Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) dugesz77 válasza Troy. (#42850) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát majd 3000 forintért már legyen is eredeti. Itthon egy ezressel drágábban árulják még így is.

(#42852) havri1 válasza mgy (#42828) üzenetére


havri1
félisten

Természetesen már nem kapni, egyetlen egy darabot találtam csak belőle, aranyárban. De pont ugyanilyen.

Infrared IR Ear Thermometer Range 32C-42.9C 95F-109F Memory 8 Readings DT-886

havri

(#42853) Upo válasza cris78 (#42849) üzenetére


Upo
addikt

Milyen távcső? Binokulár? Csillagászati? A kínai vackok nem sokat érnek, optikailag hulladék mind (még a drágábbak is). Jusztíroztatni kell mind hogy normális legyen. A lidl-ben szoktak lenni olykor, árukhoz képest egész jók.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#42854) cris78 válasza Upo (#42853) üzenetére


cris78
őstag

Valami egyszerű, ha kirándulunk akkor használnánk. Úgyhogy "játszós" kellene.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42855) trebrona


trebrona
nagyúr

Ezt a power banket ismeri valaki? :Alcor L10000

[link2]

Majdnem kijön a Xiaomi árából és mégiscsak gyorsan kézben lenne.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#42856) andrisbandi válasza cris78 (#42854) üzenetére


andrisbandi
őstag

Jópár éve volt egy kb 20 ezer forintos binokulárom, ilyesmi talán 12x50-es.
Nem vált be.
Nehéz volt cipelni, egy-másfél órás kirándulásokra vittem csak el maximum, afölött már nagyon zavart.
Jól nagyított, de nem igazán lehetett kézben megtartani remegés nélkül. A nem túl távoli madárlesésre volt a leghasznosabb. Pár hónap múlva eladtam teljesen újszerű állapotban.

Mindenképpen javaslom a kipróbálást vásárlás elött.
(Bírod e majd vinni magaddal, és megtartani remegés nélkül.)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42857) cris78 válasza andrisbandi (#42856) üzenetére


cris78
őstag

Köszi!
Akkor marad a mesterlövész puska távcsőve :) ( vicc volt)
Még nézelődök akkor...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42858) Mr.Csizmás válasza trebrona (#42855) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alcor 4000 népszerű alapanyag az oem körökben, pl. a telekom is forgalmazza átcímkézve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42859) miroon


miroon
aktív tag

Mi band hol a legolcsobb most szerintetek?

A masik hogy a getone app-os rendelos cuccal mi lett? Anno a sajatomat ott vettem, ismerosnek is onnan akartam venni,de nem mukodik az app. :(

iPhone 13 Midnight Black

(#42860) Upo válasza andrisbandi (#42856) üzenetére


Upo
addikt

Nemrég volt a lidl-ben 6900-ért ez. Lassan jön a kirándulós szezon, szerintem lesz megint. nyakbaakasztóval, hordtáskával ahogy a képeken. Nem kicsi darab, szerintem is nézd meg előbb.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#42861) werszomjas válasza miroon (#42859) üzenetére


werszomjas
őstag

gearbest vagy tinydeal

[ Szerkesztve ]

üdv

(#42862) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem ebay, de kütyüzde

Rádióvezérelt ébresztőóra, hőmérős Aldi 4499 huf

Zselés toll, 30 darab 1499 huf ilyet meg régóta kerestem az online oldalakon :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42863) andrisbandi válasza miroon (#42859) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Gearbest-en 11,49 a sima fehér ledes EDMIB2 kuponnal"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42864) zsiz válasza flegga92 (#42751) üzenetére


zsiz
őstag

Köszi. Azt meg tudod nekem mondani (vagy akárki más), hogy ha teszek bele elemet tartaléknak, de egyébként USB-ről kapná a tápot, akkor ha elmegy az áram, elállítódik vagy meg tovább gond nélkül elemről?

Illetve ebből a sötét barna színűből csak piros digites létezik? Én nem találtam más színűt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42865) kovisoft válasza cris78 (#42854) üzenetére


kovisoft
őstag

Ha minőségi(bb) binokulárt keresel, akkor a makszutov.hu távcsőboltot ajánlom megtekintésre. Náluk a legolcsóbb binokulár 10900 Ft-ért ez a Scopium 10x50-es, elég pozitívak róla a vásárlói vélemények. Érdemes még átfutni a bazárt is, mert használtan olcsóbban szoktak lenni jó minőségű binokulárok (ill. egyéb távcsövek).

A már korábban említett Lidl-s Bresserek is elég jók szoktak lenni ár/érték arányban, de nem a zoomos, hanem a fix 10x50-es (a zoomosnak túl szűk a látómezeje).

(#42866) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Gearbest-en megakadt a szemem, hogy elég jó áron kínálnak 18650-est.

A problémám az lenne velük, hogy konkrétan nem írják oda , hogy LG, vagy azt, hogy Samsung , csupán nagyon frappánsan azt, hogy yellow vagy pink.

Ezek is tűzrevaló sz*rok, vagy tényleg eredeti cellák? Tudom, hogy rengeteg odakint a hamisítvány, megmerném kockáztatni, hogy a cellák 99%-a. De ugye sokszor hangzott el a topikban, hogy a Gearbesten, csak eredeti van. Na akkor ez az? :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42867) Mr.Csizmás válasza Gergosz2 (#42866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ezt javasolták nekem anno. itt meg szakembrók a témában: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42868) tonyrulez válasza Gergosz2 (#42866) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pinknél alul írta GB: ...this is an original Samsung ICR18650 - 26FM 3.7V 18650 2600mAh...

4 8 15 16 23 42

(#42869) Essejó válasza zsiz (#42796) üzenetére


Essejó
veterán

Akkor lehet eddig mindig kifogtam, de az itthoni led izzókkal semmi gondom nincs. Pedig mind olcsó kínai. Lehet nincs rajtuk 2 év garancia, de átlagban 250-350 Ft-ba kerültek darabonként.
Megnéztem az általad ajánlottat is, miért is ne tettem volna. Nos kijelenthetem, hogy egy db E14-es foglalatú csillár izzóm sincs, így nincs is rá szükségem. Van viszont ilyen foglalatú ám de hőálló izzóm a villanytűzhelyben, a hűtőben, a mikrohullámú sütőben és a varrógépben, bár ez utóbbi nem hőálló hanem csak sima 5 W-os parfüm izzó. Azt nem tudom, hogy készül-e +300 °C-ot kibíró led izzó, ezért nem is tervezem a sütő világítás cseréjét. A többit is csak akkor, ha tönkremegy.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42870) Essejó válasza flegga92 (#42804) üzenetére


Essejó
veterán

Higanyos Lázmérő a Vaterán.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42871) flegga92 válasza Essejó (#42870) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszi! Vettem is kettőt.

(#42872) Czimby


Czimby
addikt

Gearbestről csak annyit, hogy Dec 3,-án vettem egy YI kamera tokot, persze még nem jött meg, most nézem az orders listet és nincs közte, természetesen a refounded orders listben sincs benne, szerencsére a PayPal számla megvan...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#42873) Mr.Csizmás válasza Czimby (#42872) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

emailben kattintható link van a rendeléshez?

(btw ezért őrzöm meg az összes filléres vacak visszaigazolását, pp értesítőjét, stb)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42874) Blaise válasza Czimby (#42872) üzenetére


Blaise
veterán

Jól hangzik :D

Én most rendeltem Gearbestről egy Xiaomi 20.000mah powerbankot, remélem megjön.

(#42875) Vertigo18 válasza Czimby (#42872) üzenetére


Vertigo18
addikt

Dehát miért nem írsz nekik?

Le lehet ezt tök szépen, kulturáltan írni!

Egyetlen boltnál sem CSAK az a fő szempont (szerintem), hogy mennyiért árul és milyen minőségű árut, hanem egyik fő szempont az is, hogy hogyan reagálnák, ha beüt a c@r (akár hibás termék, akár elveszett csomagok...), mennyit tudnak segíteni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42876) Outlander válasza Vertigo18 (#42875) üzenetére


Outlander
őstag

Nem divat az üfsznek írni, topikban szídni az egész oldalt, az oldja meg a problémát. :K

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42877) sto1911


sto1911
veterán

Eustockhoz letezik kupon, ill. van most ervenyes kuponjuk?

(#42878) cris78


cris78
őstag

Ma jött ez a párna.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42879) Game-over válasza sto1911 (#42877) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ahogy néztem a Facebook oldalukon van néha kupon, ott érdemes keresni.

(#42880) sto1911 válasza Game-over (#42879) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, privatban mar kaptam egyet ingyen szallitashoz :R

@(#42878) cris78: de ocsmany, te jo eg :D

(#42881) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Banggoodon minden blitzwolf telefon kiegészítőre 15%-os kupon 03.02-ig, ha valakinek kevés pontja lenne.
MWCBW15

(#42882) dajkapeter válasza cris78 (#42878) üzenetére


dajkapeter
senior tag

És? Részletek, vagy valamit?

Ez nagyjából olyan volt mint a minapi "na találjátok ki mit kaptam" post itt...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#42883) Blaise válasza erzol (#42881) üzenetére


Blaise
veterán

Mik a tapasztalatok a töltőikkel kapcsolatban?

(#42884) cris78 válasza dajkapeter (#42882) üzenetére


cris78
őstag

Egyenlőre ennyit tudok én is . Asszony most vette át. Vékony plüss anyag. Majd este megnézzem, hogy mennyire kemény még...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42885) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az elmúlt napok termései:

Power bank ház... Először szkeptikus voltam, de nagyon tetszik. Bele a 2 db. 18650-es bontott akksit, majd használni, ennyi. Munkám miatt mindig van a tatyómban 5-6 akksi, amik csak állnak, most majd tudom azokat is "kamatoztatni"... Pirosan villog, ha töltés alatt van, kéken világít, ha erről töltenek...

Foltok, gyereknek... különlegessége, hogy "ajánlottan" jött, nem is értem, hogy éri meg neki...

Törcsi tartó... Nagyobb, mint gondoltam, bár nem akarok négy lukat fúrnia falba, majd megoldom valami dupla oldali ragasztóval szerintem... Egyébként szép, sokkal szebb, mint a képen!

Fejhallgató
futáshoz. Nah, ezzel nagyon meg vagyok elégedve, nem Piston 3 hangzású, de majdnem! És ugye futáshoz kiváló, egyből párosodott a telómmal...

Forrasztó állomás. Maga az állomás nagyon egyben van, mindenhol állítható, tényleg jó mondjuk led-szalagok forrasztására. Bár a képen eu-csatlakozós van, én Usa-plugosat kaptam. Mivel mindig olyan kis kedvesek a kínaiak, ezért gondoltam ráírok, hogy mi lenne, ha küldene nekem egy Eu-plugot, hamár az van a képen, erre a pici-kínai visszaírta, hogy menjek be egy boltba és vegyek egyet magam, nagyon olcsó! :D Hát, igaz! :D Ez is egy megoldás!:D

Szivargyújtós töltő... havernak kellett. Nem tudtam drágábbra/jobbra rábeszélni... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42886) Gergosz2 válasza tonyrulez (#42868) üzenetére


Gergosz2
veterán

Na igen, most már látom, de azért nem lenne jobb ezt a leírásban feltüntetni?

De ha valóban az , akkor igen jó az ára. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42887) Outlander válasza Vertigo18 (#42885) üzenetére


Outlander
őstag

Powerbank mennyit tud kiadni magából... 1,5a van megadva, mennyi sikerül abból?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42888) Vertigo18 válasza Outlander (#42887) üzenetére


Vertigo18
addikt

Fogalmam sincs, mivel annyira még nem vagyok fórumtag, hogy lenne mérőeszközöm... Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy kellett valami mobil eszköz, amivel tölthetem VÉSZ esetén a telót, a 10.400-as Xiaomi ehhez nagy. Viszont, mint említettem, 18650-es akku mindig van nálam, így praktikus, kézenfekvő volt egy ilyen beszerzése.

Dehát tesó... ennyiért? :B

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42889) Blaise válasza Vertigo18 (#42885) üzenetére


Blaise
veterán

0,44 USD-ért szivargyújtós töltő? Jó szépet fog majd pukkanni :D

(#42890) Vertigo18 válasza Blaise (#42889) üzenetére


Vertigo18
addikt

Srác kicsit maradi. Nem nagyon érdeklik ezek a dolgok és nem fogékony az új dolgokra sem, a szép szóra sem... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42891) Outlander válasza Vertigo18 (#42888) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor ezt egy darabig nem tudjuk meg... :)

Ha tudja az 1a-t vennék én is, szintén rengeteg a bontott de jó aksi miatt, 1 kevés, 4 sok... 2 pakkos jó lehet, de annyira meg nem érdekelt h keresgéljek... így erről egy "teszt" jól jött volna. :R

(#42889) Blaise

Az egyik telómhoz adtak ilyet ajándékba, már vagy 2 éves, max 0,5a tudott mikor utoljára néztem, cégesben azthasználják usbs kislámpával... szaal nem biztos h egyből pukkan, mondjuk a kislámpa nem túl nagy fogyasztó. :)

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42892) Vertigo18 válasza Outlander (#42891) üzenetére


Vertigo18
addikt

Van valamilyen Androidos alkalmazás, amivel lehet mérni? Mert azt le tudom kapni, ha neked az megfelelő... Akkor letesztelem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42893) dugesz77 válasza Vertigo18 (#42890) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem is azzal lesz a gond,hogy régi típusú és hogy nincs rászítázva, hogy 2A meg QC hanem esetleg megöli a rádugott kütyüt. És tapasztalatból mondom,hogy általában ezeknek az embereknek lesz a legnagyobb szája,hogy át lettek b@szva. Tönkretesz egy több tízezres berendezést mert most spórolt 1500 forintot :W . Én már csak azért sem rendelek ilyet az ilyeneknek,mert akarok bűnbak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#42894) Outlander válasza Vertigo18 (#42892) üzenetére


Outlander
őstag

Ampere közel jónak mondható, nálam pl pontos.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42895) kemcso válasza Vertigo18 (#42885) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez nem fejhallgató hanem fülhallgató ;)
Mennyire kényelmes és stabil a fülhallgató? Meddig bírja egy feltöltéssel?

[ Szerkesztve ]

(#42896) Vertigo18 válasza Outlander (#42894) üzenetére


Vertigo18
addikt

Basszus, most húztam le a telót a faliról, 100%-on van, ilyenkor nem tölt... :) Ki is írja a progid, hogy "Not charging..." :)

Majd később...

dugesz77: Ő nem az a fajta. Ő az a fajta, aki azt mondja, hogy eldurrant, bumm... C@rik rá... De értem, amit írsz.

kemcso: bocsánat, igazad van, fülhallgató. Mint írtam, Piston 3-at használok egyébként, csak elég volt a "mazzagokból" futásnál. EZ marhára kényelmes, főleg, mert az a "karéj" tartja elég emberesen a fülön, nem csúszik ki. És szerintem nem is kell annyira "agybadugni", mint a Pistont, így az is kényelmesebb...

2x 30 percet használtam eddig, nem tudom mikor fog lemerülni...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42897) mepet válasza Vertigo18 (#42885) üzenetére


mepet
addikt

Nekem van talán ugyanilyen "legolcsóbb" típusú 1 USB csatlakozós autóstöltőm, ami ugyan lassan tölt (1A van ráírva), de megbízhatóan működik, kb 5 db van napi használatban a családban, egy volt csak problémás, egy öreg Opel Kadett-ben lötyög, bár ott lehet az aljzat a hibás.

A lassú töltés: ha az iPhone 6-oson minden megy (wifi, gps, mobilnet és kijelző egyszerre, tehát ha gps-ként használom), akkor az akksi kb. csak szinten marad, kevéssé tölt. Ha semmi extra nem megy a telón, akkor szépen töltődik.

Egyébként van pluszban is nekem, ha valakinek sürgősen kell, vagy ha sok db érdekelne még a fentinél is olcsóbban, akkor dobjatok pü-t!

(#42898) Vertigo18 válasza mepet (#42897) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, ugyanerre gondoltam, hogy a rémhírekkel ellentétben sikerül kifogni egy megbízható, bár lassan töltő darabot. :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42899) kemcso válasza Vertigo18 (#42896) üzenetére


kemcso
Ármester

Köszönöm, megírnád majd, ha látod mennyi időt bír?
P3-at ismerem, pont ezért is lehet érdekes nekem is, ugyanerre kéne, de sűrűn nem akarnám tölteni.

A fej-fül-t sokan keverik, ezért javítom, ha látom, hogy valaki hibásan használja

(#42900) erzol válasza Blaise (#42883) üzenetére


erzol
őstag

2 portos sima töltőt használok ~3 hónapja. Samsung tab s-t, s4-et, powerbankot töltöttem eddig vele egyidejűleg, és eddig ugyanúgy jó volt, mint a gyári töltőim. . Legjobban a saját kábelével van elemében, amit sajnos nem adnak hozzá. Több topiktárs is vett ilyet, de panaszt még nem nagyon olvastam itt a fórumon.
Most beruháztam egy qc-re, mert az s6 már támogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.