Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) PainKiller13 válasza interstate76 (#48949) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi szépen, nincsenek ilyen igények, van itthon sok PC, illetve laptop is, tudnék mit rá kötni, csak a Telekom helyett az UPC adásait szeretném itt nézni. Meg is rendelem.

(#48952) huliganboy válasza baandii (#48950) üzenetére


huliganboy
addikt

Engem felhívtak, és kérték küldjem el mailban a rendelt termék visszaigazolását, és a futárnál fizettem!

(#48953) w.miki válasza PainKiller13 (#48951) üzenetére


w.miki
veterán

én meg Wintel w8-at vennék, Droid+ Win is jön vele...
és i76-nak is az van, ha jól tudom :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48954) interstate76 válasza w.miki (#48953) üzenetére


interstate76
addikt

:K Igen, szeretem is. De Horizon Go-t nézni tényleg felesleges, arra elég a legolcsóbb is, amin elfut az adott program. Nálam egy klón MXQ S805-ösön olyan szépen ment, hogy ihaj!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#48955) w.miki válasza interstate76 (#48954) üzenetére


w.miki
veterán

ha már úgyis TVt nézünk, azt Wines vezérléssel igencsak lehet fokozni...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48956) Saccco válasza Saccco (#36876) üzenetére


Saccco
nagyúr

Elég időben, de most sikerült egy Pi Zero-t szereznem. :DDD :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#48957) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Aliexpresszen nem lehet PP-lel fizetni ugye? Kapják be, kéne onnan valami, ami nincs ebayen, de én ezeknek a piciócókínaiaknak nem adom meg a kártyaadataim fizetésnél :D ;]

(#48958) wwenigma válasza vwpolopg (#48957) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak a magyar GDP többszörösét forgatja az Ali, ne bizz bennuk...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48959) vwpolopg válasza wwenigma (#48958) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hol érdekel az engem :D A paypalben bízom, mással nem vagyok hajlandó külföldi webshopban fizetni. Mindenkinek megvannak a maga rigolyái, nekem ez az egyik.

(#48960) beg: felőlem a komplett könyvelést is feltölthetitek :D Hülye vagyok, nem fizetek náluk, ez van. Tudom jól, hogy nem egy diószeghy utcai kisbolt szintű webshop, tisztában vagyok vele mekkora cég. De nekem a külföldi netes fizetés az = a paypallel...

[ Szerkesztve ]

(#48960) beg válasza vwpolopg (#48957) üzenetére


beg
veterán

Alibaba GMV Was Over 5.7-Times More Than eBay GMV In 2015

:D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48961) Beni2360 válasza vwpolopg (#48959) üzenetére


Beni2360
félisten

Én 2012. nov. óta vásárolokaz Aliexpresstől, regelve van egy web kártyám amin mindig a vásárlás előtt megy rá a pénz. Az első telefonom onnan van és vissza is lett küldve és utalták a pénzt szó nélkül vissza. Most volt egy tn nélküli elveszett csomagom és ott is vissza kaptam a pénzt. Kb 100 vásárlásom volt tőlük.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#48962) havri1 válasza Beni2360 (#48961) üzenetére


havri1
félisten

Most nyilván nem arra gondol, hogy most ha megadja a kártya adatait, vásárol valamit, akkor reggelre lehúzzák a lóvét, hanem arra, amitől én is parázok, hogy mi van akkor, ha x idő múlva, történik valami baki, és sok sok kártyáról eltűnik pénz. Mi a francot csinál az ember adott helyzetben? Elkezd Kínába telefonálni?
PayPal is számomra ugyan ez, de úgy vagyok vele, hogy ha egy mód van rá, akkor csak egy fele nyissak rést.

havri

(#48963) Beni2360 válasza havri1 (#48962) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott van az első mondatomban a válaszom. Nincs rajta pénz. Kinézem kosárba rakom, mobilon áttolom a pénzt OTP és megveszem. Minimális összeg van rajta a váltási számítások végett.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#48964) retesz147 válasza Beni2360 (#48963) üzenetére


retesz147
addikt

Én is a webkártyában bízok! Van rajta 10eFt és ha lefogy, töltöm....

Aki külföldön vásárolgat, sztem "kötelező" a webkártya....

Xiaomi 13 eu dev...

(#48965) elszabi válasza Beni2360 (#48963) üzenetére


elszabi
tag

nekem a napi limit 10 ezerre van állíva. ha vásárolok, netbankon módosítom. utána vissza. kb. +1 perc az egész.

(#48966) sunone válasza zsiz (#48799) üzenetére


sunone
aktív tag

Lezercsikos biciklilampa ugyben annyit, h a linkelt modell szepen vilagit, viszont a tarto konzol muanyaga nagyon torekeny fajta - ket peldanyt haromszor ragasztottam, osszessegeben emiatt nem ajanlom

(#48967) zsiz válasza sunone (#48966) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi az infót :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48968) DJ. Ru$y válasza beg (#48960) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jaja, csak ennek ~70%-át nem az express teszi ki, hanem az alibaba, ami a "nagyker" oldaluk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48969) havri1 válasza Beni2360 (#48963) üzenetére


havri1
félisten

Értettem, csak nekem és még sok mindenkinek ez nem opció. Az én bankomnál nem így működik, hanem folyamatosan nullás, és minden vásárlás előtt kell rá utalni. limitet emelni. Netbank, utalni. limitmódosítás.Mindig. Na erre nekem nincs időm. Sokat használom. Nem beszélve az évi 3650 ft-ról, mint kártyadíj.

[ Szerkesztve ]

havri

(#48970) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#48968) üzenetére


huliganboy
addikt

De a rendszer alapja ugyan az, szóval ha biztonságos az alibaba akkor következik hogy az ali is az... Mi tudjuk, hogy paypal vagy az ali használ biztonságosabb protokollokat? Mindkettőhöz egy jelszóval tudsz hozzáférni.... max a support amiben a paypal kifinomultabb, de én is a paypalt részíesítem előnyben, de alin már hamarosan A4 user leszek, és ott sem volt még olyan problémám amit nem lehetett megoldani kopp kopp kopp..

[ Szerkesztve ]

(#48971) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó, egy kis segítséget kérnék!
Szeretnék visszaküldeni egy e-bay -ről rendelt terméket, valamint visszaigényelni pp-tól a visszaküldés árát.
Kinek a nevére kérem a számlát ? Gondolom sajátra, de inkább kérdezek. Tehát ? Esetleg mire kell még figyelnem ?
Köszi előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#48972) wwenigma válasza havri1 (#48962) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Chargeback + napi/vasarlasonkenti limit. Túlparázzák egyesek.

Raadasul amig egy ilyen terheles atfut, meg tudod szakittatni a bankkal a tranzakciot, 2-3 napig.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48973) DJ. Ru$y válasza huliganboy (#48970) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha figyelmesen elolvasod amit írtam, látsz te benne biztonságot? Én a diagramra utaltam egyedül, hogy egy eBay-t ami "kisker", összehasonlítani egy Alibaba "nagykerrel" plusz a többi oldalukkal nem nagy kunszt ilyen számot előidézni. Nem véletlen van Alibaba group összefogó nevük is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48974) huliganboy válasza DJ. Ru$y (#48973) üzenetére


huliganboy
addikt

Bocs, én csak kiegészítésként szántam az előző gondolatmenetekhez...

(#48975) Blaise válasza havri1 (#48969) üzenetére


Blaise
veterán

Aki rendes éles bankkártyával vásárol online az a nem normális kategória szerintem :Y

(#48976) Outlander válasza Blaise (#48975) üzenetére


Outlander
őstag

:Y az a kemény paranoia level max. :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48977) huliganboy válasza Blaise (#48975) üzenetére


huliganboy
addikt

Értem amit mondasz, de tudnál példákat írni miért ne lennék normális ilyen esetben!

(#48978) w.miki válasza Blaise (#48975) üzenetére


w.miki
veterán

rendes, éles bankkártyával vásárolok... :(((
tudom, tudom, meg fogok halni... :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48979) beg válasza huliganboy (#48970) üzenetére


beg
veterán

Paypal kifinomultabb szupportjától az utóbbi időkben tudnék mesélni. Valahogy fél éve megindultak negatív irányba. Sokkal tovább tart egy claim, a csak országig tartó félkamu tn-re azt mondják megkaptam és mutassak be rendőrségi papírt, hogy mégsem, stb.
Eddig nem volt velük gondom de most valahogy összejött zsinórban több macera is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48980) madgie válasza Blaise (#48975) üzenetére


madgie
titán

Sarkított válasz: az sem normális, aki a megtakarításait a rendes, éles bankkártyáján tartja.

(#48981) beg válasza Blaise (#48975) üzenetére


beg
veterán

Kár, hogy egy érettemben sokkal hamarabb megforgatják egy kamera előtt lehúzáskor, mint hogy paypal vagy alipay esetén illetéktelenekhez jut az adatod.
Tehát te egy érettemben is másik kártyát használsz. Egy harmadikat pedig a közértben.
Vagy te is beleszaladtál a saját magad állított csapdába :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48982) huliganboy válasza beg (#48979) üzenetére


huliganboy
addikt

Igaz, ugyan ez volt nekem is... adjak hivatalos papírt... Én meg írtam neki, hogy az eladó bizonyítsa hogy megkaptam és bemásoltam a levelezést, meg a kamu TN-t.. aztán csak megadták.

Egyébként ti (nem te beg) nem is fizettek online semmi közüzemi számlát?

[ Szerkesztve ]

(#48983) Mr.Csizmás válasza madgie (#48980) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezért forgatom be mindig csencselésbe, ami aprót keresek rajta, az kb. egy jobb befektetési alap pár % hozama :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48984) Outlander válasza Mr.Csizmás (#48983) üzenetére


Outlander
őstag

Figyeld, most jön az hogy az ilyenek miatt nem lehet venni semmit se olcsón, mert ezzel-azzal nepperkedsz és különben is rád hívom a navot... :DDD

:U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48985) Mr.Csizmás válasza Outlander (#48984) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

e'veszik a 'munkát

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48986) Silent77


Silent77
veterán

Ránéztem snap up-ra, hátha van értelmes dolog is leárazva.
Kinéztem ezt az övet, gyereknek úgy is kell.
Utána vettem észre, hogy van posta is. Így már drágább mintha megvenném Eu raktárból.. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48987) Outlander válasza Silent77 (#48986) üzenetére


Outlander
őstag

És alapból is olcsóbb ugyanott, ha nem "versenyzel" érte... már a 3-al ezelötti is erről szólt, a versenyzés élményéért nem érdekel hogy nem filléres... megszoktatták hogy olcsón minden és küzdeni kell érte.. a többit meg az agy elintézi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#48988) schawo válasza Beni2360 (#48963) üzenetére


schawo
titán

Én meg tojok az egészre. Azért van mastercardom (visa dettó), mert ha valamelyik kereskedőt megtörik, és engedélyem nélkül használják a kártyát, akkor a bank megtéríti a kárt. Nálam minden kártyahasználati beállítás maxon van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#48989) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Ma érkezett meg ez a mikroszálas (autós)törlőkendő. Ajánlott termék. Jó vastag, a szálai tömöttek, szépen le van varrva.
Ajánlottan küldték, és két hét alatt meg is érkezett.
Remélem használat közben is tökéletes lesz!

[ Szerkesztve ]

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#48990) Ciccuka válasza Wienstroth (#48926) üzenetére


Ciccuka
veterán

Eléggé gyenge hardverileg, de legalább olcsó. Talán ennyit megérhet.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#48991) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Napra pontosan 2 hét alatt megjött a napszemüveg. Ennyi pénzért nagyon elégedett vagyok vele! :C

[ Szerkesztve ]

(#48992) bugizozi válasza BoneDragon (#48991) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Tennél fel róla képet, hogy hogyan néz ki élőben? :)

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#48993) fecus


fecus
őstag

Ez a tracking number MP10180904XSG ennél a postánál (ha egyáltalán ez az) 4PX LTD mennyire hihető?
Szép történetet ír, hogy már 13-án Magyarországra ért a cucc, ha jól értem. A Magyar Posta nem látja a számot.
Lehet, hogy már egy postás borozgat a bontómmal? :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#48994) Donki Hóte válasza Blaise (#48975) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Aki rendes éles bankkártyával vásárol online az a nem normális kategória szerintem :Y

Rendes éles bankkártyával vásárolok a neten, az AliExpressen is az van regisztrálva, még csak gyanúsnak tünő esetem sem volt az Alin az elmúlt két évben, pedig használom rendesen, mert már félúton vagyok az A3 és az A4 level között.

Ellenben már itt is volt közzétéve olyan eset, hogy valakit PayPal-osnak tűnő rendszerüzenettel kerestek meg, hogy jelentkezzen be a rendszerbe, de az nem a valódi PayPal oldalra vitte és be is szopta a dolgot rendesen :O

Ha betartasz pár szabályt, akkor nem érhet meglepetés a bankkártyád használatával:

- állíts be valami nem túl magas limitet a kártyás vásárlásokra, mert így nem tudnak nagy összegre lehúzni,
- kérj minden tranzakcióról SMS üzenetet,
- ha bármi gyanúsat látsz, akkor azonnal hívd a bankodat.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#48995) fecus


fecus
őstag

Ezt mire használják?
Értem a leírást, hogy miként működik, de mi a haszna? Miért találták ki? Valakinek van konkrét tapasztalata?
Csak a távirányítót cseréli le a telefonra?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#48996) Kernel válasza fecus (#48995) üzenetére


Kernel
nagyúr

Egy telefonnal tudsz vezérelni több berendezést, már ami rálát az infrára. De ez egy olyan körsugárzó gondolom, ami jó erős jelet sugároz ki, amiben nem korlátozza az elem sem, miután USB-ről kap energiát.

Így a falakról, plafonról visszaverődő erős fény elvileg mindent lekezel a helyiségben.

Nem kell hadonászni az eredeti távval, hogy ráirányítsuk. Be lehet állítani időzített eseményeket is. Viszont nem képes egyedi infra jeleket megtanulni (mint egy tanítható távszabályzó), csak az adatbázisban szereplő gyári távok közül lehet választani.

(#48975) Blaise

Ez egy olyan laikus kijelentés volt, ami elmenne egy félős nagymamától, aki Híradóban hallotta, hogy az Internet milyen veszélyes. Amúgy komoly tájékozatlanságra utal, hogy finoman fogalmazzak.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48997) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Ez a Ruizu X02 mp3 lejátszó eredeti lehet? Túl olcsó a többi webshophoz képest... :F
Szöveg hallgatáshoz keresek mp3 lejátszót, van valami bestbuy?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#48998) beg válasza MenőManó03 (#48997) üzenetére


beg
veterán

Annak tűnik. Mindenesetre nekem is jön innen egy, múlt héten rendeltem (akkor 12.03 usd volt). Ha megvárod míg megjön az enyém, akkor letesztelem a belső memóriáját, akksi kapacitását és hogy tudja-e a felsorolt dolgokat.

Ha sürgős, akkor szerintem vágj bele, 4135 rendelés 4,8-as értékeléssel, olyan nagy baj nem lehet :)

Ennél lejebb nem adnám, a többi elég kétpálcás és/vagy funkciószegény (még mappát sem tud kezelni, kicsi akksi stb.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#48999) Nestor16 válasza MenőManó03 (#48997) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én úgy tudom ez az ajánlott, de hallgass meg másokat is.

Üdv, Dávid

(#49000) vizimento válasza vizimento (#48792) üzenetére


vizimento
senior tag

18500as akksival senki se találkozott? Nincs belőle ajánlott?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.