Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) concret_hp válasza concret_hp (#22534) üzenetére


concret_hp
addikt

na egy pega 33 berendelve, a mostani már pont nem húzza ki atádig :DDD

netes rendelésen sokat egyszerűsít ha pontosan ugyanabból a modellből a 4. párat veszed :)) (ami itt pont nem igaz, mert a pega a 32től ugye kicsit más lett, de reméljük nem lesz gond :DDD

a puma ignite-ről azért jöhet vélemény, 28Ł-ért hülyének is ;]

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22552) margithid válasza concret_hp (#22551) üzenetére


margithid
veterán

Ezt az ignite ultimate-et berendeltem volna én is igy ingyen szállítással, de nem tetszik, hogy nem sima fekete ;]

(#22553) concret_hp válasza margithid (#22552) üzenetére


concret_hp
addikt

van 1 csomó féle az oldalon ha rákeresel, de ott amúgy nem ingyen van a szállítás, csak 100Ł felett.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22554) t1 válasza concret_hp (#22551) üzenetére


t1
addikt

Nyúlcipőben most én is tudnék Pega 33-at 21k-ért, de még nem próbáltam, ha lesz lehetőség akkor kifogom aztán ha jó rendelek a 31-esben már 940km-van.

(#22555) concret_hp válasza t1 (#22554) üzenetére


concret_hp
addikt

én azért bízom benne, hogy olyan nagyon nem b@szták el, be mertem vállalni a 33ast próbálatlanul :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22556) bandus


bandus
veterán

A jovo het lazitos het lesz, 24-28 km-rel. Szerintetek ezt 2 vagy 3 reszletben jobb lefutni? En 2-re szavaznek, de lehet,,hogy rosszul gondolom. Igy azert tobb ido jut regeneralodasra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22557) ígyvanferi válasza bandus (#22556) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én három részletben futnám, de nem feltétlen azért, mert úgy jobb (nem tudom, hogy jobb), hanem mert nekem két 14 km-es már nem annyira lazítós, még ha lassan is nyomom. Gyenge vagyok, na. :DDD Két tízes, meg közötte egy a maradékkal inkább regenerálós.

[ Szerkesztve ]

(#22558) borix válasza bandus (#22556) üzenetére


borix
őstag

A kinti futásnál télen bele kell azt is kalkulálni,hogy pl: a síkos út ónos eső miatt kiesnek napok.
Ha ma nem lett volna 5-7 C akkor nem mentem volna 16k mert csúszott volna minden.

(#22559) #78687232 válasza margithid (#22550) üzenetére


#78687232
törölt tag

Hiába, bármikor rendeltem eddig, sosem volt 100%-ig jó. A legkisebb eltérést is gyűlölöm, a visszaküldéssel meg nem fogok foglalkozni.

(#22560) margithid válasza #78687232 (#22559) üzenetére


margithid
veterán

Értem.
Mondjuk én is olyan márkát rendelek csak amiből tudom, hogy milyen jó, nike, adidas, puma, ezeket ismerem, asicsot, NB-t, mizuno-t, merrel-t, brooks-ot azért nem rendelek, mert még nem volt ilyen cipőm. Egyébként még a cm-ben megadott méretre se lehet hagyatkozni, mert nikeból a 28 cm-es adidasból és pumából meg a 28.5 cm-es a jó.
A rossz méretet én is utálom, nyilván ha kicsi akkor esélytelen hordani, de ha nagy, mondjuk nike-ból csak fél számmal, már az se kényelmes, zavaró a nagy hely a cipő orrában...
Szóval megértem :R

[ Szerkesztve ]

(#22561) borix válasza #78687232 (#22559) üzenetére


borix
őstag

Mire gondolsz,hogy sosem volt eddig 100%jó?
Vettél egy GT2000 ugyan ezt a cipőt megrendelnéd ugyan abban a színben és méretben milyen eltérések lehet ami annyira zavar,hogy nem éri meg féláron megvenni neked?

(#22562) inf3rno válasza bandus (#22556) üzenetére


inf3rno
nagyúr

3x8 imho.

Buliban hasznos! =]

(#22563) bandus


bandus
veterán

[kép] - ennyit a fekete futocipokrol :D (najo, a kek szinu nem az, csak jol mutat a kepen)

to all: koszi, akkor szetszedem harom fele a jovo hetimfutasmennyiseget :R vagyis mar ehetit.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22564) borix válasza bandus (#22563) üzenetére


borix
őstag

Jáájj csáák á nyájjjki azz
seresszem. ;]

(#22565) margithid válasza bandus (#22563) üzenetére


margithid
veterán

Elég jó állapotban vannak, futsz te rendesen? ;]
Viccelek persze csak...
Aztán még engem rónak meg, hogy sok cipőm van, van 3, amiből egyet használok jelenleg sétára futásra, egyet utcára, másik meg várja, hogy bevetve legyen:)

(#22566) StLui


StLui
veterán

25-40 éves koromig szinte semmit nem sportoltam. Akkor elkezdtem teniszezni, azóta is imádom. Közben 44 évesen elkezdtem futni, fél év múlva félmaraton, majd a 4 évszak is összejött, 1h 33 és 1h 45 között futottam őket, van amit 180-as pulzus fölött szinte a rajttól. Elkezdtem edzeni a Spar maratonra, 2, 5 év alatt eljutottam az első maratonig, 3h 31-es idővel. Nagyon sok edzés volt, BSI edzéstervet futottam, azt hiszem 3:30-as célidőset.
Két problémám adódott a jó két év alatt:
A belső combtövem tudott nagyon kikészülni 20 km fölött, valamint, a tenisszel együtt nem bírta a lábfejem a terhelést, és reggelente elég érdekesen másztam ki az ágyból, de mindig bejáródott, sérülésem nem nagyon volt. Éreztem ennél többet nem szeretnék futásba beletenni, de tudtam így nem lesz jobb idő sem, elment a motiváció, vékonyodtam is rendesen, már ez sem volt cél, 183 cm, 75 kg-ig mentem le, 87 kg-ról. Egyre kevesebbet futottam, miközben két éve elkezdtem egy barátommal súlyzós edzésre járni. Elmúlt egy évben csak edzés előtt bemelegítés gépen 1,5-2km. Tenisz megy azóta is, és tavasztól szeretnék bringázni terepen, eddig csak túráztunk, akár 80-100km-t is.

Súlyzós edzéssel nem vagyok kibékülve, valami mindig fáj, könyök, váll, csukló. De élvezem, hogy összeszedtem egy kis izomtömeget, de most is csak 78 kg vagyok.

Szóval tavasztól a heti két esetleg 3 tenisz, és a rendszeres, hétvégi bringázás lesz a fő cél. Szóval szerintetek össze lehet rakni ezt úgy, hogy fussak is, van e értelme egyáltalán, és valami tömeg megtartó, növelő edzést is belepréselni, megtartani a mostani súlyzóst vagy nem tudom?

Elnézést a hosszúért, abban sem vagyok biztos, hogy jó helyen kérdezem-e, vagy értelmes-e a kérdésem, lehet szimplán csak túl sokat akarok :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22567) bandus válasza StLui (#22566) üzenetére


bandus
veterán

persze, hogy bele lehet rakni, ahova belefér és jól esik, ezt mi nem tudhatjuk. viszont első olvasatra nem az edzés típusok/mennyiségek tűnnek buktatónak, hanem a táplálkozás.

mit eszel, mennyit, hányszor, figyelsz-e a makrotápanyagokra? ha többet kezdesz mozogni de nem eszel többet, akkor a kalóriadeficit miatt elkezdenek lemászni a kilók, ez ilyen :) szóval ebbe a témába kellene inkább beleásnod magad, esetleg ha belefér anyagilag akkor dietetikus tanácsát kérni az étrended kialakításához.

más:
[link] ez a videó még mindig állat :Y ennyi edzés egy nap, a végén meg a 20x400 :Y

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22568) medica válasza StLui (#22566) üzenetére


medica
senior tag

Ha leírod hogy mi a célod akkor könnyebb tanácsot adni. Egyik barátom (47 éves) pl. súlyzós edzés után megy teniszezni, bicajozik, napi 4 órát edz. Nekem a futás-indoor mászás-súlyzó csak kiegészítés, de így is szakítok rá időt kb 3xhetente.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22569) kk831228 válasza StLui (#22566) üzenetére


kk831228
addikt

Mindenképp tartsd meg a gyúrást, ha nem akarsz profi szinten futni, vagy éppen gyúrni... A gyurásnál meg a valamit nem jól csinálsz ha mindig megfájdul valamid, vagy túl nagy a súly vagy szabálytalanul csinálod... Próbádl picit kevesebb súllyal csinálni, ha meg megfájdzlt valamid annak elég sok idő kell míg helyrejön. Ha rágyúrsz nem fog javulni... :B Futást is nyomni kell!!! :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22570) tomcica válasza bandus (#22567) üzenetére


tomcica
Topikgazda

naagyon durva ez a video :R

ma nekem is egy kicsit eltero volt az edzes (ugye 170-180km/het mennyisegen vagyok) a tempo helyett 25x200m (33-35-re) R200 - elotte 6km fokozo tempo 4.30-rol 3.55-re es a tobbi laza totyoges ossz km 25

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22571) bandus válasza tomcica (#22570) üzenetére


bandus
veterán

brutál a srác :R

amúgy ki hogy áll a jövő évi célokkal? összeállítottátok már a 2017-es versenynaptárat? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22572) inf3rno válasza StLui (#22566) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szvsz súlyzós edzést nem baráttal, hanem edzővel érdemes elkezdeni. Ott van, aki kiigazít, aztán 1-2 év alatt össze tudsz szedni annyi tapasztalatot, hogyha egyedül vagy baráttal csinálod, akkor sem sérülsz le.

Ha esetleg abbahagyod a súlyzós edzést, akkor is mindenképp érdemes valamit tolnod felső testre és hátra. Szinte mindegy, hogy mit, csak elég intenzív legyen ahhoz, hogy ne veszíts sok tömeget.

Több részlet kellene az edzéstervedről ahhoz, hogy bármit lehessen mondani róla. Leginkább az időhosszak, és az intenzitás % (areob/anaerob) kellene szerintem.

Buliban hasznos! =]

(#22573) inf3rno válasza bandus (#22567) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Keményen tolja, az tény. :K

Buliban hasznos! =]

(#22574) inf3rno válasza bandus (#22571) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem ennyi a cél, bár lehet, hogy erős egy kicsit: ;]
- 1:30 körüli fm (4:15 min/km)
- 20 perc alatti 5k (4:00 min/km)
- 1500km (heti 30km átlag)
- gyúrós és nyújtós edzés heti legalább 1x

Versenyek közül ami fix az az Ultrabalaton csapatban 35km 3 részletben. A többit még nem tudom, nagyban függ attól, hogy elköltözök e.

Buliban hasznos! =]

(#22575) t1 válasza bandus (#22571) üzenetére


t1
addikt

-2017km lefutása
-VTM 39km vagy 52km teljesítése
-Spar Budapest Maraton 3:30:00
-FM 1:35:00 alatt
-5K 20:00 alatt
-Bakony 200 bringa teljesítése
-Börzsöny - Kőszeg - Buda Trail részvétel

Most jött meg a 2016-os érmem, rá néztem 2880km-nél járok idén, kicsit megszaladt :D

[ Szerkesztve ]

(#22576) StLui válasza bandus (#22567) üzenetére


StLui
veterán

Súllyal nincs gondom, kb tartanám ezt a szintet, öcsémet látva, aki 31 éves, 180 fölötti kicsit, 78 kg körüli, gyúr, na annál izmosabb nem akarnék lenni, bőven jó lenne, csak még pár kg zsírt kéne átalakítani izommá. Ezt tudom is miért nem érem egyelőre el, nem bírok leszakadni a sütizésről.

medica: cél a kondi erősítése teniszhez, bringához, ez a legfőbb.
Én egy délutáni lábnap után gyenge vagyok a másnap reggeli teniszen pl nem érzem a fáradtságot, csak szarul megy. Plusz olvasom sok helyen, hogy edzések után pihenőnap kéne ennyi idősen, stb

kk831228: Igen valószínű túl hamar utol akartam érni súlyokkal a barátomat, most vissza is vettem egy hete, de valószínű kihagyom a januárt, rendbe jöjjenek a sérülések, csak nem tudom addig csinálhatok e otthon saját súlyos gyakorlatot, szinten tartásra, csak fekvőtámasz, tolóckodás (lábam a földön, székre támaszkodva stb)

inf3rno: sajnos ott a teremben nincs akihez járnék, látom mit (nem) csinálnak (helyette telefon nyomogatás megy közben), egyedül máshova nem mennék, 15 év is azért (is) maradt ki mert nem találtam partnert. Egy másik helyet kipróbáltunk, ott figyelt ránk edző, crossfit gyakorlatokból összerakott wod-ok, na ott sérültünk igazán mindketten, nem vette figyelembe eléggé, hogy mit bírunk.
edzésterv, gondolom a súlyzósra gondoltál elsősorban:
az aktuális éppen: heti négy edzés, sok gyakorlatot 4x10-et csinálunk, emelkedő súllyal, én jobban szeretm csak az elsőt alacsonyabb súllya, utána kettőt közel max-szal, egyet max súllyal, mostanában viszont a közel max alatt megállok és inkább 12-t csinálok. Szóval bemelegítés 10 perc futás gépen, hétfő mell, pihenőidőkben hasazás, kedd kar (bicepsz-tricepsz) nem pihenünk, hanem váltva csináljuk a bicepsz-tricepszet, végén kétszer 50 hasizom valami, szerda hát, közben hasazás, de csak 3 féle gyakorlatnál, a 4. és 5-et váltva csináljuk. Péntek láb-váll, nincs hasazás. Ezek mind délutáni edzések, hétfőn és pénteken van most éppen reggelente teniszem, ezért jó, hogy vasárnap és csütörtökön nincs előtte semmi.

Arra is gondoltam, hogy ezt a négy napot (gyúrás), csak két hét alatt csinálom meg, és akkor befér heti két futás.

Köszi mindenkinek!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22577) kk831228 válasza StLui (#22576) üzenetére


kk831228
addikt

Persze, nyomjad addig a sajátsúlyost...!! :K Attól nem fog megfájdulni semmid... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22578) inf3rno válasza StLui (#22576) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szvsz azért sérülsz, mert elhanyagolod a bemelegítést és a levezetést. Legalábbis a 10 perc kocogás után érdemes súly nélkül vagy minimális súllyal bemelegíteni azokra a gyakorlatokra, amiket végezni fogsz, illetve edzés után nyújtani kell az izmot, hogy visszaálljon az eredeti hosszára, különben berövidülsz.

Amennyire én magamon tapasztaltam a hosszú aerob edzésektől lehet igazán zsírt veszíteni, pl heti 5 óra kocogás, vagy ugyanennyi bringázás. Pl kinyújthatod a bemelegítő kocogást edzés előtt 1 órára is, ha van rá időd. Pulzust érdemes lenne bemérned, hogy mennyi a min/max, és aerob tartományban csinálni ezeket, ha fogyni akarsz. Arra viszont számíts, hogy a zsír mellett mindig megy le izom is. Ez viszont talán annyira nem para, ha nem hagyod abba a kondizást és a teniszt. Ha elég az izomtömeged, akkor érdemes lehet a kondiban átváltani inkább erőállóképességre, és olyan 80%-85% intenzitással több ismétlést csinálni lehetőleg gyorsan. Nem tudom ez mennyire megy úgy, hogy le vagy sérülve, vagy nem biztos, hogy helyesen csinálod a gyakorlatokat. Talán jobb lenne azokat az izomcsoportokat szüneteltetni, amiből sérülésed van, és áttérni valami rehab gyakorlatsorra, amivel átmozgatod, esetleg minimálisan erősíted őket, amíg helyre nem jönnek, és tudod újra használni. Beletelhet akár hónapokba is, amíg egy sérülés helyrejön.

Süti terén használj cukor helyett xilitet, az valamit javít rajta, ha nem tudsz lemondani róla.

Na ezek mondjuk csak az én meglátásaim, de én is csak hobbiból tolom, úgyhogy lehet, hogy vak vezet világtalant. :-)

szerk:

Ami kimaradt, hogy lábnap után kell a pihi, azért rotálod a különböző izomcsoportokat a kondis edzésednél, hogy mindegyik tudjon eleget pihenni. Tedd át tenisz és bringa mentes nap elé a láb napodat. Érdemes lenne robbanékonyságra és erőállóképességre edzegetni a lábad, ha úgy ítéled, hogy az állóképességed és a keringésed rendben van. Sprintek, lépcső, dombnak futás, ilyesmik segíthetnek gyorsulni. Azért figyelj oda, hogy ne edzdd túl a lábadat.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22579) inf3rno válasza t1 (#22575) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez az érem ez micsoda? Kapcsolódik ehhez a 2016km-hez?

Buliban hasznos! =]

(#22580) t1 válasza inf3rno (#22579) üzenetére


t1
addikt

Igen, ha lefutottad lehetett rendelni a BSI-nél hozzà érmet névvel együtt a teljesítésről.

(#22581) medica válasza StLui (#22576) üzenetére


medica
senior tag

Súlyzó után kötöttebb vagy azért megy szarabbul az aerob mozgás, tenisznél simán érezhető. Egy bizonyos kor után lassabb a regeneráció (egyénileg változó), csökken a tesztoszteron termelés, stb. Esetleg megtámogathatod diétával, minőségibb ételekkel (tejsavó, komplex szénhidrátok, vitamin, nyomelem, stb). Régóta sportolsz, szvsz van rutinod, nem az a gond - talán inkább a motiváció mert lassabban megy már a változás. Ha unod váltani kell edzéstervet, sportot, életmódot, vallást ( igény szerint)

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22582) margithid válasza inf3rno (#22578) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a hosszabb edzésektől lehet fogyni, akkor is ha nem túl nagy az intenzitás.
Amióta sétálok napi 10+ km-t ehetek bármit szinte.
Nagyon érdekes, mert nyáron a kétnaponta 5 km futás és 5-6 km séta volt meg, akkor ugye egy nap kimaradt, mégis mintha igy most a sétától jobban fogynék. Nagyon érdekes.

(#22583) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Havercsajszinak kellene óra 40- körül... Nem tudtok valami jó kis akciót... :)) :R Jók még az M 400-ak vagy jobb lenne 60-korul valamit nézelődni??? :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22584) concret_hp válasza bandus (#22571) üzenetére


concret_hp
addikt

full kreténbe' nyomni :D

ha a lábaim nem fognak ellenkezni, akkor 1500km jó lenne futásilag, 6 óra alatt menni Kváron és 12:15ön belül Atádon (ha minden pöpec akkor 12:00, de ennek lehet hogy nics realitása még)

1:40en belüli félmaraton mindenképp.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22585) bandus válasza concret_hp (#22584) üzenetére


bandus
veterán

ezek szép célok, ahogy követem az eredményeid reálisak is :K
mivel a két ünnep között nagy a hajtás, ezért most délelőtt én is összeraktam a versenynaptárat :D

márc. 26: VTM félmaraton
ápr. 23: CEP Fehérvár FM (ez azért még kérdéses)
ápr. 30: Mecsek Trail (szintén kérdéses, hogy lesz-e kedvem addig elkocsikázni)
máj. 13: első oroszlányi FM, itt hazai pályán valamit azért jó lenne alkotni, mondjuk benézni 1:50 alá.
máj. 27: Tihany FM vagy Kenese rövid táv
jún. 10: Keszthely rövid vagy féltáv
szept. 9: Füred féltáv

egy darabig elgondolkoztam kaposváron is, de aztán rájöttem, hogy nincs az az isten, hogy a júliusi hőségben +1 km szinttel szopassam magam :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22586) concret_hp válasza bandus (#22585) üzenetére


concret_hp
addikt

nyugi eddig minden évben volt rendes szél hozzá, nyugodtan bevállalhatod Kvárt :DDD amúgy is az még annyira hó eleje, hogy az előző hónaphoz tartozik :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22587) inf3rno válasza margithid (#22582) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem csak abból jött le, hogy amikor masszív anaerob edzéseket toltam de viszonylag ritkán, akkor inkább híztam, és gondom volt azzal, hogy levigyem a testzsírt, most meg a szimpla kocogástól magától megy lefelé, nem is nagyon foglalkozom vele. Csak a mennyiség számít, viszont anaerob edzésből nem tudsz mennyiséget összehozni, mert akkor szakadnak az izmok, ínak, stb...

Buliban hasznos! =]

(#22588) inf3rno válasza kk831228 (#22583) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ilyesmi áron használtak vannak tök jók fb csoportban, ha az is játszik. Pl FR620, Fénix, stb. Igazából kezdőnek mobil helyett még az M400 is bőven jó. Legalábbis egyik ismerős nemrég vett, és neki bejön.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22589) inf3rno válasza bandus (#22585) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tihany FM-t tudom ajánlani, szervezés, pálya, ilyesmi terén tök jó volt. Érdemes kicsit előlrébbről indulni (első 200), ha 1:50 körül tudod teljesíteni, mert a legtöbbje csak kedvtelésből fut rajta, és folyamatosan előzni kell különben, a pálya meg a legtöbb helyen elég szűk hozzá.

Keszthelyen én is agyalok, viszonylag messze van, de még belefér, meg esetleg egybekötöm utána egy hévizi rehabbal.

Buliban hasznos! =]

(#22590) kk831228 válasza inf3rno (#22588) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem használt nem játszik... M400 talán jó lehet...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22591) StLui válasza inf3rno (#22578) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, megpróbálom megfogadni a tanácsokat! Ma már első kör pici súlyokkal 20-30 ismétlés volt, és csak az eddigi max-ok alatt egy két súllyal maradtam.

kk831228, medica Köszi nektek is! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22592) kk831228 válasza StLui (#22591) üzenetére


kk831228
addikt

;) Nyomjad óvatosan... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22593) medica válasza kk831228 (#22583) üzenetére


medica
senior tag

Telefonos app+bluetooth pulzusmérő öv nem lenne elég? 10 ezerből megúsznád és ha tetsztik neki vehetsz valami komolyabbat, viszont ha megunja nem egy drága eszköz fog porosodni a polcon.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22594) kk831228 válasza medica (#22593) üzenetére


kk831228
addikt

Vegyen ő, magának... :DDD Nem szoktak ezek porosodni ha olyat vesz az ember ami tetszik is... ;) Pint azért kellene hogy ne kelljen a telefont hurcolásznia...😉😂

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22595) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Másfelé is divatba jött ez a kedves dolog, hogy ha szembe jön egy futó akkor köszönünk egymásnak, vagy csak itt a XII, XXII környékén ahol futkosok terjedt el?

(#22596) parandroid válasza Chuck Norris (#22595) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utolsó Runners Worldben pont ez volt a körkérdés, a sok megkérdezettből egy mondta, hogy őt hagyják békén, a többiek legalábbis oda szoktak bólintani a többieknek, ha találkoznak. Amúgy kutyasétáltatók, sétálók, biciklisek is köszönnek, bólintanak, vagy intenek errefelé, szóval nekem nem fura. A másik, hogy ha félreáll valaki egy futó, vagy kerékpáros útjából, azok automatikusan meg szokták köszönni, szóval általában amúgy is van kontakt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22597) bandus válasza parandroid (#22596) üzenetére


bandus
veterán

ez érdekes egyébként. ahol én futkározok (sziget, bikás-park, liget) ott nem szoktam köszöngetni a körpályán. ha valahol terepen jön szembe egy futó, vagy egy kirándulócsoport nekik meg igen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22598) Apollo17hu válasza bandus (#22597) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Bikás-parkot nem ismerem, de a sziget és a liget eléggé frekventált, lehet, hogy ez az oka. Mostanában, amikor a mínuszokban egyre kevesebben voltak, nekem is odabiccentett egy szembejövő. Meg is lepődtem, mert még csak látásból sem ismertem.

(#22599) bandus válasza Apollo17hu (#22598) üzenetére


bandus
veterán

bikás ugyan ez, csak kisebb (750 m-es) karika, de nagyon hangulatos. én szeretem :)

viszont rájöttem, amint tovább tart majd a világos időszak egyből munka után fogok menni futni itt vidéken a duna-parton. jobb levegő, szebb táj és pont tökéletes időzítés 1,5-2 órás futásokra.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22600) Chuck Norris válasza parandroid (#22596) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szerintem jó dolog, igazából csak akkor érzem magam hülyén amikor nem futok, aztán mégis köszönök a futóknak megszokásból ha szembe jönnek :D

@bandus lehet már köröztünk együtt is a Bikás parkban, szinte mindig berakom az útvonalamba pár kör erejéig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.