Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) elszabi válasza csucsotke (#48149) üzenetére


elszabi
tag

Mr. Clean Magic Eraser néven 2003 óta gyártják...

Néhány hoax is fűződik hozzá. [link]

[ Szerkesztve ]

(#48152) Mr.Csizmás válasza vwpolopg (#48150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48153) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudja, hogy honnan lehet jobb minőségű Con* replika tornacipőket rendelni? Látni az interneten néhány jobb példányt, kíváncsi lennék honnan is jönnek. :)

(#48154) Jarod1 válasza zeon.hu (#48117) üzenetére


Jarod1
addikt

neked mennyire lóg ki a mágneses töltő a telóból, tok van a telódon?

[ Szerkesztve ]

(#48158) zsiz


zsiz
őstag

Tegnap jött egy ilyen készlet gravírozóhoz: [link] 3.99$ (Ali-n valamivel olcsóbb, viszont én több más szerszámmal vettem, 10-5 kuponnal) 25 nap alatt ért ide.
Ránézésre nem tűnt túl minőséginek, viszont kipróbálva teszi a dolgát. Kipróbálásképpen készült is vele délután egy ilyen: [videó]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48159) zeon.hu válasza Jarod1 (#48154) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Privátban küldtem képet.

#?*@&!

(#48160) cris78 válasza zsiz (#48158) üzenetére


cris78
őstag

És most játék következik. Hány Banggood-os termék látható a videóban? :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#48161) zsiz válasza cris78 (#48160) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, pár darab feltűnik.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48162) chatran


chatran
őstag

Elemtesztelővel van valakinek tapasztalata? Melyiket érdemes megrendelni?
Apám valami hasonlót vett a lidillben.

(#48163) elszabi válasza chatran (#48162) üzenetére


elszabi
tag

nekem van ugyan de igazság szerint egy multiméterrel többre megyek. és, ha csak ilyen alap dolgokra kell, azt is meg lehet kapni ennyiért.

(#48164) Titmouse09 válasza chatran (#48162) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Én ennyiért egy egész multiméter vettem egy nyugdíjasvásáron. Amire nekem kell bőven jó. Pl elem mérésre..
megelőztek

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#48165) chatran válasza Titmouse09 (#48164) üzenetére


chatran
őstag

Én nem azt írtam, hogy amit linkeltem, annyiért megvenném. :) Kérdeztem, hogy van-e vkinek ilyesmikkel tapasztalata. 1-2 dollárért van használható?

(#48166) spidersoft válasza elszabi (#48163) üzenetére


spidersoft
senior tag

Elem mérésére a multiméter nem az igazi, mert műszer lévén még a leggagyibbnál is ügyelnek arra, hogy jó magas legyen a műszer "ellenállása", hogy a lehető legkevésbé szóljon bele a mérésbe, tehát nem terheli az elemet. Nem ritkán esik meg, hogy az elem fahinul mutat 1,5V körüli értéket, de már egy vekkert se visz el... Nekem ilyen subler fazonú van, ebben van egy ellenállás, amin keresztül valamelyest meg is terheli az elemet, de ugyanebből a mutatósból van [Lwww.ebay.com/itm/172186761799]bicskás kialakítás is, ami kisebb helyet foglal (=könnyebb elhagyni). Külön skálája van a gombelemek számára (ami nyilván nem terhelhető annyira), illetve külön ellenállása a 9V-os tranzisztortelepre. Sajnos lítiumelemre nincs funkciója (CR2032 és barátai). Ja, és ezt látni bármikor, ha egy kis fény van a szobában, az LCD-set meg még lámpafénynél is néha úgy kell forgatni, hogy lássa jól az ember... Megaztán szeretem a Deprez műszereket, mégha ilyen sorjás fullgagyi, akkor is :B

[ Szerkesztve ]

(#48167) Cyborg válasza zeon.hu (#48159) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
engem is érdekelne, hogy fest egy ilyen a valóságban.

Köszi

(#48168) Titmouse09 válasza chatran (#48165) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Oké :)
Nekem személy szerint nincs velük tapasztalatom.
Minap viszont megszívtam egy új Agfafoto 9V elemmel. Kis homemade elektromágneshez kellett volna. De nem ment, úgy kellett szaladni egy másikért. Kimértem utólag az említett multiméterrel és kevesebb, mint 7V-ot mutatott, kb 130mA árammal. Egy szem apró LED is éppen, hogy pislákol rajta.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#48169) DJ. Ru$y válasza spidersoft (#48166) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezért jó a LIDL-ben kapható multimeter, van rajta rendes elemteszter, ez szerintem pontosan mér, legalábbis engem még nem csapott be soha.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48170) csadi0011


csadi0011
őstag

Jött egy HDM female female. Nem működik. Gondolom refund lesz és a kövi már működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#48171) spidersoft válasza csadi0011 (#48170) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem jót dobott a gép, szóval sanszos, hogy a következő jó lesz... annyi, hogy lehet nem azonnal találja meg egymást a két eszköz vele, ha nagyon hosszú a kábel, az én tévémnek is kellett vagy 10s, hogy jelet fogjon, de onnantól fogva már működött, ha kihúztam és újra bedugtam is.

[ Szerkesztve ]

(#48172) maestro87 válasza spidersoft (#48166) üzenetére


maestro87
őstag

Én ceruza elemeket multiméter 20 A-es állásában szoktam tesztelni. Épp, hogy egy fél másodpercre párhuzamosan kötöm a műszert az elemmel ami elég ahhoz, hogy leolvassam mennyi szufla van még benne. Egy új AA elem rövid zárási árama kb. 5-6A lehet. 1 Amper alatt "kukázni" szoktam, felette még kis fogyasztású eszközben használható. De csak ceruza elemeknél alkalmazom ezt a módszert, esetleg Ni-Mh ceruza aksinál ha nagyon kell.

(#48173) parééé


parééé
csendes tag

hányszor kell visszakérnem a pénzem hogy letiltsanak ebayről, vagy ez hogy működik?
utána max csinálok egy másik számlát azt kész?
szigorúan elméleti a kérdésem-

(#48174) Game-over


Game-over
aktív tag

3.0 USB hosszabító kábelből van ajánlott?

Olyan 1-1,2 m-es kellene.

(#48175) mirci18 válasza Ciccuka (#48089) üzenetére


mirci18
addikt

Mert ezt nem volt bevizsgálva és egyenesen Kínából jött.
Istenem megint egy értelmes építő hozzászólásod volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#48176) kenand


kenand
veterán

Bluedio BS-3 bluetooth speaker ma jó áron van az Alin: 28USD

[ Szerkesztve ]

(#48177) attiati válasza kenand (#48176) üzenetére


attiati
veterán

Alin- lehet valahogy szűrni ezeket a "Today only" superdeals-eket?

mondjuk van egy érzésem (a 778 db hátramaradt hangszórót látva), hogy ez holnap és holnapután is "today only" lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#48178) Imy


Imy
veterán

HDMI kábel ami ajánlott, persze aki vett már. Kb 1 méteres kellene...

(#48179) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata ezzel az órával: Huawei honor zero?

Asszonykának nagyon tetszik, csak nem tudom, hogy ez eredeti lehet-e és hogy megéri-e az árát?

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#48180) retesz147 válasza retesz147 (#48179) üzenetére


retesz147
addikt

Vagy esetleg tudtok hasonló árban, hasonló desig-t ajánlani?

Ami fontos lenne, az ébresztő funkció (reggel rezegjen a csuklón), óra kijelzés (Mi Band ezért esett ki).
Találtam párat, csak nem tudom melyik a megbízható, esetleg, aki rendelkezik hasonlóval, akár privátban is meghallgatom a véleményét.
köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#48181) elszabi válasza retesz147 (#48179) üzenetére


elszabi
tag

Telekomnál ezt kapod meg 10900 Ft-ért. TELEKOM2016 kódot kell beírni hozzá vásárlásnál.

[link]

(#48182) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Xiaomi powerbankhoz tudtok valami kis szütyőt hozzá ?

(#48183) Freddycom válasza Sterilzona (#48182) üzenetére


Freddycom
őstag

Szilikon tok nem játszik?

(#48184) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tudtok linkelni pár megbízható eBay-es védőüveget (is) áruló eladót? Átnéztem pár ajánlott eladót, de sajnos nincs náluk LG F70/D315 -re üveg, hátha valakinek van olyan bevált eladója, aki árul ilyet. Köszönöm!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48185) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#48184) üzenetére


XtremLor
őstag

Amikor nem talalok az adott tipusra a megszokott eladotol, szurot a legolcsobbra allitom, es megkeresem az elso olyan eladot aki <10.000 eladas felett jar es <98% pozitiv, eddig mind megjott kopkop.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#48186) retesz147


retesz147
addikt

belelendültem ebbe az okosóra vásárlásba....

nem tudtok egy topic-ot, ahol ezeket beszélik ki/ajánlják? ilyen "melyik okosórát vegyem" fórumot? nem igazán találok pörgőt, ahol sok a hsz.. :W

@elszabi: köszi! esetleg nem tudod meddig él az akció? :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#48187) Zeki válasza elszabi (#48181) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez egy kurvajó akció!

Tegnap a lányom meg az asszony is megkapta azt a Huwei B0 okosórát, amit a telekomtól vettem kuponra. (nem egyszerre, külön-külön vettem)

Jól néz ki, vízálló, magyarul is tud, az óra gyorsan szinkronizál a telóra töltött appal (lehet ájfón is meg droid is), az sms meg viber üzenet is elolvasható rajta (de biztos más is, mert az appban kijelölhető mikről kérsz értesítést), híváskor csak rezeg, kiírja a hívó nevét, és vagy elutasítod a hívást (ekkor a hívó félnél foglalt lesz), vagy némítod, és akkor a telód nem csörög tovább hangosan, te meg mikor odaérsz felveszed a hívást. A sport funkciókat nem teszteltük.

Ja a töltője is baba, nem bedugós, hanem rárakós, mágnesesen rátapad, csak a csatlakozókra kell figyelni hogy rakod rá.

[ Szerkesztve ]

(#48188) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#48185) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én is hasonlóan szoktam, csak volt pár ajánlott eladóról szó, hátha van még valaki akinek kellett ilyen, de lehet ez az opció marad most.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48189) elszabi válasza retesz147 (#48186) üzenetére


elszabi
tag

06.30-ig lehet felhasználni a kuponokat (korlátlan számban, de vásárlásonként 1x). aztán, hogy egy-egy termék meddig akciós, az más kérdés.

CineDOG1: ez jól hangzik nagyon. akkor veszek egyet én is. :)

(#48190) x_o_n válasza retesz147 (#48186) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez nagyon jó ár,én is vennék de innen nem tudom megrendelni....bár eredetileg olyat akartam ami pulzus számot is mér

(#48191) Blaise válasza Imy (#48178) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem nem kapod meg jelentősen olcsóbban, mintha bemennél mondjuk az Aqua-ba megvenni pl ezt:
[link]

Ez persze még a tyúkbél kategória lesz, ha minőségibbet akarsz, akkor az valahol itt kezdődik:
[link]

(#48192) retesz147 válasza Zeki (#48187) üzenetére


retesz147
addikt

egy fehér behúzva!!

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#48193) DJGABI válasza retesz147 (#48186) üzenetére


DJGABI
addikt

mert nincs olyan hűdenagy választék, vagy legalábbis elég egyértelmű a helyzet. ha van pénz, meg droid akkor valami wear cucc. ha szifon akkor egyértelmű, de akkor gondolom nem itt kérdeznéd.
a zárt rendszeres (u8 és társai) meg teljes droidos (4.x meg mtk6572t belegyömöszölnek) megoldások is biztos jók valamire, de még a wear-eseknek se valami tuti az akkuideje, nem hogy az utóbbi, gányolt cuccoknak (gondolom én).

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#48194) Laca1212 válasza DJGABI (#48193) üzenetére


Laca1212
őstag

Pebble -t se feledjük.

(#48195) zsiz válasza Imy (#48178) üzenetére


zsiz
őstag

Én kb mindig a legolcsóbbat veszem, de szerintem nem feltétlen éri meg kintről. Múltkor rendeltem az edigitáltól 490HUF/db áron (valami akció vagy kiárusítás volt), ingyen szállítással, hibátlan. Ali-n a legolcsóbb kb 50 Ft-tal olcsóbb, viszont várhatok rá heteket.
Az 5 métereset PC <-> TV-hez innen hardverapróról vettem postával 2k-ért (v1.4, aranyozott), szintén hibátlan, 3D-re és játékra használom. Szvsz pénzkidobás lenne 6k-t kiadni a fentebb linkelt 1m kábelért. Felesleges.

1 HDMI kábelt, mondjuk én is vettem kintről, mivel akkor épp nem találtam itthon jó ajánlatot, meg amúgy is ráért.
1m HDMI - Mini HDMI kábelt rendeltem tőle miniPC-hez: [link], 270 Ft volt akkor és 1 hónap alatt itt volt, és ahogy a többi, ez is hibátlan. De biztos van neki sima HDMI is.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#48196) IG55 válasza Zeki (#48187) üzenetére


IG55
senior tag

Picit utána nézve gyakorlati tapasztalatoknak, azért vannak fenntartások. Az alvás monitorozási részről van bővebb tapasztalatod? Mennyire pontosan méri az elalvasi/ébredési időt, lehet e ezen manuálisan korrigálni, van-e early bird alarm, rezegve ébreszt?

(#48197) Zeki válasza IG55 (#48196) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hát egyrészt nem érdekel senkit az alvás mérés, másrészt tegnap kapták meg, harmadrészt még alig használták, negyed részt én ma melózok, ötödrészt csak idő mérésre, hívás/üzenet értesítésre kell. Erre tökéletes. A lányom játszott a lépésszámlálóval, de kit érdekel? 10900Ft-ért bestbuy.

(#48198) kenand válasza attiati (#48177) üzenetére


kenand
veterán

Ez tényleg 49 USD szokott lenni, egyszer volt karácsonykor 27USD én akkor vettem.
Gearbesten is 45 USD. És minőségibb, mint 20-30USD körül menő több bluetoothos hangfal.

(#48199) csadi0011


csadi0011
őstag

54mm Express card usb 3.0 adaptert keresek.EZT és EZT néztem. A 2 portos is elég. Valaki tud róluk valamit?

PC-be szintén USB 3.0 adapter (PCI-E) van bevált termék? Amit a topicban találtam keresővel, azoknak az árusítása már véget ért. Elég nagy árkülönbségek vannak. Fájlmásolás sebesség miatt kéne. Az olcsóbb termékek,pl. ez, tudhat annyit, amennyit ígér?

(#48200) Silent77 válasza IG55 (#48196) üzenetére


Silent77
veterán

Mozgást figyeli. Elég pontosan jelzi mikor alszok el.
Amikor mozdulatian vagy, akkor jelzi mélyalvásnak.
Hogy mennyire pontos az jó kérdés. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.