Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161701) crok válasza Kenderice (#161698) üzenetére


crok
Topikgazda

AnyDesk? + majd kédni fog egy külső APK telepítést a távirányíthatóság miatt a tabletre.

Vagy az "túl sok"?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161702) Rigormortiis válasza crok (#161700) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hát ott nekem csak a gboard van (a samsung billentyűzeten kívül, de azt nem is tudom eltávolítani), és ez is van kijelölve.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#161703) crok válasza Rigormortiis (#161702) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor a Samsung bill. is engedélyezve van (mellette a kapcsoló be van kapcsolva) amiatt jelenik meg a kis ikon. A Samsung bill. mellett kapcsold ki a kapcsolót.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161704) goom


goom
senior tag

Sziasztok, Samsung S20FE telefonomra megérkezett a 13-as Android. Sajnos eltűnt a felső értesítési sáv ikonjai közül a Bixby. Pedig nagyon szerettem, használtam. De néha - ha kellett - ki is tudtam ott kapcsolni (ideiglenesen deaktiválni). Van helyette "Módok", de az mégis csak más.
Ha a Beállításoknál rákeresek, találok Bixby-t ("Üzemmódok és rutinok). Meg is vannak a régi rutinjaim. De elérni is bonyolult, az említett gyors kikapcsolás végképp.
Ha tudtok megoldást, kérlek, írjátok le!

(#161705) Kenderice válasza crok (#161701) üzenetére


Kenderice
senior tag

Sajnos csak android 5 felett működik, a tableten meg 4.4 van...

(#161706) kaciokos válasza Kenderice (#161705) üzenetére


kaciokos
őstag

És ha nem VLC-vel játszanád le a fájlokat, hanem KODI-val? Annak eléggé jól meg van oldva a távirányítása másik eszközről.

(#161707) crok válasza kaciokos (#161706) üzenetére


crok
Topikgazda

Kodi v17 and later requires Android 5.0 or higher. -- ami 2016 Aug végén volt kiadva és már 19.3-nál jár, a beta meg 20.0.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161708) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Van egy problémám,1-2 éve jól működött de most bekapcsolva a droid 4.4.2-es telót a google áruház elindul,majd pár mp.után leáll,amit leakarok tölteni vagy frissíteni az megy a háttérben.
A másik a skype,belépnék erre csak teker teker a kör.
Mi lehet a gond?

(#161709) svgyula válasza TIT (#161708) üzenetére


svgyula
addikt

"Mi lehet a gond?"
Lehet az az elmúlt 10 év és a használhatatlan hardver?
Annak a droidnak 2012-ben volt a premierje. Biztosan jöttek ki későbbi eszközök is ezzel. De a mai szabványokat már nagyon nehezen kezelik le(ha?) azok a hardverek. Tehát az a csoda, hogy még működik. Nagy változások voltak a 6-os droidnál és ha jól emlékszem akkor már elkezdték a teljes leépítést minden előző verzióval. Valahol 5 éve megszűnt minden támogatás így amikor elindítod csak keresi a frissítéseket de ugye arra már nem lehet telepíteni a mostani alkalmazásokat, a régivel pedig már belépni sem tudsz pl a skype oldalára.......

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#161710) Landsmann válasza svgyula (#161709) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is ilyen problémával küszködökn egy Samsung telefonnal. Egy rohadt root-ot nem tudok rajta csinálni, mert se apk-ról, se számítógépről nem megy. Egy jó darabig megy, látszólag oké, majd a végén kiadja a hibát. Több verziós programmal próbáltam, nem jött össze. Ezt a nyamvadt hang visszaszabályozást akarnám kiiktatni, de valahogy mindig elakadok valamivel. Én is sok mindent nem tudtam letölteni a telefonnal. Másikkal letöltöttem, bluetoothon átnyomtam, majd telepítettem. Működik is ez a módszer, de azzal már nem tudok mit kezdeni, hogy a programok nem találják 8 év után a webhelyen azokat a tartalmakat, amiket le akar tölteni. Pedig nálam ha sikerülne megtörni a makacsságát, nem lenen tovább probléma, mert csak online rádióra használom, de ehhez jó lenne ezt a hang visszaszabályozást kiiktatni. De lassan már ott tartok, hogy feladom, aztán húzgálom a hangerőt 20 óránként.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#161711) szabi__memo válasza Aurig@ (#161015) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem 1-2 hete folyamatosan azt írja, hogy hiba. Adattörlés után egy nagyon rövid ideig jó. Aztán vagy hiba vagy nem talál frissítést. Miközben az appok dobálják fel, hogy van friss verzió. Eléggé idegesítő. Nincs root, teljesen gyári a teló
Már letöröltem a frissítéseket is. Feltette újra indításkor a legfrissebbet, de semmi nem oldja meg

(#161712) Mcrazy válasza Landsmann (#161644) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!
A Macrodroid 4.9.8.3 verziója még fut 4.2 androidtól. Ha ezt fel tudod telepíteni, akkor talán van esély a hangerő probléma megoldására.

Üdv: Mcrazy

(#161713) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok, két alkalmazást keresek.
Az egyik az az ai art, amit most mindenki használ instán.
A masik egy olyan androidos app,ami streamelésnél tükrözni tudja a telefonom képernyőjét. Streamlabs tudja,de azt írja régi hozzá az androidom :( 8.1.0
Nem játékot,hanem az autóm fedélzeti kameráját szeretném streamelni twitchen.
:R

[ Szerkesztve ]

(#161714) Landsmann válasza Mcrazy (#161712) üzenetére


Landsmann
addikt

Köszi, megpróbálom. Feltettem, konfiguráltam, majd látom mi történik holnap este fél 7 után. Nekem vannak kétségeim. Míg le nem okézom az értesítést, nem lehet kézzel sem felvenni a hangerőt.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#161715) TIT válasza svgyula (#161709) üzenetére


TIT
veterán

Köszi,aztán már rájöttem.
Hát 9 éves a teló és 2015 körül jötta 4.4.2 és arról volt szó,hogy ez még támogatott,a hw-vel semmi gond és már nem kapni ilyen egyedi telót,ami ki is néz valahogy és rádió is van benne,ma már 300-ért se fér bele.
Azért csinálja a szemét google,hogy vegyél telókat 5 évente,vagy ráteszek egy cyaogen customot vagy keresek régi verziót,mondjuk youtube megy chrome-on keresztül.Skype meg nem fejlődött,hogy ne menne el régebbin is max.vissza.

[ Szerkesztve ]

(#161716) Mcrazy válasza Landsmann (#161714) üzenetére


Mcrazy
őstag

Megosztanád a makrót a Macrodroid topikban vagy privátban?

Üdv: Mcrazy

(#161717) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Az alábbi topikban minden kérdésedre választ kapsz a dologgal kapcsolatban.

(#161718) Kutyauto


Kutyauto
csendes tag

Sziasztok,

Android Studioban próbálkozom egy alap tanfolyam után. Egyszerűbb kis appok már mennek.
Pályamódosításként kezdtem bele, de már látom hogy valószínűleg csak hobbi marad... azért csinálom, amikor szórakoztat, hátha lesz valami.
A kérdés: A benne lévő AVD emulátort használom. Sajna szinte minden nap törölni kell és újra kell telepíteni , mert nem tud elindulni. Jó, hogy pár kattintás, de például az emulátoron átállított nyelv, meg ilyesmi mindig elvész és az már macerásabb. Valamit nem jól csinálok, vagy hogy lehetne ezt elkerülni?

(#161719) crok válasza Kutyauto (#161718) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem inkább itt kérdezt meg: Android programozás, Android alkalmazások készítése

@#161717 dredjudge84 szerintem itt kimaradt valami.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161720) Ryder62


Ryder62
őstag

Sziasztok!

A legújabb androidos Chrome-ban nem lehet valahol kikapcsolni azt, hogy a keresési előzményeket ne pakolgassa ki a kezdőlapra? Baromi idegesítő.

(#161721) Utka


Utka
tag

Üdv!

Olyan alkalmazást keresek, amiben el tudom tárolni a vásárlói és egyéb (vonalkódos) kártyáimat. (Metro, lakcím, Tesco stb.)

Van-e ajánlott, vagy éppen ellenjavalt? Elvileg az opt Simple is tudja ezt. csak azt nem ismerem. Nem vagok annál a banknál ....

Köszönöm.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#161722) Per Me válasza Utka (#161721) üzenetére


Per Me
tag

Én a Stocard-ot használom.

(#161723) Somatom válasza Utka (#161721) üzenetére


Somatom
veterán

Én sem vagyok annál a banknál, de ez ne tartson vissza! A Simple használható más bankok kártyáival is és sztem hasznosak a funkciói. Én a parkolást és a csekkbefizetést használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161724) kress válasza Somatom (#161723) üzenetére


kress
aktív tag

ujratelepitesnel megmaradnak a simpleben a torzsvasarloi kartyak?

en a simple payes oldalakon hasznalom fizetesre, meg ha mas varosba megyek akkor az ottani jegyet is abban veszem, meg volant stb.

(#161725) Somatom válasza kress (#161724) üzenetére


Somatom
veterán

Nemtom. Simple fizetős oldalakon én is fizetek vele, de kártyatárolásra nem használtam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161726) WhiteWalker válasza Per Me (#161722) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 a Stockardra.

(#161727) Viktor0610 válasza Ryder62 (#161720) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez engem is érdekelne, mert kismillió keresésem van, és hiába törlöm, másikakat dob be a helyére.

Samsung Galaxy A54

(#161728) kiraly.andra válasza Utka (#161721) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Yalty

:a:

(#161729) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Szükségem lenne egy órára kb egy ingyenes VPN programra amiben van Chinai szerver is.E!ég sokat megnéztem már, nem találtam csak a Hongkong van.

(#161730) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv! Az Aurora Store az önmagát frissíti, vagy hogy lehet updatelni (apk-ból telepítve)? Vagy
Ha fent ven már egy bármilyen progi, és én felrakom a frissebb APK-ját akkor a frissül, új app lesz mellé, hogy megy?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#161731) crok válasza ledgeri (#161730) üzenetére


crok
Topikgazda

Szól ha van frissítés önmagához (de akár frissítheted kézzel, APK-ból) és néz a többi alkalmazáshoz is frissítést ha akarod. APK-t feltenni 3 féle módon lehet belőle, XDA therad 3. poszt: letölti az APK-t és elindítja az APK telepítést amit te lenyomkodsz / root-al ezt elintézi magának / a root-al + Aurora Service-el megcsinálja akár automatikusan is.
Ha közben valamit kézzel frissítesz az nem igazán hatja meg, ugyanúgy kiszedi a pkg ID-t meg a verziót mint bármi más és tudja nézni verzió alapján hogy lenne-e újabb. Minden le van írva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#161732) ledgeri válasza crok (#161731) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Igazából a két kérdést nem aurorára, majd "aurora alatti" apk-kra gondolva tettem fel, hanem úgy nagy vonalakban, egyenrangúként kezelve a kettőt(kérdést), de közben máshol is olvasgatva láttam, és megértettem, hogy a "rátelepítés" is működik ha csak frissítenék valamit, és nem kell föléjük egy "store app" mindenféleképp. Igazából az volt a probléműm, hogy ugye legyen fent a legfissebb mindenből, csak az aurora store azóta mióta az egészbe én belevágtam nem frissült, így annak a viselkedéséről, mint store app nem volt fogalmam. Emellett mivel store app, így ha frissül, akkor jó ha egyből teszi, viszont csak emiatt nem tennék fel fölé egy f-droidot, mert azt ismerem hogy frissíti magát. :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#161733) rjg válasza kress (#161724) üzenetére


rjg
őstag

Ha be vagy jelentkezve, akkor szinkronizálja a hűség kártyákat is. Telefon csere után is letölti a korábban elmentetteket.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#161734) Somatom


Somatom
veterán

Ma is tanultam újat. Androidpolice -on olvasgattam a Whatsappról és gondoltam, kipróbálok valamit. Adtam hotspotot a tabnak. A Samsung böngészőt asztali beállítással Linuxnak látja a Google és engedi a tabon a Whatsapp webes összekapcsolást. Ez azért jó, mert a kamionban a tab van előttem, azt használom. Ha bejön a másodlagos eszköz feature, az jobb lesz, de addig ezzel a webessel is elleszek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161735) svgyula válasza Somatom (#161734) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az nekem is megy régóta szinkronban a teló és pc-n is egyszerre. De olyankor a PC-n előbb megjön az üzenet mint a telóra.
Ez ugye azért lehet mert a teló wifi a pc meg madzagon kapcsolódik és utóbbi még mindig gyorsabb....

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#161736) Somatom válasza svgyula (#161735) üzenetére


Somatom
veterán

PC -vel működik, de Androidos tabon nekem régebben errort dobott mondván, hogy droidos eszközre telepítsem a klienst. Megtehetném, mert SIM -es a tab, de egyszerre csak egy kliens lehet aktív és a Whatsapp nem szereti a gyakori váltogatást. Meg, a SIM -et is cserélgetni kéne. Ezért örülök, hogy a tabon is megy weben, mivel PC -nek láttatja a böngésző. Állítólag az USA -ban bétások már tesztelnek vmi második készülékes ficsőrt. Az lehetne a tuti megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161737) Viktor0610 válasza Somatom (#161736) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SIM-et cserélgetni?
Miért?
Nálam buta telefonban van a SIM, amire az összes azonnali üzenetküldő aktiválásra került.

Ha nem erre gondolsz, akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#161738) Kutyauto válasza crok (#161719) üzenetére


Kutyauto
csendes tag

Köszönöm, meglesz.

(#161739) Somatom válasza Viktor0610 (#161737) üzenetére


Somatom
veterán

Meglepne, ha a Whatsapp köztük lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161740) Utka


Utka
tag

#vásárlói kártyák

Köszönöm.
Kipróbálom őket.
:R

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#161741) Baku


Baku
aktív tag

Sziasztok!

Autóban használok egy Lenovo tabletet 11-es androiddal. Létezik arra app, vagy valami más megoldás, hogy töltés elindulásakor (amikor ráadom a gyújtást), bekapcsoljon a tablet?

(#161742) hito


hito
nagyúr

Függőben.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#161743) Somatom válasza Baku (#161741) üzenetére


Somatom
veterán

Az appokat az OS futtatja. Ha nem fut az OS, akkor az appok sem. Csak hardveres megoldás van. Gyújtásra egy elektronikával áthidaltatod a bekapcsológomb érintkezőit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161744) Baku válasza Somatom (#161743) üzenetére


Baku
aktív tag

Köszönöm a választ!

Valami olyasmire gondoltam volna, mint amikor az ébresztés funkció bekapcsolja az amúgy kikapcsolt telefont. Van egy öreg Lenovo telefonom, azért "kegyelmeztem meg neki", mert az összes (addigi) Androidos eszközöm közül az egyetlen volt, amelyiket félévente kell feltölteni, és ha kell kikapcsolt állapotból ébreszt. (A félévente töltést azért írom, mert - gondolom - bizonyíték arra, hogy nem fut az OS, tehát tényleg ki van kapcsolva a telefon.... (Ha jól gondolom ...)

Ja, és van egy (nem túl régi) LG telefonom is, ami nem is tud kikapcsolt állapotban tölteni, kvázi ha töltőre rakom kikapcsolva, bekapcsol, és feláll a rendszer.... Ilyesmire gondoltam....

[ Szerkesztve ]

(#161745) Somatom válasza Baku (#161744) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek gyári, hardveres ficsőrök, utólag szoftveresen nem reprodukálhatóak. Egyiket sem az OS végzi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161746) Baku válasza Somatom (#161745) üzenetére


Baku
aktív tag

Sajnálom.... :((
Köszönöm a választ! :R

(#161747) Somatom válasza Baku (#161746) üzenetére


Somatom
veterán

Azért egy tablet bekapcsológombjának érintkezőiről két vezetéket kihozni még nem mágia. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161748) svgyula válasza Somatom (#161747) üzenetére


svgyula
addikt

Na megnyomni sem! :DD De azt az autóból rövidre zárni és csak 5 mp-re na az már kicsit komolyabb eszközt igényel! Kell egy relé ami rövidre zárja és a relét pedig időzíteni kell, hogy csak addig maradjon zárt állapotban amíg a tablet elindítja a boot folyamatot.........
Na így azért más a lányzó fekvése.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#161749) Somatom válasza svgyula (#161748) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem egy ilyen elektronikát sem nagy kunszt összerakatni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#161750) Dr.NX válasza Baku (#161741) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ütemezett bekapcsolás is lehet opció, ha tudja a tablet (az én Lenovo V7-em tudja pl.) és nagyjából mindig ugyanakkor kapcsolnád be, pl. munkába induláskor. Este meg scheduled off.

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.