Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) dugesz77


dugesz77
őstag

Látom van náluk aviator is akcióban. Meglepem bátyámat egy ilyennel.

(#47652) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Nekem a topicban ezt veithdia ajánlották(ebay). Mivel nem vagyok aliexpressen, innen rendeltem. Nem volt tokja, csak fityegő márkajelzés, hát remélem eredeti.

(#47653) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ha már eBay, én shield-store-tól veszem a Veithdia-kat, dobozos, tokos, törlőkendős polarizációs tesztelő csomagban. Szemüveg fóliában, a szárain külön fólia, én meg vagyok vele elégedve.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47654) Matthew


Matthew
senior tag

Én most ilyesmi barna lencsés Polaroid-ot használok, létezik ilyen színben Veithdia napszemüveg? Csak valami orange-t látok...

(#47655) musli26


musli26
tag

Lebeszéltek a BlitzWolf arany kábelről:)[link]

Helyette Ungreen vennék.
Létezik belőle aranyszínű 1m 2.1A-es?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47656) sto1911


sto1911
veterán

Gearbesten van fules aproert, ami azert valamennyire jol is szol? Koszi!

(#47657) bucihost válasza Silent77 (#47621) üzenetére


bucihost
senior tag

Hali!

A szemüvegek valóban polarizált lencsések, vagy csak marketing fogás?

Én ebayról rendeltem "pilice" napszemüveget, ~4k volt. Abban tényleg ez a polarizált lencse van. Legalábbis a kis teszt "kártya" szerint. :R

(#47658) Silent77 válasza bucihost (#47657) üzenetére


Silent77
veterán

Tényleg az. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#47659) madgie válasza bucihost (#47657) üzenetére


madgie
titán

Nem kell az ellenőrzéshez kártya sem, kimégy az utcára, becsukod az egyik szemed, a másik előtt elkezded forgatni a szemüveg egyik lencséjét, míg mondjuk egy parkoló autó szélvédőjét nézed. Ahogy forgatod, úgy fog változni a visszatükröződés a szélvédőn.

Vagy mondjuk egy háztetőn a cserepeken. A polarizált lencsét forgatod, hol sötétebb, hol világosabb lesz a cserép. Meg millió más helyen meg lehet nézni, a fémes tükröződésen kívül mindenen.

(#47660) _ATi_1 válasza musli26 (#47655) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Szia!
Milyen indokkal beszéltek le?
Nekem tegnap érkezett a linkelt kábelből, és elég tartósnak tűnik, jó minőségű termék. A töltőm 1A-t tud, ennyi át is jött a kábelen.

(#47661) DJ. Ru$y válasza madgie (#47659) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ki sem kell menni az utcára, a monitor előtt elkezded forgatni és már látod is.

A kis kártyát, meg adják hozzá "ajándékba", azért hagyatkozunk arra (is).

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47662) musli26 válasza _ATi_1 (#47660) üzenetére


musli26
tag

Kitágítja a telefont,tablet-et(csatlakozóját) idővel.
Utána nem lehet tölteni mert annyira lazán megy bele.

Nekem van egy Blitzwolf kábelem:
[link]
Eddig 3 hónapja van meg de még nem tapasztaltam ilyesmit.
Töltök vele:S3,S4 Lenovo tablet.

Vélemény?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47663) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Telefonba kellene micro SD kártya, ennél van most jobb vétel jelenleg?
[Samsung-SDHC-32GB-EVO-Plus-Class-10-80MB-s-Flash-Memory-Card-New-ct]

Mit jelenthet a new ct?

[ Szerkesztve ]

(#47664) Zeki válasza Cyborg (#47663) üzenetére


Zeki
nagyúr

new cartridge?

(#47665) Vagany válasza _ATi_1 (#47660) üzenetére


Vagany
őstag

Nekem is van 2 db BW mindkét végén kétoldalas kábelem, 1db 2m-es fekete és 1db 1m-es arany színű több mint 2 hónapja, eddig semmi gondot nem tapasztaltam velük.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#47666) Cyborg válasza Zeki (#47664) üzenetére


Cyborg
őstag

Tehát ugyanazt tudhatja, mint ez, csak drágábban, más feliratozással?

(#47667) elszabi válasza Cyborg (#47663) üzenetére


elszabi
tag

ez nem telefonba való. neked micro kell.

(#47668) Cyborg válasza elszabi (#47667) üzenetére


Cyborg
őstag

Na ezt néztem be:)
Fel se tűnt, köszi. Akkor a 8 dolláros az enyém:)

:D :C :R

[ Szerkesztve ]

(#47669) elszabi válasza Cyborg (#47668) üzenetére


elszabi
tag

a másikra is rájöttem, bár kemény menet volt. délutáni iq teszt. :DDD

vagyis a "NEW ct" az nem összefüggő dolog.

st - sinceritytrading
ct - courtesytrading

(#47670) _ATi_1 válasza Vagany (#47665) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Tapasztalataim alapján inkább a kábel szokott "elfáradni" és használhatatlanná válni, mintsem a telefon csatlakozója. Egy pár kábel elfogyasztott már a jelenlegi telefonom, de az új kábelek még mindig szorulnak a csatlakozóban. :)

(#47671) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

A hátitáskám két pántját szeretném összefogni elől mikor rajtam van.
Ebay-en találtam ilyet New Adjustable Backpack Sack Bag Webbing Sternum Buckle Clip Strap Chest Harness
Itthon lehet ilyet kapni? Mi ennek a becses neve? :D

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#47672) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megérkezett a feb.10-én rendelt két lítium cella. Nem a 77 napos szállítás az, amiért a dolog említést érdemel, hanem hogy Li aksi, kábé közvetlenül az idei esedékes lítiumblokád előtt lett feladva, és mégis ideért, a borítékon lévő matrica bevallása szerint Malmőből. Érdekesmód még mindig olcsóbb az egydarabosból kettő, mint egy kétdarabos készlet, holott így mindkettőhöz adnak egy-egy kétférőhelyes műanyag dobozkát, a drágább verzióban meg gondolom egy dobozban lenne a két aksi.

@(#47637) bul07: Naga jolokia kislányoknak való, mondd az ismerősödnek, hogy hajtson Carolina Reaperre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47673) DJ. Ru$y válasza musli26 (#47662) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Előrendelésben vettem az 1 m-es és a 2 m-es BW fordítható kábelt is, egyiket tablethez a másikat telefonhoz használom itthon, amióta megvettem, a melóhelyen viszont Lenovo Yoga töltőnk van és simán benne marad, egyszer nem esett még ki stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47674) zsiz válasza _ATi_1 (#47670) üzenetére


zsiz
őstag

Az új kábel nekem is szorul még mindig a csatlakozóban (de már az sem annyira, mint első alkalommal). Viszont a régi amit előtte használtam, és szintén stabilan állt a telefonban, azóta mióta a BW kábelt is használom már lötyög. Ráadásul a fordíthatóság sem előny nekem... megszokásból mindig nézegetem, hogy hogyan is kell bedugni :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47675) Batib


Batib
őstag

Most érkezett.
Pontokkal 1350ft volt. Április 21-én rendeltem.
Kínából picivel olcsobb lett volna, de volt rajta shipping díj és nem engedett pontokat beváltani.
Eddig egy alu lemezt fúrtam ki vele, az rendben volt. A többit a használat mutatja meg. Ha beválik rendelek egy 4-32-est is.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#47676) Beni2360 válasza Batib (#47675) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is ilyen van jó vétel. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#47677) RBJ


RBJ
addikt

Mai termés.
ápr. 17. rendelés, de hogy hogyan érkezett ilyen hamar az rejtély. [link] Valahogy ez a bedugós dolog nekem nem jön be, teljesen kizár mindent, valahogy nem természetes így a hangzás. Nekem a fülkagylóba tehető jön be. Anno volt a Jvc yummi vagy mi azt szerettem.
Ja az adott sárga biszbasz az mi?


[link] remélem jobb lesz mint a pár nappal ezelőtti. ápr. 10. rendelés.


tartalék üveg. úgy is kell havonta. [link] :DDD ápr.6. rendelés.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47678) RBJ válasza RBJ (#47677) üzenetére


RBJ
addikt

Jujj ez a micro sd adapter még világit is. Jujj dejóó

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47679) bul07 válasza RBJ (#47677) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ezt az üveges eladót is kipróbálom hátha ez másfajtát árul, mert még mindig küzdök az ujjlenyomattal

Nem írtad de érdemes mobil alkalmazással venni mert pár cent engedmény szinte mindig van mindenre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#47680) zsiz válasza RBJ (#47677) üzenetére


zsiz
őstag

Tartalék üveg? Minek azt cserélgetni? Nekem vagy fél éve van fent és olyan mint az új :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47681) eastsider


eastsider
nagyúr

Hali,

Van valami toresgatlo alkalmatossag 3.5" jackkel rendelkező fuleshez? Hogy keressek ilyet? Van értelme vele szórakozni, vagy nem ér semmit?

(#47682) Outlander válasza eastsider (#47681) üzenetére


Outlander
őstag

Egy mezei tollból egy rugót rátekersz.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#47683) XtremLor válasza bul07 (#47679) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo egy eve tole veszem az uveget ha van az adott tipusra, ez is gyujti valamennyire, de nekem egyaltalan nem veszes.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#47684) cris78 válasza RBJ (#47677) üzenetére


cris78
őstag

Sárga bisz-basz, mobiltartó :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47685) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Vettem pár apróságot:

5/5
Szivacs bandázs, jó minőségű. Ennyit nekem megért. Jó hosszú volt mind a kettő, igaz én csak markolatnak használom, nem tekertem be az egész kormányt. Nem szilikonos, csak sima szivacs.
20 napos időt futott, nem volt 500 Ft

5/5
Alu szelepsapka, a városi cangámra kellett. Direkt feketét vettem, ne tűnjön fel senkinek se hogy nem műanyag. :) Nekem tetszik!
23 napos időt futott, 5 db nem volt 300 Ft.

5/5
Szilikonos víz lehúz, kellemes fogású, jó minőségű, lágy szilikonos éllel. Profilból T formájú az él így szépen ráfekszik a felületre. Az autó víz és csíkmentes lesz. Ha jól mossa le az ember az autót akkor nem marad szemcse a vízben és így nem lesz karcos az autó. :) Egy lassan 20 éves vasat takarítgatok vele.
Bandázzsal együtt jött, 20 napos időt futott, 800 Ft volt.

5/5?
Fényszóró fólia, xenon problémánk van. Túl fehér a xenonunk és mivel 25e lenne a szett cseréje megfestjük a színét. Még nincs felrakva a lámpára. Sárga színűt vettünk. Jogilag bármilyen színű lehet a lámpatest, a kibocsátott színe a fehér és a kadmium sárga között kell hogy legyen.

5/4
Műbőr pénztárca, minőségre nekem tökéletes. Igaz, a belső részen van egy zipzár amit én aprótartónak használok. A lényeg, hogy elhúzás hatására nem záródik be hanem szétnyílik. Írtam az eladónak, hogy mi a helyzet erre a legnagyobb meglepetésemre pár órán belül jött a válasz, hogy sajánálja és küld másikat. Amennyiben ez nem felel meg nekem akkor megtéríti a káromat. Kértem egy újjabbat meglátjuk majd az is ilyen lesz-e. :)
24 napot futott, amikor én vettem nem volt 500 Ft

5/5
LG G3 üvegfólia, azt hiszem ezt az eladót én mindenkinek nyugodt szívvel ajánlhatom! Nem először rendeltem tőle, mindig vastag hungarocellben küldi a fóliákat.
9 napot futott, nem gyorsposta, nem nyomkövetős, 450 Ft volt. Én csak ettől az eladótól rendelek fóliát, bátran ajánlom!! Most is érkezőben van 7 fólia tőle.

5/5
Ablakos tok iPhone-ra, ismerősnek kellett. Megkapta, nem írt hogy rossz lenne így gondolom meg van vele elégedve.
18 napot futott, 1400 Ft volt, nem a legolcsóbb.

5/3
LED W5W-s izzó aliexpress-ről, páros ajánlat. Megjöttek, be is dobtam az autóba és az egyik sehogy se működött. Leteszteltük hálózati tápról sem működött, kimértük és nem megy át rajta az áram. Valószínűleg gyári hibás az egyik. A lényeg, írtam az eladónak. 2x is, 4 nap különbséggel és nem reagált semmit. Képet is küldtem, de semmi reakció. Majd disputot indítottam és vissza kértem a teljes árat, mert nem volt korrekt ahogy hozzá állt az ügyhöz. Majd láss csodát egyből reagált és jelezte, hogy változtassak a disputon mert ő nem téríti vissza az egészet hisz az egyik működik. Gondoltam magamba szívjál gázt. De azért írtam, hogy elfogadom ha küld 1 db-ot ami működik, vagy vissza küldi a pénzem. Megváltoztattam a disputot és elvileg elfogadta, most várom a kemény 200 Ft-ot vissza. :D Persze azért írta, hogy sajnálja de nem vette észre hogy írok neki... :((( :((
24 nap, 420 Ft.

5/5
MG logós kulcstartó fémből aliexpress-ről, ajándék lett. Nagyon örült neki a hölgyemény, egyik szerelme az autója (MG ZT, 1.9 TDi). A kulcstartó strapabíró, masszív felépítésű. Csak az egyik oldalán van embléma, a másik oldala csillogós fém. Nem gagyi érzetű, tényleg jó minőségű.
22 napot futott, mikor kinéztem $8 volt, de akciókkor lement 1.99-re az ára.

5/5
Hasitasi szürke színben aliexpress-ről, hibátlan cucc, nagyon minőségi. Amint megfogtam bele is szerettem, tényleg nagyon jó. :) Ásványvizet nem próbáltam bele, de szerintem a fél literes víz már nem fér bele.
12 napot futott, nem volt 2000 Ft.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#47686) bul07 válasza dajkapeter (#47685) üzenetére


bul07
nagyúr

Érdemes kókányolni a kocsi egyik legfontosabb elemét a lámpát, gyengítitek a fényerejét, így is vannak gondok a kocsik lámpájával
Elég csak egyszer nem látni valamit az úton és máris többe kerül mint 25e, na de a ti dolgotok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#47687) dajkapeter válasza bul07 (#47686) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nálunk nem ezzel van a gond. Hanem azzal hogy a színhőmérséklete nem jó az izzónak. Ezért "festjük" meg egy árnyalattal az izzót. A fénykibocsátása jó, bemérettük. Csak mi nem vagyunk elégedettek. Műszerek szerint megfelelő, csak mi nem látunk vele. :DD

U.i.: a reflektor halogénizzós, azzal tökéletesen látunk, sajnos...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#47688) twine válasza bul07 (#47686) üzenetére


twine
addikt

Mekkora fszsg ez a cikk... :U

[ Szerkesztve ]

(#47689) musli26


musli26
tag

Ez:[link]
Pontosan mire való?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47690) dugesz77 válasza musli26 (#47689) üzenetére


dugesz77
őstag

A "régi" mikró usb töltődet/kábeled tudod usb-c -re alakítani vele. Én Xiaomit vettem az egy kicsit olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#47691) asdf_ válasza musli26 (#47689) üzenetére


asdf_
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#47692) tipuka


tipuka
addikt

vagy 4 hónap után sikerült elhatároznom magam, rendeltem egy töltőt, mellé kábeleket, jött ma egy Blitzwolf QC töltő, meg egy 2,4A-s fekete, mellé egy 2.1A-s piros színű BW kábel. nem is tudtam, hogy ez olyan, hogy mindegy, hogy dugom be a telefonba. :D tetszik!

(#47693) L4mie


L4mie
veterán

sziasztok,
mizu a powebankok terén? Lehet rendelni mondjuk banggoodtól?
Mintha lett volna némi katyvasz a repülési szabályok miatt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47694) KTU


KTU
addikt

FastTech Labor Day Sale (Sitewide 15% off)!
Code: LABORDAY

May 1, 2016 (US central time) Mo. reggel 8h.
15% kedvezmény mindenre!

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#47695) DJ. Ru$y válasza L4mie (#47693) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Arról volt szó legutóbb, hogy megoldották, szóval elvileg igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47696) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Kibszeretnem probalni a led ' kukorica' izzot. Banggodrol vagy ebayro. Van esetleg megbizhato aru?
Koszonom

(#47698) w.miki válasza w.miki (#47585) üzenetére


w.miki
veterán

Hangszóró laptophoz, (esetleg BTs is) nincs ajánlott?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#47699) interstate76 válasza w.miki (#47698) üzenetére


interstate76
addikt

Ez engem is érdekelne! :K

Ill. egy olyan még inkább, ami kifejezetten telefonhoz való, bt-s, de azért nem teljesen gagyi dobozhangja van - nem tudom, van-e ezek között minőségibb darab.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47700) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Valaki rendelt már aliról focimezket?

Aki igen legyen mér szíves rám írni. Én rendeltem de a méret a táblázattól eltér, tapasztalatcsere miatt érdekelne a kontakt.

Illetve Alin nem lehet más felhasználókkal kapcsolatot felvenni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.