Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) #214


#214
tag

Valakinek sikerült már használható szöszeltávolítót (ruháról) beszerezni kintről? Régebben volt egy link, de úgy emlékszem, arról nem volt jó tapasztalat.

(#43102) Flexy90


Flexy90
senior tag

Jött már meg valakinek a Blitzwolf autós QC-s töltő aki preordrerben rendelte? Nekem január 28.-án adták fel, de még nem kaptam meg..
[link]

Xiaomi Fan

(#43103) üszök válasza #214 (#43101) üzenetére


üszök
őstag

Jysk árulta régebben azt a hengerest amiről tépkedni kellett a papírt. Fillérekbe került.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#43104) koxkids


koxkids
őstag

Milyen pulzusmérő sportórát ajánlotok? :)
Van esetleg olyan ami az alsó oldalán mér, tehát nem kell spéci fogás az előlapon pl?

Árban kb 30$ alatt.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#43105) zoltan6 válasza #214 (#43101) üzenetére


zoltan6
őstag

febr.25-től akciós lidl-is újság 24. oldal,600ft febr.29.-től:

(#43106) atees válasza #214 (#43101) üzenetére


atees
őstag

Nem érdemes kintről rendelni. Jysk, dm, ikea pár forint és jók.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#43107) #92888064


#92888064
törölt tag

gearbest-es piston colorful starter edition hamisítvány lehet, vagy ennyire fos?
piston youth és piston 3 után hát hogy is mondjam... jah már mondtam. amúgy a mélyet hiányolom nagyon, de összességében valami rettenet harmatos, pedig elvileg botfülű vagyok.

(#43108) CoolBoy323 válasza #92888064 (#43107) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ertekeleseknek pedig azt irjak, h "godd bass" :U

(#43109) Moszy válasza CoolBoy323 (#43108) üzenetére


Moszy
tag

tudnám mi az a "godd" ? Túl isteni ? :)

mert ez így jó

(#43110) CoolBoy323 válasza Moszy (#43109) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Good na :) koran reggel szerinted tudok irni? :P

(#43111) mgy


mgy
senior tag

Segítsetek, hol lehet GB-BG reklamáció ügyben értekezni? Próbáltam keresni ilyesmi topikot, de nem lett szerencsém.
Köszi!

(#43112) XtremLor válasza mgy (#43111) üzenetére


XtremLor
őstag

GB BG

A GB-nek van itt ph-n kulon topikja, igy ha valami kerdesed van az ott is, vagy itt is megteheted, a BG az inkabb ide valo.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43113) mgy válasza XtremLor (#43112) üzenetére


mgy
senior tag

okok.
Tehat banggood. Vvan egy hibas termékem, az első használat után tönkrement. Írtam a rendelés alatt lévő űrlapon, illedelnesen elmondtam, higy mi a pálya, s muvel hasznhatatlan a cuc, refundot kértem.
Ez két napja történt, azóta csend. Vicces, hogy más ügyben napi szinten levelezesben vagyok velük, de ez a téma még áll.
Nektek mu a tapasztalatotok, mennyi idő elteltével történik bármi?

(#43114) lorcsi


lorcsi
veterán

Jo minőségű sd kartya olvasóra van jo tippetek ?

Ettol olcsóbban, jo nincs ?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43115) trol75 válasza csucsotke (#43097) üzenetére


trol75
tag

Szia.

Nekem múlt héten jött meg a Foxanon-os csomag.
Volt egy kis izgalom vele (az eladó az egyik 6db-os rendelés összevonta a másik 6db-os rendeléssel, így 32$ lett a rendelés, de átjött a vámon). Minőséginek tűnik a Foxanon-os izzó.
Egy konyhai csillárban üzemelnek. Előtte az aliexpress-ről 2,5 éve rendelt „noname” 36 ledes kukoricaizzók üzemeltek. Amit most rendeltem azok 56 ledes hidegfehér izzók.
Kipróbáltam és nekem nem vibrál, ellenben számomra brutális fényt ad. Már a 3x36 ledes is szépen világított, de a 3x56led-el fényárban úszunk. Ami számomra még meglepő az a méretük. Nincs 10 cm.

Én innen rendeltem:
E27:

E14:

Remélem, tudtam segíteni.
Ha valami érdekel még nyugodtan, szólj.

(#43116) XtremLor válasza mgy (#43113) üzenetére


XtremLor
őstag

2-3 napon belul valaszolni szoktak, a chat-en viszont joval gyorsabb az ugyintezes.
Az ujrakuldes eseten kapol tn-t igy azt is vedd szamitasba, a hibarol pedig szoktam videot/kepet csinalni alt keri mindegyik.

(#43114) lorcsi:
Transcend TS-RDF5 vagy TS-RDF8 nekem az elobbi van, 2e sincerity-nel.
Itthon is kb ennyi+posta

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43117) kmarci25 válasza lorcsi (#43114) üzenetére


kmarci25
veterán

Épp tegnap volt róla szó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43118) lorcsi válasza kmarci25 (#43117) üzenetére


lorcsi
veterán

Tx, közben meglett 😊 es szerkesztettem is.. :B

(#43119) bul07 válasza mgy (#43113) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem péntek óta nem válaszoltak, lehet hogy a rendelésnél írt dolgokat nem olvassák vagy bug miatt meg se kapják

Én ma írok nekik megint

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43120) DJ. Ru$y válasza mgy (#43113) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Vagy a Help-en belül a Contact Us-os űrlapon írj, vagy ott van feltüntetve egy e-mail cím és arra írj. Ha nem kapsz azokra sem választ, akkor chat-en írj nekik, hogy nem kaptál választ. Ha megy az angol, akkor kapásból mehet a chat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43121) RBJ


RBJ
addikt

NItecore T series kis lámpácskával van valakinek tapasztalata? [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43122) Norbii87


Norbii87
csendes tag

Én is csak érdeklődnék, hogy nincs most valami pontszerzős játék a BG-on? Mert sosem találom meg, csak ha valaki itt belinkeli. :D

[ Szerkesztve ]

(#43123) instantwater


instantwater
addikt

Van valakinek tapasztalata kínai intel i3 vagy i5 miniPCkkel?
Nézegettem ilyet.
A processzor felől nincs kétségem. Az összeszerelés minősége felől annál inkább.

(#43124) weiss válasza instantwater (#43123) üzenetére


weiss
addikt

Ez hasonló. Jókat írt róla.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#43125) andrisbandi válasza RBJ (#43121) üzenetére


andrisbandi
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, mi a vélemény róla.
- Világíthat annyira mint egy teló ledje?

Fejlámpa mellé terveztem tartalék pilácsnak kocogáshoz erdőben.

Te mire használnád a kicsikét?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43126) Jarod1


Jarod1
addikt

[csipeszkészlet]

érkezik a csipesz készlet... 6 os készletet rendeltem, de egy érkezett , rákérdeztem az eladótól és azt írta külön lettek feladva, várjak még, és rá egy nappal megérkezett a 2. ;]
bár nem tudom miért éri meg külön-külön feladni.

(#43127) XtremLor válasza instantwater (#43123) üzenetére


XtremLor
őstag

Ennyibol kihozhatod itthon is majdnem az itx konfigot 5-6 generacios asztali processzorral, ami erosebb is.....garanciad is van.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43128) musli26


musli26
tag

Honnan érdemes Tablet-et rendelni kintről?
Ahol van Eu szállítás.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#43129) kmarci25 válasza XtremLor (#43127) üzenetére


kmarci25
veterán

Arról nem beszélve, hogy ha EU-n kívülrő jön, akkor plusz vám és ÁFA, ami azért szépen megdobja az árat. Nekem is felkeltette az érdeklődésemet ez a cucc, aztán elkezdtem számolgatni... :(((

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43130) MenőManó03 válasza Silent77 (#42986) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Hogy szuperál a Xiaomi Yeelight lámpa? Mióta használjátok? Megéri a pénzét?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#43131) XtremLor válasza kmarci25 (#43129) üzenetére


XtremLor
őstag

Az afas arral szamoltam en is, tehat 100-110e korul jon ki, iponon gyorsba osszedobtam i6100 8GB ddr4 120gb ssd 110e korul mar kihozhato persze +20/30 lehet meg belerakni haz tap etc valtoztatassal...

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43132) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Olcsón, jó minőségű wifi router-t tudnátok ajánlani kintről? Valójában csak szobában kéne madzagtalan net. A cisco 3 betonfalon át kicsit gyengén adja a jelet. De a lan kábel be van húzva a szobámba, így csak egy olcsóbb router kéne. Vagy nézzem meg itthonról? edigitálnál 4200-nál van 150-es, de inkább 300-ast vennék ami meg már 5300. Esetleg 2e-ért nincsen kintről? Komoly sebességű nem kell, felesleges. Xiaomi-t nézegettem, de nem használnám ki. Nem játszok hálón, átlag user, youtube, böngészés, face, meg amúgy se maradok sokáig otthon, így nem akarok komoly cuccba beruházni. Egy egyszerű, netkábel be, enyhe konfig és működik is.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#43133) mgy


mgy
senior tag

Köszi a válaszokat!
Kb. a reggeli hozzászólásom után írtam nekik a másik levelezésünkben, ugyan vessenek már egy pillantást a panaszomra.
Nincs bajom az angollal, de a csetet nem szeretem, annak kevésbé van nyoma, mint a levelezésnek. Gyanítom rendezni fogják a dolgot, eddig legalábbis nem volt ebből baj velük, csak furi, hogy nem mozdulnak.

(#43134) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Üdv!

Kaputávirányítót rendelt már valaki külföldről?
Ezt rendeltem, látszólag minőséginek tűnt, de a leírás alapján nem lehet betanítani. Írtam az eladónak, hogy segítsen beállítani, majd automatikusan jött a szokásos refund válasz, pedig erről egy szót sem ejtettem.
Elfogadtam, mert ebből azt gondoltam, hogy ő is tisztában van vele, hogy használhatatlan.
Most másik típust keresek, hátha létezik működő. 433.92MHz-es, fix kódosra van szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#43135) instantwater válasza XtremLor (#43127) üzenetére


instantwater
addikt

Igen, gondoltam rá én is, de ahogy néztem jóval drágábbra jönne ki. De ha kicsivel drágábban ki lehet hozni mint ezt a kínai csodát, akkor inkább az épített garis ITX re szavaznék.

De egy i3 6100T proci az ott kezdődik, hogy 100 GBP, (vagy jobban megérné egy 4edik generációs i5?)
Alaplap 50 GBP től indul.
Plusz kell még ház is az is egy 30-40 GBP illetve táp is kell.
Ezen a ponton tartunk ott ami az integrált kínaiban már benne van.

Még egy Asrock N3150 is 100 GBP körül indul, és még kell hozzá táp is, és teljesítményben jóval lemarad egy core i procitól.

A cél egy kisfogyasztású, hangtalan gép.

(#43136) rasky válasza RBJ (#43121) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem van egy jó ideje és szerintem jó cucc, két fokozatban tud világítani, az alap nyilván semmit nem ér, de az erősebb az kb egy telefon vaku fényéhez hasonlítható. Töltési ideje kb 2 óra.

Ja és este mikor nyitom az ajtót, vagy mikor az udvaron mászkálok szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

(#43137) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ilyen, esetleg ilyen termékekről van valakinek személyes tapasztalata? Futáshoz kellene akkor már egy Bt lejátszó is...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#43138) andrisbandi válasza _ATi_1 (#43134) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ditec GOL4
Compatible Garage/Gate Door Remote

Kb egy éve használom a melóhelyen (fóliás, görgős kapuk), tökéletesen működik.

A gyári Ditec távirányító (fekete-fehér gombokkal a linkelt képen) könnyű műanyag, de strapabíró, nagyon messziről nyit.

Ez az ebeyes fém és nehéz, kb fele távolságból tud nyitni.
A Mhz elvileg stimmel.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43139) woodworm


woodworm
veterán

Banggoodról, TN-nel 14 nap alatt itt volt az GM 60-as projector, szerencsére átment a röntgenen akadékoskodás nélkül. Pontbeváltással szerethető ára volt.

GM60 Portable Mini Home Theater

(#43140) Silent77


Silent77
veterán

Megérkezett a BlitzWolf® BW-LT1 asztali lámpa.
Február 11 rendelés. Hamarabb megjött mint amit eu-ból rendeltem. :U
Nem volt vám, simán átjött.
Fehérbe vettem, nagyon szép, bátran ajánlom másoknak is.
Nem olcsó, én is sokat gondolkoztam rajta, de nem bántam meg.
blitz$7 kupon még mindig működik, 2000ft jön le belőle.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#43141) krisztianAMG válasza woodworm (#43139) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Csak 80 Ansi lumen? Az nekem nagyon kevésnek tűnik.

(#43142) dugesz77


dugesz77
őstag

Melyik csomag nyomon követő oldal volt az ahol regisztráció után lehetett menedzselni a csomagokat, rögtön küldték az email ha megmozdult vagy új információ volt róla? Rég használtam ,teljesen elfeledkeztem a nevéről,címéről.

(#43143) betyarr válasza Silent77 (#43140) üzenetére


betyarr
veterán

a fény,amit ad,az elég erős?illetve ami az oldalon van méret (magasság) megadva,az összezárt állapotban értendő?

(#43144) trebrona válasza dugesz77 (#43142) üzenetére


trebrona
nagyúr

http://trackitonline.ru

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#43145) _ATi_1 válasza andrisbandi (#43138) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Köszönöm, meg is rendelem. :R

(#43146) lorcsi válasza lorcsi (#43118) üzenetére


lorcsi
veterán

nincs túl sok helyem, hogyhogy az a transcend sd olvasó nem a legjobb

ezzel kapcsolatban miylen tapasztalaton vannak?
kábeles..és mindent olvas..
jónak tűnik

300 HUF-ért vajon mit tudhat :DDD

végül is van, de drágább

(#43147) dugesz77 válasza trebrona (#43144) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm, Ezt kerestem :R

(#43148) woodworm válasza krisztianAMG (#43141) üzenetére


woodworm
veterán

Gyenge megvilágítás mellett (nincs elsötétítve), glettelt, festett falra (nincs vászon), ilyen képet ad.

Ráadásul a kép egy gagyikamerás doogee telefonnal készült.

[ Szerkesztve ]

(#43149) XtremLor válasza lorcsi (#43146) üzenetére


XtremLor
őstag

Az rdf5 ami stickes az rdf8 az kabeles, de 5e azt tobben hasznalnak innen, igaz nem olcso...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43150) lkristóf válasza RBJ (#43121) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem is van egy átlátszó kb 2 hónapja, ~1696HUF volt. Kis elemlámpát már nem hordok magammal, nagyon jó a fénye, az alap legalacsonyabb mód az arra jó,hogy megtalald a táskadban elkeveredett cuccokat, pont jo gyengén vilagit. Na és ha alap fényerőn elkezded folyamatosan nyomni a bekapcs gombot akkor a fényerő elkezd felfele kúszni a maximum fele és ahol elengeded olyan fényerőn fog addig világítani míg ki nem kapcsolod. Jó benne, hogy úgy is használhatod, hogy ameddig nyomod csak addig vilagit maxon. Fényerőbe erősebb mint a mobilom ledje. Én nagyon megkedveltem, csak ajánlani tudom, ennyiért ilyen méretbe nem hiszem, hogy kapaz jobbat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.