Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) Bazs- válasza Imy (#47852) üzenetére


Bazs-
tag

BlitzWolf egész jó márka. Autós töltőm, hangfalam is van tőlük és meg vagyok velük elégedve.
Ha megjön, azért majd számolj be róla, hogy milyen.
Köszi

(#47902) Bazs-


Bazs-
tag

Tudtok ajánlani egy megbízható képernyő "tükröző"-t (pl.: Miracast, Dlna), amivel egy tablet képét vezeték nélkül ki tudom tenni egy TV képernyőjére ?
Ilyesmikre gondolok: pl.: EasyCast

Elég sok típust találtam neten, de nem tudom melyik megbízható.
Köszi előre is.

(#47903) Essejó válasza zeon.hu (#47866) üzenetére


Essejó
veterán

Netbookhoz vettem egy ismerősnek még a múlt nyáron. Nem panaszkodik rá.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#47904) zeon.hu válasza Essejó (#47903) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#47905) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Laptophoz lehet kapni ilyen usb-s kütyüt amivel GPS-ként lehet használni? Nem tudom hogy hívják ezeket e-bay-en.

(#47906) DJ. Ru$y válasza Atomantiii (#47905) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

USB GPS receiver.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47907) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

04.25-én rendeltem AliExpressről Ugreen iPhone kábelt. Akkor elég gyorsan meg is kaptam a TN-t, illetve hogy fel lett adva a csomag.
A mai napig nem kezdett el mozogni a csomag, ezért gondoltam rákérdezek hogy mi a helyzet. Akivel cseteltem, azt mondta, hogy a vámról visszafordították a csomagot :F , ezért még néhány nap türelmet kér, illetve a kollégája fel fogja velem venni a kapcsolatot.
Más is járt már így hasonló termékkel? Első Alis rendelésem, eddig eBay-Banggood rendeléseim voltak, nem túl pozitív kezdés :(

(#47908) Zeki válasza m0ski (#47907) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kamu.

(#47909) PainKiller13 válasza m0ski (#47907) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én ugyanígy jártam a Geekbuyinggal, 2 hónapja rendeltem a pakkot, máig nem ért ide, case nyitott, pénzem sehol.

(#47910) tindisco


tindisco
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég érkezett és már 4 napja használom az itt ajánlott autós kihangosítót. [link]

Minden szép és jó, csak épp ha lecsatlakozol a bluetooth-tal, akkor 10 perc után a kütyünek készenléti állapotba kellene kerülnie a használati útmutató szerint, de ez erre nem hajlandó. Le is merült 1 nap alatt. Aki ilyen kihangosítót használ, van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Az angol nyelvű komment egyébként hangos és borzalmas... :Y

(#47911) Donki Hóte válasza m0ski (#47907) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem eddig minden UGreen terméket Ausztriából küldtek meg, szóba sem kerülhetett a vám...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#47912) fant0mi válasza tindisco (#47910) üzenetére


fant0mi
addikt

"Fón. Ván. diszkanektíd!" :D :D

Nem számoltam, de épp a minap bementem Aldiba pár dologért, visszaértem a kocsihoz, kinyitom a csomagteret és hallom elölről hogy pofázik, kikapcsol. Szóva ja, olyan 10 perc múlva kéne kikapcsolnia, az enyém meg is teszi, de nem is készenlétibe, hanem fullra kikapcsol.

(#47913) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez most jött meg. Április 17-én rendeltem, hamar ide ért! Kisebb, mint amire számítottam. :DDD Lenovo felirat felett van egy pici kopás, de engem nem zavar különösebben.

(#47914) ghostie válasza tindisco (#47910) üzenetére


ghostie
tag

Működik multipoint módban?
Én egy más típust vettem, de az nem volt hajlandó.

[ Szerkesztve ]

(#47915) m0ski válasza Zeki (#47908) üzenetére


m0ski
aktív tag

Akkor szerinted nyissak dispute-ot amint lehet (még nincs 10 napja feladva)? Direkt UGREEN Official Flagship Store-ból rendeltem, nehogy valami fake cuccot kapjak.

[ Szerkesztve ]

(#47916) Laza... válasza m0ski (#47915) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem is rohadt lassan jott meg toluk a cuccom, pedig masnap valoban fel volt adva. Majdnem 5 het...

Never give up!

(#47917) m0ski válasza Laza... (#47916) üzenetére


m0ski
aktív tag

Engem most első körben az zavar igazán, hogy a TN még mindig nem él. Erre jön a vámról visszafordításos szöveggel, miközben más meg Ausztriából kaptam meg a rendelését. Ha 26-27-én fel lett adva, akkor azért mostanra már élnie kellene a TN-nek, legalábbis a korábbi tapasztalataim alapján.

(#47918) -miura


-miura
csendes tag

Sziasztok.
[ebben] lehet valami átverés?
Ebay garanciás.
köszi

:)

(#47919) cris78 válasza Bazs- (#47902) üzenetére


cris78
őstag

Mit szeretnél kirakni?
Én MiraScreen-t vettem.
A film néha beakadt, de nem zavaróan még. A UPC Horizon Go meg nem adja ki a képet.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47920) szunyika válasza PainKiller13 (#47909) üzenetére


szunyika
tag

én éppen az ilyen "nem érkezett meg, mit csináljak most?" és "nyitottam ticketet, meddig várjak" problémák megoldására vásárolok csak olyan helyről ahol paypal-al lehet fizetni (gearbest és ebay), így probléma esetén ha az első üzenettel nem oldódik meg a probléma, akkor a paypalhoz fordulok... eddig sosem csalódtam bennük

(#47921) Gabócza válasza -miura (#47918) üzenetére


Gabócza
senior tag

Egy tízessel olcsóbb, mint máshol a legolcsóbb helyen (3e Ft vs 13e Ft), ráadásul szinte visszajelzése sincs, ami van az meg már javarészt törölt userektől. Én nem vásárolnék nála...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#47922) kmarci25 válasza szunyika (#47920) üzenetére


kmarci25
veterán

...csak olyan helyről ahol paypal-al lehet fizetni (gearbest és ebay)...

És akkor ott van még a banggood, a geekbuying, a tinydeal, a minideal, a pandawill és még nyilván sok másik. Nem csak gearbest és ebay létezik... :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#47923) kiskkas válasza tindisco (#47910) üzenetére


kiskkas
tag

Napi rendszereséggel használom és mikor elhagyom a kocsit bontom a Bluethoost, multipontot használhat mert a két SIM kártyás telefonom ragyogóan szuperál. Probáld megvárni mig lekapcsol ( "Fón. Ván. diszkanektíd!" :D ) a kicsi " ocó " és utána hagyd magára.

[ Szerkesztve ]

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#47924) pepe091 válasza DJ. Ru$y (#47743) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

shield-store-nak úgy tűnik ennyi volt. Már egyik termékét sem lehet megvenni. Tegnap mikor rendelni akartam tőle, már akkor sem tudtam fizetni, mert kidobta, hogy nem tud pénzt fogadni a PP számlája.. :(

(#47925) Atomantiii válasza DJ. Ru$y (#47906) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi :)

(#47926) PainKiller13 válasza szunyika (#47920) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem tudom miről beszélsz, geekbuyingon is paypallal fizettem és azon nyitottam tiketet, ennek ellenére 1 hónapja várom a pénzem tőlük.

(#47927) csucsotke válasza pepe091 (#47924) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Akkor megint nincs ebay-es Veithdia dílerünk.

(#47928) Silent77 válasza csucsotke (#47927) üzenetére


Silent77
veterán

Az alis miért nem jó?
Olcsóbb, ugyanolyan védelem van mint ebayen. Ráadásul ugye hivatalos store.
Tényleg érdekel, mert nem értem. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47929) DJ. Ru$y válasza pepe091 (#47924) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jelenleg nincs szükségem szemüvegre, de megpróbálnám neked, mert nincs kiemelkedően sok negatívja, nem hinném, hogy zárolták volna, hisz akkor törlik automatikusan eBay-ről is, szóval valami bug lesz, volt már korábban hasonló más eladóval.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47930) csucsotke válasza Silent77 (#47928) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nagyon egyszerű. Mert nem lehet paypal-al fizetni. Nem szeretnék még egy paypal- féle számlát "menedzselni":)

(#47931) Silent77 válasza csucsotke (#47930) üzenetére


Silent77
veterán

Semmi nem kell hozzá, szóval még most sem értem. :)
Mindegy, csak érdekelt. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47932) Beni2360 válasza PainKiller13 (#47909) üzenetére


Beni2360
félisten

Én szívok velük mert a rendelésem:
Shipping methods: AirMail
Shipping date: 3/8/2016 4:42:35 PM

Szerintem ez az idő mát le telt.
Még mindig sehol, már 2x írtam nekik, válasz legyek türelemmel, hiszen nem kértem követési számot. Nem nagyon ismerem az oldalt de nem tudom, hol kel indítani visszafizetési kérelmet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#47933) pocokxx válasza Silent77 (#47928) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Aliról rendeltem 29-én, és még ott sem postázták. Lehet valami más gubanc van?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47934) DJ. Ru$y válasza Silent77 (#47928) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem tudom, nekem is "beidegződés", hogy bőven elég a Paypal, mint fizetési felület, és amíg meg tudok venni olyan helyről mindent, ahol tudok PP-lal fizetni, addig nem is lesz Alis acc-om szerintem.

pocokxx és mindenki más
Jut eszembe kínaiaknál is ünnep volt..
"Munka ünnepe (Labor Day Holiday): 2016. május 1-2.
Megkapta a munkásosztály május másodikát is. Lehet ünnepelni és egyesülni."

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47935) pepe091 válasza DJ. Ru$y (#47929) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Már megpróbálni sem lehet, mert bármelyik termékét megnyitod, kiírja, hogy törölve.

(#47928) Silent77

Részemről egyszerű bizalmatlanság, PP-es fizetést szoktam előnyben részesíteni.

(#47936) pocokxx válasza DJ. Ru$y (#47934) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi, akkor biztosan ez az oka. :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47937) Jofi81 válasza pocokxx (#47933) üzenetére


Jofi81
őstag

Én 28-án rendeltem két szemüveget innen, éppen most adták fel. :)

(#47938) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Újra van olcsó Microfiber Towel mikroszálas törlőrongy (valami drágább mellé érdemes berakni, akkor olcsó a szállítás.)

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#47939) cris78


cris78
őstag

Ma érkezett kamera zsák. Nagy és sz@r műanyagos anyag.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47940) interstate76 válasza Silent77 (#47928) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem az eBay-es védelem a PayPal-lal sokkal jobb és az eladók is sokkal segítőkészebbek. eBay-en minden vitás esetet meg lehet beszélni az eladókkal, mintha csak rettegnének a negatív értékeléstől, ezzel szemben Alin nekem borzasztóan rosszak a tapasztalataim (reklamáció esetén konkrétan le sem szoktak sz@rni, amíg nem nyitok dispute-ot). Ha jól tudom, akkor utóbbi helyen ráadásul 60 napig nem tudsz semmi érdemlegeset lépni, míg paypalos fizetőhelyen én még egyszer sem vártam 45 napnál tovább (tudom, hogy már tovább él a védelem, de ha nem kapok meg valamit, akkor legkésőbb a 40. nap környékén írok az eladónak).

Szóval tudom, hogy szubjektívek a tapasztalataim, de nekem sokkal jobban bevált az eBay. Pedig mindkét helyen csak olyanoktól rendelek, akiknek nagyon sok pozitív visszajelzésük van.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47941) Silent77 válasza pocokxx (#47933) üzenetére


Silent77
veterán

Teljesen rendben van, írja hány napja van az eladónak feladni.

Nem tudom, ha ott olcsóbb valami én onnan veszem, nem kötelező tudtommal az aliplay használata.
Kupon akciók is vannak, összeségében több tízezer forintot spóroltam meg, hogy ott vásároltam ebay helyett.
Tényleg nem akarok senkit rábeszélni, én is jobban kedvelem ebay, banggood párost. :R

interstate76: Ez igaz, többet kell várni, de én mindig megvárom egyébként is a 60 napot. És még nem volt rá példa, hogy ne kapjam vissza a pénzt ha gond volt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47942) interstate76 válasza Silent77 (#47941) üzenetére


interstate76
addikt

Kizárva nálam sincs, sőt, most is várok Aliról 1-2 dolgot, de csak akkor választom őket, ha értékelhető árelőnyben vannak.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47943) Silent77 válasza interstate76 (#47942) üzenetére


Silent77
veterán

Persze, ezt mondom én is. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47944) fecus


fecus
őstag

Szó volt USB3-as microSD olvasóról. Nekem normál méretű SD-t is kellene kezelnie.
Van ajánlott típus?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#47945) twi452 válasza Ciccuka (#47938) üzenetére


twi452
senior tag

Mennyire drága mellé? Én bárhogy csinálom megvan a kb 40 dolláros szállítási költség..annyiért azért nem kell pár rongy :D

(#47946) Outlander válasza twi452 (#47945) üzenetére


Outlander
őstag

Ilyet 5s csomagban szoktak adni osan/teszkó 2-400ft között.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#47947) Silent77 válasza fecus (#47944) üzenetére


Silent77
veterán

transcend

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47948) tindisco válasza ghostie (#47914) üzenetére


tindisco
csendes tag

Szia!

Ne ezt még nem próbáltam, de hamarosan tesztelem és majd megírom :)

(#47949) tindisco válasza kiskkas (#47923) üzenetére


tindisco
csendes tag

Szia, köszi a választ. Úgy tűnik elég makacs a kicsike, mert erre eddig még nem volt hajlandó. Marad a ki- be kapcsolgatás :W

(#47950) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Annak aki MiBand 1S-t venne, BG-ről:

Good news! Now you can get the Xiaomi Light-sensitive Version Miband 1S at the price of 16.49USD after Coupon Code: 99890a note: coupon quantity is limited, activity time is setted at May 1st to May 31th.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.