Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79049) mirci18


mirci18
addikt

Mostanában ezek jöttek nekem:
Autós tároló
Két hét alatt megjött jónak tűnik az anyaga ennyiért ingyen volt.

Autós telefontartó.
Gyorsan megjött. Sajnos ez a fajta eléggé gyenge kivitelű.
Sorjás műanyag és gyenge illessztése van.
A telefont stabilan tartja csak a rövid karja és csökkentett mozgathatóság és forgathatóság végett kevésbé alkalmas a használatra.
Ahogy a képen is látható a telefon felhelyezve vagy felfele vagy lefele dől így kevés helyre rakható fel a szélvédőre normális betekintési szöggel.

Autós szemüvegtartó

Tartja a szemüveget. Viszont mivel clips-es kialakítású így hajlamos csúszni hátra több centit is ami zavaró lehet.

3.5 mm-es kábel hosszabbító
Már a második ilyen kábelem ment tönkre.
Ráadásul két alkalommal ha használtam.
Most rendeltem helyette gumírozottat hátha az jobb minőség lesz.

Hajnyíró.

Itteni ajánlásra rendeltem ezt a hajnyírót a márkája miatt.
Senkinek nem ajánlom. Olyan apró mint egy játék én figyelmetlen voltam rendeléskor nem olvastam el a méretére vonatkozó leírást.
Maximum szőr vágásra való de abból is valami rövidebbre ami nem túl sűrű.

Hőmérős óra

Régebben vettem egy másik ennél valamivel nagyobb tipust az nagyon bevált.
Ez is működik s elvileg pontos is.
De a kijelzőt ha le szeretném olvasni és ezért benyomom a beépített lámpa gombot elvakítja a kijelzőt és olvashatatlan lesz.

Én ezt használom ez tökéletes.

Játék tároló kosár

Ennyiért ingyen van nagy tároló.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.