Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) inf3rno válasza medica (#22040) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerinted tomcica is lövi magát? :DDD :F

Buliban hasznos! =]

(#22052) kolosanyi válasza Alg (#22049) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálam van egy 49-es, egyszer futottam benne, de sajnos kicsi lett. Szívesen felajánlom próbára. ;]

(#22053) concret_hp válasza bandus (#22044) üzenetére


concret_hp
addikt

mindet tolnám, lehet lilát slagolnék :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22054) inf3rno válasza concret_hp (#22053) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Vagy szivárványt. :DD

Buliban hasznos! =]

(#22055) kk831228 válasza concret_hp (#22053) üzenetére


kk831228
addikt

Sima nagyobb dózisú B vitamintól is uv zöldet huggyozol... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22056) Alg válasza kolosanyi (#22052) üzenetére


Alg
veterán

Lehet egy picit nagy lesz nekem :P 46-47 kellene szóval nagyon nincs azért messze :DDD

Ahogy olvasom mindenki jókat ír róla, annyi negatívimot csak hogy drágák, szóval ha találok emberi áron (<20k) akkor lehet kipróbálom.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22057) kolosanyi válasza Alg (#22056) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azóta kiderült, hogy nekem nem fekszik a barefoot technika, szóval én nem tudok róla nyilatkozni. Ahhoz egyébként jó, mert nem tudsz benne máshogy futni, olyan a cipő kialakítása, hogy képtelenség. A ragasztás meg az illesztések, egyszóval a minőség példás, azzal nincs gond. Nekem csak az a bajom vele, hogy rajtam maradt, hiába hirdettem több helyen, senkinek nem kell ekkora batár. :D

(#22058) Danika256 válasza kolosanyi (#22042) üzenetére


Danika256
aktív tag

Ha tömöm magam szőlőcukorral, akkor már az is dopping? ;] :DD
A fehérjét nem említem, mert az csak sima táplálék kiegészítő..

(#22059) tomcica válasza inf3rno (#22051) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tuti nem,nalunk ha ki akarsz menni az orszagosra akkor leigazolt versenyzo kell hogy legy,ami azt vonja magaval,hogy szuroproba szeruen kerhetnek toled barmikor vizelet es vermintat.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22060) kolosanyi válasza Danika256 (#22058) üzenetére


kolosanyi
veterán

táplálék kiegészítő

Meg is válaszoltad. ;)

(#22059) tomcica
Félre ne érts, nem vádaskodom és még csak véletlenül se akarom, hogy úgy érezd, doppingvétséggel gyanúsítalak. De azt elmondhatom, hogy én pédául 13 év alatt egyszer nem votam szűrésen. Utánpótlás szinten érthető, de felnőtt NB1-ben se volt rá példa soha, nincs pénz a rendszeres szűrésre. Illetve egy EPO kúrát nem egyszerű kimutatni, a növit vagy az IGF-1-et nem is lehet, de akkor sincs egyszerű dolga az ellenőri bizottságnak ha papírod van róla, hogy asztmás vagy. Gyakorlatilag megvannak a módszerek a teszten való átjutásnak, ha pedig a teszt negatív, akkor naturál vagy. Mindenki az, amíg el nem kapják.

[ Szerkesztve ]

(#22061) tomcica válasza kolosanyi (#22060) üzenetére


tomcica
Topikgazda

lattam mar en is ezt-azt itt felenk (is) foleg az ifi valogatottaknal,vannak szemelyek akiknel lathatoan felreneznek szinte barmit szed (mondjuk foleg sprinterek,400-as es valtofutok) ez ellen nem tudok tenni,en nem ebbol keresem a penzt,inkabb csak egy megszallott hobbi,nem latom ertelmet a doppingnak az en szintemen (meg akkor sem ha korosztalyos EB-VB-re mennek,ami meg elo is fordulhat)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22062) concret_hp válasza tomcica (#22061) üzenetére


concret_hp
addikt

én azt nem értem, hogy ugye alapértelmezésben azért sportol az ember hogy egészségesebb legyen (legalábbis alapvetésben ez mindenképp az indokok közé sorolható), akkor miért jó doppingolni? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22063) inf3rno válasza tomcica (#22059) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Csak költői kérdés volt. Néhányan itt hangoztatják egy ideje, hogy minden versenysportoló tolja a doppingot. Most mondjuk már ott tartunk, hogy az amatőrök fele is... Lassan már én is elkezdem, úgy, hogy nem tudok róla... ;]

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22064) inf3rno válasza tomcica (#22061) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szvsz. azért megalázó ilyesmit kijelenteni, hogy aki versenysportoló, az doppingol. Leginkább azokkal szemben, akik sosem csaltak. Én egy kicsit más kontextusból ismerem ezt az egészet.

Ha már duplán írtam, akkor teszek ki valami relevánsat is.

Hajag kupa
A verseny időpontja: 2016. december 30. (péntek) 14.00
A verseny helye: Herend

A verseny rendezője: Veszprémi Honvéd Palumbi Edit, Némethné Bors Melinda -Bakonyi Tájfutó Klub Ládi János – Hajagi Természetvédő és Szabadidő Egyesület Bácskai Péter
Versenyközpont: Művelődési Ház Herend, Kossuth u. 138.

A verseny célja: versenyzési lehetőség biztosítása a téli időszakban, valamint Ajka – Herend – Tapolca – Veszprém városok közötti csapat verseny

Kategóriák és versenytávok:
Gyermek (fiú-lány együtt): 2 km (2004 és utána születettek)
Serdülő (fiú-lány együtt): 4 km (2001 és utána születettek)
Felnőtt amatőr (férfi-női együtt): 8 km (bárki)
Felnőtt profi (férfi-női együtt): 16 km (bárki)

Szenior (férfi-női együtt): 6 km (1966 és előtte születettek)
Nyílt: 4 km (bárki)

Az egyes kategóriákban akkor értékeljük külön a férfi/női indulókat, ha háromnál többen érnek el eredményt.
A verseny lebonyolítása: 14.00-kor tömegrajt a felnőtt profi kategóriának, 14.30-kor a többi kategóriának. Az egyes távok felénél visszafordító bója, ahol elektronikus pontérintés igazolás történik.
Nevezési díj: nincs, de az előnevezést örömmel fogadjuk az ecitajfut@gmail.com
email címre, név, születési év, választott táv, egyesület, és ha van, dugókaszám megadásával.

Jelentkezés és chipfelvétel: a Versenyközpontban a kategória tömegrajtja előtt legkésőbb 15 perccel.
Díjazás: minden kategória dobogósai díjazásban részesülnek.
Eredményhirdetés: 16.00-kor a Versenyközpontban

A versenyen mindenki saját felelősségére indul!
Minden futóbarátot szívesen látnak a hegyi futóverseny rendezői!

Van fb link is: [link]

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22065) kolosanyi válasza tomcica (#22061) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hobbi szinten baj van az emeleten ha koxolni kezd az ember. :K

(#22064) inf3rno
Fordítsd meg a kérdést. Vajon csalnának-e az emberek a jobb eredményért ha kicsi a lebukás valószínűsége? Te csaltál-e teszteknél, vizsgáknál valaha? Ha van lehetőség, mindenkinek megszólal a fejében a kisördög. Én is elképzeltem már, mi lenne ha... De rá kell jönnöm mindig, hogy ahhoz amit én akarok, felesleges és nem éri meg a kockázatot a koxolás.

[ Szerkesztve ]

(#22066) tomcica válasza inf3rno (#22064) üzenetére


tomcica
Topikgazda

engem nem zavarnak az ilyen kijelentesek,ugy se tudsz mit csinalni,sajat felelosseged,hogy ne csinalj hulyeseget (foleg amator sportnal nincs ertelme,hisz nincs benne penz,ami gondolom motival egy profit aki ebbol el)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22067) ígyvanferi válasza inf3rno (#22064) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem találtam hirtelen a versenykiírást, térképet tudsz mutatni az útvonalhoz? Mennyi szint van itt kb.?

[ Szerkesztve ]

(#22068) inf3rno válasza kolosanyi (#22065) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem más dolog vizsgán csalni azért, hogy valahogy átmenj, meg más dolog versenyen csalni, azért, hogy első legyél. Az utóbbival én nem tudok mit kezdeni, mert eléggé keserédes lehet az öröm, ha tudod, hogy csak azért nyertél, mert csaltál.

Buliban hasznos! =]

(#22069) inf3rno válasza ígyvanferi (#22067) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ilyesmi: [link] kb. 1-17k-ig. Leginkább a vége basz oda, amikor megmászod a hegyet, aztán még van vissza 1k kétszer olyan meredek útszakasz, és már csak sétálni tudsz. ;] A versenyközpont a régi általános iskolánál volt tavaly előtt, fent a templom mellett. Tavaly nem indultam, de talán tudja itt valaki, hogy áthelyezték e a versenyközpontot, vagy hogyan volt. Ha van még egyéb kérdés, akkor küldök előnevezést, aztán szívesen rákérdek.

Ha már belinkeltem ezt a futást, kedvet kaptam, hogy megcsináljam ugyanazt az útvonalat. Kíváncsi vagyok fejlődtem e másfél év alatt. :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22070) inf3rno válasza tomcica (#22066) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Akkor csak én vagyok vele így, hogy beleteszek valamibe éveket, aztán zavar, ha a kezdők, vagy olyanok, akik rosszul csinálják azzal jönnek, hogy csalok. Na majd megtanulok kevésbé érzékenyen hozzáállni a dologhoz.

Buliban hasznos! =]

(#22071) inf3rno válasza inf3rno (#22069) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja most nézem, hogy a Művház a versenyközpont. Az lent van a kocsma mellett, nem nehéz megtalálni. [link]

Egyébként kb. csak egy aszfaltos katonai út van, úgyhogy nem nagyon lehet eltévedni, meg ki lesz szalagozva gondolom idén is.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22072) inf3rno válasza ígyvanferi (#22067) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Találtam a tavalyiról térképet is: [link]. 300m körül van a szint ez alapján. Úgy látszik már frissítőpontok is voltak. Fejlődünk. ;)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22073) szabop27


szabop27
csendes tag

Annak, aki Garmin Forerunner 235-re vadászik:

20 perc múlva kezdődik az Amazonon egy akció, 189€ lesz az óra egy rövid ideig:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22074) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni futni. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor milyen ruházatban érdemes? Sose futottam még hideg időben.

Pl van aláöltözős ruhám, erre ráveszek egy rövidnadrágot, meg egy rövid polót az elég, vagy több kell?

Esetleg valami tipp? :)

We are only Stardust...

(#22075) kk831228 válasza szabop27 (#22073) üzenetére


kk831228
addikt

Bazz, azért nem rossz... :Y :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22076) inf3rno válasza Jinxb1rd (#22074) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ki kell próbálni, függ a sebességtől, hogy mennyi hőt adsz le. Nem jó télen kezdeni szerintem, legalábbis könnyebb ilyenkor lesérülni azt mondják. A pamut nem jó, mert beszívja a vizet és rádfagy. Poliészter a nagyja azoknak a ruháknak, amik nekem vannak, az nem szívja be a vizet. Megállni sem jó, mert szintén rádfagy a víz. Neked érdemes lehet legalább egy negyed órát szobában bemelegíteni, és csak aztán elkezdeni kocogni. Pulzusmérőt érdemes venni hosszú távon, meg valami normális cipőt.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22077) kolosanyi válasza inf3rno (#22068) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na de mi van, ha a többiek is csaltak, csak te jobban csináltad? :)

Én nem védem a szerhasználókat egyébként, de vannak olyan sportágak, ahol megkerülhetetlen, akár amatőr szinten is. Mindenesetre hobbi szinten teljesen feleslegesnek gondolom én is, pláne, hogy sokan a melót akarják megkerülni vele.

(#22078) inf3rno válasza kolosanyi (#22077) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudom. Az mondjuk érdekes volt, amikor az egyik úszó akadt ki azon, hogy csak ő nem asztmás a medencében... :)) Lehet több értelme lenne áttérni a skandináv modellre. Legalábbis valamelyik országról láttam riportot, hogy ott nem kapnak semmilyen pénzdíjazást az olimpikonok, aztán melózniuk kell az edzések mellett.

Buliban hasznos! =]

(#22079) kolosanyi válasza inf3rno (#22078) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ettől még nem fognak kevesebbet koxolni. :DDD

Én inkább igazolt versenyzőknek engedélyezném, hobbi szinten tiltanám. Mivel kevés sikerrel lehet harcolni ellene, zöld utat adnék neki, de szigorú keretek közé szorítva. Orvosi felügyelet mellett és receptre felírva, akár heti szintű kontroll mellett. Ezzel legalább azt meg lehetne akadályozni, hogy mindenféle szemetet szúrjanak magukba az emberek felügyelet és a legkevesebb hozzáértés nélkül. Egyébként csak az nem csinálja most, aki nem akarja. Persze ez a jelenlegi felfogás és közvélemény mellett lehetetlen.

(#22080) tomcica


tomcica
Topikgazda

jol van kokxmatyik itt a hajnali "nagyonakarnikell" edzes:

(ebben benne van a bemelegedes is,fokozora vettem,a kilometerek: 1 - 5.49;2 - 4.42;3 - 4.10;4 - 4.14;5 - 4.08;6 - 4.02;7 - 4.05;8 - 3.57;9 - 3.53;10 - 3.59;11 - 3.59;12 - 3.53;13 - 3.53;14 - 3.45;15 - 3.56;16 - 3.50;17 - 3.46;18 - 3.41 + a csorgos a vegere)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22081) margithid válasza tomcica (#22080) üzenetére


margithid
veterán

Nem szarral gurít kend!
Én 2 hete nem voltam futni, esti sétákat nyomom, 10 km, kis kardiónak az is jó:)

(#22082) beltram válasza tomcica (#22080) üzenetére


beltram
tag

azért a végét megnyomhattad volna! :D :C :R

pace be with you

(#22083) Vertigo18 válasza tomcica (#22080) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mennyé' mán, há' bolon' UFO! :) Nem is értem te mit keresel ebben a topikban, nem találtál másikat? Mondjuk a Marson? :D

Gratula az eredményekhez, nekem akkor ilyenek a kijelzők, ha kerékpárral megyek! :)

Én 3 napja voltam egy 16-oson, 140-es pulzussal, de megfájdult a végén a bokám, ezért úgy döntöttem, hogy elsumákolom a tegnapi, időszerű edzést. De nagyon rosszul éreztem magam tegnap emiatt, annyira mentem volna, viszont akkor tutira lesérülök pont akkor, amikor még az utolsó normális idők vannak. Ezért ma megyek, már kinéztem előre az útvonalt, Kaszás Attila már beizzítva a Hobbit következő részeivel, így minden adott! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22084) ígyvanferi válasza Vertigo18 (#22083) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most elképzeltem, ahogy ott melegít már az ajtód előtt, kezében a könyvvel. ;]

(#22085) Vertigo18 válasza ígyvanferi (#22084) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ohhh, bárcsak itt lenne! :(

Sajnos elhunyt, már elég régen, elég fiatalon, 2007-ben (basszus, 47 évesen, akkor már 10 évem se lehet? :( ) ... :O

Ha nem számít nagy offnak, emlékezzünk 4 percet rá... :U

Viszont, nem vagyok benne biztos, hogy 140-es tempóval bírná az iramot, ha felolvasna mellettem közben! :N

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22086) inf3rno válasza kolosanyi (#22079) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát nem tudom. Ez a felfogás hasonló, mint a drogok legalizálása orvosi felügyelet mellett. Mindkettő ugyanúgy leépíti a szervezetet, csak hát nem mindegy a tisztaság meg a dózis, mert simán túllőheted vagy lemérgezheted magad.

Buliban hasznos! =]

(#22087) inf3rno válasza Vertigo18 (#22085) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lol, hangoskönyvvel futsz? Hát ez se jutott még eszembe. Lehet nekem is így kéne, legalább több könyvet ismernék.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#22088) Vertigo18 válasza inf3rno (#22087) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csak olyat válassz, amit színész olvas fel, ne olyat, amit betettek egy pdf-olvasóba és egy gép mondja!

Én pont most indulok. Kaszás Attila a Hobbitot 19 részletben, összesen 12 ésfél óra tartamban olvasta fel... :) Az azért elég futás! :)

Régen MINDIG 4 számot hallgattam, ami nagyon megerősítette a pavlovi reflexeket. Amint elindultak azok a számok, teljesen kikapcsoltam, mondjuk ezt 4 éven keresztül csináltam. A gond olyankor volt, amikor meghallottam a "futó zenémet" mondjuk vezetés közben a kocsiban és éreztem, hogy emelkedik a pulzusom és automatikusan menne a lábam... :) Így letettem erről.

De érdekes lehet még mondjuk egy Hofi összes is, csak mókásan néz ki a mosolygó futó az utcán! :) De a hangoskönyvet is viszonylag halkan hallgatom, mert szeretek figyelni már a légzésre.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22089) ígyvanferi válasza Vertigo18 (#22085) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, utólag jutott eszembe, nem biztos, hogy ezzel kellett volna viccelnem.

(#22090) kk831228 válasza Vertigo18 (#22085) üzenetére


kk831228
addikt

Úhh most jöttem rá ki is volt... :O Olyan ismerős volt a neve, aztán most eszembe jutott hogy hallgattam pár számát pl. Patika filmzenéket... :C :R De teszett a hangja... :R Meg most is...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22091) margithid


margithid
veterán

Na megjött a lunarstelos, 10k-ért mindenkinek ajánlom, nagyon jó csillapítása van, a dynasty 2 meg ahogy gondoltam utcai cipő inkább, de az meg jobban néz ki:)

(#22092) margithid válasza margithid (#22091) üzenetére


margithid
veterán

Egyébként a számozással elmehetnek a ...ba a gyártók, 44-es itt 28 cm-nek van írva, és nagyobb hely van benne a lábamnak elöl mint a szintén 44-es puma faas 350-esemben ami meg 28.5 cm...

(#22093) inf3rno válasza margithid (#22092) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én azt nem értem minek 5 féle számozás, amikor simán mérhetné mindenki cm-ben...

Buliban hasznos! =]

(#22094) válasza inf3rno (#22087) üzenetére



addikt

Jaja, én is mindig hangoskönyvvel futok, legjobb.
Főleg a hosszú, lassabb futásokhoz. Sokszor úgy szoktam egyébként, hogy amíg kocogok hallgatom a könyvet, aztán fejezet végén átteszem zenére és akkor az utolsó 20-30 percet meghúzom tempóra.

Legjobb, ha érdekes könyvet választassz, mert motivál is. Nálam az a szabály, hogy csak a futás közben hallgathatom, szóval ha izgi résznél járok, már csak azért várom a következő futást, hogy megtudjam mi lesz. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#22095) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Most jöttem haza egy 18 km-ből. Itthon levettem a Hrm övet, erre hallom, hogy az óra automatikusan szinkronizál a géppel. Most meg nézem az órát és... lefagyott!!! A "Visszaállítási pulzusszám" maradt a képernyőn, de se kikapcsolni nem tudom, se másra nem reagál. Hogyan lehet ezeknek levenni az akksiját? Szabad egyáltalán piszkálni? Valaki járt már hasonlóképpen? Olvastam egy-két tanácsot, de azt mondják, hogy várjam meg, míg lemerül, aztán, amikor nullára merült, akkor kikapcsol magától. Hát, ez nem olyan profi megoldás szerintem.

Javaslatok?

Szerk: Fr 610-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22096) concret_hp válasza Vertigo18 (#22095) üzenetére


concret_hp
addikt

2 baloldali gombját nyomd együtt 30mp-ig, sok garminon az a reset.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#22097) Vertigo18 válasza concret_hp (#22096) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm a tanácsot, de nincs a bal oldalon kettő gomb. Azért a kreativitás miatt megpróbáltam a két jobb oldali gombot (Lap/Reset - Start/STOP) 30 mp-ig nyomni, de semmi sem történt.

Viszont adtál egy ötletet és nyomtam MINDHÁROM gombot "sokáig", erre kikapcsolt!

Ezer hálám és köszönet! :R Remélem megmaradt a futásom is! :)

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22098) Dreamie válasza margithid (#22091) üzenetére


Dreamie
őstag

Megjött nekem is.... megnyugodtam... azt hittem rossz méreteket kertem, de úgy néz ki telibetrafáltam. 😁 lunarstelosbol 44, air maxbol 43-ast kértem. Mindjárt elmegyek futni, és kiderül milyen. 😀

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#22099) t1 válasza tomcica (#22080) üzenetére


t1
addikt

Kiràly vagy :)
Ma én is edzettem egyet.
Màsodik maratonom lett terepen 670 szinttel 6:16p/km és 144-es àtlag pulzussal, lehettünk volna gyorsabbak is, de inkàbb az alapozàs volt cél. Frissítéskor is megpihentünk egy jó kiràndulàs volt.
Azért vàrom a reggeli ébredést :D
[link]

(#22100) Haugland válasza t1 (#22099) üzenetére


Haugland
aktív tag

banyek.....
Minden tiszteletem a tietek!!! :R :R

...kezdem azt hinni, hogy ez a fórum itt valóban egy "nulladik típusú találkozások" topic... :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.