Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) cris78


cris78
őstag

Ha valaki gondolkozik még a kis katica mini quadcopteren, akkor 10$ környékén elhozható pontokkal csökkentve.
Floureon H101

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48102) luke30 válasza werszomjas (#47998) üzenetére


luke30
tag

Én még február 14-én rendeltem egy Tronsmart 4 portos autóstöltőt és csak most tűnt fel hogy nem jött meg. Nézem a My History -ba, és ott Unpaid -ként van jelölve,közben meg a PayPal számlán kifizetve szerepel az összeg. Írtam nekik,most várom a becses válaszukat.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#48103) zsiz válasza luke30 (#48102) üzenetére


zsiz
őstag

Én ezért jegyzek mindent Excell táblában :D Mikor 10-15 csomagom jön egy időben, akkor azt már nem lehet fejben tartani mit-mikor-honnan-mennyiért vettem. Ha meg valami elmarad valahol, még a végén elfelejtek reklamálni :D Így legalább azt is látom egyből, hány napot utazott a cucc.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48104) luke30 válasza zsiz (#48103) üzenetére


luke30
tag

Volt nekem is táblázat, karácsony környékén, akkor majd 50 csomagot vártam. :D Azóta kicsit ellustultam.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#48105) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Ilyet használ valaki? Régebben láttam videókat és megtetszett és hát jön a nyár is...

(#48106) Donki Hóte válasza Ciccuka (#48089) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem van 2 db ilyen füles poharam. Az Auchanban vettem.

Akkor szerinted mi van :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#48107) tboy93 válasza luke30 (#48104) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azert az komoly :D

(#48108) m0ski


m0ski
aktív tag

2 nappal a dispute határidő lejárta előtt a Ugreen eladó némi reklamáció hatására (még mindig nem látszott az új feladás) visszaadta a pénzt.
Eddig BW kábeleket használtam, de kipróbálnám a Ugreent is. De ezek után némileg elbizonytalanodtam, hogy tényleg jó ötlet-e velük üzletelni.
Akinek osztrák postával érkezett, ő ingyen postával rendelte?

(#48109) wwenigma válasza Donki Hóte (#48106) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor visszaviszed es kifizetik az árát.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48110) Ciccuka válasza Donki Hóte (#48106) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én visszavinném és kérném vissza az árát.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#48111) Tomi0703 válasza luke30 (#48102) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egyre tobbet olvasom, hogy sokaknak nem jonnek meg a Tronsmart cuccok geekrol. Nekem sem jott meg egy kabelpakk toluk. Abszolut nem voltak jofejek. 3 honap utan is a varjak meg dumat nyomtak... Igy PP lett a vege.

(#48112) dugesz77 válasza m0ski (#48108) üzenetére


dugesz77
őstag

5 Darab Ugreen rendelésem volt eddig. Ingyenes postával jött az összes és a nagy átlagban 10 munkanap alatt. A feladó minden esetben ugreen P O BOX 874 1000 Vienna Austria. Én eddig 5m HDMI kábelt ,Optikai kábelt, usb-c , mikro usb kábeleket rendeltem, de eddig mind nagyon jó minőség,csak ajánlani tudom a márkát . Van egyébként BG-n is ugreen , ha nem lett már szimpatikus az alis eladó.

(#48113) Zeki válasza dugesz77 (#48112) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az úgy van, hogy Kínából megy Ausztriába az Ugreen pakk, ott meg kap matricát az osztrák postától, és hogy az osztrák Ugreen a feladó.
Közben alul azért van kínai írás is, mega csomagon is kínai a telefonszám.

(#48114) dugesz77 válasza Zeki (#48113) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen van rajta kínai szöveg is. Igazándiból számomra majdhogy nem érdektelen,hogy hogy került ide de két hét alatt megjött eddig az összes. Egyébként így nézett ki az utolsó csomag matricája:

(#48115) Zeki válasza dugesz77 (#48114) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem is ilyen. Ott van jobb oldalt: Goods Origin: China
Valóban gyorsan megjön.
De nekem a kínai postás ajánlott csomagom is gyorsan megjött.

Aliexpress-Ugreen kábelek:
2016-04-28 07:08 356AT00016974 Arrived at Post sorting center
2016-04-27 21:26 Vienna International Airport Process Via Customs.
2016-04-27 18:17 Vienna International Airport Arrival Scan.
2016-04-27 09:42 Shanghai CN-Pudong Airport Export Scan.
2016-04-26 00:59 Shanghai CN-Pudong Airport Released From Export Customs.
2016-04-25 23:35 Shanghai CN-Pudong Airport Arrival Scan.
2016-04-25 14:22 Hub 86 - Shanghai Departure Scan
2016-04-23 13:28 Hub 86 - Shanghai Shipment Ready For Transit.

Banggod csomag 23-án vettem, 27-e kínai postánál van, 5-e átvéve.

[ Szerkesztve ]

(#48116) spidersoft válasza cris78 (#48095) üzenetére


spidersoft
senior tag

Vettem egy miband 1s-t, ugye, mer ócsóvót (nem volt sok pontom, szal $13.09 lett a vége -- ápr.26-án leütve, 29-én feladva, tehát effektíve pont egy hetet volt úton), amellé is jött egy ilyen garilevél, viszont nekem sikerült belőle kivágni egy darabot, mert belehajtogatták a boríték leragasztós részébe >.< Egyáltalán: hogy viselik ezt az emberek? Nekem elég kis csuklóm van, de a második lyukba patentolva már bevág a szíja... gondolom idővel fog azért nyúlni, de akkor is.

Másik jövevény egy folyasztószer felvivő toll, ápr. 16-án leütve. Sokan vad árakat kérnek érte, ennél az eladónál volt a legolcsóbb (475Ft), amit annak ellenére is sokallok érte, hogy japén gyártmány :DDD teljes kép. Kíváncsi vagyok rá, hogy vajon az alkoholos fenyőgyantát átviszi-e, illetve mikorra köt görcsbe az egész tőle... ha lesz hosszabb távra mutató tapasztalat, majd megírom ;)

[ Szerkesztve ]

(#48117) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Megjött ma a kanyarfúró szár, meglepő, de jól teszi a dolgát, ennyiért meg főleg.

Másik a mágneses mikro usb töltő adapter, kicsit nehezen megy a helyére, viszont így biztosan nem fog kiesni.

#?*@&!

(#48118) eastsider válasza cris78 (#48095) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nekem is. 26an rendelt 10000mah power bank:)

(#48119) trebrona válasza spidersoft (#48116) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miband pánt, igazából bokára van kitalálva, de vastag csuklóra is megteszi. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#48120) chungee


chungee
addikt

Estét!

A segítségetek szeretnék kérni. Azt a ketyerét keresem amelyet konnektorba dugva időzíteni tudom az áram ki- ill bekapcsolást. Akár itthonról is mehet csak a nevét nem tudom :B

[ Szerkesztve ]

(#48121) Zeki válasza chungee (#48120) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#48122) XtremLor válasza chungee (#48120) üzenetére


XtremLor
őstag

Időkapcsoló, digital timer switch.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48123) #01378048 válasza chungee (#48120) üzenetére


#01378048
törölt tag

Mechanikus/digitális időkapcsoló.

[ Szerkesztve ]

(#48124) chungee


chungee
addikt

Köszönöm szépen. Pontosan ez van nekem patyolata tiszta új állapotban padlásról. Viszont a csomagolást fater kidobta. És nem jövök rá a gyerekvédelem feloldására :( :B

Bedugtam eltekertem, hozzáteszem hogy körbe körbe tekerhető, gondolom a gyerekzár miatt. Ezért nem is "számlál" :( Oldal van egy kapcsoló egyik álláson ugye folyik bele az áram és ha "számlálna" akkor a végén OFF illetve a másik állás amikor nem folyik bele és ha számlálás végén akkor ON.

[ Szerkesztve ]

(#48125) Kernel válasza chungee (#48124) üzenetére


Kernel
nagyúr

Annak körbe kell forogni. Nem tudom, milyen gyerekvédelemről beszélsz.

Nekem is van hasonló, van digitális kijelzős is, azokon sincs ilyen.

Az On/Off kapcsolóval a pillanatnyi állapotot lehet beállítani manuálisan. A kívánt pöcköket ki kell billenteni, az fogja átfordítani az On/Off kapcsolót automatikusan. Legalábbis az enyémen, de az másképp néz ki.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48126) m4csk4fogo válasza chungee (#48124) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szia,
A fekete pöckök kapcsolják, a gyerekvédelem csak a szokásos a 2 lyuknál.

[ Szerkesztve ]

(#48127) Zeki válasza chungee (#48124) üzenetére


Zeki
nagyúr

A gyerekvédelem az hogy a konnektorban ott az a zöld izé, hogy ne lehessen csak úgy belenyúlni.
Ha lenyomsz egy pár fekete bütyköt a szélén, akkor ha azt tekered a starthoz, akkor ad áramot azon a lenyomott részen.

(#48128) chungee


chungee
addikt

Rövidre fogva a szót. 1,5órás a mosóprogram, reggel 6:30-kor akarok kiteregetni, mert 7-kor go meló. Ez a szerkezet képes arra, hogy este lefekvés előtt betekerem úgy hogy reggel 5-kor induljon el a mosógépem:F

Jelenlegi állásán meg sem mukkan :DDD

(#48129) ThodEE válasza chungee (#48128) üzenetére


ThodEE
őstag

Ha attól elindul hogy bedugod akkor igen, ha nyomni kell valamit akkor nem :( :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#48130) Zeki válasza chungee (#48128) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. A mosógépek nem csak akkor indulnak, mikor áramot kapnak kívülről, hanem amikor elindítják őket. Többnyire van bennük időzítő.

(#48131) chungee


chungee
addikt

Ne menjunk a részletekbe :DD Természetesen bekapcsolva hagyom a mosógépet és ha kap áramot reggel 5-kor. Akkor természetesen elindul.

2001-es fapados a mosógépem. Időt sem mutat nemhogy időzíteni :DDD :B

(#48132) Kernel válasza chungee (#48128) üzenetére


Kernel
nagyúr

Jelenlegi állásán meg sem mukkan

Nem mukkan, nagyon csendben tud lenni. Egy apró szinkronmotor van benne (a hálózati 50 Hz frekvenciával szinkronban forog), csigaáttételen keresztül forgatja a külső tárcsát. De mivel 24 óra alatt fordul körbe, ne várj nagy sebességet.

Talán ha odateszed a füled, hallani a motort, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48133) fant0mi válasza chungee (#48128) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha forgotarcsas Hajdu mosogeped van. Altalaban a mosogepek varnak mas inputot is a halozati feszultseg mellett. De tapasztald ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#48134) Kernel válasza fant0mi (#48133) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az Energomat forgódobos és automata, szintén egy szinkronmotor által hajtott programkapcsolója van. Csak áramot kell adni neki és elindul a program.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48135) cris78 válasza chungee (#48120) üzenetére


cris78
őstag

Füldugó + ébresztő óra + asszony kombó nem jó? :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48136) chungee


chungee
addikt

Akkor kérem szépen magyarul. Hova kell raknom a nyílat, hogy reggel 5-kor kapjon áramot a mosógépem:F

Asszony nem egyenlő mosógép :DD Ha lenne akkor is arra használnám xD

(#48137) fant0mi válasza chungee (#48136) üzenetére


fant0mi
addikt

5 es mondjuk 7 kozott legyenek a pockok lenyomkodva.

(#48138) xxxjjjkkk válasza chungee (#48136) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

teszteld le mondjuk a lámpával

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#48139) chungee válasza xxxjjjkkk (#48138) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#48140) Kernel válasza chungee (#48136) üzenetére


Kernel
nagyúr

Hova kell raknom a nyílat, hogy reggel 5-kor kapjon áramot a mosógépem:F

A nyilat az aktuális időpontra kell beállítani. A billenőpöcköt (ezt nem fogod elhinni) 5 órára.

Egyébként szerintem jobban járnál egy LCD-kijelzős, kvarcvezérelt változattal, mert az pontosabban beállítható. A mechanikus is pontosan jár (mivel az 50 Hz is pontos), csak a lötyögő kapcsolók miatt nem kapcsol annyira pontosan.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48141) twi452 válasza chungee (#48136) üzenetére


twi452
senior tag

a nyilat pedig a pontos időhöz "tekerd/állítsd be" hiszen akkor fog jól járni és bekapcsolni ott ahol lenyomkodtad a pöcköket

nem olyan bonyolult szerkezet ám :D
https://www.youtube.com/watch?v=2NZl6YdhnD8

(#48142) zsiz válasza zeon.hu (#48117) üzenetére


zsiz
őstag

Ezt a kanyarfúrót én is néztem már, de nem vagyok nagy bizalommal felé :D Volt már hasonlóm, de nem volt hosszú életű. Párszor kipróbáltam, aztán az első éles bevetésen, mikor tényleg jól jött volna, megfáradt.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48143) zeon.hu válasza zsiz (#48142) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Főleg csavarozáshoz vettem, arra elégnek tűnik.

#?*@&!

(#48144) zsiz válasza zeon.hu (#48143) üzenetére


zsiz
őstag

Én is arra próbáltam használni :D És az még nem is kínai volt (persze minden kínai, csak ezt nem Kínából vettem, hanem itthon, boltban, csavarhúzókészlet tartozéka volt).

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48145) Herczi


Herczi
senior tag

Banggoodon ha kiváltok egy kupont meddig használhatom fel?

Ja meg 1,5 dollárért kéne még valami, tud valaki valami kihagyhatatlan kis mütyürt?

zsiz: köszi

[ Szerkesztve ]

(#48146) zsiz válasza Herczi (#48145) üzenetére


zsiz
őstag

10-5$-os kupon érvényessége 1 év, ha jól rémlik

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48147) Ciccuka válasza Herczi (#48145) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez vagy ez?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#48148) sideburns válasza fant0mi (#48137) üzenetére


sideburns
aktív tag

Mi van a pockokkal? :D

(#48149) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Lehet hogy a kínai pohárnak magas a kadmiumtartalma, de ezt a csodaszivacsot ha egyszer megvizsgálnák...
Gondolom azért látszik tisztának a kocsiműszerfal is tőle, mert ahogy dörzsölik, szépen fehérre festik vele. Azok a kis molekulák megtapadnak, majd ahogy jön a kánikula és összeszáradnak szépen leválnak, és a delikvens meg belélegzi. De a legjobb kombó, csodaszivaccsal mosni a kadmiumos poharat.

(#48150) vwpolopg válasza csucsotke (#48149) üzenetére


vwpolopg
őstag

Látom beütött a chemtrail így estére :D nézz utána miből van a csodaszivacs és miért tisztít... Utána nézd meg milyen jól kifényesíti az alufóliasisakot ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.