Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valakinek valami tapasztalata NAGYON fényes E14 foglalatú "égő"-vel? Olyan kellene, ami mondjuk nem 3 hetet bír és személyes tapasztalat van vele kapcsolatban...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47102) Mr.Csizmás válasza Vertigo18 (#47101) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho itthon nézzél, amire van gari.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47103) KTU válasza Vertigo18 (#47101) üzenetére


KTU
addikt

Link, még jött belőle :U
vagy 30 akárhány van már :D
Még működnek, nap mint nap használatban,
A 30m2 -es helyiség kb. 1/3-ára (egy beugróba) raktam plusz még 3db 10W-osat.
Így eléggé üt a fény "mennyisége" is.
:D

Van mindenféle foglalatba, de volt olyan hogy E14 foglalatba kellett raknom egy E14 --> E27 átalakítót,
mivel vannak olyan lámpatestfoglalatok ahol nem lehet teljesen betekerni a led "égőt",
mivel túl nagy az átmérője, közel a foglalatnál.
Hű ha, de jól megmondtam.
:U
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47104) trebrona válasza MenőManó03 (#47100) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nagyon köszönöm, így már rendelem is! :-)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#47105) Krogoth válasza Vagany (#47098) üzenetére


Krogoth
senior tag

Köszi, az már megrendelve, már csak a normális mágneses és a kobaltos a kérdés.

(#47106) Vertigo18 válasza KTU (#47103) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen! Nekem irányított fényű van, nagyon jól bevilágítja, amire irányítom és semmi baja, kb. fél éve megy. Most olyan mennyezeti lámpába lenne, amit ritkán használunk (értsd, 3 naponta kb 10 percet), de akkor üssön a fény. És ne legyen gond, ha egyszer-egyszer becsúszik egy 5-6 órás legozás alatta a fiammal, ne durranjon el, ne égjen ki és csillogjanak azok a kockák, ne kelljen keresgélni...

Kipróbálom a linkeltet, köszi!

Valami 160-170 fokos nincs ajánlott? Csak ez a kukorica - 360-as?

Jah, meg láttam ilyen "Watt-mérőket", ami tulajdonképpen egy konnektorba dugható E27, vagy E14 foglalat... Azt hogy keressem? Érdekelne, mennyi a valós W-érték...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47107) KTU válasza Vertigo18 (#47106) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem a kukorica adja a legtöbb szórt fényt.
A foglalatra figyelj mert nagyon soknál nem lehet belecsavarni teljesen,
ennél is csak úgy sikerült, hogy a középső érintkezőkön hajtottam kifele.
De volt volt hogy csak átalakítóval volt jó!.
Rendelhetem másik "izzót" + átalakítót, ami a legbosszantóbb, hogy nem működött azonnal.
plusz 2 - 3 - 4 hét.

Fogyasztásmérő
2 különböző típusú van, azokkal mértem amit írtam.
Lidl, aldi, obi, stb. van néha akcióba akár 3eFt-ért.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47108) havri1 válasza KTU (#47107) üzenetére


havri1
félisten

Nekem van 3 db kukorica is, már nem tudom hány wattosak, meg egyéb értékeket, de ilyen 2000 vagy mennyi lumennel volt a fantázianeve. Kb 100W hagyományos izzónak felel meg. De valahogy nem az igazi..mivel ponokban adja le a fényt, baromira vakít, még holttérből is. Nem is használom már. Most nekem a spot jobban bejön. Azokra a területekre, ahol kell az erős fény, merőlegesen lefelé világítok, nem vakít, mivel nem szemből világít, de adott részen iszonyat fényerő van.
Most szereltem fel pont a gyerekszobába. Jelenleg 4es spot van (OBI-ba vettem 5-6e körül magát a lámpát) és ebayről vadászom az erős ledeket hozzá.

havri

(#47109) KTU válasza havri1 (#47108) üzenetére


KTU
addikt

Azt is rendeltem, spot 15W, tényleg erős fényt ad,
de nem világít be mindent 30m2-en, ha éppen olyan helyen vagy, vakoskodás van.
A 15W-nak írt, 5 - 6Watt körül fogyaszt valójában.

Ez is olyan, hogy kinek mi jön be.
:U

Az obi-ba én is vettem lámpát leárazottat, GU10 foglalat, szürke vagy ezüst, 4-es, 2-es, és 1-est is.
Nem rossz amit hozzá adtak led "ízzó", csak kevés. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47110) havri1 válasza KTU (#47109) üzenetére


havri1
félisten

Persze, ez egyértelmű, csak azért írtam, hogy nekem így jobb, ha inkább a szőnyeget világítja, és nem vakít. A falakat meg a plafont feleslegesnek találom, de nyilván, egyéni ízlés kérdése.
Nekem a 28nm szobában most 4db spot van (2db 12w led, és 2db 50w halogén, úton a led), és so so. Kell még 4 úgy tűnik, de az úgy már elég vad fényt ad, de továbbra is irányítottan, pontban.

Úgy vettem észre, hogy a kukorica fényforrásnál, a megfelelő fényerőt a méret kompenzálja, negatív irányban. Egy csillárba, amibe kell 5-6 fényforrás, ezek a kukorica ledes cuccuok elég hülyén néznek ki, kilóg 5-10 cm-t:(

havri

(#47111) PainKiller13 válasza havri1 (#47110) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én is eljátszogattam már a pénzem ezekkel a szó szerint sz*rokkal, aztán rájöttem, hogy megveszem inkább itthon a V-tac-nál a garanciális, valós fényerejű LED égőket, 1320 lumenes 4000k színű lámpákat vettem 1200 ft körül ha jól emlékszem, fél éve égnek kb hibátlanul, emellett jól is néznek ki, kb úgy mint egy régi körte csak fehér műanyag van az üveg helyett.

Hatalmas választékuk van, E14-ből is tudtam a megfelelőt venni számomra.

(#47112) zoltan6 válasza PainKiller13 (#47111) üzenetére


zoltan6
őstag

Egyetértek,sokféle kínai szutykokkal kísérletezgettem én is,nem sokáig bírta egyik sem,v-tac nekem is bevált,legutóbb is ott vettem én is E-14-es természetes fényűt.
de az obis német ledes izzók is nagyon jók.

(#47113) Promi


Promi
aktív tag

Tudna valaki linkelni nekem megbízható helyről T0.3, T0.5 (nagyon pici) méretű torx csavarhúzót, vagy betétet? ebay -ről.

[ Szerkesztve ]

(#47114) PainKiller13 válasza zoltan6 (#47112) üzenetére


PainKiller13
őstag

Obi is jó, főleg mert közel van és van rá gari, csak drága, V-tactól kb 10 izzóm van napi használatban, hónapok óta, a kínaiak 1-10 hét között bírták kb, a legújabb amivel tavaly kísérleteztem az G9-es izzó volt, ~1300ft/darab kínából, 2 hónapig bírta az utolsó, az első meg 5 napig, nem hinném, hogy megéri.

(#47115) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Ez a Xiaomi 'okos" mérleg] elég best buy-nak tűnik!! Jó...jó igazából nem is okos, de szép!!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#47116) Silent77 válasza 206 cc (#47115) üzenetére


Silent77
veterán

88 dollár a posta. :(
Épp tegnap néztem én is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47117) elszabi válasza 206 cc (#47115) üzenetére


elszabi
tag

Sajnos 88 USD a szállítás. :(

megelőzött a topictárs. :)

[ Szerkesztve ]

(#47118) havri1 válasza 206 cc (#47115) üzenetére


havri1
félisten

Én itt vettem, másnapra kihozták. Ennél volt olcsóbb is ünnepek előtt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#47119) Mr.Csizmás válasza 206 cc (#47115) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itthon 8-10k edigital, xiaomishop, stb :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47120) 206 cc válasza havri1 (#47118) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet,tényleg ide drága a pk-val együtt! :W ( UK. regem volt beállítva oda csak 19.5 usd , ismerős kint él,elhozza :DD )
Igazából egy tényleg okosat vennék....ez csak a dizájn miatt tetszik... :R :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#47121) cris78 válasza Silent77 (#47116) üzenetére


cris78
őstag

eu-ból csak 24 a posta :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47122) KTU válasza 206 cc (#47120) üzenetére


KTU
addikt

9900Ft

(#47121) cris78:
EU-bol:
Grand Total $52.24

Xiaomi Smart Scale okosmérleg

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47123) Silent77 válasza cris78 (#47121) üzenetére


Silent77
veterán

Az is nagyon drága. :(
5000-nél többet nem adok érte. :D
Az is sok az 1 dollárhoz képest. :DDD (snap up) :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47124) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#47123) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dzseki pls :( :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47125) elszabi


elszabi
tag

Hozott a postás az előbb egy Xiaomi 10000mAh Pro verziót. Egyelőre még csak azt tudom mondani róla, hogy nagyon szép darab.

GB rendelés. 20 napig tartott, amíg ideért, mert más is volt a csomagban, ami nem volt készleten. De miután írtam nekik, hogy ezt küldjék előre, úgy már beindult a dolog.

(#47126) beers


beers
addikt

Mellékhelyiség ajtó feliratot szeretnék rendelni, mire keressek? (szabad,foglalt)
Sajnos nem nagyon találok ilyesmit! :R

M&N

(#47127) DJ. Ru$y válasza beers (#47126) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

WC/Toilet sign [link]

Bocs, a szabad/foglalt elkerülte a figyelmem. :(

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47128) beers válasza DJ. Ru$y (#47127) üzenetére


beers
addikt

Ez pont nem ugrott be! Köszi! :R

M&N

(#47129) Ombre85 válasza DJ. Ru$y (#47127) üzenetére


Ombre85
tag

Hát ezek hatalmasak :D életembe nem jutott volna eszembe erre rákeresni, de most veszek egyet a klotyóra.

(#47130) erzol válasza MenőManó03 (#47096) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm, már meg is rendeltem egy filléres kacattal megtámogatva, 5$-os kuponnal ócsósitva. :)

(#47131) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Mostanában érkezett:

Ruizu X02
04.03-án rendeltem, 04.15-én meg is érkezett. Először megijesztett a nyelv, mert csak "kicsi szék, létra, hóember" kínai írásjelek látszottak rajta, de végül is rá lehet találni a nyelvválasztó menüpontra. Van benne magyar is, de inkább maradtam az angolnál "elalváskapcsoló", "kard lista" és egyéb finomságok miatt. :) Amire való, azt jól csinálja. Filmet nézni nem nagy élmény 1.8 colon és egyébként is csak .amv formátumot kezel, amire alkalmas konvertert nehéz találni. A képeket is tömörítheti, az amúgy jól sikerült éles képek is rendkívül zajosak az alacsony felbontás miatt. Nem errevaló. Viszont zenelejátszásra kiváló: Lehet albumonként műfajonként, előadónként vagy simán ABC sorrendben rendezni a zenéket. Lemeríteni még nem sikerült kb. 2,5 órát ment eddig, de még maximumot jelez. Kaptam hozzá egy fülest is, de az inkább csak kipróbáláshoz elég, nagyon "műanyag hangú". Összességében nem bántam meg, jól összerakott lejátszónak tűnik. Menü kezelést szokni kell, de kiismerés után nem jelent gondot. (pl. hiába vannak egymás alatt az elérhető menüpontok a jobbra-balra "nyilakkal" kell közte választani, mert a fel-le kiválaszt ill. visszalép...)

Jakemy csipesz készlet Műanyag. Én valamiért fémre számítottam, pedig visszanézve a leírásban is "nylon" az anyaga. Értelemszerűen így komolyabb igénybevételnek nem fogom kitenni. Hőállóságát garantálják, egyébként nem tűnik rossznak. Pontos, nem nyeklik, nekem elég lesz.

KZ HDS1 fülhallgató
Alapvetően nincs vele gond, jól szól, bár be kell tolni hozzá... A gumis rész kényelmes, a kábele elnyűhetetlennek tűnik. Hangzással sincs gond, nem volt rossz vétel. Igényes fekete dobozban jött és kaptam hozzá még két (nagyobb) méretben gumit.

Üvegfólia Doogee x5 pro
Most csak egy szimpla dobozban jött, hungarocell nélkül, de így sem lett semmi baja.

Képek

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47132) debcamp válasza MenőManó03 (#47096) üzenetére


debcamp
aktív tag

Megtudnád nézni/mérni kérlek, hogy szélességben mekkora telefon/eszköz fér bele?
Oké, oda van írva, hogy 6 coll max, de konkrét adat nincs a hirdetésben..

Köszi

(#47133) debcamp


debcamp
aktív tag

Banggood-on szoktatok TN-t 1.70$, vagy insurance/biztosítást kérni a csomagra? (mire jó ez a 0.30$ biztosítás?)
Tapasztalataitok alapján átlag milyen gyorsan érkezik meg az alap "Free shipping 7-25 WDay" csomag?

:R

[ Szerkesztve ]

(#47134) havri1 válasza debcamp (#47133) üzenetére


havri1
félisten

Én nem kérek, ~90 rendelésből (BG) 1 nem érkezett meg, újra küldték, és azt már TN-el.
10k felett nekem mindig adnak maguktól, ingyen.

Ma érkezett meg a 11-én feladott 5ös spot csomag:

[ Szerkesztve ]

havri

(#47135) MenőManó03 válasza debcamp (#47132) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

10,7 cm fér bele, és akkor még rá lehet nyomni egy picit, hogy a szivacsos rész közé legyen szorítva.

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#47136) debcamp válasza MenőManó03 (#47135) üzenetére


debcamp
aktív tag

havri1 :R
MenőManó03 :R
Köszönöm Nektek!
Rendelek akkor egyet, "jóárasítva" ,mint előttem erzol kolléga írta :DDD

(#47137) RBJ válasza pocokxx (#47131) üzenetére


RBJ
addikt

pont a napokban nézegettem én is a Ruizu t. Nem mintha szükségem volna rá.
Inkább fülest kellene találnom mert a xiaomi m elszakadt kis gyenge ami most van filléres philiphs olyan halk, hogy csak na.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47138) RBJ válasza PainKiller13 (#47114) üzenetére


RBJ
addikt

[link] ilyesmi g9 6w os van majd fél éve a konyhába 6db és semmi bajuk.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47139) debcamp válasza erzol (#47130) üzenetére


debcamp
aktív tag

Épp milyen filléres vacak van terítéken? Tudtok ajánlani vmit?
Amit találtam -haj ól csináltam- legkisebb, talán 0.50 -0.65$ volt.

(#47140) erzol válasza debcamp (#47139) üzenetére


erzol
őstag

Egy ilyen matricát vettem hozzá az autóra.
Ahhoz, hogy féláron legyen bármilyen 50 centes kacat megteszi.

(#47141) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Pulzusmérős órát vett valaki már? Mi az ajánlott? Polarokat nézegetem, kicsit drágának tartom. Bóvlit nem akarok, venni.

Ötletek?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#47142) Outlander válasza ZS3NI (#47141) üzenetére


Outlander
őstag

Deichmann/lidl/aldi

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#47143) lsebestyen válasza ZS3NI (#47141) üzenetére


lsebestyen
addikt

Olyat vegyél ami kódolt. Mert ami nem, azt még a szomszéd fűnyírója is bezavarja kb...Polart nem vennék, mert a szíjban nem lehet cserélni házilag az elemet. Zergéék azt hiszem tudják benne cserélni úgy, hogy nem kotlik meg, de az megint pénzbe kerül.

(#47142) Outlander: Az inkább Decathlon lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47144) ZS3NI válasza Outlander (#47142) üzenetére


ZS3NI
őstag

a lidlös crivitről neten találtam írást, nem is tűnik rossznak. Remélem hamarosan láthatom a boltok polcain. :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#47145) Outlander válasza lsebestyen (#47143) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, bocsi... :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#47146) pela03 válasza Promi (#47071) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
Ezt hova kell bedugni? a fejhallgató helyére?
Üdv

(#47147) Joker88


Joker88
őstag

mai adag:
[Kép]

először egy [Xiaomi Mi Band 1S Heart Rate Wristband with White LED]

majd egy [Lumia 640XL narancs hátlap]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#47148) Laca1212 válasza MenőManó03 (#47096) üzenetére


Laca1212
őstag

Műszerfalhoz is tapad? Vagy csak üveghez?
Egykezes a berakás, kioldás?

[ Szerkesztve ]

(#47149) XtremLor válasza Laca1212 (#47148) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#47150) Laca1212 válasza XtremLor (#47149) üzenetére


Laca1212
őstag

Ohh..köszi! :R
Már csak a másik kérdésemre vagyok kíváncsi. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.