Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Djuree válasza Bad Pritt (#16899) üzenetére


Djuree
félisten

decathlon, kalenji márka. teljesen jó, minőségi cuccok olcsón. ilyen téli szettben futok évek óta. -5 fokig elvagyok benne + egy széldzseki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16902) bandus válasza Bad Pritt (#16899) üzenetére


bandus
veterán

adidas outlet a boráros téren.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16903) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap meghozták a futógépem, összeraktam, ma lesz az éles tesztje. :C
[link]
remélem jó lesz, nem szántam ennyit rá de rengeteg utána járás után ez lett. a futás nem 100 kilós embereknek van kitalálva, de ha ennyi vagyok nincs mit tenni. :))
92 kiló csak a gép, majd beszartunk mire felvittük ketten a harmadikra, minden lépcsőfordulóban le kellett tenni. most meg fáj a hátam, hát igen, edzés már marha régen érte a testem. aztán mikor kibontottam a dobozt kiderült mitől ilyen nehéz. tele volt tömör fa merevítésekkel a doboz. amúgy minőségi cuccnak tűnik.
majd írok milyen. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16904) gombi01 válasza Djuree (#16903) üzenetére


gombi01
tag

(#16903) Djuree:
harmadikra futógép? az alsó szomszéd véleményét is kérjük majd :DD
Ha most a bejgli helyett futásra adtad a fejed hamar ledobsz 10kilót és tavasszal már hasíthatsz a szélben.

Amúgy jó látni, hogy sokan változtatnak életmódot és többet sportolnak.
Kitartás!!!

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16905) Djuree válasza gombi01 (#16904) üzenetére


Djuree
félisten

nem vészes a hangja, ezek már új gépek, vettem direkt alá szőnyeget is, ami eleve szőnyegre került, plusz tele van rezgéscsillapító rugókkal, ha ezt hallja akkor szonár van az agyában. :DDD

ezt most úgy írod mintha valami kövér ember lennék aki soha nem sportolt. :)) tök vicces olvasni. 196cm vagyok, majd 20 évig kosaraztam, jártam úszni, kendóztam, rendszeresen biciklizek. csak az utóbbi 3 évben punnyadtam így el. a lustaság felülkerekedett. de így nem lehet kifogásom hogy nem megyek futni. nincs több: hideg van, sötét van, fázok, kátyús a járda meg sötét... :DD
sajnos a futást abba kellet hagynom pár éve, a térdem szarrá ment a kosár miatt, meg a bokám is. 3 hónapja szedem a zselatint, meg elvileg a gép nem veszi igénybe annyira az ízületeket, már 3 km után fájt a térdem, meglátjuk jobb lesz-e...utcán 2,5km után még nem volt fájdalom az utóbbi pár futásomnál, ez azért bíztató.
90 kiló volt a "versenysúlyom", most 100 vagyok, 10-et le kell adni, a hasamon sajnos már meglátszik a cucc. :( 90 kilósan nem sok szír volt rajtam. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16906) kk831228 válasza Djuree (#16905) üzenetére


kk831228
addikt

Biztos hogy jobban kíméli az ízületeket... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16907) deicide válasza Djuree (#16905) üzenetére


deicide
veterán

Utolsó mondatodra: szír rajtam sem volt sok, nem futottam össze menekültekkel. :DDD ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16908) kolosanyi válasza deicide (#16907) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem jó vicc kérem, tuti nem akarnál találkozni velük. :D

(#16909) Djuree válasza deicide (#16907) üzenetére


Djuree
félisten

bakker, látod ez most pont aktuális is. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16910) margithid


margithid
veterán

Na kezd elmúlni a térdfájásom, egyébként séta közben is éreztem néha, lépéseknél mikor a földet érte a lábam, a térdem jelezte, hogy ezt érezte :)
Kurkumát szedem, de erről a zselatinról is egyre többet olvasok. Ez tényleg jó az izületekre? Hogy kell szedni és mennyit?

(#16911) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

mit tudok tenni, ha 10k-k utan kattog lefele lepcsozesnel neha az achillesem?
ezeket a gyakorlatokat csinalom: [link], lehet tobbet kene? futas kozben nincs semmi gond, csak utana, ha lefele lepcsozom (de csak akkor), nem faj semmi, csak kattog,

egyebkent egyre jobban megy a 145 bpm-es edzes :) nagyon elvezem. tegnap azert mar kellett a sapka, kesztyu is az elso par km-en

(#16912) Djuree válasza margithid (#16910) üzenetére


Djuree
félisten

jó a zselatin. fater nem tudott már futni úgy fájt a térde, fél éve szedi, már nem fáj neki.
nekem is fájt, 3 hónapja szedem, úgy tűnik nálam is beválik, kopp-kopp-kopp.
200g-os csomagokban veszem. ez kb. 1 havi adag, de én csak napi 2-3 kiskanállal eszek meg (lehet reggel meg este is ennyit). beleszórom vízbe és jól elkavarom. gyorsan kell inni mert kocsonyás lesz gyorsan és akkor már nem tudod inni, megfulladsz tőle majdnem. vagy lehet szárazon enni de úgy összeragad a szád. fater így eszi. de így sokkal szarabb.
vagy lehet külsőleg kenni az érintett részre és hagyni kell beinni. fel kell forralni vízben. de ez macerásabb mindig forralgatni, meg sztem belsőleg hatásosabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16913) beltram válasza margithid (#16910) üzenetére


beltram
tag

A páromnak a hialuron vált be (ha jól emlékszem ezt szedte), neki eléggé tropa (volt) a térde, előtte próbált sima glükozamin kondroitin msm tablettát, az annyira nem volt hatásos. Egy másik ismerősömnek is a hialuron hozta helyre a térdét.

pace be with you

(#16914) margithid


margithid
veterán

Köszönöm, egyenlőre ilyen természetes dolgokat akarok kipróbálni, kurkuma és zselatin jó lesz egyenlőre.
Kurkumában találtam olyat ami 2000 Ft és 2 hónapra elég.
Zselatinból hol lehet olcsón nagy mennyiséget venni?

(#16915) Djuree válasza beltram (#16913) üzenetére


Djuree
félisten

ez az msn egy nagy kamu baromság, én is szedtem, semmit nem használt, de más is mondta. lényegében az összes bolti vitamin szart se ér...

margithid: bioboltok, nagy áruházak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16916) margithid válasza Djuree (#16915) üzenetére


margithid
veterán

De zselatin és kurkuma azért használ valamit nem?
Ilyen 5 ezrekért én se akarok venni minden vackot, ezek temrészetesek is meg nem is drágák.

(#16917) borix válasza eastsider (#16911) üzenetére


borix
őstag

Eleinte előfordul míg nem szokod meg a fokozottabb igénybevételt + ízületvédő sem ártana.
Djuree
(ez az msn egy nagy kamu baromság)
Az,hogy sok ember szétcsapta magát és nem olyan hatásos attól még normál esetben nem panaszkodnak rá van egy rakás pozitív visszajelzés pl testépítők.
Szélsőséges látásmódod van remélem az embertársaim nevében munkahelyen sosem leszel vezető beosztásban különben szétszadizod őket.

[ Szerkesztve ]

(#16918) eastsider válasza borix (#16917) üzenetére


eastsider
nagyúr

igen, par hete (talan mar tobb mint egy honapja) kezdtem a rendszeres futast, pl mostanra elmult mar. csak feltem nehogy kesobb gond legyen belole..

milyen izuletvedot ajanlotok?

(#16919) borix válasza eastsider (#16918) üzenetére


borix
őstag

Itt nézz szét! [link]
olvasnivaló
Most ezt vettem jó árban van.[link]

[ Szerkesztve ]

(#16920) Djuree válasza borix (#16917) üzenetére


Djuree
félisten

hidd el semmire sem jók. mivel elég komolyan sportoltam 20 évig, több megyei csapatban játszottam van bőven tapasztalatom az ilyen "centrum" meg hasonló kategóriájú szarokkal-szerekkel. használtam is sok félét, lényegében semmit nem értek. most szedem a zselatint, 3 hónapja csak, de már érzem, nem fáj a térdem...eddig, majd ha többet engedek a térdemnek futásból meglátjuk.
az általad írt vitaminok jók lennének, de alig van bennük hatóanyag. párom húga gyógyszerész, ő is mondta h nem jók semmire, de legalább drágák. :U

margithid: azok jók, bár a kurkumát nem ismerem pontosan mire jó, hogy épül be. fater félmaratonokat futott régebben, ha neki használ akkor neked is fog. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16921) borix válasza Djuree (#16920) üzenetére


borix
őstag

Örök vita forrása az,hogy az étrend-kiegészítők (vitaminok,fehérjék stb) mennyire hatásosak/felesleges pénzkidobás vannak akik esküsznek rá vannak akik pénzkidobásnak tartják.
Személy szerint nem viszem túlzásba nem szedem őket ész nélkül multivitamint+c-vitamint+ kalcium,magnéziumot+ízületvédőt szedek.

Igazad van,hogy túl vannak árazva (ár/hatóanyag) komoly összegeket ellehet rájuk tapsolni.

[ Szerkesztve ]

(#16922) Djuree válasza borix (#16921) üzenetére


Djuree
félisten

mindegy, én azt kívánom váljon hasznára mindenkinek amit szed, meg higgyen is benne hogy hatásos, az is sokat számít.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16923) tomcica válasza Djuree (#16920) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a kurkuma a gyulladast huzza le,ha az a fo oka a fajdalomnak akkor segit

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16924) Djuree válasza tomcica (#16923) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16925) tomcica válasza Djuree (#16924) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szerencsere ritkan volt ilyen problemam,de nekem mindig a gyulladas volt a fo oka,ezert a kurkuma,fuzfakereg kivonat,MSM (2-3gr/nap) + C-vit (5-10gr/nap szetadagolva) segitett,az ilyen glukozamin meg condroitin nem

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16926) beltram válasza margithid (#16914) üzenetére


beltram
tag

A jelenlegi témától függetlenül: azzal azért ugye tisztában vagy, hogy attól, hogy valami természetes az árthat, a mesterséges pedig nem feltétlenül halálos méreg? :)

pace be with you

(#16927) margithid válasza beltram (#16926) üzenetére


margithid
veterán

Tudom persze, de szerintem a legtöbb dolgot ki lehet kezelni étkezéssel. Meg nem akarok vagyonokat költeni se.
Zselatint el fogom kezdeni szerintem!

(#16928) tomcica válasza margithid (#16927) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na,ha mar zselatin par nap utan a kollega ra se birt tobbet nezni (nem egy kellemes izu valami) ugyhogy utanaolvastunk,fel tud szivodni a boron keresztul is,szoval lehet hasznalni pakolaskent

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16929) beltram válasza margithid (#16927) üzenetére


beltram
tag

Persze, én is szeretem az alternatív, olcsó megoldásokat. Attól, hogy drága valami még nem biztos hogy jó és ez fordítva még inkább igaz.

pace be with you

(#16930) Djuree válasza tomcica (#16928) üzenetére


Djuree
félisten

akkor elég puhány. én már szedem 3 hónapja, aki ennyit nem bír ki a térde egészségéért az meg is érdemli h fájjon neki. :U nem vészes amúgy, elkeveri vízbe és 3 korttyal megissza. valóban szar de ki lehet bírni. én már megszoktam. eleinte én is majdnem elhánytam magam. főleg ha belegondoltam h csontot és bőrt iszok. :o
de ha a térdem rendbejön 10x ennyire szart is meginnék....
bőrön keresztül is jó, de nem olyan hatásos és macerásabb mindig főzicskélni mert csak így ivódik be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16931) inf3rno válasza Djuree (#16930) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Csak halkan jegyzem meg, hogy nem igazolt, hogy bármi térdileg hasznosuló dolog felszívódna belőle. Az emésztés szétkapja aminosavakra, azt csókolom. De tulajdonképp olcsó fehérje, úgyhogy nem haszontalan.

Buliban hasznos! =]

(#16932) Djuree válasza inf3rno (#16931) üzenetére


Djuree
félisten

hát a porcoknak, ízületeknek jó elvileg, sokan használják és szinte mindenhol segített a problémán. ártani nem árt, szóval egy próbát megér. nyilván ha nem lesz jobb a térdem akkor abbahagyom és próbálok mást. 3-4km után már fájt a térdem, még nem merek annyit futni, fokozatosan terhelem a térdem. majd ha odaérek írok h használt e. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16933) Alg válasza Djuree (#16930) üzenetére


Alg
veterán

akkor elég puhány. - mondja a kényelmes szobában futópados ;]

(no offense, bocs, nem lehetett kihagyni)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16934) Djuree válasza Alg (#16933) üzenetére


Djuree
félisten

:P
amúgy eddig -5 fokig kint futottam, nem is fáztam. de sajnos a sötét kátyús utakon nem a legjobb itt kint futni, télre meg bezárják a futópályát, hogy miért azt senki nem tudja. :W
egyszer megy ki a rossz bokám és fél év pihi. nem éri meg kockáztatni. :(
meg így bnőmet is rá tudom venni a futásra, sajnos máshogy neki nem lenne ideje. ez is jó ok volt a vételre. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16935) TheMarci válasza Djuree (#16934) üzenetére


TheMarci
addikt

Ezért futok telente fejlámpával. :) (Meg mert erdőben futok általában, ami amúgy sincs kivilágítva)

Do You Dream?

(#16936) bandus


bandus
veterán

tegnap voltam parndorfban, annyira nincsenek jó akciók odaát, egy-egy termék ami megéri. pl. hosszú asics futófelsők 25 euróért voltak, illetve nike free 5.0 pedig 45 euróért. ha valaki arra jár ezek miatt érdemes lehet beugrani.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16937) ígyvanferi válasza TheMarci (#16935) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hú, én nem merek itt az erdőben sötétben futni. Félek a csupakabrától/ufóktól/blairi boszorkánytól/stb.

Aki korán reggel, reggel szokott futni, az az evést hogy oldja meg? Mit eszik, mennyivel előtte? Nem érzi, hogy kisebb az energiaszintje, mint délután, betöltve?

(#16938) deicide válasza ígyvanferi (#16937) üzenetére


deicide
veterán

Általában 4:20-kor kelek, 2 mackósajt és 5-6 szelet szalámi és 1 túrórudi. Résztávok, kemény edzések előtt egy koffeines energiaampulla is. Kb 20 percet szoktam hagyni "ülepedni" a kajának.
Ennyivel megy a motor és nem érzem, hogy rosszabbul menne, mint mondjuk délután, feltöltve.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16939) Djuree válasza deicide (#16938) üzenetére


Djuree
félisten

és mikor fekszel le ehhez a keléshez? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16940) deicide válasza Djuree (#16939) üzenetére


deicide
veterán

21:20 legkésőbb, de nagy átlagban inkább 20:40 körül. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16941) Djuree válasza deicide (#16940) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is így kéne de az a baj ha azt mondom h 9-kor lefekszek abból 11 lesz mindig. :DDD
ha meg azt mondom h 7-kor az meg hülyén hangzik. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16942) beltram válasza deicide (#16938) üzenetére


beltram
tag

Na jó, te nem vagy mérvadó, te egy gép vagy. :DDD

pace be with you

(#16943) deicide válasza Djuree (#16941) üzenetére


deicide
veterán

Nehéz. Nekem annyiban könnyebb, hogy nincs család, játszom, vagy nézek valami sorozatot meló után, aztán ha elnehezül a fejem, akkor elalszom. :)

Meg azért ehhez a szervezeted is szoktatni kell, nem megy egyik pillanatról a másikra. Egyrészt az alvásciklus eltolódása, másrészt, hogy a gyomrod megszokja. A harmadik meg a sz*rás, na arra, mire rávettem a testem, hogy márpedig ezt most 4:10-kor kell és nem 6-kor, ráment pár hét/hónap. :DDD

beltram: persze, meg mazochista, imádok szenvedni. ;] Mindenkinek azt mondom itt a környezetemben, ne az én példámat kövessék, akkor és annyit fussanak, hogy élvezzék. Mert nekem ez már több, mint 1 éve nem az élvezetről szól, akkor már rég abbahagytam volna. Engem az visz előre, hogy látom az eredményét a verejtékes munkának. De néha még a gép is elfárad, nemrég az oregoni 400-al eléggé helyretettem a vádlikat, mert a 2:50-es 200-at már erősen lábujjhegyen kell futni és azt nem szokta még. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16944) tomcica válasza bandus (#16936) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en mult heten talaltam a Parndorfban egy Adidas Tempo Boost-ot 63 euroert,az azert jo vetel volt,le is csaptam ra,mar ossze is koszoltam terepen,szepen muzsikal nagyjabol a NB 890-re hajaz,a Saucony Ride-tol joval konnyebb es porgosebb

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16945) kolosanyi válasza deicide (#16938) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én ha 10-kor el akarok aludni, akkor abból az lesz, hogy éjfélig mindenféle marhaságot nézek barátnőmmel a neten, vagy csak simán baromkodunk valamin. Aztán persze örülök ha 6-6:30-kor feltápászkodom és 7:30-ra beérek melózni. :))

(#16946) t1 válasza ígyvanferi (#16937) üzenetére


t1
addikt

Én is kb 90% kora reggel futok, indulàs előtt 30 perccel kelek 5:45-6:00 között gyors wc enni meg pàr darab hàztartàsi kekszett szoktam túróval és lekvàrral enni, hogy legyen bennrm valami. Résztàvozni reggel.nem szoktam azt csak délutàn, egyszer próbàltam nem adta.

(#16947) beltram válasza deicide (#16943) üzenetére


beltram
tag

Persze, tisztában vagyok azzal, hogy mi meló van a teljesítményed mögött, ezért óriási respect, nem győzi az ember elégszer leírni. :R
Én egy ideje már csak akkor és annyit futok, amennyit élvezek. Persze sokszor nekem sem őszinte a mosolyom, pl versenyeken, vagy tegnap edzésen (pedig csak 30 x 150m (r50) volt a menü). :)
Most, hogy jobban belegondolok azért eleget mozgok komfortzónán kívül is. ;]

pace be with you

(#16948) deicide válasza beltram (#16947) üzenetére


deicide
veterán

A 30x150 az mondjuk minden lehet, csak élvezet nem. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#16949) inf3rno válasza Djuree (#16941) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Meg lehet szokni, most egy hete én is azt tolom idénymunkában. 5 körül kelek, 9 körül fekszek. Sokszor van nálam amúgy is, hogy beáll a rendszer nagyjából erre, hogy a nappal kelek, aztán meg egyszer úgy döntök, hogy hajnalig dolgozok, mert ihlet van, vagy elmegyek bulizni, és minimum két hétre szétcseszem vele a bioritmusom. :((( Nem tudom erre mi a megoldás. :F

@deicide
"De néha még a gép is elfárad, nemrég az oregoni 400-al eléggé helyretettem a vádlikat, mert a 2:50-es 200-at már erősen lábujjhegyen kell futni és azt nem szokta még."
Majd szólj, ha eljutottál a vizen járásig, lefilmezzük, kassza siker lesz. :))

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#16950) inf3rno


inf3rno
nagyúr

VIII. HAJAG KUPA 2015.12.27. Vasárnap
Szeretettel meghívunk minden sportbarátot hagyományos év végi futóversenyünkre! 2-4-6-8-16km
Vendégünk Gyurkó Alexandra 2015 év egyik legjobb sportolója, többszörös úszó bajnok!

Rendezők: Veszprémi Honvéd – Bakonyi Tájfutó Klub – HATESZ Egyesület-Herendi hosszútávfutók csapata

A verseny célja: versenyzési lehetőség biztosítása a téli időszakban, valamint Ajka – Herend – Tapolca – Veszprém városok közötti csapat verseny

Versenyközpont: Művelődési Ház Herend, Kossuth u. 138.
Start: Herend Verga telep
Kategóriák és versenytávok:
Gyermek (fiú-lány együtt): 2 km (2003 és utána születettek)
Serdülő (fiú-lány együtt): 4 km (2000 és utána születettek)
Felnőtt amatőr (férfi-női együtt): 8 km (bárki)
Felnőtt profi (férfi-női együtt): 16 km (bárki)
Szenior (férfi-női együtt): 6 km (1965 és előtte születettek)
Nyílt: 4 km (bárki)

A 8 és 16 km-en indulók választhatnak, hogy 1 km után a 4 km-es ellenőrzőpontig mehetnek betonos, ill. erdei úton is oda-vissza.
Az egyes kategóriákban akkor értékeljük külön a férfi/női indulókat, ha háromnál többen érnek el eredményt.
A verseny lebonyolítása: 10.00-kor tömegrajt a felnőtt profi kategóriának, 10.30-kor a többi kategóriának. Az egyes távok felénél visszafordító bója, ahol elektronikus pontérintés igazolás történik.
Nevezési díj: nincs, de az előnevezést örömmel fogadjuk az ecitajfut@gmail.com email címre, név, születési év, választott táv, egyesület, és ha van, dugókaszám megadásával.
Jelentkezés és chipfelvétel: a Versenyközpontban a kategória tömegrajtja előtt legkésőbb 15 perccel.
Díjazás: minden kategória dobogósai díjazásban részesülnek.
Eredményhirdetés: 11.45-kor a Versenyközpontban.
Befutás után meleg teát biztosítunk a Versenyközpontban. Lehetőség szerint mindenki hozzon poharat!!!

Szandi elhozza érmeit melyeket Argentínai Világkupán sikerült begyűjtenie és most megtekinthetőek lesznek a Művelődési Házban!

A versenyen mindenki saját felelősségére indul!

Minden futóbarátot szívesen lát a hegyi futóverseny kitalálója és rendezője Ládi János, valamint Herend képviseletében Bácskai Péter, Steszli Balázs, Veszprém képviseletében Németh Zsoltné Melinda

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.