Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) kk831228 válasza kolosanyi (#16600) üzenetére


kk831228
addikt

Ezek az időjárások nagyon kedvezőek, mostanába... Csak szél nem kellene... 2 órán belül simán meglesz... :K ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16602) concret_hp válasza kolosanyi (#16600) üzenetére


concret_hp
addikt

azt már lekésted, februárban volt ;] :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16603) kolosanyi válasza kk831228 (#16601) üzenetére


kolosanyi
veterán

Remélem. :)

(#16602) concret_hp
Igen, ezt benéztem. :DDD

(#16604) t1 válasza gombi01 (#16598) üzenetére


t1
addikt

Mikor mész a velencei tókörre? Elvileg december 13 nem? Oda én is megyek szigorúan alapozó jelleggel.
Hajag idén is szilveszterkor lesz? Van róla valami kiírás esetleg? 95% hogy megyek :)

(#16605) gombi01 válasza t1 (#16604) üzenetére


gombi01
tag

t1: amit Te írtál az a mikulás futás ha megatálálom a szilveszteriről a linket elküldöm.
A hajag-csúcs úgy szokott lenni, hogy a szilveszter előtti hét szombat, tehát idén 26-ra tippelném bár még nem láttam a kiírást ami ezen az oldalon szokott lenni.. (tavaly mondjuk a főszervező elfelejtett eljönni szóval kissebb technikai malőrök előfordulhatnak idén is :DD ) Ennek ellenére a verseny profin lezajlott díjazás + eredményhírdetés is megvolt ! Jó buli.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#16606) inf3rno válasza gombi01 (#16605) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jaja, jó volt tavaly. : :DD Mindenképp érdemes elmenni rá. (Én is megyek, az esélytelenek nyugalmával. Nem sikerült felkészülni, de azért elindulok 16k-n.)

Buliban hasznos! =]

(#16607) t1 válasza gombi01 (#16605) üzenetére


t1
addikt

Igen, én arra megyek alapozó tempót akarok menni, meg szokni a hosszabb távokat is a jövő évi maratonhoz.

Hajag meg jó buli lesz ott a helyem :)

(#16608) t1


t1
addikt

Eladó a Garmin Forerunner 210 HRM órám ha valakit érdekel dobjon privátot :)

[link]

(#16609) Gergőke88 válasza t1 (#16608) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mi lett helyette?

(#16610) t1 válasza Gergőke88 (#16609) üzenetére


t1
addikt

[link]

(#16611) Gergőke88 válasza t1 (#16610) üzenetére


Gergőke88
addikt

Grat hozzá!
Majd kérjuk a tapasztalatokat.
Honnan vetted?

[ Szerkesztve ]

(#16612) bandus válasza t1 (#16610) üzenetére


bandus
veterán

gyorsan megjött, grat :R használt egészséggel!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16613) t1 válasza Gergőke88 (#16611) üzenetére


t1
addikt

Köszi, multinavigàtortól rendeltem meg péntek este ma jött meg, még dolgozok holnap lesz éles bevetése résztàvozásnàl :)

Bandus:

Köszi :R

(#16614) t1 válasza t1 (#16613) üzenetére


t1
addikt

Jah de ha Black Friday alatt lesz akciós Fenix 3 lehet megveszem ezt meg eladom :D

(#16615) tomcica válasza t1 (#16610) üzenetére


tomcica
Topikgazda

na de akkor mostmar tessek a lovak koze csapni,van hozza ketyere,az ido meg szinte tavaszi...ahogy felenk mondanak: "idonk is van,tejunk is van,miert ne szoptassunk?!" :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16616) t1 válasza tomcica (#16615) üzenetére


t1
addikt

Lesz itt szopàs csak én fogom àllni a holnapi 8x400R200-al :D

(#16617) tomcica válasza t1 (#16616) üzenetére


tomcica
Topikgazda

+ egy gratisz 200-at meg tegyel ra,inditva a kilencediket,mert mar eleg jol megszoktad igy siman

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16618) t1 válasza tomcica (#16617) üzenetére


t1
addikt

Úgy van betervezve :)

(#16619) t1


t1
addikt

Nah készülék kipróbálva, értesítések zene lejátszás lépésszámlálás minden működik, holnap jöhet az éles teszt eddig nagyon tetszik, jó a pántja is ennek már cserélhető nem mint az FR210-nek, talán a háttérvilágítása lehetne erősebb így első ránézésre.

(#16620) kolosanyi válasza t1 (#16619) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez egyébként nem meríti nagyon az aksit? Én kikapcsoltam a smart notification funkciót az M400-on, mert délre már 40%-on volt tőle a telóm, meg az óra is nagyon merült. Ráadásul idegesített is, hogy duplán csipog minden egyes Messenger üzenet. A zenét meg nem az órámról akarom irányítani, bár az első két alkalommal megvolt a fun faktor. :D

(#16621) inf3rno válasza kolosanyi (#16620) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Elvileg bluetooth smart-al nem szabadna, hogy nagyon merítsen.

Buliban hasznos! =]

(#16622) t1 válasza kolosanyi (#16620) üzenetére


t1
addikt

Elvileg nem nagyon szabad merítenie :)

Hosszú alapozó futások alatt azét értékelem, hogy nem kell a telefont előtúrni ha zenét akarok váltani, de ez igaz versenyre is :)

Nah megvolt az első edzésem vele:
[link]

Teljesen megvagyok vele elégedve, nagyon testre szabható a régi órámhoz képest , pontos gyorsan talál jelet és sikerült is egy PB résztávozást futni vele, ilyen egyenletes és "gyors" még nem voltam, mondjuk ez nem az óra érdeme :DD
Vo2max 52 írt ki a végén amúgy.
Úgy hogy eddig minden tetszik a cuccos :)

(#16623) tomcica válasza t1 (#16622) üzenetére


tomcica
Topikgazda

rendben van ez igy,a legutolso 200nal meselj mi volt az akadaly,a levegod fogyott el,vagy mar a labad nem vitte? (vagy mindketto?!)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16624) kolosanyi válasza inf3rno (#16621) üzenetére


kolosanyi
veterán

és (#16621) inf3rno

Na ez az a pont, ahol az elmélet nem találkozik a gyakorlattal. :D

(#16625) t1 válasza tomcica (#16623) üzenetére


t1
addikt

Erősebbre kellet volna futni? Amúgy inkább talán a láb fogy el mindig a végére és nem a levegő. Milyen sebességet illet volna megcélozni ? Ez a 42s lassú volt ?

(#16626) tomcica válasza t1 (#16625) üzenetére


tomcica
Topikgazda

elsore tokeletes,mivel a kilencedik 400-at epited,meg a kovetkezo is jo lesz igy,sot 45ig kimehet ugye...de majd tavasszal 37-38 kornyeke kell,en ugy szoktam h ha adja akkor kipreselek egyet meg telen is,az segiti megtartani a sebessegem szezonon kivul is

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16627) t1 válasza tomcica (#16626) üzenetére


t1
addikt

Okés következőt ia meghúzom, jó érzés làtni, hogy fejlődik az ember, még ha ez a fejlődés pici is de a kezdeti időket màr sikerült szépen felül múlni :)

(#16628) Alg


Alg
veterán

Eközben Japánban...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16629) t1 válasza Alg (#16628) üzenetére


t1
addikt

Jó promója van :)

(#16630) inf3rno válasza kolosanyi (#16624) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Van ilyen. :D

Buliban hasznos! =]

(#16631) ígyvanferi válasza Alg (#16628) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt' ennyi pénzért már helyettem fut?
Viszont elég dögösen, tökösen néz ki, azt meg kell hagyni. Viszonylag egyszerű dizájn, de király ez a színkombináció.

(#16632) bandus


bandus
veterán

az egy dolog, hogy ez az m400 gyorsan merül, ezzel kapcsolatban írtam már a szerviznek, de már a HR szenzort sem találja meg. cseréltem benne elemet, de így sem. a bluetooth szinkronizálás az óra és az ipadem között működik, szóval úgy néz ki, hogy a szenzorom is bekakált. vennem kell egy garmin órát :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16633) t1 válasza bandus (#16632) üzenetére


t1
addikt

Vivoactív tetszett nem?
Fekete csütörtök lesz holnap Garminnál, csapj le rá ha érdekel:
[link]

(#16634) bandus válasza t1 (#16633) üzenetére


bandus
veterán

hát most nem engedhetem meg azt a luxust magamnak, hogy egyszerre két órám is legyen. inkább megjavíttatom a polárt :) elég sok minden van kilátásban (van rá esély), mint pl. költözés, autóvásárlás, így ezeket a kiadásokat vissza kell most fognom :) nameg két hónapja nem futottam egy métert sem szinte.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16635) kolosanyi válasza t1 (#16633) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most elgondolkodtam, de végül nemet kell mondanom. Pénzem éppenséggel lenne rá, de nem akarom elszúrn elkölteni. Ami miatt ezt választanám az M400 helyett ha most állnék vásárlás előtt, az a szebb dizájn, jobb üzemidő, úszás funkciók. De ezek miatt nem veszek most másik órát az tuti. :)

(#16636) concret_hp válasza kolosanyi (#16635) üzenetére


concret_hp
addikt

az a legnagyobb baj az egésszel, hogy mindig lehet valami újat kitalálni, én folyamatosan azt gondolom, hogy már csak 1-2 cuccot kell vennem és minden megvan :DDD aztán nem :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16637) bandus válasza t1 (#16633) üzenetére


bandus
veterán

[link]
ennyi kellett, hogy megjavuljon.

polar h7 szenzor probléma, nem kapcsolódik

- csak azért, hogy más is megtalálja, ha találkozik vele -

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16638) t1 válasza kolosanyi (#16635) üzenetére


t1
addikt

Kb ennyivel tud többet, viszont nincs edzés szerkesztés se résztáv sajnos így ezért nem vettem meg, M400-ról nem váltanék amúgy rá :)

Bandus:
:R

concret_hp:
Ördögi kör sajnos, 920XT HRM 130k-rt jó ár amúgy ;]

[ Szerkesztve ]

(#16639) bandus válasza t1 (#16638) üzenetére


bandus
veterán

már csak edzenem kell. sajnos a tervezett egy hónapos pihenő kettőre nyúlt, remélem ez nem vágja haza az alapozást, amit március végéig tervezek folytatni. csak az a baj, hogy a jelentősebb versenyeket meg mind nyár elejére pakolták be. keszthely, kenese...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16640) t1 válasza bandus (#16639) üzenetére


t1
addikt

Akkor nyomasd nincs kifogás menni kell :)
Nálam alakul a dolog 460-470km jön össze most 2 hónap alatt, márciusig egy jó 650 hátra van még aztán mehet a tavaszi kigyorsítás :)

(#16641) bandus válasza t1 (#16640) üzenetére


bandus
veterán

egyébként szerinted, szerintetek mennyi idő hetekben mérve, amíg alapozás után formába lendül az ember? 8-10-12 hét?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#16642) t1 válasza bandus (#16641) üzenetére


t1
addikt

Nem tudom, még nem volt részem benne :B

(#16643) concret_hp válasza t1 (#16638) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem nem aktuális a kérdés, a 310XT nekem bőven elég (az 1ik gombja picit sz@rakodik, azon kívül tökéletes)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#16644) Polacheck válasza concret_hp (#16636) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ne is mondd, botokat nézegetek egy ideje, közeleg a május, az uth-nak nem megyek neki újra bot nélkül.

Tök hülyének néz mindenki :D

less qq more pewpew!

(#16645) Alg válasza ígyvanferi (#16631) üzenetére


Alg
veterán

Hát nem tudom, nekem ez a fekete-arany olyan Győzikés-Kanyewestes... inkább fekete-narancs akkor már :DDD

Polacheck: van egy pár Fizan compact ultralight-om, ha ki szeretnéd próbálni, alig használom. Igaz nem békás és nem rakós, hanem a gyengébb csavaros, de naaaagyon könnyű :) (mondjuk februárig nem nagyon leszek otthon, csak ünnepek között)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#16646) tomcica válasza bandus (#16641) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez tobb dologtol is fugg,eloszor is az egyentol lesz aki gyorsabban valt (vonatkozik ez a pihenesere is persze,ott is eltero egyenenkent ugye) valamint attol,hogy az alapozoban csinaltal-e egyaltalan valami gyorsasagi munkat,mert ha egy kis sebesseg is megmaradt (heti 1-2x erintetted itt-ott) akkor konnyebb es rovidebb ideig tart a kigyorsulas es formaba lendules

nalam ha marc vegen elkezdem a kigyorsitast kb juni elejen vagyok top formaban,de mindig elhuzott formaba hozast hasznalok,azt mondom 3-4het alatt fel lehet valakit porgetni,ha az a cel

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#16647) Norbi27 válasza bandus (#16637) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Köszi!!! 3 napja szórakozok vele

(#16648) Polacheck válasza Alg (#16645) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Lehet kolcsonkernem akkor az unnepektol februarig, ha addig nem veszek. :) Elore is thx...

less qq more pewpew!

(#16649) inf3rno válasza bandus (#16634) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem csak az, lassan itt a Karácsony, aztán valamiből ajándékot is kell venni. :-)

Buliban hasznos! =]

(#16650) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Holnap -25% minden termékre a Hervisben online. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.