Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) attiati válasza Gaborka30 (#47388) üzenetére


attiati
veterán

tőle rendeltem egy Transcend 790-et

Nézz be milyen usb-t topikba.
Főleg az A-data és a Transcend-ek ajánlottak most.

(#47452) oszy válasza Ombre85 (#47406) üzenetére


oszy
veterán

Engem is érdekelne Bluetooth headset amiben normálisan hallani a hívót :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#47453) interstate76 válasza interstate76 (#47450) üzenetére


interstate76
addikt

Hátha valakit érdekel: utánaolvastam az akksis topikban és azt szűrtem le, hogy a Liitokala Lii500 töltő a világon kb. mindent tud, amit lehet, kivéve a frissítést. Utóbbi viszont nem más, mint a kisütés-fullra töltés addig történő ismételgetése, amíg nő az eltárolt energia mennyisége, azaz manuálisan a Liitokala Lii500 is tudja, a gyorsteszt módot ismételgetve.

Új vagyok a témában, szóval ha valamit rosszul értettem, javítson ki egy hozzáértő! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#47454) csadi0011


csadi0011
őstag

Zapals ingyenes. Nem írja, hogy csak új regisztrálóknak van, de nekem nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#47455) musli26 válasza dugesz77 (#47435) üzenetére


musli26
tag

Hiába forgatható a kábel.
Én mindig ugyan úgy dugom be a telefont,tablet-et.
Akkor is szétbaszhatja?
Vagy nektek mennyi idő után tágult ki?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#47456) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

Multi, tanítható tv/dvd irányítót keresek. Találtam is egyet:

[link] Erről mi a véleményetek? Vagy tudtok ajánlani?

Kevésbé régi tv-hez lenne már nem "nagyseggű" akarom mondani már nem CRT tv.

Köszi

(#47457) havri1 válasza musli26 (#47455) üzenetére


havri1
félisten

Egész egyszerűen feszül a csatlakozó, akárhogy dugod be. (Ez bizonyos helyzetekben még jó is ;) ). Szerintem nekem a nexus 7-en egy ilyen kábel tette tönkre az aljzatot.

havri

(#47458) kstcsk válasza csadi0011 (#47454) üzenetére


kstcsk
tag

Lejárt a promo.

(#47459) lkristóf válasza pocokxx (#47431) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ilyen egyszerű szemüvegtartó szütyőben tartom, igaz nem ütés álló de csak kapott egy minimális védelmet.

(#47460) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Xiaomi MiBand 1S 14,89$, 223 pont beváltása után 10,43-ért rendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#47461) werszomjas válasza krisztianAMG (#47460) üzenetére


werszomjas
őstag

lassan ingyen adják :DDD nagyon szórják kifelé

üdv

(#47462) tipuka válasza werszomjas (#47461) üzenetére


tipuka
addikt

mert jön az új mi band 2! nagyon várom *-*

(#47463) NORBl


NORBl
aktív tag

Olyan órára lenne szükségem, amely szilikonszíjjal bír, nem kell, hogy nagy kijelzője legyen, az órát nem akarom tapizni, elég ha a telóval, applikáción keresztül tudom olvasni az adatokat, csak ugye az órakijelzés legyen meg. :D Illetve egy olyan funkció kéne, emely figyeli az alvás minőségét, pulzusszám alapján be tudja lőni, hogy éppen milyen álomszint stádiumban vagyok, illetve kikalkulálja, hogy mikor kéne lefeküdnöm, illetve a legmegfelelőbb időpontban ébreszt magától. Erre ez a Xiaomi MiBand képes ? Illetve majd ez az új ? Ha nem akkor van valakinek tapasztalata, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb okósóra nekem, erre a célra ?

[ Szerkesztve ]

(#47464) fant0mi válasza NORBl (#47463) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt, hogy mikor kell lefekudni azt nem fogja neked megmondani.
Kijelzoje a jelenlegi mibandnek nincs. Az ujnak lesz majd kijelzoje.

(#47465) cris78 válasza NORBl (#47463) üzenetére


cris78
őstag

Én most kíváncsiságból rendeltem egy ilyet a hétvégén.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47466) NORBl válasza fant0mi (#47464) üzenetére


NORBl
aktív tag

Autómatán se tud kelteni, hogy amikor adatok alapján érzékeli, hogy most kell keltenie, mert akkor leszek a legkipihentebb ?

(#47467) DJ. Ru$y válasza NORBl (#47466) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Intelligens ébresztés talán, és tudja, elkezdi figyelni x perccel az alvásod előtt és, ha éppen olyan alvási szakaszban vagy, akkor felébreszt.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47468) pocokxx válasza lkristóf (#47459) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Végülis ez sem rossz ötlet. Lehet, hogy egy keménnyel megpróbálom, ha nincs konkrétan hozzávaló.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#47469) mepet válasza NORBl (#47463) üzenetére


mepet
addikt

Kerestem anno ilyet én is, végül feladtam, mert rájöttem, hogy az iOS Health alkalmazása úgy is tökéletes fitness tracker-nek, ha a zsebedben van a teló. Persze pulzusmérő az nincs benne alapból. Amire még érdemes odafigyelni, hogy a xiaomi cuccok app-jai csak android kompatibilisek (lásd: ios appstore-ban majdnem 0-ásra értékelt a xiaomi app...).

(#47470) fant0mi válasza NORBl (#47466) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt tudja mindegyik mostani miband is (kiveve a legujabb ios verzios szofverrel).
Beallitasz egy legkesobbi ebresztesi idopontot es visszafele mert 30 percen belul figyeli az alvasodat. Ha eber fazisban vagy, akkor elobb is felkelt, hogy ne essen olyan rosszul a felebredes.

[ Szerkesztve ]

(#47471) w.miki


w.miki
veterán

Barion fizetési rendszerről tudtok valamit?
Megbízható? Hol tudnék utánaolvasni?
Jofogason ezzel lehet fizetni.

Regiztem rá...
úgy tűnik, nem egy paypal...
Mindig utalni kell rá, ha fizetni szeretnél vele, nem tudtam kártyát csatolni mellé...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#47472) Laca1212 válasza w.miki (#47471) üzenetére


Laca1212
őstag

Fizettem már vele Lumenet-en(ex vilagitas.eu). Nem volt semmi gond.

(#47473) wentworth


wentworth
tag

Valaki ervenyesitett BG-n garanciat Paypal return shipping methoddal? Xiaomi band karkotonek adta meg magat a szoftvere vagy akkuja kb 5 honap utan.

Vi10 32G Q32G221510...

(#47474) Beni2360 válasza Laca1212 (#47472) üzenetére


Beni2360
félisten

Megkérdezhetem, hogy mindenképpen előre fel kell tölteni pénzt az oldalra és csak onnan tudok költeni?
Mert én úgy értelmeztem, hogy egyből a kártyáról vonja le a pénzt és csak regisztrálni kel a kártyát. De ilyen lehetőséget nem találok. A másik meg, hogy ahhoz hogy használni tudjam mindenképpen kell net elérés, amit a tájékoztatóban nem említ. Gondoltam a GPS kapcsolat elég, de amint látom valamilyen net elérés kell a cucchoz. Miért olyan természetes ez az opció?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#47475) Laca1212 válasza Beni2360 (#47474) üzenetére


Laca1212
őstag

Én bankkártyás fizetést csináltam vele. Többi lehetőséget nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#47476) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Haver pár hónapja rendelt egy kisebb értékű cuccot, ami azóta sem jött meg, az érkezési határidő körülbelül máj 16-a lett volna.
Eredetileg úgy rémlik, nem volt hozzá nyomkövetés, de case után hirtelen az eladó frissítette a shipping fület, ahol már ott volt a nyomkövető kód, miszerint rendben kézbesítették időben (kétszeri próba után.), holott ez nem történt meg. Sem értesítő, sem a szomszéd irodákban nincs a csomag.
Előfordulhat hogy valahol generált a feladó egy kamu TN-t, hogy ne kelljen fizetnie (neadjisten fel sem adta a csomagot?)? Eleve picit fura hogy egy kb 2000ft-os termékre, amin eredetileg free shipping volt, kapott nyomkövetést.
Köszi.

A TN

Szerk: utólag megnézve, 270 értékelése van a hirdetőnek, 97,5 positive feedback. :(

[ Szerkesztve ]

yo

(#47477) wwenigma válasza kenny123 (#47476) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

trackitonline.ru -n csekkolva latszik hogy hollandiába kuldték/vették át, comment mezőbe van.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47478) kenny123 válasza wwenigma (#47477) üzenetére


kenny123
addikt

Jah igen, de mi is itt vagyunk, Hollandiában. :DDD :DDD Bocsi, ez kimaradt.

yo

(#47479) wwenigma válasza kenny123 (#47478) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ehh. :) Akkor a helyi postan kell érdeklődni TN-nel, aláirasos szoval lennie kell nyomnak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47480) DJ. Ru$y válasza kenny123 (#47476) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez egy valódi TN 2 betű 9 szám 2 betű. Viszont fura, hogy kétszer van megjelölve egy napon sikertelen kézbesítés, bár nem tudom, hogy ez arrafelé, hogy működik. Amit enigma írt, asztalt kell verni, mert vagy aláírásnak vagy a csomagnak ott kell lennie a postán, még ha be is írták, hogy átvettétek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47481) kenny123


kenny123
addikt

Most beszéltem a postával, megadták a címet hogy hol vették át (sikertelen címre kézbesítés után kidobják a postáról egy közeli "pickpack ponthoz hasonló trafikban" (mint otthon)) és ott lehet átvenni.
Lát aláírást, de nem tudja ugyan kiadni, vagy személyhez kötni. Mindegy, holnap benézünk oda, hátha a boltos átvette hogy ne kelljen visszaküldeni, aztán várja hogy menjünk be érte.. Sok reményt nem fűzünk hozzá már.

Köszönöm a segítséget!

yo

(#47482) royalka válasza havri1 (#47457) üzenetére


royalka
őstag

Több fajta kábelt is próbáltál? Én csak blitzwolf-ot, de most jól belém tettétek a parát.. :/ most rendeltem 2 új fajta verziosat. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#47483) zsiz


zsiz
őstag

Ma jöttek:

Biciklicsengő: [link], nagyon gagyi, sorjás műanyagból van a nagy része, a teteje meg belseje fém. Akkor már inkább ez, ilyen van a biciklimen: [link]. (Csak nekem az iránytű meghülyült, lehet, hogy a mágneses csavarhúzótól :) )

Hámozó: [link], ez viszont elsőre egész jónak tűnik. Igaz nem olyan jó, mint a régi ami volt itthon és hasonlóan nézett ki, de nem rossz. Éles, szép vékonyan hámoz. A rendeléstől számolva a 16. napon érkezett, 388 Ft volt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#47484) cris78


cris78
őstag

Ma érkezett, 13-i rendelés.

katica
kuponnal: jv-ARSE2
pontokkal és mobilról vásárolva(plussz kedvezmény)
6,01$

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#47485) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ilyen késélező szettet használ valaki? Mennyire jó a kövek minősége?

Vagy inkább a 2$-ral drágább full fém verzió?

[ Szerkesztve ]

(#47486) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Április 6-án rendeltem ebay-ről egérpadot, 11-én jött mail hogy feladva. Tracking number szerint (RC376065733NL):

20.04.2016 11:43 Import (Megérkezett a célországba)

Szerintetek ezt mikor kapom kézhez? Nem kellett volna értesítést kapnom róla? :F

Live-Die-Respawn

(#47487) fant0mi válasza oriic (#47486) üzenetére


fant0mi
addikt

A heten elvileg megkapod.

(#47488) DJ. Ru$y válasza oriic (#47486) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amint azt látod, hogy belföldi továbbításra átadva, onnan 1, nagyon maximum 2 nap és megkapod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47489) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi mindkettőtöknek, remélem héten megjön akkor. :) :R

Live-Die-Respawn

(#47490) vidaila


vidaila
aktív tag

Bangoodon segítsetek légyszi. Nem érkezett meg a cucc amit rendeltem, próbálnék refundolni, de hiába kattolok az issue elküldésre mindenképpen képet kér feltölteni. Miért? milyen képet töltsek fel arról, hogy nem jött meg? Ha valami véletlenszerű képet meg (poénból) kiválasztok akkor IO errorral nem tölt fel semmilyen képet.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#47491) Teplic válasza vidaila (#47490) üzenetére


Teplic
tag

Nem tudom. képet az üres postaládáról.. :D
Bírom az ilyeneket én is. Alin ilyenkor én először írok az eladónak, és a levelezésről nyomok egy screenshotot, azt töltöm fel, ha mindenáron kell neki kép.

Egyébként a BG messze a legkorrektebb. Nem szokott náluk ilyenből gond lenni, újraküldik vagy refundolnak egy email hatására is. Ők nem a gearbest, nem c***nyok.

[ Szerkesztve ]

(#47492) tboy93 válasza vidaila (#47490) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyiss a paypalen caset, arra ugyis jobban ugranak :D

(#47493) XP NINJA válasza vidaila (#47490) üzenetére


XP NINJA
őstag

Régen lehetett, most néztem én is, aztán maradt a paypal. Ott viszont nem húzzák az időt.

(#47494) Teplic válasza tboy93 (#47492) üzenetére


Teplic
tag

BG-n biztos vagyok benne, hogy nem kell eddig elmenni és nem is ajánlom. Tölts fel egy screenshotot a termékről, vagy írj emailt. Nem fog süket fülekre találni. Lehet megkérnek várj még egy kicsit, de probléma tuti nem lesz és nem kell paypal vitáig elmenni.

(#47495) The DJ


The DJ
addikt

Xbox360 vezeték nélküli kontrollert honnan érdemes vásárolni? Megkértek, hogy nézzek utána, de ebben nem vagyok otthon. Itthon olcsóbb vagy ebayen is találni eredetit korrekt áron?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#47496) DJ. Ru$y válasza vidaila (#47490) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobb fent help, live chat és megoldod a problémát velük élőben, még várni sem kell semmire.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#47497) tboy93 válasza Teplic (#47494) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eddigi kínai webshopos tapasztalataim szerint, a leggyorsabban egy paypal disputtal kapod vissza a pénzed. Innentől kezdve engem rohadtul nem érdekel, hogy a webshopnak ez esetleg kellemetlen :U Volt pár éve egy komolyabb esetem, amikor kiloptak egy telefont a csomagomból, a webshop konkrétan szart a fejemre. A paypal miatt kaptam vissza a 72.000 Ft-omat...

[ Szerkesztve ]

(#47498) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Tegnap du. nyitottam egy ugyet Alin. Az eladoval lebeszeltem, elotte. Arra semmi reagalas, viszont ma is kuldott egy uzenetet, hogy nyissak diapute-ot. Nem eros az angolom inkabb bemasolom.

hello dear friend, Please open dispute by personal reason and give us 5 stars.
Or modify the dispute reason to personal reason.
Az elso levelben is ezt irja, hogy open dispute by personal reason. Ezt nem teljesen ertem. Mikor ki kellett valasztaniba refund okat, nem volt sok lehetoseg. Azt valasztottam, hogy a vedelem lejar es a csomag meg uton van (febr. kozepe ota...). Le is irtam ezt, screenshotot is masoltam a levelezesunkrol, ahol az elado irja, hogy nyissal dispute-ot es refundol. Vagy erre meg varhatok par napot mint a PP eseteben?

(#47499) Batib


Batib
őstag

A Zapalsról dec 11-én rendelt autos dupla usb töltő most érkezett meg. Már rég letettem róla, s mivel full ingyenes volt, így fel sem merült bennem, hogy reklamáljak.
Egyébként aki kapott ilyet az, hogy van megelégedve vele?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#47500) zsiz válasza Batib (#47499) üzenetére


zsiz
őstag

Működik, nem méregettem mit tud, havonta 1-2x kell, akkor jó hogy van, ingyen megérte. Legalább mind2 telefont egyszerre tudom tölteni vele. Én még január elején kézhez kaptam.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.