Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) medica


medica
senior tag

A deca sajátmárkását már vissza is vittem (nagyon korrektek voltak az üzletben). A pulzusmérő nem működött a boltban fellelhető egyetlen(!) darabnál sem. Egyébként a többi gyártóval is nagyon sok a gond az ottani szerviz szerint, a polar és a garmin (gps problémák főleg) cuccait is viszik vissza. Nem akartam okoskodni idő előtt de 30 éve mászom és elég sok garmin és suunto cuccom van/volt (óra,gps) és ott is sok a probléma de azt hittem a futócuccok mások lesznek mert többen használják.
Verti: mindjárt megyek :)

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22302) Alg válasza medica (#22301) üzenetére


Alg
veterán

GPS problémák legnagyobb része szvsz user error. Két hete nem kapcsolta be a GPS-t, közben nem szinkronizált, nem tudja hol vannak a műholdak. Elindul, nem áll meg, nem várja meg hogy bepozícionáljon rendesen, mozgás közben pedig az összes GPS nehezebben talál magára, főleg ha nincsenek előre cache-elve a műholdak és még 3-4 emeletes házak között is megy esetleg...

Csak a Deka van akkora hogy megteheti hogy ezekkel nem szívózik, visszaveszi szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22303) #78687232 válasza Vertigo18 (#22300) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én mindjárt indulok 7 km-re, nálam már csak -1 fok van. Rotten eggre gondolsz? Örülök, ha a hónapban elérem végre a 10.000-et, nem hogy 80k pár nap alatt. Plusz szerintem tuti kamu. Minden nap 2-300 km-t megy, vagy mi?

(#22304) Haugland válasza Vertigo18 (#22300) üzenetére


Haugland
aktív tag

5:06 kor ma reggel is megkezdtem a szokasos 12,5km -es koromet a munkaba indulas elott Komaromban.

Viszont ilyen meg soha nem tortent velem... Az elso 500 meter utan olyan szinten jelentkezett a kula-inger, hogy 2-3 allalommal meg kellett, hogy alljak, mert nem mertem nagyobbat lepni :D Szoval szemermesseg ide, szemermesseg oda a mai napon nem tudtam foglalkozni a pulzusom kontrolalasaval :D ...nesze neked Mikulas napi csokizabalas...

(#22305) Haugland válasza Haugland (#22304) üzenetére


Haugland
aktív tag

miert van olyan erzesem, hogy az elozo hozzaszolasomat egyszer meg banni fogom?! :D

(#22306) Vertigo18 válasza Haugland (#22304) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valamiért most a hsz-edről ez a kép jutott eszembe:

Nem értem, miért álltál meg! :D

Nálunk -3 van, mindjárt indulok 11km-re.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22307) Haugland válasza Vertigo18 (#22306) üzenetére


Haugland
aktív tag

aztak*rva...
Jól gondolom, hogy ő is a futás szeretete miatt fut? :)

(#22308) Vertigo18 válasza Haugland (#22307) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem egyedi eset.

EZ már nem biztos, hogy a "sport szeretetéről" szól... :N

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22309) PotterPrime válasza medica (#22301) üzenetére


PotterPrime
csendes tag

Melllkaspántban próbáltál elemet cserélni? Amikor én vettem, nekem sem akart működni, utána szedtem szét a mellkaspántot és a benne lévő elem fullra le volt merülve. Az elemcsere után azóta is rendben teszi a dolgát.

(#22310) medica válasza PotterPrime (#22309) üzenetére


medica
senior tag

Igen cseréltünk, sőt az áruházban lévő összesnek ugyanaz volt a baja - bluetooth kapcsolat volt, látta az óra az övet (villogással jelezte ahogy a gyártó írta), csak nem mért. Most sima lépés számlálóval és pulzusmérős órával futok, most volt kb 13km hegyen.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22311) tomcica válasza Haugland (#22304) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Felenk is kemeny volt a reggel -7fok (szerencsere szel nem fujt) kint futottam a gaton (dongolt foldesut) 22km
benne 10km fokozora (atlag 3.43-as iram 172-174pulzuson) a tobbi totyoges 4.55 kornyeken (135-138p).
Meg egy par fokot hul es muszaj lesz felvenni a hosszu alsot :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22312) Vertigo18 válasza tomcica (#22311) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah éppen ezt mondtam, tudtam valahogy, hogy te még rövidben nyomod! :)

Én most jöttem meg, nálunk olyan 0-1 fok volt. Kicsit siralmasnak találom, hogy ez volt a 8. ilyen "140"-es futásom és nemhogy javult volna, de 5:40-es pace-ről 06:04-esre romlott az időm, pedig most már 11 km-t futok mindig.

Az vigasztal kicsit, hogy akinek a fél éves edzésterve volt itt linkelve blog formában, Ő is el volt keseredve, ha jól emlékszem, mert az első két hónapban semmiféle javulást nem tapasztalt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22313) joysefke válasza tomcica (#22311) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én is kint szoktam futni a hidegben (éjszaka sötétben), nekem a torkom fázik a kicsit is tempósabb futásnál.

Mi a tapasztalat, tüdőgyuszitól nem kell ilyenkor félni vagy elegendő ha futás után megiszom fél liter forró teát?

üdv
J.

(#22314) Alg válasza joysefke (#22313) üzenetére


Alg
veterán

Vegyél inkább fel egy csősálat szerintem, meg lassíts kicsit ha "belülről" fázik.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#22315) Vertigo18 válasza joysefke (#22313) üzenetére


Vertigo18
addikt

+1 a csősálnak, van belőle vékonyabb, vastagabb, de egy bizonyos hőmérséklet alatt számomra is elengedhetetlen.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22316) ígyvanferi válasza joysefke (#22313) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én mindig iszom hűvösebb időben egy bögre forró teát futás után lehetőleg közvetlenül. Kortyolgatom, kicsit gargarizálok is vele. Segít kigyilkolni a bacikat. Plusz a meleg is jól jön. Ennek extrémebb változata a sós vízzel gargarizálás. Nyilván azt nem kell lenyelni.
Sál ettől függetlenül nem árt.

(#22317) tomcica válasza joysefke (#22313) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Hat nem tudom,ha nincs a test beedzodve akkor tuti kikeszit egy-egy ilyen hajnali duhajkodas,mondjuk nalunk itthon a meleg szoba a 18fokos,ahol eddig aludtunk az 12 volt,tegnap jottunk at egy koztes megoldasba 16fok alvasnal.Egy ido utan bizonyos szintre adaptalodik a test.

140-es futasrol meg annyit,hogy van akinek egy rendes alap kiepitese (a mennyiseg hianya miatt) ilyen idos korban 2-3 evet is igenybe vesz,benne jo sok vissza-visszaesessel.Ez ilyen dolog csinalni kell.Van par szorgalmas futo itt a forumon (a tegiek kozul is) akinek mar igen jo alapja van,na nekik meg csiszolni kell kulonfele "kinzoeszkozokkel" lasd: 200,400,emelkedo+500,100x100m stb.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22318) Haugland válasza tomcica (#22317) üzenetére


Haugland
aktív tag

Aaaazta, 16fok!
Azt szabad megkerdezni, hogy ez a szokas hova vezetheto vissza?
Igy nevelkedtel vagy kornyezettudatossagi okokbol vagy eszekrol szarmazol ahol kicsit genetikai okokbol is jobban birjak a hideget vagy tenyleg UFO vagy es a bolygo ahonnan szarmazol tavol van a legkozelebbi csillagtol es amiatt nagyon hideg? :)
Szerintem tuti, hogy az utolso opcio a helyes valasz es mar az okat is kitalaltam -> biztos lassan futottad 'odahaza' a fenyev tavolsagos (RIP Kaszas Attila) verenyeket es buntibol ide szamuzzek kozenk erre a bolygora es itt gyakorolsz az otthoni kegyelemert :) :)

(#22319) tomcica válasza Haugland (#22318) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Sajnos a futes nem szandekos,egy regi hazban vagyunk,igy tudtuk az asszonnyal megoldani,hogy ne a szulok nyakan legyunk,meg nincs teljes futes (egy tuzelos kalyha van csak) neha csodalkozom is hogy birja az a kis torekeny teste,de kemeny mufaj o is a maga modjan.Majd lesz meg itt 20-21 fok,tobb azert nem,de akkor majd igyekszem aluloltozni itthon h ne kenyelmesedjek el nagyon.

A tobbi celtudatos elhatarozas (mint a reggeli hideg zuhany,testsuly beallitas,zsirbol egetes nem szenhidratbol,ures lemeritett allapotbol tempot tolni stb....stb.) van egy hosszutavu celom arra keszulok mar evek ota,mindig csavarva egyet a kenyelem allitogombjan - es nem a kenyelmesebb fele ;]

Nincs itt semmi UFO,futottam par ufoval,volt komolyabb orszagos valogato ahol 5K-n kaptam nemelyiktol pont egy kort.Mondjuk a mostani korosztalyosok jol mennek,de ugy erzem ez inkabb a kitartas es eletvitel szamlajara irando,nem pedig valami extra tehetseg.Az van,hogy a tobbiek kenyelmesedtek el,torodtek bele az oregedesbe,olyan allapotba kerulve amire csak azt mondanam: "Spartaban mar reg labaxtak volna a sziklarol,mert csak szegyene a tarsadalomnak" :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22320) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Úgy tűnik -1-2 fokban még sok a három réteg felül. Vagy nem pamut pólót kellett volna a technikai és a felső közé vennem, hanem a nemrég beszélt aláöltözetet legalulra (köszönöm egyébként a kiokosítást a témában mindenkinek!). Végül is az nem volt gond, hogy beszívta a póló az izzadtságot, elég jó szigetel a külső réteg, de úgy alapvetően baromi melegem volt már 5-6 perc után. Legközelebb kipróbálom a szokásos két réteget ilyen hőmérsékletnél is, ha kevés, akkor jöhet az aláöltözet.
Egy vékonyabb sapka sem ártana, fejem is marhára izzad a mostaniban. Viszont muszáj valami a kobakomra, különben fázna a fejem, meg úgy mindenem az ottani hőveszteségtől.

(#22321) Vertigo18 válasza ígyvanferi (#22320) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valamilyen sapka kell, mert ha te sem vagy Ufo, akkor bizony izzad a fejed, azt meg, ha megázik, akkor a hajad is bánhatja! :) Arról nem is beszélek, hogy a fejbőrön keresztül is simán meg lehet fázni, ha vizes, és itt már fagypont közeli futásokról beszélünk. Vannak jó kis futósapkák igazán olcsóan 2k körül már lehet venni, nem vastag, de mégis véd.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#22322) Haugland válasza tomcica (#22319) üzenetére


Haugland
aktív tag

Tomcica, Veled egyszer innom kell valami eroset! :R

(#22323) inf3rno válasza joysefke (#22313) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Kell a csősál, életmentő. Én sem mindig bírom letüdőzni a mínusz 5-10 fokokat, akkor magam elé húzom, azt jóvannnnnnnnnn......

Buliban hasznos! =]

(#22324) inf3rno válasza ígyvanferi (#22320) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én is így vagyok most, 2 réteg kevés felülre, mert átfúj a jeges szél, 3 réteg meg már sok, ha fölé veszek még egy esőkabátot, mert akkor meg elkezdek izzadni.

Buliban hasznos! =]

(#22325) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!

Felfigyeltem a tomtom runner 3, spark 3 óráira, nem tudom van e valami különbség köztük, nem jöttem rá, sports-shop szerint nincs.

Ami felkeltette a figyelmem: beépített pulzusmérő, feleségem nagyon nem szereti az övet, valamit az előre feltölthető útvonal, ami alapján navigálni tud, ezt bringán használnám elsősorban.
Van valakinek ezekkel a funkciókkal tapasztalata?

Köszi előre is :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#22326) #78687232 válasza tomcica (#22319) üzenetére


#78687232
törölt tag

A reggeli hideg zuhany mikor történik? Ébredés vagy a reggeli edzés után? Folyamatosan egyre hidegebbre váltottál, vagy ennyire erős vagy fejben?
Elég pörgősnek tűnsz, egy nap mennyit alszol?

(#22327) Chuck Norris válasza StLui (#22325) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nincs is különbség csak marketing. Nekem 1-es verzióim vannak a 3-asról nem tudok nyilatkozni.

(#22328) medica válasza ígyvanferi (#22320) üzenetére


medica
senior tag

Néha nehéz eltalálni mert sokmindentől függ a hőérzet (napi forma pl). Nekem még sima lycra sapkánál melegebb sosem kellett futáshoz, még egy béleletlen windstopperesbe is beleizzadok. Míg ki nem kísérletezed magadon hogy kb mik az igényeid, érdemes olyan réteges ruházatot választani amit menet közben is tudsz variálni (derékra kötött széldzseki pl).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#22329) tomcica válasza #78687232 (#22326) üzenetére


tomcica
Topikgazda

edzes utan,az alvas az eleg sok,mert nem regenralodna a test (kb 8-12ora,ez altalaban ugy h delutan is szundikalok egy adagot,mondjuk az nem mindig melyalvas,inkabb szieszta)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22330) borix válasza tomcica (#22329) üzenetére


borix
őstag

Nincsenek csodák a kemény munka önmagába nem elég.
Képzeld el magad napi 4-5 óra alvással reggel 3:30-4 órai keléssel beutazás valamelyik nagyvárosba a munkahelyre este 18-19 ó körül érve haza,szombaton is be kellene járni túlórázni mellette a családdal,gyerekekkel is lenni,közös programot csinálni.
Ilyen körülmények kötött milyen időeredményt jósolnál magadnak kemény munkával?

(#22331) tomcica válasza borix (#22330) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Voltam minimal edzesheten az 4x edzes (kb 5ora/het) 1:20 koruli felmaraton kijon azzal is,de erzodik a mennyiseg hianya (2x eltero tempo,1x hosszu lassu benne egy blokk konnyu tempo es egy porgos interval 200/200 v. hasonlo/het).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#22332) gombi01


gombi01
tag

Olvasgatom itt az öltözékeket, kemények vagytok...
Bevallom én már simán felveszem az aláöltözőt, puleszt és egy vékony széldzsekit. Sapka, kesztyű, csősál pedig alap.
-10-ben tuti ki nem megyek futni :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#22333) borix válasza tomcica (#22331) üzenetére


borix
őstag

Gondolom ez beleférne mindenkinek bármilyen munkája is van ha nagyon akarja heti 4-5 óra edzésnek bele kell férnie.A kevés edzés időhöz képest elég szép idő eredményeket lehet kipréselni hajrá! :B

[ Szerkesztve ]

(#22334) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én most kihagytam öt napot a szombati félmaraton óta. Gondoltam visszaveszek egy kicsit, és hát elég fura, hogy ahogy telnek a napok, úgy kezd el fájni egyre több alkatrészem. Először csak a térdem, utána már a sarkam is, most meg már a csípőm is. Rokkant leszek a végére. :DDD Azt hiszem itt komoly problémák vannak, és tartani fogok minden hónapban egy hét szünetet, amikor csak nyújtással meg átmozgatással foglalkozok, mert nincsenek a helyzet magaslatán az ízületeim.

Buliban hasznos! =]

(#22335) kolosanyi válasza gombi01 (#22332) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor már ketten vagyunk, bár én 0 alatt nem szeretek kimenni. :D

(#22336) kk831228 válasza gombi01 (#22332) üzenetére


kk831228
addikt

-2 volt most este simán jó idő... Kb. 1 km-amíg be nem melegszek rendesen , utána semmi... Kedden mondjuk elég hűvös volt, de akkor is inkább azért, mert fújt egy kicsit a szél... Na ,akkor a vége felé már nem volt melegem... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22337) mukibuci válasza kolosanyi (#22335) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jelentem, +10 alatt ki sem mozdulok :DDD 10 fok körül aláöltöző, póló és melegitőfelső :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22338) func93


func93
senior tag

sziasztok!

tudtok ajánlani porcépitő készitményt, amit érdemes is szedni és nem csak disz és reklám anyag?
recsegek, ropogok :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#22339) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Kesztyűre van valakinek tippje? Most az olcsóbb decathlonos és lidlis fajtát használom felváltva, de 10+ km-es távokon az izzadság ráfagy a kesztyűre. A következő a téli kesztyű lesz, esetleg ha valakinek más már bevált, az ne tartsa magában. :)

(#22340) t1 válasza Apollo17hu (#22339) üzenetére


t1
addikt

Nekem semmi bajom a Lidls kesztyűvel futottam benne egy maratont -2 fokban hibátlan volt.

(#22341) kk831228 válasza t1 (#22340) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem is az van... :U nem volt még ilyen ráfagyásos problémám semmivel... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22342) ígyvanferi válasza Apollo17hu (#22339) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ilyened van? Nekem ez eléggé bejött, bár mínusz 5-6 fok alatt még nem futottam benne (nem nagyon volt tavaly napközben ennél hidegebb). Ilyenkor még simán is jó, mínuszokban meg ott a ráhúzható egyujjas rész, hővisszaverő belső felülettel.

Egyébként sosem értettem ezt a ráfagyó izzadtság dolgot. Nyilván csak túloztok a kifejezéssel, gondolom én, mert hogy mínusz 6-8-10 fokban semmilyen izzadtság nem fog ráfagyni a ruhádra, az hót ziher. A legkülső rétegre meg nem az izzadtság fagy rá, hanem max. a pára. Majd -40 fokban térjünk erre a ráfagyásra vissza.

[ Szerkesztve ]

(#22343) joysefke válasza ígyvanferi (#22342) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Van egy kis szellőzése a linkelt kesztyűnek? Nem izzad be pár kilométer után túlságosan a kéz?

én egy kis vacak utcai kesztyűben futok, tipikusan éjszaka, és míg a futáshoz eljutok (2Km gyaloglás+ minimál-nyújtás az elején ) teljesen elgémberedik a mancsom. Pár km után jobb lesz, de mivel eléggé átfúj rajta a szél, ezért szeles időben még pár kilométer után sem az igazi...

[ Szerkesztve ]

(#22344) kk831228 válasza ígyvanferi (#22342) üzenetére


kk831228
addikt

Én se értem ezt a ráfagyásos dolgot...Kedden -5 fok körül lehetett, de nem vettem észre hogy valami is ráfagyott volna a cuccomra... :(

joysefke: Nekem is hasonló van csak lidis... -2 fokba futottam most benne és 3-4 km után levetettem...Nem volt túl melege a kezemnek ,de nem is fázott a levetés után se... Efölött meg nem is igazán kell kesztyű vagy tényleg max egy km-ig... Kedden nem vetettem le akkor pont jó volt... mondjuk egy -10 környékén már lehet kevés... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22345) Apollo17hu válasza ígyvanferi (#22342) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Nem, talán a legolcsóbb fajta Kalenji. A ráfagyást úgy értem, hogy futás közben beleizzad a kézfejem, majd miután végeztem, értelemszerűen kevesebb hőt ad le a testem, a kesztyű pedig olyan állapotba kerül, mint egy kicsavart nedves rongy. -2-3 fokban szerintem te sem vennél fel nedves ruhát. Lehet, hogy izzadékonyabb vagyok az átlagnál, de a kézfejem is fázósabb (már +10 környékén kell a kesztyű).

Ezért ruháznék be egy drágább darabra, ha megéri.

Egyébként tavalyelőtt télen olyan is előfordult már velem, hogy kifújtam az orrom pzs-be, majd 20 perc után megint használtam volna, de konkrétan jéggé fagyott a zsebemben. :D Mondjuk akkor már tényleg nagyon mínuszok voltak.

(#22346) jackbacsi87 válasza func93 (#22338) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Én ezt szedem: jutavit

(#22347) t1 válasza jackbacsi87 (#22346) üzenetére


t1
addikt

+1 én is ezzel erősítem magam, DM-ben megtalálható.

(#22348) kk831228


kk831228
addikt

Mostanába egy aláöltözet alsó/felső , egy response 3/4-es futógatya, futópóló+ egy ócsó szoftshell kabát , az említett lidis kesztyű,+ dec-ás sapka... Van egy lidis vastagabb futógatyám ha netalán hidegebb lenne... ha meg nagyon hideg ,akkor az alá az aláöltözet és mehet a kaukázus... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#22349) Haugland


Haugland
aktív tag

Reggeli 10km letudva ;)
A fura, hogy volt egy olyan szakasz, ahol a kod szitalt egy kicsit, de nagyon szurosnak ereztem a szemgolyomon ezt a fajta szitalast. :F

(#22350) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Én is leírom a konfigot;

Mivel legtöbbször azt a szint veszem meg ami van a méretemben és akciósan, ezért úgy szoktam kinézni mint egy papagáj futás közben, most is volt rajtam sárga, zöld, narancssárga, piros, szürke, fekete és igen, rózsaszín is, igaz az csak az órám szíja :)

Futós atléta, aldi
Vastagabb hosszú ujjú felső, aldi
Téli futónadrág, dechatlon
Gatyó, dechatlon
Csősál egy a nyakamra egy a fejemre, dechatlon és aldi
Széldzseki, aldi
Kesztyű ráhúzható plusz hővédővel, dechatlon
Futó zokni, aldi
tomtom runner,
mp3 játékos,
deréktáska,
GT-2000

Amikor kiléptem otthonról majd megfagytam, a dzsekit 2Km után vettem le, aztán nem sokkal később a kesztyűt is, így is csurom viz volt mindenem amikor hazaértem tegnap este.

Porcra a Biotech ARTHRO GUARD-ot nyomom de csak napi 2x és évi 1-2 dobozt tolok le. Nem érzek semmi kattogást így úgy gondolom rendben van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.