Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok!

Ezt a "drónt" szeretném megvenni. Ez pont túllépi a 22€-os értékhatárt. Számolhatok rá, hogy jön rá áfa? Lehet valahogy olcsósítani, hogy értékhatár alá csússzon? Vagy egyszerűbb, ha külön veszem meg a drónt és az akksikat?

(#47402) havri1 válasza -ZeeZee- (#47401) üzenetére


havri1
félisten

Nem hinném, hogy megfognák.. Úgy tudom, hogy ha a kiszabható érték nem éri el az 1500ftot, eltekinthetnek a vámeljárástól. Hivatalos forrást nem tudok csatolni, de több helyen is olvastam.
Nekem eddig még semmit se fogtak meg, pedig kamerákat szoktam rendelni. Yi pl, és simán atjött.

De ha biztosra szeretnél menni, külön rendeled. Esetleg kupont vagy pontokat bevaltod, 6e alá mehet.

[ Szerkesztve ]

havri

(#47403) -ZeeZee- válasza havri1 (#47402) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszi, de azt a szabályt eltörölték (10€-os ÁFA érték alatt nem kell fizetni). Van kemény 61 pontom... Kupont honnan szerezhetek?

(#47404) DavidQ válasza KTU (#47399) üzenetére


DavidQ
tag

Wifi: Nem érzek különbséget, bár a router mindig 6-7 méterre van tőlem. Maxos jelerősséget mutat.
GPS: Heti szinten közlekedek traffihunterrel, nem vettem észre itt sem változást, szépen követi, hogy merre járok, riaszt ha trafi van.
GSM: Talán erre mondanám hogy kissé árnyékol, lakott területen kívül, senkiföldjén volt már, hogy "Nincs hálózat" üzenet fogadott, de városban ezzel sincs gond.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#47405) Tomi0703 válasza -ZeeZee- (#47401) üzenetére


Tomi0703
őstag

Persze, hogy lehet olcsositani. :) Megveszed kulon a gepet, most talan akcios is es ilyen akksikat rendelsz hozza.

(#47406) Ombre85


Ombre85
tag

BT headsetet keresek.
Valamelyiket meg mernétek venni ezek közül, esetleg van már tapasztalat velük?

[link]

[link]

A másodikat elvileg két eszközzel lehet párosítani egyszerre. Nekem csak hobbi célra kellene, mobilon telefonálni és gépen skype-olni néha-néha.

(#47407) Teplic válasza Druss (#47153) üzenetére


Teplic
tag

Köszi! ezek a filléres vackok arra pont jók, ha a 10-5-ös kuponhoz csak egy kicsi hiányozna, hogy a 10$ meglegyen :)

(#47408) air válasza MenőManó03 (#47400) üzenetére


air
nagyúr

Miért vagy tanácstalan?
Egy ilyen gépbe lényegében tökmindegy mit raksz bele.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#47409) -ZeeZee- válasza Tomi0703 (#47405) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm, sokkal jobb... Ha 3-at rendelek, még olcsóbb is. Felmerül viszont, hogy hogyan lehet ezeket tölteni? Egyesével lehet csak, vagy meg kell venni az "egyszerretöbbetistölteniképes" szerkentyűt. A képen a zöld izéke...

(#47410) havri1 válasza -ZeeZee- (#47403) üzenetére


havri1
félisten

Honnan ez az infó? Van valami hivatalos forrás?

havri

(#47411) -ZeeZee- válasza havri1 (#47410) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Másik topikból:

itt.

(#47412) interstate76


interstate76
addikt

Tudom, hogy ez nem akksis topik, de annyiféle cuccot rendeltek... szóval olyan eszközt tudtok nekem ajánlani, amivel meg tudom mérni AA és AAA méretű akksik valós kapacitását? Új akksi vásárlásánál és a régiek letesztelésénél is jól jönne.

Nem vágom, hogy ehhez intelligens töltőre vagy inkább valamilyen más eszközre van-e szükségem.

Ill. egy másik dolog: ilyet rendelt már valaki xbox360-hoz? Ha igen, akkor mik a tapasztalatok?

Köszi előre is!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47413) havri1 válasza -ZeeZee- (#47411) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, frissítem én is.

havri

(#47414) kovisoft válasza interstate76 (#47412) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem olcsó, de a Voltcraft IPC-1L töltő kijelzi, hogy mennyi töltött az akkukba.

(#47415) Teplic válasza kovisoft (#47414) üzenetére


Teplic
tag

Nekem ilyen töltőm van évek óta, meg vagyok vele elégedve.
én is itt vettem, ennyiért.

(#47416) tboy93 válasza kovisoft (#47414) üzenetére


tboy93
nagyúr

12k huf?! :Y

(#47417) kovisoft válasza tboy93 (#47416) üzenetére


kovisoft
őstag

Ja, tényleg nem olcsó. Én még sok évvel ezelőtt vettem, akkor 9ezer körül volt. Ha visszaolvasol vagy rákeresel itt a topikban, akkor láthatod, hogy ennek ellenére sokan kedvelik.

(#47418) musli26


musli26
tag

Akciós a Banggood-on az okoskarkötő Xiaomi Miband 1S:
[link]

Promo tag sajna nem enged kupon:(
Pontokkal enged még valamennyit.
Így kijön 3600ft.

Elégé best-buy-nak tűnik még így:))

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47419) asdf_ válasza tboy93 (#47416) üzenetére


asdf_
veterán

Eleg lehet a BC-500 is, meg kell keresni a toltos/akksis topikot, ott asszem aldis/lidl-os toltot szoktak ajanlgatni, hasonlo tudassal, olcsobban.

[ Szerkesztve ]

(#47420) XP NINJA válasza musli26 (#47418) üzenetére


XP NINJA
őstag

Gearbesten 4075. Biztos vagyok benne hogy kész van már az utód :DD

(#47421) RBJ


RBJ
addikt

Mai.

Na megőrültek a Gearbest nél. Sittysuttygyorsaság van.
3.62 be fájt ennyiért nem hagytam ott. [link] 04.13. rendelés


6.23 fájt. Nem hagytam ott. [link]
04.14. rendelés

Érdekes még egy 04.11. rendelés sehol. :O
REmélem marad ez a tempó. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47422) havri1 válasza RBJ (#47421) üzenetére


havri1
félisten

Csak tudnám, mitől lesz fekete háttér, és kék szám a kijelzőn? Vagy amikor háttér világít, akkor vált?

havri

(#47423) interstate76 válasza interstate76 (#47412) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz a tippet mkinek!

Amúgy LIDL-ben vásárolt töltőm van, de az a fajta, amelyik még LCD-kijelző nélkül, piros/zöld ledekkel jelzi, hol tart a töltés, az viszont nem derül ki a behelyezett akksikról, hogy mit tudnak teljesen feltöltött állapotban, ill. hogy mennyit vesztenek a töltöttségükből mondjuk 1 nap elteltével.

Abban reménykedtem, linkeltek valami olcsó eBay-es alternatívát, de akkor ezek szerint ezen a vonalon ez nem működik.

Azért köszönöm még egyszer!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47424) Teplic válasza musli26 (#47418) üzenetére


Teplic
tag

Hamarosan jön a kijelzős Miband. pár nap..
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47425) musli26


musli26
tag

Ezt:[link]

Hogyan tudom még csökkenteni az árát?
Tetszik nagyon az arany színű:P

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47426) RBJ válasza havri1 (#47422) üzenetére


RBJ
addikt

Sötétben mikor világolsz vele akkor tűnik ilyenek.
Érdekes akkor az ürge annál a mi band nál fejjel lefelé olvassa az időt? :U

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47427) havri1 válasza musli26 (#47425) üzenetére


havri1
félisten

Én tartok ezektől a forgatható végű kábelektől. Nem cseszi szét a telefon aljzatát? Nem tágul ki? Mert aztán köszi, ha másik kábellel meg kontaktos lesz. Nekem olyan van, aminek csak a nagy USB fele forgatható, de kéne venni még párat :)

RBJ: köszi!
Miband :én is ezt kérdeztem facen, erre azt írták, valszeg forgatja a kijelzőt. Na de egy óránál? Oszt' minek. A fejem csak nem tekerem ki, hogy fejjel lefelé legyen a kijelző. Ha meg igen, akkor az időt kb... Mentőt várok úgyis :D

[ Szerkesztve ]

havri

(#47428) Teplic válasza Teplic (#47424) üzenetére


Teplic
tag

Miband 2-ről új hír. (kijlezős)
[link]

update: kiveszem az off-ból, hiszen a kötelező topic kellék utódja jön ki :D

[ Szerkesztve ]

(#47429) luke30 válasza havri1 (#47413) üzenetére


luke30
tag

Ez érdekes, mert január vége felé jött 3 db. HOMTOM HT7 -es 39.99 US. -ért. Kettő simán átjött a harmadik viszont megakadt a vámon. Be küldtem a dokumentumokat, és simán megkaptam, felár nélkül. Lehet hogy a vámoso sem tudtak róla? :D

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#47430) DavidQ


DavidQ
tag

Autós dekor csíkkal kapcsolatban valakinek van tapasztalata? Leginkább a hátulján lévő ragaccsal vannak fenntartásaim, de érdekes lehet a hajlékonysága is. (Főleg a krómos színűnek.)
Mondjuk 500forintot megérhet... :U

Nem minden kínai szirszar szar!

(#47431) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Mi Square Boxhoz rendelt már valakit tokot? Nem találok...

szerk.: Valami ilyesmi jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47432) DJ. Ru$y válasza havri1 (#47427) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha a haver megkérdezi mennyi az idő csak odafordítod neki és már látja is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47433) Tomi0703 válasza -ZeeZee- (#47409) üzenetére


Tomi0703
őstag

En a sargaval toltom amit adtak a H8-hoz. BW 2 portos toltovel, ezzel elvileg nem nyirod ki az akksit. Van amugy ilyen akksikhoz valo tolto de az 6-7k. Dron topikba mostanaban eleg surun volt ezekrol szo, de ha az en ottani hszeimre a valaszokat megnezed ott leirjak, hogy mi a helyzet.

(#47434) RBJ válasza havri1 (#47427) üzenetére


RBJ
addikt

Hacsak nem úgy villantja fel amerre mozgatod. Ilyen is lehet mint most a ledsornál. balos vagy jobbos.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47435) dugesz77 válasza havri1 (#47427) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos nálam sem vált be teljesen a duplán forgatható végű Blitzwolf kábel. Válogatós és kicsit nehezen jár. 4 kütyüből (3 telefon , 1 tablet) csak 3-at tölt adatátvitelnél már csak kettővel kompatibilis. Lumia 520-al egyáltalán nem működik. Persze lehet egyedi eset. Lehet lepróbálok én is egy Aliexpresses sima Ugreen-t.

[ Szerkesztve ]

(#47436) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Ez vajon eredeti lehet?

(#47437) zsiz válasza dugesz77 (#47435) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem 520-as Lumiával nincs gond, viszont tényleg "kitágítja" a telefonon az USB aljzatot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47438) Ciccuka válasza PainKiller13 (#47436) üzenetére


Ciccuka
veterán

A leírás szerint igen, de az, hogy mit kapsz az egy másik kérdés.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#47439) PainKiller13 válasza Ciccuka (#47438) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ilyet vettem pár éve a telekomnál, nem ciripel és nagyon minőségi beütése van mind a kábelnek mind a töltőnek.(azóta mindent ezzel töltünk) Ezekkel a tronsmart meg blitswolf csodákkal nem vagyok megelégedve.

Adatkábelként sem válogat.

(#47440) cris78


cris78
őstag

Original Xiaomi Piston Basic Edition In-ear Headset Earphone With Mic
Kupon kód: cc33a8
Így: 6.89 USD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47441) XtremLor válasza PainKiller13 (#47439) üzenetére


XtremLor
őstag

Az a gond amit a telekomnal vettel tobb mint valoszinu eredeti, az ebay-es meg ki tudja.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#47442) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Alin lebeszéltem az eladóval, hogy refundol, viszont miután kiválasztom ,hogy nem jött meg a csomag, nem találok normális opciót. Simán nem jött meg az óra már 2,5 hónapja, itt meg feltartóztatták a vámon meg hasonlók vannak. Talán a legközelebbi az az, hogy a buyer protection lejár de a csomag még úton van. De szerintem lenyúlták már. Mindegy, hogy melyiket választom? :R

[ Szerkesztve ]

(#47443) maestro87 válasza interstate76 (#47423) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem Liitokala töltőm van Aliexpress-ről. Nem használom napi szinten, de én meg vagyok vele elégedve. Ebben a topic-ban találsz is róla némi infót.

Vigyázz, a linkelthez nem jár 12V-os adapter azért ilyen olcsó!
Gearbest és Banggood is forgalmazza talán már ezeket a Liitokala-kat. Szerintem bestbuy kategória.

Amúgy a LIDL-s töltő LCD-s verziója csak paraszt vakítás, nem ad szinte semmi pluszt a LCD kijelző. :N
Az akku töltöttségét meg a 12 ezres Voltcraft töltő sem tudja megállapítani, csak a kapacitását, ehhez viszont teljes kisütés, töltés folyamat szükséges.

(#47444) oszy válasza cris78 (#47440) üzenetére


oszy
veterán

Ez meddig "él"? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#47445) interstate76 válasza maestro87 (#47443) üzenetére


interstate76
addikt

Ez nagyon jó tippnek tűnik, köszönöm! :R Be is rendelek egyet! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47446) cris78 válasza oszy (#47444) üzenetére


cris78
őstag

Május 13.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47447) bul07 válasza interstate76 (#47445) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha van GB pontod akkor 16.31$ le lehet faragni az árát [link]
Régebbi vásárlásnál csinálsz képet videót értékelés és gyorsan lesz elég pont

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#47448) asdf_ válasza maestro87 (#47443) üzenetére


asdf_
veterán

Ez egesz babanak tunik, bar az eletben el nem magyarazza nekem senki, hogy miert kell fejjel lefele rakni bele az elemeket :D Kib****tt logikatlan :)

(#47449) tupacamaru válasza interstate76 (#47445) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem is van, én is csak ajánlani tudom. Szuper kis cucc. :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#47450) interstate76 válasza bul07 (#47447) üzenetére


interstate76
addikt

Köszönöm a tippet Neked is! :R

(#47449) tupacamaru Szintén köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.