Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48701) GIJoe válasza csucsotke (#48610) üzenetére


GIJoe
addikt

Egy hónapja hajtok új 5735 SMD LEDes égőket, ajánlom őket, a 90esből rendeltem újra párat (SmartIC alap) Olcsóbbak erősebbek mint az 5730asok...

[ Szerkesztve ]

(#48702) dugesz77 válasza k5.20 (#48698) üzenetére


dugesz77
őstag

Sajnos az sem mérvadó,hogy fehér. Én háromszor rendeltem eddig mindig fehér jött viszont minőségre egyre gyengébb, kispórolták belőle az anyagot. Tavaly tavaszi volt a legjobb,az utolsó már hamar is kopott,nem is tisztított rendesen. Lehet tényleg jobb lenne valami márkásat keresni az állandó minőség végett.

(#48703) Dluinet válasza GIJoe (#48701) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a led jó, pufferje nincs

így vibrál:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48704) Laca1212 válasza erzol (#48699) üzenetére


Laca1212
őstag

Akit érdekel, ma láttam Aldiban ha jól emlékszem 6 db-os fehéret 500 ft körül.

(#48705) GIJoe válasza Dluinet (#48703) üzenetére


GIJoe
addikt

most ezt nem nagyon értem, mit szeretnél közölni...

(#48706) Cyborg válasza GIJoe (#48701) üzenetére


Cyborg
őstag

És azt hol írja, hogy melyik hány wattos, hány lumenes?
Párat átnéztem, de csak led darabszámokat láttam, konkrét adatokat nem.

(#48707) Imy válasza havri1 (#48684) üzenetére


Imy
veterán

Mi a különbség a fehér és a szürke között?

(#48708) Silent77 válasza Imy (#48707) üzenetére


Silent77
veterán

A szürke jóval gyengébb, mondhatni semmit nem ér.

Cyborg: Ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48709) Blaise


Blaise
veterán

Ilyen charger doctort vett már valaki? Milyen? :R

[link]

(#48710) GIJoe válasza Cyborg (#48706) üzenetére


GIJoe
addikt

Nem írják hány lumenes, egyébként, hiába marketingelnek lument (mások)
mértem, meg le tudom mérni, de 1sem hozta még amit kell, sosem.
Kolléga az 5730as 75+Wnak mondta 89 leddel, ez olyan +10% fényerőben.
2 van a konyhában 16 nm2 white (cold white) műteni lehet,
1 db van a fürdőszobában bura alatt, bőven elég...

Blaise: Nekem van jópofa, telefon valós akkuméretet leméri, leméri az usb portokat...stb

[ Szerkesztve ]

(#48711) chatran válasza fecus (#48674) üzenetére


chatran
őstag

Linkelték már párszor az eladót. Memóriakártyákat, pendrive-okat és ssd-ket árul főleg.
Ez a kártyaolvasó.

Egyszerűen működik, mint a faék. A megfelelő irányban belecsúsztatod a memóriakarit és utána mehet az USB csatlakozóra. Azt írja a csomagoláson, hogy egyszerre csak 1 memóriakártyát kezel, vagyis nem látja egyszerre az SD-t és a micro SD-t.

A sebességét sajnos még nem tudtam kipróbálni, mivel a hongkongi Mixza Micro SD kártya nagyon lassú.

(#48712) Dluinet válasza GIJoe (#48705) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hogy vibrál,
nézd meg a feedback-et

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#48713) Cyborg válasza GIJoe (#48710) üzenetére


Cyborg
őstag

Értem én, de valami kapaszkodó akkor is kell az embernek, amin el tud indulni. Az meg nekem nem elég infó, hogy a "fürdőbe egy bőven elég" :-)
Alapból nem veszek ledből se hideg fehéret, se külfödről, pont a gari miatt. Épp most dobtam a 3. Kanlux E27-est, 3 hónap alatt, persze a blokkot eldobtam anno. Most átálltam V-tacra, nem drágák, VÉGRE van valakinek természetes fehér led a palettán, meg hazai garanacia az akad, amit helyben tudok érvényesíteni.
Ha tényleg olyan jók ezek a smart ic-s cuccok, lehet próbára rendelek belőle, de szigorúan csak a kíváncsiság, és kinából rendelési függőségem miatt:-)
...de ugye még nincs róluk elég hosszútávú tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#48714) Blaise válasza GIJoe (#48710) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi! Pont ilyened van? Csak az érdekel, hogy ez elég-e,vagy érdemesebb a kétszer ennyi kerülő típusokat nézegetni.

(#48715) 8zabi válasza Blaise (#48714) üzenetére


8zabi
őstag

tessék, most készítettem, örök topik téma úgyis :)

Transcend RDF5 kártyaolvasó sebesség teszt / benchmark

USB3.0 + Samsung 32GB microSDHC UHS-1

bocsi Blaise, félre ment

[ Szerkesztve ]

(#48716) chatran válasza 8zabi (#48715) üzenetére


chatran
őstag

A memóriakártya pontosan melyik? Sincerity-nél van vagy 3-4 féle.

(#48717) 8zabi válasza chatran (#48716) üzenetére


8zabi
őstag

Samsung 32GB EVO Pro UHS1, sima szürke színű, de az nem tőle van, még itthon vettem 1-2 éve

a most kaphatók valószínűleg simán hozzák a sebességét, válassz bizalommal

[ Szerkesztve ]

(#48718) vizimento


vizimento
senior tag

Olyan asztali tartót keresek, ami a talpán megáll, hajlítható a szára, és a tetején (pl csipeszes vagy egyéb megoldással) zseblámpát be lehet fogni. Találkozott már valaki ilyennel?

Így a zseblámpából lehetne egy jó erős fényű asztali lámpát csinálni, a hajlítható szárral meg mindig oda világítana, ahova kell :)

Lehet nem épp a legszebb megoldás, de praktikus lenne, és munkához kell a jó megvilágítás, ott meg a design csak másodlagos :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#48719) havri1 válasza vizimento (#48718) üzenetére


havri1
félisten

Xiaomi led + bank nem opció? Én régóta használom barkács stb, gyerekek rajzolás és hasonló. Igaz rövid a szára, de nem volt gond sose.

havri

(#48720) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Valamilyen táska jellegű kulcstartó tudtok ajánlani? Nem vett valaki hasonlót?

(#48721) tahepa válasza vizimento (#48718) üzenetére


tahepa
senior tag

(#48722) vizimento válasza havri1 (#48719) üzenetére


vizimento
senior tag

De, ez is lehet egy opció. Esetleg van most valahol akciós Xiaomi led?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#48723) vizimento válasza tahepa (#48721) üzenetére


vizimento
senior tag

Igen, ez se lenne rossz, csak nem sima az asztal felülete, félek nem tapadna a tappancs...

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#48724) GIJoe válasza Cyborg (#48713) üzenetére


GIJoe
addikt

Biztosan vannak kevésbé jól sikerültek, nekem 8 éve van LED világításom a lakásban még a jó öreg dipekkel kezdetem anno a Dx.com-ról. Minimum egy tucat féle, de mindenfélét próbáltam jellemzően E27 foglalataim vannak, csak nagyon kevés égett ki eddig. Főleg a nem smart újabb 5730as mini kukorica égők. Nekem jobban bejön a hideg fehér, sőt, már asszony direkt ilyet kért a konyhába...
Több fogyasztásmérőm, fénymérőm van, nemrég rendeltem tartalékot demo darabot.
Debrecen környékén oda tudom adni kipróbálni, 600-700 Ft árnál nem érdekel a garancia...
Ennek az újabb fajta SMDnek elvileg jobb fényereje, és jobb CRI értéke van...
Már játszottam a gondolattal hogy magamnak kéne építeni, vmi ultra hatékonyat, de mindig jött fontosabb projekt.

(#48725) dugesz77 válasza Blaise (#48714) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a fajta 72 ledes kukorica ledet vettem a múltkor. Bár még csak 3 hónaposak,teljesen jók. Villogás mentes. Nekem az előszobában glimmlámpás kapcsoló van ami a led fele átad, így ez most esténként halványan világít(az IKEA ledes égő csak villogtatta) ez az esti fény is. Nem rossz ezért az árért. Fényerőre a kb. mint a 7-8 w ledes körte égő izzószálasban meg 60W körülinek mondanám.

[ Szerkesztve ]

(#48726) Imy válasza dugesz77 (#48725) üzenetére


Imy
veterán

Én a 89 LED-eset néztem most, de sehol nem írják oda a fényerősséget. Sem izzószálasra visszavezetve, sem pedik lm-ben.
Én Innen ilyen 12W-os 1020lm-es izzót vettem, akkor amikor le volt árazva 1490Ft-ra. A fényereje nagyon jó, és tényleg minden irányba világít.

(#48727) havri1 válasza vizimento (#48722) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos idén még nem láttam 12$ alatt :(

havri

(#48728) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Olyan power bankot keresnék, ami autó bebikázásához is jó és kábel is van hozzá.
Megbízható, kipróbált érdekelne, ebay előnyben.

#?*@&!

(#48729) Zeki válasza Imy (#48726) üzenetére


Zeki
nagyúr

Üdv!
Kulcstartókat keresek, amiknek valami központi keresőjük, hogy ha azt megnyomom, mind elkezd csipogni, hogy melyik merre van.

(#48730) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Megéri rendelni telefon akkumulátort mostanában? Elküldik vagy fel se adják ha látják, hogy kis hazánkból megy a rendelés? Lenovo A706-ba kellene a gyereknek. :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#48731) Hurkafej válasza zeon.hu (#48728) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

(#48732) dugesz77 válasza Hurkafej (#48731) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ilyen cellákból építettem Makita fúrógéphez akkupakkot 4 darabból. És ezzel simán lehetett bikázni autót is(70A folamatos,120A rövid ideig ) próbáltuk.

(#48733) trebrona válasza zeon.hu (#48728) üzenetére


trebrona
nagyúr

Smartbox 5

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#48734) pela03 válasza dugesz77 (#48732) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
Ezeket lehet forrasztani?
Üdv

(#48735) Ittnemaz válasza Zeki (#48729) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

(#48736) zeon.hu válasza trebrona (#48733) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, ez jónak tűnik!

#?*@&!

(#48737) fant0mi válasza zeon.hu (#48736) üzenetére


fant0mi
addikt

Hasonlo van kolleganak (nem biztos hogy ez a tipus). Eloszor nem hitte volna hogy tenyleg jo, de azota tobbszor is hasznalta, nagyon tetszik neki.

(#48738) Blaise


Blaise
veterán

Tinydeal eredeti XIaomi LED újabb verizós lámpát árul?

[link]

(#48739) pela03 válasza Ittnemaz (#48735) üzenetére


pela03
csendes tag

Sziasztok!
Megtudja valaki mondani ez hogy müködik?
[link]
ha erre teszem a kulcsot mivel keresem meg?
Köszi.

Üdv

(#48740) XtremLor válasza Blaise (#48738) üzenetére


XtremLor
őstag

Igen, Silent77 a heten kapta meg pont toluk.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48741) havri1 válasza Blaise (#48738) üzenetére


havri1
félisten

Leírás és kép meg ár alapján igen, az újabb. Régin nincs button.

havri

(#48742) fant0mi válasza pela03 (#48739) üzenetére


fant0mi
addikt

Futyulnod kell, aztan csipog.

(#48743) havri1 válasza pela03 (#48739) üzenetére


havri1
félisten

Fütyülsz, tapsolsz, kiabálsz, és ha mákod van, érzékeli, és csipog.

havri

(#48744) DJ. Ru$y válasza pela03 (#48739) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a leírásában:
"Whistle or shout to make it beep and flash" vagyi, fütyülj vagy kiabálj, hogy sípoljon vagy villogjon.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48745) pela03 válasza havri1 (#48743) üzenetére


pela03
csendes tag

+ fant0mi
Köszi.
Van valakinek már ezzel tapasztalata?

üdv

(#48746) csucsotke válasza dugesz77 (#48725) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Már nem emlékszem , lehet te ajánlottad az eladót, én is tőle rendelek. Most 165 led-t rendeltem, meg egy 140 ledest. Két spotlight GU10 is jött tőle, de azok nem voltak smart IC-nek hirdetve, hát nem is voltak azok, villognak de nem baj. A GU10 ből viszont a 8W-t kell rendelni, az van olyan , mint a halogén 50 Wattos GU10. Persze nem is 8W hanem kb. 4W lehet, de 4 nél több wattos GU10-et még nem találtam. Mindent többnek hirdetnek.
Azoknak akik 100W-ot szeretnének kiváltani, 70-90 ledes kukoricával inkább ne próbálkozzanak, mert az kevés lesz. Én is így szedtem össze egypárat, szerencsére találtam nekik helyet.

(#48747) Blaise válasza XtremLor (#48740) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, most néztem, hogy kuponnal még olcsóbb, úgyhogy marad a jól bevált banggood :)

(#48748) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Egyszer már tervben volt egy olcsó okos óra,de halogattam. Most viszont nézegetem a SIM kártyás változatot. Mit is tud ez pontosan? Nekem arra kéne,hogy a belerakott kártyára érkező hívást,és üzenetet jelezze,de a Bluetooth-on csatlakoztatott telefonra érkezőt is!Továbbá jó lenne,ha innen a facebook üzenetet is jelezni. Tudnak ezek ilyet?

Ha igen,milyet ajánlanátok? Ez nem néz ki rosszul,ráadásul épp van EU raktáron.

(#48749) baandii válasza Silent77 (#48236) üzenetére


baandii
senior tag

helló!

bocs ha láma kérdés lesz de ez mire jó pontosan?...ha jól értem amit ebbe bedugok wifi-n keresztűl irányíthatóm? ki-be kapcsolhatom?
ez a változat meg annyival tud többet hogy 3G/4G-n is lehet irányítani?

[ Szerkesztve ]

(#48750) Nor- válasza oszy (#48688) üzenetére


Nor-
tag

Attól függ, mire kell.
A fehér és a fekete között kapacitásban nincs akkora különbség, ha nincs szükséged a "maxra" akkor a fehér az ideális választás!
Én is azt használom, fényképezőbe tökéletesen jó, zoomos kompaktban többszáz képet tudok csinálni vele.

http://itmedia.sk/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.