Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17091) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nos az idei évem elég sikeres volt, igaz nem feltétlenül a sport tekintetében, bár volt pár fontos mérföldkő. Idén 310 km-t sikerült csak futnom, 207-et tekerni, úgy 40-et úszni, és 100 órát töltöttem el erőedzéssel. Ez pontosan a fele mindenből a tavalyinak, ennek ellenére lefutottam életem első félmaratonját (2:14:xx), életem legjobb 2 km-ét (7:19), illetve ha erősödni nem is igazán tudtam és egy deka izom se jött rám idén (ugye nekem ez az elsődleges cél, erősödni) legalább szinten tudtam tartani magam.

Ami a legfontosabb, sikeresen lediplomáztam, munkába álltam, belerázódtam egy teljesen új napi rutinba és munka mellett újra el tudtam kezdeni az edzést. Remélem jövőre annyit tudok edzeni, amennyit szeretnék és tovább tudok fejlődni. Mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új évet kivánok. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.