Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) kerxy válasza gombi01 (#16300) üzenetére


kerxy
senior tag

Itt most egész jó árban van: LINK

(#16302) bandus válasza concret_hp (#16299) üzenetére


bandus
veterán

régi is, meg nagy is, csak nem igaz :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16303) t1 válasza bandus (#16298) üzenetére


t1
addikt

Nekem is csak reggel 6-7 körül van időm futni edzeni :/, egyszer vedd rà magad aztàn hozzàszoksz :)

(#16304) bandus válasza t1 (#16303) üzenetére


bandus
veterán

negyed7-kor kelek, hogy beérjek az irodába. de ha nagyon akarnám, akkor nyilván kelhetnék fél5-kor is, hogy tudjak még futni egyet :D szóval idő tényleg lenne rá, de ennyire nem akarok futni.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16305) maggi1886076 válasza gombi01 (#16300) üzenetére


maggi1886076
addikt

Köszi. A mostani Nike lunarglide 5-t váltana. Ebben kb 1000km van. A talpa van szettaposva, felső része ennek is jó. Megnéztem az intersportban a gt2000et, de nincs méretben sajnos :(

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#16306) kk831228 válasza maggi1886076 (#16297) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem van, a 3-as széria... 110 km, szétkopott a talp elülső része... :( Amúgy nagyon jó tartja a bokát az biztos... :K A talp elülső része nagyon puha anyagból van... Lehet az előző széria nem ennyire puha kopós anyagból van....

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16307) t1 válasza bandus (#16304) üzenetére


t1
addikt

Jaja ennyi, én 9-re jàrok dolgozni este 10-ig szóval csak reggel van futàs és edzés 13 óra munka utàn fusson akinek 2 anyja van :D

(#16308) maggi1886076 válasza kk831228 (#16306) üzenetére


maggi1886076
addikt

110km meg bőven garancia időn belül van. Ha baj lenne vissza vinnem. De egyenlőre még méret sincs.
A másik, amit néztem az a gel phoenix 7,vagy 6, vagy lunareclipse 5.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#16309) #78687232


#78687232
törölt tag

Erre most büszke vagyok. Így ~2 hónap után számomra nagy eredmény, nyolcadik kilométertől elég szépen sikerült felgyorsulnom.

(#16310) gombi01 válasza maggi1886076 (#16305) üzenetére


gombi01
tag

(#16305) maggi1886076:
nike lunar 5-öt megvettem, de nem futok benne, egyszer toltam benne 20km azt ennyi, visszatértem inkább az asics-ra. Általában hamar elkopnak a népszerű méretek(42-45).

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16311) kk831228 válasza maggi1886076 (#16308) üzenetére


kk831228
addikt

Igen ha garanciális probléma, aztán meg mondanak rá majd valamit... Nem biztos hogy faglalkoznak vele, mivel így van gyártva a cipő... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16312) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Én eladnék egy ASICS Gel Ikaia 5-öt [link], neutrális 41-es, de valszeg 40-es lábra lesz a jó, nekem túl passzentos, üti a sarkam minden leérkezésnél. 7k-ért adom, harmad áron, 150km van benne, kb még 500-1000km-t kibír, ha valakit érdekel, küldjön privit.

Buliban hasznos! =]

(#16313) borix válasza gombi01 (#16310) üzenetére


borix
őstag

Miért nem jött be a Nike LunarGlide 5,hogy már ilyen hamar hanyagoltad?

(#16314) gombi01 válasza borix (#16313) üzenetére


gombi01
tag

Borix: nem tudom miért nem jött be,mindenhol dícsérték... voltam màr így ami nem tetszik az utcára gyalogolni még jó :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16315) tomcica


tomcica
Topikgazda

A DIGI-n mindjart indul a frankfurti maraton :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16316) gombi01 válasza tomcica (#16315) üzenetére


gombi01
tag

Nézem, fut a veszprémi edző srác Minczér Albert és Józsa Gábor is akinek az eredményét nézve (25km-n él 79perc 3:13 átlag!!! ) nagy eséllyel indul, hogy kijusson Rióba az Olimpiára. Hajrá Nekik!!!

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16317) t1 válasza gombi01 (#16316) üzenetére


t1
addikt

Hajrà nekik :R
Tervezek elmenni az egyik edzésére de sehol nem talàltam informàciót / eseményt az edzésekről, te voltàl màr nàla esetleg ?

(#16318) gombi01 válasza t1 (#16317) üzenetére


gombi01
tag

T1: voltam persze, sokat segített felkészülni. Futóklub van egyébként hétfőn és pénteken.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16319) t1 válasza gombi01 (#16318) üzenetére


t1
addikt

Nah az jó, milyen àron van egy ilyen foglalkozàs ? Vannak kezdők is mint én ?

(#16320) t1 válasza gombi01 (#16318) üzenetére


t1
addikt

Nah az jó, milyen àron van egy ilyen foglalkozàs ? Vannak kezdők is mint én ?

(#16321) gombi01 válasza t1 (#16320) üzenetére


gombi01
tag

T1: 2,5-3eFt/hó. Simán lehet csatlakozni hozzájuk. Azért is jó a tagság mert akkor használhatod a rekortánt nem kell napi jegy.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16322) t1 válasza gombi01 (#16321) üzenetére


t1
addikt

Nem tudod hogy van e valami facebookos csoport vagy esemény nekik vagy weblap? Vagy inkàbb menjek be személyesen ?

(#16323) deicide


deicide
veterán

Hogy van-e értelme szenvedni július óta?
Ma felmértem, hogy 5km-en az akkori 18:20 körüli időhöz képest hol tartok.
17:29 (3:30) lett. A válasz tehát, igen. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16324) t1 válasza deicide (#16323) üzenetére


t1
addikt

Làttam nagyon nagyon durva vagy, nem gyenge idő amit mentél :R

(#16325) concret_hp válasza deicide (#16323) üzenetére


concret_hp
addikt

még 5 perces tempónál is szép teljesítmény ennyit gyorsulni, nemhogy 3:30-nál :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16326) Newboy911 válasza deicide (#16323) üzenetére


Newboy911
tag

Jó látni hogy egy földi halandó is képes erre. :R
Tudom hogy én is az vagyok.
Csak azt a munkát nem tudom megcsinálni ami ide vezet. :) (még)

(#16327) t1 válasza gombi01 (#16321) üzenetére


t1
addikt

Jól elfutotta az első 21-et 1:08-ra :Y [link] sajnos a végére belassult elég rendesen, első maratonja volt fb oldalán írta is hogy nem úgy sikerült ahogy akarta.

(#16328) deicide


deicide
veterán

Kösz srácok, igen, ehhez még nem kell kenyainak lenni és csontkollekciónak, 82 kilóval sem lehetetlen. Tényleg csak a rengeteg munkát kell mögé rakni és némi elszántságot.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16329) tomcica


tomcica
Topikgazda

most latom az Albi splitjeit,eeez nagyon fajhatott 1:08-ra tolni tovabb meg 25km-ig es olyan koran szetrobbanni,majd szivosan vegigtolni hulladek allapotra,en siman kialltam volna 25nel ennyi (3.1X-rol lassulni 4.XX-re majd onnan 4vege egesz 5ig aaaaz nagyon faj) gyanus h tul eros volt az az elso 21km,ovatosabb 3.18as kezdessel talan beljebb lett volna az oss zido jocskan,de hat innen konnyu pofazni amikor ugy megindul a ezony es megy a lab...a masik HU futo a Gabi mit ment?

Deicide neked meg mar vegso ideje volt kiszedni magadbol ami mar megert,nem is tudom hogy tudott meg kapaszkodni ez a porgos tempo,hogy ne jojjon elo :P szep munka,lesz ez meg vegig 3.20is ;) csak azert megint csak vert kell izzadni,de hat itt a tel "mi baj lehet" :DDD

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16330) t1 válasza tomcica (#16329) üzenetére


t1
addikt

Ő is ezt írta :

Sziasztok!
Így frissen szeretném megosztani veletek az élményeimet. Az időm borzasztó rossz lett (2:43), de tanulságos volt. Már vártam a felét, de hát onnan még van kicsit több mint 21km. Szóval eléggé bele fordultam és 25 körül fordult meg először a fejemben, hogy ki kéne állni. Ezt többször meg is tettem és kiléptem a pályáról, de aztán minden egyes alkalommal azt mondtam magamnak "nehogy már az első maratonomat feladjam" és visszaálltam futni. Nagyon fájt, de megcsináltam. Legközelebb már okosabban állok oda és jobban fog menni!

(#16331) gombi01 válasza tomcica (#16329) üzenetére


gombi01
tag

tomcica: szerintem Albi lesérülhetett, drasztikus volt a lassulás. Több edzését láttam már 30ig nem szokott tempót veszteni, csütörtökön beszéltem vele azt mondta beteg volt de már jól van.. Úgyis találkozok vele majd elmondja.
A másik srác Józsa Gábor 2:18:45 re ért be. Az olimpiai 'A' szint 2:17! Egészen 30km ig 3:13 volt az átlagos 5km-e. A következő 5km-ek 3:20, 3:37 és a vége 3:42. Hát ez van hatalmas teljesítmény így is.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16332) tomcica válasza gombi01 (#16331) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,ha lappangott benne valami betegseg,akkor az durvan kijohetett,na majd meselj,erdekel...valami lehetett azert a tulso felen (szel,sok fordito stb.) ha ennyit lassult Gabor is,vagy tul eros volt az elso 15-20km neki is (ha csak 1-2mp-vel gyorsabb akkor is)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16333) tomcica


tomcica
Topikgazda

amikor az elozo napi 9x400m oregonira,ma lazan porgetsz egy 10km-t az erdo mellett terepen es kijon 40.38-ra,de ugy hogy feletol visszafele elszalad a lab egy 1500m = 4.58-ra es fekezned kell rohogve,na akkor tudod h jo alakul a tempo :D ADTA

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16334) t1


t1
addikt

Garmin Fenix 2-ről vélemény?
Használ valaki ilyet ?

(#16335) Alg válasza t1 (#16334) üzenetére


Alg
veterán

Van, egy bő hónapja használom, nekem tetszik.

A touch nem hiányzik, és mindennapi órának is teljesen vállalható (fekete változat, fekete alapszínű számlappal).

Terepfutó/túra funkciókat még nem sikerült tesztelni.
Elvileg térképet is tud kezelni, de sokat nem várok tőle a kijelző felbontása és mérete miatt, nem lesz egy Epix belőle az biztos :D

Telefonhoz párosítva sms-eket, FB üzeneteket szépen kijelzi.

Használtak idekint 130-150 font körül mennek... Újak 200-tól, öv nélkül.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16336) Xabi78 válasza t1 (#16334) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Voltak/vannak vele fagyási problémák, főleg ha már régebben használod, megtelik a memóriája, összevissza fagyogat és resetelni kell. A térképes rész elég körülményesen használható a kis méretű memória miatt. Pontosságával is vannak gondok, és a fájóbb pont, hogy az érzékenységével is. Az ismeretségi körömben akinek ilyen órája volt, gyorsan túladott rajta, egy csomószor nem rögzített adatokat pl, menet közben lefagyott, utólag nem lehetett kiszedni belőle az edzést, ilyesmi. Ha figyelsz arra, hogy nem legyen tele a memóriája, akkor azért használható.

A fenix2 helyett szerintem az ambit 2 /2s /2 run jobb opció, pontosságban és stabilitásban rendesen odaver a fenix2nek. Opció még a 620, használtan 60-80 körül mennek most, nagyon jó óra, ha a futó funkciókat használod, mindent tud, amit szeretnél, én imádtam, de többre vágytam. Sokkal pontosabb a fenix3nál, egyszerűbben kezelhető és használható. Kinézete egy kínai kvarcórával vetekszik, maradjunk annyiban, nem túl elegáns. Az érintőképernyő egyszerű, mint a faék, de jól használható.
A fenix3, amióta megvan, szinte 24/7ben a kezemen van, annyira szeretem. Bár lehetne pontosabb (maratonon majdnem 43km-t mért), de megbocsátom neki. Folyamatosan fejlesztik, az értesítések kezelése szuper. Drága. Nyomvonalakat tud kezelni, rajta szépen navigál. Fejlett kerékpáros és úszó funkciók (télen fogom tesztelni, még uszodába nem jutottam el vele). Menet közben is lehet tölteni, ami ultrafutóknak jöhet jól. nagyon sokáig bírja az akksija. Ja igen, a Connect IQ-n egyre hasznosabb dolgok vannak, amik letölthetőek az órára. És először nem vágyom másik órára.
Ha hasonló minőségű, de pontosabb óra kell, akkor marad még az ambit3. Hátránya, hogy a beállításhoz csatlakoztatni kell számítógéphez vagy telehonhoz, egyébként nem tudod állítani. Célszerszám. Terepfutók nagyon szeretik. Bluetooth-ot használ, vagyis garminosok cserélhetik le az övet meg a footpodot, ha váltanak, sajnos. Edzésterveket, ha jól tudom, nem tud kezelni.
Az epixekről eddig sok jót nem hallottam, instabil, fagyogat, gyermekbetegségei vannak, szerintem amíg nincs rá megfelelő szoftver, addig nem ajánlott.
Polar v800: amióta kiadták az új revíziót, sokat javult a pontossága, jó a minősége is az órának is. A navigációs funkciók kicsit rosszabbak, mint a fenix/ambit vonalnak, az edzések levezénylésében viszont sokkal jobb.

Cave canem!

(#16337) gombi01 válasza t1 (#16334) üzenetére


gombi01
tag

Én most fr610-el nyomulok. Simán nyomkodom a rekortánon a 400as körökön. Többi nem érdekel.
A Fenix3 szerintem és pár száz hozzászólás alapján is pontatlanul mér, hogy hardware vagy software probléma nem derült ki. Minden új de egy év alatt nem forrt ki ezért drága próba. Versenyen főleg ha tempót figyelsz nem érdemes hagyatkozni rá. Kinézetre viszont nincsen párja, qrva jó :)

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16338) Xabi78 válasza gombi01 (#16337) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Ha tempót futsz, akkor egy footpodot használsz, kalibrálod, és mindig elég pontosan tudod, mit mész. Nekem a maratonon 700m-el mért többet, ez konkrétan 1,6%os tévedés, ezt azért (a technológia ismeretében) nem érzem olyan borzasztóan súlyosnak... :) Tény, vannak ennél pontosabb órák (ambit2-3, v800rev2, 910xt, 310xt), de aki komolyan gondolja, az a stopper figyeli és a km. jelző táblákat.

Nekem az fr210 kb ugyanezt hozta, a 620 kicsit pontosabb volt, de az sem volt tökéletes.

De az tény, hogy a kinézet és a szolgáltatások miatt sokmindent megbocsájt neki az ember.

Itt egy jó összefoglaló a népszerűbb órák pontosságáról: [link]
Az F3 jelenleg valahol a 920xt környékén van.

Cave canem!

(#16339) borix válasza Xabi78 (#16336) üzenetére


borix
őstag

A fenix3, amióta megvan, szinte 24/7ben a kezemen van, annyira szeretem. Bár lehetne pontosabb (maratonon majdnem 43km-t mért)
Leosztod kilométerenként 17-18 m téved ez számít a mi szintünkön vagy amúgy is?
Résztávos edzésnél pl 400/400m=404/398 pontosságra jöhet ki?

Footpod sem teljesen pontos egy kenyai lefutja a maratont azonos lépésszámmal és lépéshosszal neki jó.
Ha változik a lépéshossz bármi miatt pl fáradság az is veszít a pontosságából.

[ Szerkesztve ]

(#16340) Xabi78 válasza borix (#16339) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Innen nézve nem súlyos, de azért demoralizáló, hogy az óra szerint már beértél, de van még 700 métered . Mentálisan nem esik jól ;) :D de valóban, én meg vagyok ezzel békélve, nekem bőven elég ez a pontosság :)

Cave canem!

(#16341) borix válasza Xabi78 (#16340) üzenetére


borix
őstag

Ambit 3 pedig nem tudsz normális résztávos edzéseket rakni pedig nem ártana már egy csúcs kategóriás óránál.
Telefonra föltettem a Sportstracklive alkalmazást.
Itt egyszerűen meg lehet oldani pl a résztávos edzést spártaian.
Beállítani pl,hogy 250m-500m-1000m mondja be pl az utolsó 1 perc tempó átlagát.
Pontossága a telefon GPS Chip minőségétől függ.

(#16342) gombi01 válasza Xabi78 (#16338) üzenetére


gombi01
tag

Tempónál már nem használom a footpod-ot, csak a rekortánt :)
Rászoktatott tomcica.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16343) t1 válasza Xabi78 (#16336) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm szépen az összefoglalót, Fenix 2 így biztosan kiesik.
Ami biztos, hogy csak Garmin készülékek érdekelnek a Connectet nagyon szépen belaktam màr kb 120 edzés van benne, nehéz lenne bàrmelyik màsik gyàrtó felületére àtültetni nem mellesleg tetszik is.

Amiért óràt akarok majd cserélni, az a sajàt magam adat buzisàga illetve szeretem at újabbnàl újabb dolgokat főleg ezeken a területeken.

Amire feltétlen szükségem van ha màr új óràt veszek:
- napi lépés/alvàs monitorozàsa
- edzés szerkesztés feltöltés óràra
- mutassa hogy mennyire vagyok az aktuàlis céltól vagy előbb vagy hàtrébb pl 10k futàsnàl beàllítom hogy 48 perc a célidő és ahhiz viszonyítson
- bringàs mód

Ami nem fontos de tetszik:

- értesítések megjelenítése a telefonról
- zene irànyítàsa a telefonról
- egyéb futàst jelző mutatók
- úszàs

Többek között ezért is vàrom az FR230-at a tudása pont az igényemnek fog megfelelni.

Fenix 3:
Imàdnàm nagyon tetszik , persze a funkciók 40% ha ki lenne hasznàlva de mutatós egy darab nagyon vonzó ha megveszem biztosan nem fogok màsik óràra vàgyni még talàn akkor sem ha nem olyan pontos mint vàrnànk tőle.

FR620:
Újonnan nagyon dràga, annyira nem is tetszik 630 inkàbb de akkor is inkàbb Fenix.

V800:
Tudàsa tetszik még sok is lenne, viszont nem vagyok megbékélve a kinézetével nagyon elmaradott főleg a Fenixhez viszonyítva màr pedig ha ennyit kiadok ne úgy nézzek rà hogy nem tetszik.

Suunto;

Külsőleg tetszenek, àr / érték arànyban ahogy olvasgattam elég jó termékek, de ha nincs edzés szerkesztés se intervall akkor biztosan kiesik az FR210/is tud intervallt na....

Szóval ezek az igények és a vàlaszték. Legolcsóbb egy vivofit lenne akkor az alvàs/ lépés megvan occsóért, viszont se edzés szerkesztés se màs nincs.

Màs.

Reggel voltam résztàvozni, 2-3 hete nem voltam lent, pénteki 30km utàn az első futàs volt a héten mellete 3 nap 13 óra munka volt, meg is làtszott az eredményen 6 ismétlés ment a 8x400R200 helyett az első 4 90, a màsik 2 102 és 97 sec alatt feladtam nem tudtam csinàlni szerintem nagyon kimerültem aztàn feladta az agyam.

Viszont ennek tükrében este kimentem egy 5K-ra és[link] és PB lett belőle pedig nem azt akartam futni csak kicsit tempósabbat a mai nap margójàra. Kiérti ezt :F

(#16344) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Nike Free 3 és 5 között nagy különbség van? Előbbit már nagyon szétfutottam, utóbbira pedig elég jó akció van.

Ha jól láttam, 4 és 8 mm a drop. Sokat számít ekkora különbség?

[ Szerkesztve ]

(#16345) inf3rno válasza t1 (#16343) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Külsőleg tetszenek, àr / érték arànyban ahogy olvasgattam elég jó termékek, de ha nincs edzés szerkesztés se intervall akkor biztosan kiesik az FR210/is tud intervallt na....

Ha tudsz programozni, akkor jó lehet a Suunto is:

One of the cool features of the Ambit watches is the ability to create custom apps for the watch. The apps can do anything from calculating how many beers you have burned off during your exercise, to guiding you through some high intensity intervals.

So even if the built-in interval timer is limited, structured workouts can be implemented as custom apps. There is an existing Interval App Generator that lets you specify a set of intervals with different durations (based on time or distance), but it does not let you specify a target for each interval (pace, heart rate, cadence). This is something this generator adds.

[link]

Én még utánajárok ennek a custom suunto app programozásnak. Eredetileg olyan órát szerettem volna, amit fel tudok programozni saját alkalmazásokkal, de nem volt a piacon. Most már van androidos is, de a szögletes Garmin vivoactive nem tetszik. Résztáv nekem is kell, nem tudtam, hogy ennyire gyengék benne.

Buliban hasznos! =]

(#16346) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Úgy nézem, hogy valami nagyon lebutított javascript kódot lehet feltenni rájuk egy egyedi Suuntos API-t használnak. [link] Githubon van egy csomó kód ezzel kapcsolatban. [link] pl [link] Úgy nézem, hogy elég limitált az egész, nincsenek gombnyomás event-ek, nem lehet menteni az adatot, vagy kommunikálni, egyedül kiírásra jó, meg tudja ki-be kapcsolni a lábpát meg a csipogót az órán. Jobbra számítottam. Ha tudna js-t futtatni gombnyomásra, akkor sokkal királyabb lenne.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#16347) gombi01 válasza Apollo17hu (#16344) üzenetére


gombi01
tag

Apollo17hu:
Eléggé sokat számít, ha kisebb drop-ra térsz át simán beállhat a vádlid egy félmaraton vége felé :)
Persze hozzá lehet szokni...

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16348) fukyu


fukyu
tag

Sziasztok!

Ti hogyan szoktátok mérni az edzéseket? Valami tok, tartó + okostelefon? Nézegettem a kínálatot és a GPS órák inkább 60k+ felett kezdődnek.

+1: Ha most kezdenétek el dokumentálni az edzéseteket, akkor melyik szoftvert használnátok (kerékpár + futás)?

[ Szerkesztve ]

(#16349) deicide válasza fukyu (#16348) üzenetére


deicide
veterán

Telefonnal kezdtem, vettem hozzá egy vízálló karpántot és abban volt. Ha most kezded, ez bőven megteszi, GPS-es órát ráérsz később is, ha nagyon belejönnél a témába.

Strava, Endomondo, talán ez a két legnépszerűbb alkalmazás.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16350) tomcica


tomcica
Topikgazda

[link]

jon az uj suunto,Kiliannal hirdetik

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.