire voltál megelégedve?
Itt az egyik korábbi linken, ahol összehasonlították a különböző órák GPS-szét az M400-at nagyon lehúzták ebben a tekintetben.

-A Garmin Connect/Express illetve Polar Flow-val mennyire voltál megelégedve?

-Az M400 szíja cserélhető? Egy régi sportórámnak a szíja amely egybe van építve az óratestel öregedett és törött el, így kuka lett. Szeretném ha egy ilyen drága óránál ez nem jelentené a véget...

[ Szerkesztve ]

(#21099) kk831228 válasza joysefke (#21098) üzenetére


kk831228
addikt

Ez a pontosság érdekes, mindig az van hogy az óra mennyire pontos, aztán persze vannak olyan dolgok hogy csak eldobja a jelet véletlenül... :B Ez viszont szerintem mindegyik gyártónál igaz... Pesten a belvárosba pl. a magas házak között, nem vagyok benne biztos hogy tökéletes lenne bármelyik óra is... :U

t1: Igen, vannak ilyen apróságok... Pl. Nekem is van ami a suunto-nál jobban tetszik, de osszességébe elvagyok garmin- nal... Ez a tevékenység téma zavar inkább, de nem adok ki azért 100-at egy 235-re... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21100) t1 válasza kk831228 (#21099) üzenetére


t1
addikt

Nem is kell, elég ha lecseréled egy FR35-re, van benne bringás mód, ha nem érdekelnek a résztávok akkor ugyanannyit tud mint a mostanid .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.