Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139101) Jahno


Jahno
őstag

Na, riportok sorban. Alza továbbra is jó arc, annó az egyszer már gariztatott kávéfőzőnk megint elromlott, némi pöcsölés után mondták, hogy inkább visszaadják a pénzt. Vissza is kaptam, kétszer :-D És ahogy megérkezett, egyből vettem ugyanott egy ugyanilyen főzőt, fillérre annyiért, mint 2 éve, szóval van egy zsír új garis cuccom. Márkaboltban több, mint 2x ennyibe került volna.

Úgy néz ki a visszaküldés is műxik, éppen csak kibontottam egy motyót, weben visszáru igénylés, szombaton beraktam automatába, vasárnap este már jött az elbírálás és itt is van a lóvé. Elmúlt hónapokban elég jelentős összeget hagytam ott és most igazából teljesen rászoktam, ott nézem meg először amit szeretnék, benyomom, másnap reggelre ideér. Volt ami nem ért ide, pár napig tologatták és kaptam kedvezményt és ingyenes kiszállítás járt hozzá. Nekem úgysem volt sürgős, haver bulisorozatához kellett pár konverter de ez újabb hosszabb sztori lesz.

(#139102) ezittketto válasza Jahno (#139101) üzenetére


ezittketto
csendes tag

De ilyenkor nem száll el a bizalmad az adott termékkel kapcsolatban?
Én tuti nem vennék egy ugyanolyat.
Vagy abban bízol, hogy ez is idő előtt tönkremegy és azt is legariztatod és ez így mehet a végtelenségig?
Vagy azt gondolod, hogy pont egy olyan darabot fogtál ki előzőleg belőle, ami eleve hibás volt? :F

(#139103) zetor2000 válasza blueboi69 (#139096) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én olyat még nem láttam, hogy sok rum... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139104) zetor2000 válasza ezittketto (#139102) üzenetére


zetor2000
senior tag

Simán benne van, hogy "pénteki" műszak rakja össze, vagy "hétfői", és minőségbeli eltérések vannak.
Kollegám tavaly vett lakást, kellett a felújítás. Röhögrem rajta, mert mondtam neki, hogy vegyen egy Parkside horonymarót, milyen jó lesz az villanyszereléshez a panelban. Merthogy minden IS poros lesz.
Na, megvette, de csak fél-1 métert kellett végül vésni. Azt a cucc kábé kibírta, aztán kilehelte magát. Telefon, hogy ez van, a Lidl visszautalta a vételárat. De megvan a szerszám is. Van benne 2-3 penge, amiben van 1 méter vágás... Az mondjuk komoly, mert betont vágott, de azért nem a világ összes betonja...
Szóval lehet, hogy nem a tervező szándékai szerint használják - ezt nem tudom, javallott volt e betonra.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139105) Phülöp válasza Jahno (#139094) üzenetére


Phülöp
addikt

Itt mit kellene látni amúgy?
Odatekertem 6:35 elé, de csak nagy ketszi köd látszik, az autók lámpája üti csak át

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139106) Jahno válasza ezittketto (#139102) üzenetére


Jahno
őstag

Nem.

Akármi is megdögölhet, ár-értékben sajnos jó cucc, pont elfér a konyhapulton, van még hozzá 8millió kapszula. Ja, és tetszik a színe :C Vízérzékelővel többen is szívtak, bízzunk benne, hogy már kiheverte a gyerekbetegségeit és ez jobb széria lett (:- Ha nem, akkor 2 év múlva újragondolom. Addig abban bízom, hogy műxeni fog sokáig, mert pár gépet megnéztem de nem adja ki.

(#139107) blueboi69 válasza Jahno (#139100) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Igen igen, többször is visszanéztem, először azt hittem valami keresőhajó fényei pásztáznak :D

Szép kis lendülete van egy ilyennek akkor.

(#139108) ezittketto válasza Phülöp (#139105) üzenetére


ezittketto
csendes tag

(#139109) Phülöp válasza ezittketto (#139108) üzenetére


Phülöp
addikt

Az megvan, csak nem látom.

Jahno linkjén ez van 6:35-nél (plusz/mínusz 1 óra ugyanez a látvány, akár a fenti óra, akár az idősáv alapján nézem)

[kép]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139110) Phülöp


Phülöp
addikt

nem mellesleg könyvek

[link]

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139111) A. Crowley válasza Phülöp (#139109) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Nyomj egy 'Play'-t. Segít... :D

[ Szerkesztve ]

(#139112) -NoVa-


-NoVa-
őstag

(#139113) Phülöp válasza A. Crowley (#139111) üzenetére


Phülöp
addikt

nálam 7:57 :U
6:35 pluszmínusz 1 órát néztem

az segített, hogy a te képeden már világosodik

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139114) npera


npera
újonc

Misha epic saves Nürburgring. Egyik-másik horzsol...

(#139115) hobizoli válasza npera (#139114) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a 306km/h a Tesla-val azert eleg meredek volt :DDD

több drón kell ;P

(#139116) Phülöp válasza hobizoli (#139115) üzenetére


Phülöp
addikt

biztos szült a felesége a hátsó ülésen

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139117) hobizoli válasza Phülöp (#139116) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nincs benne a hatso ules :DDD

több drón kell ;P

(#139118) eattila válasza hobizoli (#139117) üzenetére


eattila
csendes tag

Akkor plane sietni kellett ha mas hatso ulesen szult :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139119) zetor2000 válasza eattila (#139118) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkó' meg má' minek? :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139120) zetor2000 válasza -NoVa- (#139112) üzenetére


zetor2000
senior tag

:))

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139121) Phülöp válasza -NoVa- (#139112) üzenetére


Phülöp
addikt

csóró Igornak hogy be van torxulva a feje

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139122) Sipi- válasza Jahno (#139101) üzenetére


Sipi-
tag

Én is általában az Alzában keresek először, főleg ha sürgős.
Előfizettél a kiszállításra?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#139123) Grillo válasza npera (#139114) üzenetére


Grillo
senior tag

Jól értem, hogy az anyósülésen a tulajdonosok ülnek? Nem mindig őszinte a mosolyuk.

(#139124) zetor2000 válasza Jahno (#139100) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tegnapi hír:
[link]

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139125) blueboi69 válasza zetor2000 (#139124) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez meg mai:
[link]

(#139126) -NoVa- válasza blueboi69 (#139125) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tegnap még teherhajó volt, ma meg már csak egy férfi? Tarlós alatt még a hidak is keményebbek voltak.

(#139127) zetor2000 válasza -NoVa- (#139126) üzenetére


zetor2000
senior tag

A férfi valszeg a hajó vontatmányt irányította, ha beleolvasol a cikkbe ez kiderül.
A híd most is kemény, mert nem sérült szerkezetikeg, lepattant az uszály. KariGeri is beszámolt róla, ottan van az is a cikkben.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139128) eattila válasza zetor2000 (#139119) üzenetére


eattila
csendes tag

Hátha mégis talán miatt :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139129) Sipi-


Sipi-
tag

Hazahoztam. Még csak 2-300 métert mentem, kényelmes, de rohadt hideg van :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#139130) eattila válasza -NoVa- (#139126) üzenetére


eattila
csendes tag

De most képzeld el, ahogy a szerb férfi felszívja magát, hogy figyelj Sasa, hídnak megyek ha nem leszel az enyém, és paff. Nekirohan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139131) npera válasza Grillo (#139123) üzenetére


npera
újonc

Japp. A csávó többnyire nem töri meg a kocsikat, de néha igen. Ha még sosem ültél kompetens racsingos sofőr mellett full attack üzemmódban, akkor elsőre fosatós picit. Vagy nem picit, mentalitástól és tűréshatártól függően... :B

(#139132) Phülöp válasza Sipi- (#139129) üzenetére


Phülöp
addikt

Majd ha rendesen tudod használni, valószínűleg kell vágnod a kormányból. Jelen állapotában garantált a csuklófájdalom.

Gratula hozzá!
Folyamatos hátszelet és két irányba lejtő lejtőt!

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139133) npera válasza Sipi- (#139129) üzenetére


npera
újonc

Gratula! Mit jelent a hideg? Itt reggel kifejezetten meleg volt, +4 fok és nem esett folyamatosan, csak kábé fél időben. Most már nem a tavaszi kesztyűvel nyomom, elpuhultam én is :B

(#139134) eattila válasza Sipi- (#139129) üzenetére


eattila
csendes tag

Szép színe van! Sok balesetmentest hozzá!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139135) eattila válasza Phülöp (#139132) üzenetére


eattila
csendes tag

Vagy egy kormányszarv levesz belőle 2-3 centit, és lehet úgyis jó lesz.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139136) eattila válasza npera (#139133) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt ennyire volt mostanság:

https://www.instagram.com/p/C1B4l3VNJRN/

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139137) Phülöp válasza eattila (#139135) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem lesz jó, mert annyira széles a kormány, hogy mindenképp nagy terpeszben kell fognia. Az meg csuklónál és vállban fog jelentkezni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139138) zetor2000 válasza npera (#139133) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jelenleg +5 fok van errefelé, nem lakom messze Sipitől.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139139) Samott


Samott
addikt

Red Hot Chili Peppers - Budapestication (mashup)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#139140) zetor2000


zetor2000
senior tag

#Dlágaszááágaink - Legújabb szerzeményeink:

Remélem, olyasmi lesz, mint a "Mennyei házi mindenttudó". Szépséghibás a termék, a fogantyúját megkoccantották, de szerintem azzal együtt lehet élni vele, cserébe nem kellett eladni csak az egyik vesémet.
Jár hozzá minden istencsapása, csak Zsanoária nem, hogy főzzön. De tényleg:
2 tepsi, rács, pároló edény tálcával üvegfedővel, makkghőmérő. Ezen felül 2 sütőteret lehet kialakítani benne: van egy elválasztó lemez. Ha ez benn van, akkor 2 részre oszlik a sütőtér, és lehet külön állítgatni órát meg hőfokot. Tizen OS van rajta, meg wifi, elvileg képes nyafogni, hogy baja van, esetleg távoli eléréssel is lehet indítani, mire hazaérek, meleg legyen, ami benne maradt.

Egy Teka sütőt váltott, ami 13 éven át szolgált büszkén, de azért az idő elment felette. Az oldalsó rácsot tartó megoldás kirohadt, vagy elvásott, vagy mittomén, az utolsó időkben egy beragasztott 6os rackanya volt, ami helyén tartotta a rácsot. A gombját lecseréltem, mert lehámlott róla a fémbevonat. Ami megmaradt abból, az a tepsije, azt nem vitetem el.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#139141) eattila válasza Phülöp (#139137) üzenetére


eattila
csendes tag

Montikra ilyen széleset szoktak tenni mostanság. Az enyémen is jó széles volt. Lecseréltem keskenyebbre, meg tettem fel szarvat is. Így leesett róla kb 4 centi összesen. Úgy már elég jó :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139142) Jahno válasza zetor2000 (#139140) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap szemben szomszédnál éppen járt egy regszerelő, gyorsan le is támadtam, hogy akkor mi lenne ha lenne nekem rézvezetékem meg 32 Amperem. Aztán esetleg folytathatom a konyhába menő mazzag projektet, amivel már elektromos sütő is működne. Amit asszony idővel ki akar majd hajítani és vakarom a fejem, hogy milyen pirolitikus vagy mi legyen helyette.

Ma voltam egyet a városban, de beütött a káosz, szóval közlekedésileg is hagyjuk, meg mindent hagyjunk.

(#139143) hobizoli válasza Jahno (#139142) üzenetére


hobizoli
nagyúr



:DDD

több drón kell ;P

(#139144) Samott válasza zetor2000 (#139140) üzenetére


Samott
addikt

Szep, en egy hasonlo electroluxot neztem ki az uj konyhaba, az is tud mindent is, de nincs keszleten naluk, mashol meg kulon kell fizetni az 5 ev gariert. Meg naluk lenne valami 10% kuponom is. Szoval varok.

Electrolux - Steam oven - EOA9S31WZ

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#139145) Samott válasza hobizoli (#139143) üzenetére


Samott
addikt

Latod, ha nem kocsival ulnenek a dugoban hanem tekernenek, akar haladnanak is. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#139146) Phülöp válasza zetor2000 (#139140) üzenetére


Phülöp
addikt

Valami ide is kell majd, legfőképp főzőlap, de akkor már a sütőt is cseréljük.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139147) Phülöp válasza eattila (#139141) üzenetére


Phülöp
addikt

Direkt széles, hogy legyen miből vágni. Ha túl szűk, akkor csere lenne.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#139148) eattila válasza Phülöp (#139147) üzenetére


eattila
csendes tag

Na ezt nem tudtam. Mondjuk ha sokat kell vagni jobb a szerviz, mert a fekcsovek es bowdenek igy hosszuak lehetnek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#139149) hobizoli válasza Samott (#139145) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja...teeenyleg

vagy ha nem lenne ott ez a 0%-s kihasznaltsagu sav a szajjal letezo fantombicajoknak, pl akkoris haladhatnanak

több drón kell ;P

(#139150) Samott válasza hobizoli (#139149) üzenetére


Samott
addikt

Te is tudod hogy akkor meg tobb auto lenne es ugyanugy a dugoban allnanak. Nincs annyi sav, amit nem tudnak megtolteni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.