Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47851) Imy válasza kovisoft (#47850) üzenetére


Imy
veterán

bocs, valamiért átírta a helyesírás ellenörzö, de érthető sztem :D

(#47852) Imy válasza Bazs- (#47823) üzenetére


Imy
veterán

Én most berendeltem preorderben BlitzWolf márkájút, de minimum egy hónap, hogy kézhez kapom, de inkább 5-6-7 hét...

(#47853) Ombre85 válasza DJ. Ru$y (#47847) üzenetére


Ombre85
tag

Köszi, ha estig semmi nem történik, akkor írok nekik. Én most rendeltem először erről az oldalról, ezért még nem igazán értem a működését. Itt az ebay-el szemben nem egy konkrét eladótól veszek, hanem a td-től? Mert eladóval kapcsolatos infót vagy kontaktot nem találtam.

(#47854) maestro87 válasza kovisoft (#47850) üzenetére


maestro87
őstag

Újmagyar nyelv. :DDD

Imy: Én kajak nem értettem meg többszöri olvasásra sem. :D Swype billentyűzet használatakor javasolt mindig elolvasni, hogy mit sikerült összehuzigálni. :)

(#47855) krisztianAMG válasza Imy (#47852) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Van valami trükk, amivel beváltható rá a 10-5$-os kupon?

(#47856) cris78 válasza maestro87 (#47854) üzenetére


cris78
őstag

Ez inkább kínai termék magyar használati utasítási nyelv volt. :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47857) Gabócza válasza Imy (#47849) üzenetére


Gabócza
senior tag

Elolvastam, hát, nem győzött meg... Köszi...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#47858) Ciccuka válasza Gabócza (#47848) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek kb. semmire se jók. Többször volt már téma itt és a logout-on.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#47859) Imy válasza Gabócza (#47857) üzenetére


Imy
veterán

Nincs mit...
Én vennék síma Power bankot, és a BlitzWolfnak van solar chargere, rákötném, ha kell. Tudom, úgy két cucc, de akkor is az jó biztosan. :)

(#47860) Imy válasza Imy (#47849) üzenetére


Imy
veterán

Magyarul: :D

Én rendeltem innen ilyet és semmire nem jó. Vagyis a nap nem tölti, az tuti, power banknak pedig gyenge, blogomban írtam is róla.

(#47861) zsiz


zsiz
őstag

Ma jött: mini tároló doboz
Mikor én rendeltem (04.11.), még darabonként lehetett venni, nem csak 4es csomagban. Én kettőt rendeltem és fizettem 1.16$-t (318 HUF). A doboz kicsivel kisebb, mint amire számítottam, de nem érdekes. Amit tárolni akarok benne, az belefér. A kis rekeszek elválasztót ki lehet szedni. Cuki rózsaszín a kis zárókája. A gyenge pontja, ennek is az lesz, hogy a nyitogatástól el fog fáradni az a vékony műanyag, ami összetartja az alját meg a tetejét. De ha más nem, megcsinálom majd ilyennel: [link] Amúgy 21 nap alatt ért ide, sértetlenül.

[kép] [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47862) Imy válasza zsiz (#47861) üzenetére


Imy
veterán

2,32$ darabja, így nem értem, fele annyiért vetted? :O

Amúgy tescoban szoktam venni én ilyet, talán 300Ft, és nem kisebb, 4 színben van (narancs, citrom, kék, zöld).
És azon rendes zsanér van, azaz nem a műanyag hajlik kinyításkor. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47863) DJ. Ru$y válasza Ombre85 (#47853) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Banggood, Tinydeal, Gearbest, Geekbuying ezek webáruházak és nem keverendők Alival és eBay-jel, ahol pedig külön eladók vannak, mint a Vatera vs. iPon pl. Teljesen más a két "csoport".

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47864) zsiz válasza Imy (#47862) üzenetére


zsiz
őstag

2.32$ / 4 db
Én meg 0.58$/db áron vettem, szóval lényegében most is ugyanannyiba kerül, csak most 4es (4x0.58=2.32$) kiszerelésben árulja, mikor én vettem akkor meg még darabonként lehetett rendelni.
Néztem én is a teszkósat, de ott 1db volt annyi, mint aliról a kettő. Arra viszont nem figyeltem, hogy zsanéros :) Mondjuk addigra már meg is voltak rendelve ezek.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47865) Gabócza válasza Imy (#47859) üzenetére


Gabócza
senior tag

Azt hiszem továbbra is pihentetem ezt a napelemes töltő témát, pedig ez kinézetre is tetszett volna. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy az eredetije milyen lehet, amiről ez a banggoodos változat készült...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#47866) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Bluetooth egérből tudtok ajánlani?
Telefonhoz, tablethez kellene.

#?*@&!

(#47867) Imy válasza Gabócza (#47865) üzenetére


Imy
veterán

Itt más egy ugyanilyenről írt, de nem tesztelte igazán napon. Megrendeltem, és egy haszontalan cucc jött... Mondjuk visszautalták az árát, így lett egy jó lámpám, mert power banknak nem igazán jó... vagyis csak végszükségben, mert tiszta veszteséges még a töltése is. A napelemes része meg csak dísz.

(#47868) Game-over válasza cris78 (#47843) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nekem az SJ5000x jött TN nélkül EU-ból (a TN 2000 lett volna még), jól el is veszett...... :W

Még szerencse hogy BG-ről van szó, úgyhogy újraküldték, ami meg is érkezett (de azért TN nélkül, biztos ami biztos.....)

A BG termék feladásra: nekem most elsőnek játszották el, az X8 távjánál, hogy nincs. Írtam nekik, válasz majd lesz valamikor, refund vagy várok. Kerek 1 hónap után adták fel.

[ Szerkesztve ]

(#47869) L4mie


L4mie
veterán

Nekem 1 hónapja jött BG-től egy H8mini távirányító, szar papírdobozban, úgy, hogy a joy-okat úgy benyomták valamikor, hogy alatta a nyák 3 részbe tört, mivel apámnak vettem, ezért csak most hétvégén jöttünk rá, hogy fos az egész, és ki is vágtuk, azért írtam BG-nek, hogy nem kell Refund meg semmi, csak szólok...bosszantó, főleg mert nem vizsgáltam meg amikor megjött. :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47870) Ombre85 válasza DJ. Ru$y (#47863) üzenetére


Ombre85
tag

Köszönöm, már tiszta. Úgy képzeltem a dolgot, hogy itt csak üzletek hirdethetnek, de ezek szerint az oldal maga az üzlet :)

(#47871) tboy93 válasza L4mie (#47869) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elofordul az ilyesmi sajnos. Nekem volt egy gearbestes rendelesem, 7db led-es kukoricacso izzo, 6db szar volt belole :DDD De irtam nekik es pikk-pakk kuldtek helyette masikat.

(#47872) DJ. Ru$y válasza L4mie (#47869) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megírhattad volna, hogy ajándék volt, most kapta meg a másik fél és, hogy besültél, mert szar stb. Küldtek volna egy másikat, lehet így is fel fogják ajánlani. Nálunk ruhával volt így. Vettem páromnak nadrágot, de nem bontottam ki, tudtam mi van benne, eltettem, megkapta, kinyitotta a kettőből egy úgy volt "lyukas", hogy még a fólián amiben volt is látszott, hogy azon vágtak vagy dobozból tették a hullazsákba és a fólia is és a nadrág is szépen végig lett vágva. Mély elnézések közepette küldtek egy másikat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47873) hcs57


hcs57
őstag

Fejhallgatóhoz keresek szivacsot, kb 40mm a mérete... honnan lenne érdemes?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#47874) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Sziasztok!

Valaki rendelt már innen pénztárcát? Esetleg tapasztalatok? :R

(#47875) KTU válasza BoneDragon (#47874) üzenetére


KTU
addikt

Link lemaradt.

Van pár találat a pénztárcára.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47876) L4mie válasza DJ. Ru$y (#47872) üzenetére


L4mie
veterán

megírtam, persze, mondjuk odaírtam a végére, hogy csakszóltam.... :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47877) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
(kerékpár) szelephez keresek nyomásmérőt. Nem fontos a pontosság, +/- 0,2 bar belefér. Ami fontos, hogy kis helyet foglaljon, lehetőleg nyeregtáskába elférjen, illetve a praktikusság, egyszerű használat.
Ezt és ezt találtam első körben, hát elég műanyagok... Van tapasztalatotok e téren?
:R

[ Szerkesztve ]

(#47878) Imy válasza BoneDragon (#47874) üzenetére


Imy
veterán

Én is most nézem, tényleg van pár találat a fórumon, de nem sok.

Én pl nem kapok rendeset, amibe apró is belefér, és a legfontosabb a kocsi forgalmija (nem tartom kocsiban, mert ha ellopják a forgalmival a kocsit, akkor a casco nem fizet).

(#47879) tboy93 válasza _stick_ (#47877) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az első típusú van, kb 0-0.2bar-t téved, egészen jó.

(#47880) _stick_ válasza tboy93 (#47879) üzenetére


_stick_
őstag

köszi! vettem egyet

(#47881) csadi0011 válasza tboy93 (#47879) üzenetére


csadi0011
őstag

Ez elég jó árban van. Ilyen olcsón nincs olyan, ami mondjuk 100-120 PSI-ig mér? Amiket találtam, azok jóval drágábbak.

[ Szerkesztve ]

(#47882) zsiz válasza _stick_ (#47877) üzenetére


zsiz
őstag

Az enyém kb ugyan úgy néz ki, mint a második linken. Mondjuk én talán tescoban vagy hol vettem.. nem emlékszem már rá, olyan régen vettem. De 1000 éve jó szolgálatot tesz a kocsinál. :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47883) KTU válasza zsiz (#47882) üzenetére


KTU
addikt

Igazából nem probléma hogy 0,2-t csal,
annyi lényeg hogy 1 tengelyen ugyanannyi legyen a nyomás ugyanavval a mérővel mérve.

Kivéve ha spec. gázzal töltött kerékről van szó,
de akkor már nem itt keresgélsz a pár $-os mérők közt.
:D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47884) oszy válasza DJ. Ru$y (#47835) üzenetére


oszy
veterán

Lehet nekem azért sz@rt be, mert zsigerből utálom a samu cuccokat! :)

(#47838) tboy93: Várom már, hogy kipróbálhassam :) Az olvasási és írási sebessége is a leírtnak megfelelő? :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#47885) tboy93 válasza oszy (#47884) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zenet masoltam ra, 15mb/sec-et irt a vindóz.

(#47886) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

egy kis segítséget szeretnék kérni.
04.09én rendeltem gearbest-ről egy Xiaomi hangfalat amikor volt az a nagy Xiaomi akció, 05.04én lejár a 25 szállítási nap...kis reményt látok rá hogy megfog jönni ebben a maradék 2 napban.
ha 25 nap után se kapok semmit mi a teendő? hol tudok reklamálni? mi ennek a menete?

a segítőknek előre is köszönet!

(#47887) terra052 válasza _stick_ (#47877) üzenetére


terra052
őstag

Nagy tisztelettel kérdem (de tényleg), nem egyszerűbb indulás előtt a Bitang Nagy Pumpával rámérni, és ha kell, rögtön fújni? Az OK, hogy tudod, hogy csökkent a nyomás, de utána úgyis kell a pumpa.
Vagy én nem csinálom jól ;]
:R :R

werkmania.hu

(#47888) Game-over válasza baandii (#47886) üzenetére


Game-over
aktív tag

GB-n 25 munkanap után tudsz reklamálni, amit itt tudsz megtenni [link]
Én március 28-i rendelést várok még tőlük....

(#47889) baandii válasza Game-over (#47888) üzenetére


baandii
senior tag

március 28? az nem semmi... reklamáltál?

(#47890) _stick_ válasza terra052 (#47887) üzenetére


_stick_
őstag

A történet a következő: pumpálás ~4bar-ra, pont ahogy írtad, majd síkterep, illetve hegyre fel (eddig beton). Ott a gumikból leenged ~2.5bar-ra, majd hegyről le, leginkább erdei, kavicsos, vagy döngölt úton. A maradék utat 2.5 bar-on kibírom hazáig.

(#47891) terra052 válasza _stick_ (#47890) üzenetére


terra052
őstag

Jaaaa... akkor ezért :R
Én betonon nyomom, ott 4,5 stabil :DDD
Cross-trekking.

werkmania.hu

(#47892) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Power bankot milyet és légfőkép honnan érdemes rendelni ? :R

(#47893) trebrona válasza petyametyo (#47892) üzenetére


trebrona
nagyúr

Xiaomit banggoodról. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#47894) Imy


Imy
veterán

128Gb USB 3.0 Sandisc Ultrafit és a h2testw szerint tényleg 128Gb-os. Innen vettem...

(#47895) tboy93 válasza petyametyo (#47892) üzenetére


tboy93
nagyúr

Xiaomi bankot banggoodrol vagy gearbestrol, ahol eppen olcsobb. Jelenleg talan a 10.000-es a legjobb ar-ertekben, abbol is a regebbi ami meg nem qc-s.

(#47896) wwenigma válasza petyametyo (#47892) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gearbesten 15.8$ most a 10000-es. A szilikon tok is kaphato mar hozza es akcios, 2,7$.

Imy: nem meglepo, megbizhato elado.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47897) Jarod1 válasza BoneDragon (#47874) üzenetére


Jarod1
addikt

pénztárcát rendeltem ezt: [link]

arra figyelj hogy nem mindegyikben van apró tartó rész, nekem az kellett .

(#47898) Game-over válasza baandii (#47889) üzenetére


Game-over
aktív tag

Még április 21-én, hogy a tracking megállt brüsszelben (d eelvileg csak odáig volt) ápr. 3-án, és hogy most mivan, de elhajtottak.

Most hogy eszembejutott ma telt le nekem a 25 nap, megpróbálom újraküldetni a csomagom valós TN-nel.

(#47899) petyametyo válasza trebrona (#47893) üzenetére


petyametyo
aktív tag

:R

(#47900) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Ismét jött pár apróság

[link] TPU telefontok teljesen rendben van jól passzol 2 havonta eldobálom őket mert bebarnulnak.

[link] Ez most csalódás, az előző tökéletesen teszi a dolgát viszont ez már úgy érkezett, hogy van egy karc rajta, attól még lehet jó :)

[link] Xbox 360 controllerhez vettem, teljesen rendben van.

[link] Fiat kulcs, ez is rendben van de nekem csak a gumi kellett belőle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.