Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#43397) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem Hama, ők a hazai forgalmazók, de "sandisk garancia" első találat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43402) maestro87 válasza KTU (#43400) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, elmentettem. :R

Akkor Transcend vagy SanDisk lesz a befutó, ha jól emlékszem ezek a lifetime-osok.

[ Szerkesztve ]

(#43403) choco01 válasza beg (#43380) üzenetére


choco01
addikt

Így áll jelenleg a PayPalom, most akkor így már tudok geekbuyingon vásárolni? :U :F

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43404) EnterR


EnterR
veterán

Üdv.

10000mAh-s és 10400mAh-s Xiaomi powerbank között azon kívül, hogy +/-400mAh, van más különbség is? Nem igazán értem, hogy miért van két különböző powerbank ilyen kicsi differenciával.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#43405) kmarci25 válasza choco01 (#43403) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, tudsz. Amint rányomsz a pay gombra, a hozzárendelt kártyádról leemeli az összeget.

De ez a téma itt már nagyon off. Válogass ezek közül.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43406) havri1 válasza EnterR (#43404) üzenetére


havri1
félisten

A 10000 -es újabb cellákkal van már ellátva. Hogy jobb e, nem tudom. Mindenesetre akcióban sokkal olcsóbb.

havri

(#43407) EnterR válasza havri1 (#43406) üzenetére


EnterR
veterán

Erről lehet valahol olvasni? Ha ennek az "újabb cellának" érdemben van is valami haszna, akkor nem 400mAh-n fog múlni a választás. :D

PSN ID: marquuard

(#43408) choco01 válasza kmarci25 (#43405) üzenetére


choco01
addikt

jójó tudom, köszönöm szépen azért a segítséget, csak nem értem a harmadik kört hogy miért kell hozzá addolni a bank accountot..de ha anélkül is tudok akkor mindjárt megnézem ezeket a kábeleket hogy melyik legyen.

Kár hogy ebből a Tronsmartból nincs 1 darabos csak ilyen sok.

Rendelném szívesen az ezres BlitzWolfot de ez a Trons feje ugyan olyan mint amelyiknek tökéletesen illeszkedik a telómba most is még.Az összes többi nem akad be rendesen, kicsúszik, van hogy a tű belül hozzá sem ér mert nem tölti, vagy 15 perc múlva ugrik ki.. ezért vacilálok csak ennyit mert most veszek 5 dbot és egyik sem jó akkor megőrülök.. :DDD :DDD

Most olcsóbb is 200 forinttal az aranyozott 5ös szett mint a sima.. :Y

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43409) Jarod1 válasza EnterR (#43404) üzenetére


Jarod1
addikt

aszem az egyikben 3 akksi man a másikban 4.

(#43410) EnterR válasza EnterR (#43407) üzenetére


EnterR
veterán

"It's 21.4% slimmer & 30% more energy dense than the 10400mAh PB."

Akkor marad ez a típus. Powerbankot hogyan szoktatok tölteni? Hálózatról, vagy USB-n keresztül? A régi 4400mAh-s powerbankomat mindig USB portról töltöttem, de ez csak töredéke a Xiaomi-nak. Mennyiben változik az élettartama, ha hálózatról töltöm?

PSN ID: marquuard

(#43411) KTU válasza choco01 (#43408) üzenetére


KTU
addikt

Ez a fehér Tronsmart [5 Pack ] usb - microusb kábel 6.99 USD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43412) Essejó válasza KTU (#43411) üzenetére


Essejó
veterán

Ne hozzátok már zavarba újabbnál újabb ajánlatokkal, mert akkor még két hétig vacillál. :)
Egyébként nem tudom mennyibe kerülhet egy kikopott USB aljzat csere a telón? 3-5000Ft?
Ahány kábelt megevett már az bőven több lehet ennél, szóval nem értem, de ez az én egyéni problémám lehet. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43413) w.miki


w.miki
veterán

Van olyan átalakító, ami microUSB adatkábelből iphone5 töltőt csinál.
Tud valaki linkelni ehhez egy megbízható eladót?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43414) trebrona válasza w.miki (#43413) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így hirtelen: [link]
[link]
[link]

Elméletileg mindhárom MFI, banggood nem szokott kamuzni.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#43415) choco01 válasza Essejó (#43412) üzenetére


choco01
addikt

Igazából neten ilyen 5-7 ezerért láttam az aljzatcserét samuknál.

Akkor szerintem maradok ennél , max. ha nagyon nem jó akkor eladogatom akinek kell.

És akkor mellé egy ilyen száras csíptetős telefontartót 800 ftért nem sok.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43416) Essejó válasza choco01 (#43415) üzenetére


Essejó
veterán

Gondolom - Márkaszervízben...
Megmondom az őszintét, én ezekben a vákuumos tappancsokban nem bízok. Nem találkoztam még olyannal, ami egy idő után minden előjel nélkül röppályára ne állt volna. Kivéve azok amiknél megunva a röpködést, némi paxival nem fixáltam. :)

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43417) choco01 válasza Essejó (#43416) üzenetére


choco01
addikt

Akkor melyiket tartod jónak?A GPS-hez is ilyet adnak gyárilag.

Esetleg ezek a rácsra helyezhetőek?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43418) Essejó válasza choco01 (#43417) üzenetére


Essejó
veterán

Jó az a tappancsos, csak minél rövidebb karon legyen a telefon, mert berezeg. Illetve a Tappancsot némi Epoxi ragasztóval pl.: Araldit kell az üvegen fixálni. Ha rendesen előkészíted, akkor legközelebb a szélvédőcserénél kell új tartót felraknod. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43419) choco01 válasza Essejó (#43418) üzenetére


choco01
addikt

Jaaa így már értem akkor lehet ezt fogom: ez csak 500 forint

A geekbuyingon gondolom ezt érdemes választani:

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43420) DJGABI válasza cris78 (#43356) üzenetére


DJGABI
addikt

oké pici meg gondolom bevezető ár meg minden. de az edigi-s 1500Ft-os brutál jó vétel volt ehhez képest. 10* ennyit tud

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43421) Vertigo18 válasza choco01 (#43419) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ilyenem van, jól tartja a telefont... Vigyázz, hogy a felső "fogója" ne nyomja a hangerő, vagy kikapcsoló gombokat!

Van ebből olyan, amin nem alul-felül van egy-egy nagy "fog", hanem alul-felül kettő-kettő kisebb, közöttük meg hézag...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#43422) cris78 válasza DJGABI (#43420) üzenetére


cris78
őstag

3 éve az ingyen telekomos jam hangszóró volt a legjobb vétel. De ez nem erről szól. Vannak itt Xiaomi fanok....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43423) zsiz válasza choco01 (#43419) üzenetére


zsiz
őstag

[Totalcar cikk] Egyébként nekem is ez van. Bent a szobában jól tartott, de az első éles úton vagy 4x kellett visszacuppantanom a szélvédőre, aztán meguntam. Lehet, hogy a szélvédő íve nem tetszik neki vagy nem tudom. Attól, hogy rövid, ez is eléggé be tud remegni, pedig csak egy 4"-os telefonnal használtam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43425) synar válasza #46372352 (#43424) üzenetére


synar
őstag

Én vettem ilyent, nem ajánlom senkinek, ultra gagyi.

(#43426) DJGABI válasza zsiz (#43423) üzenetére


DJGABI
addikt

pont linkelni akartam én is ezt a cikket :DDD

amúgy nekem is ilyen van, már több éve használom, itt okés. persze be tud remegni, de sokkal jobb mint a többi fajta, hosszabb karos. szerintem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43427) zsiz válasza DJGABI (#43426) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem másikkal nincs tapasztalatom, de egyébként az is lehet, hogy egy alapos szélvédő takarítás után nálam is jobban tapadna.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43428) DJ. Ru$y válasza zsiz (#43427) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem is hosszú karos tapadós van, a szerb utakat kibírta már kétszer, szóval rossznak nem mondanám, és nem esett le. Ha egy zsebkendővel áttörlöd csak azt a részt, ahova cuppantani akarod, már az is sokat segít.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43429) tahepa


tahepa
senior tag

Én egy ilyet vettem. Élesben még nem próbáltam...majd egyszer...
Valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#43430) zsiz válasza DJ. Ru$y (#43428) üzenetére


zsiz
őstag

Lassan úgyis itt az ideje az első tavaszi nagytakarításnak :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43432) elszabi válasza zsiz (#43430) üzenetére


elszabi
tag

elő a csodaszivacsokat!! :))

(#43433) DJ. Ru$y válasza #46372352 (#43431) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"egyetlen jót"
Ez sokaknál kiverheti a biztosítékot, neked lehet, hogy az egyetlen, aki meg nem ilyet használ, annak a sajátja az "egyetlen". Ne csodálkozz, hogy így reagálnak rá.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43434) Feketelaszlo válasza maestro87 (#43397) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A HAMA van megjelölve hivatalos magyarországi szervízpartnerként, de ha kitöltöd az RMA formot, biztos a jó helyre fog irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#43436) IpiBcsi válasza Essejó (#43416) üzenetére


IpiBcsi
tag

A vákuumos tappancsot meg kell nedvesíteni (nyálazni 😁) mielőtt felrakod, tutira nem fog leesni. Nem magamtól jöttem rá, olvastam valahol és valóban működik.

(#43437) synar válasza #46372352 (#43431) üzenetére


synar
őstag

Ok, az első forgatásnál elromlott benne a racsni, azóta csak pörög körbe, nincs ami megfogja, ezenkívül rendszeresen kiesett a szellőzőrácsból. Mi kell még hozzá hogy ne tartsam gagyinak? De annak örülök, hogy a tied jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#43438) instantwater


instantwater
addikt

Valami jóféle usb3as sd kártya olvasót tudtok ajánlani?
Nem a legolcsóbb kell á, hanem jó minőségű, amit megéri megrendelni.
Köszi

(#43439) XtremLor válasza instantwater (#43438) üzenetére


XtremLor
őstag

Az utobbi napokban tobbszor felhozodott Transcend RDF5 vagy RDF8.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43440) Dluinet válasza instantwater (#43438) üzenetére


Dluinet
nagyúr

van, de ennyiért itthon is megkapod

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43442) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

dealextreme, 2016 márc, 30/3$

QBZ1LN7C1XXOQ

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43443) choco01 válasza Mr.Csizmás (#43442) üzenetére


choco01
addikt

Ez mi? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43444) ZS3NI válasza choco01 (#43443) üzenetére


ZS3NI
őstag

Dealextreme kupon 30 dodó felett 3 dollárt ér és márciusban kell felhasználni. ???

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#43445) choco01 válasza ZS3NI (#43444) üzenetére


choco01
addikt

Áhh értem, köszi!
Nem nagyon ismerem ezeket az oldalakat még.. :R :R
Most megrendeltem a kábelt a geekbuyingról, köszi a segítséget mindenkinek! :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43446) Mr.Csizmás válasza ZS3NI (#43444) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43447) Emperor_


Emperor_
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami jó kis LED-es bringa lámpát? Terepre kéne, éjszakai bevetésre. Olyan 5000-7000 Ft körül. Már itt a topicban és az e-bay-en is nézelődtem, de csak a bizonytalanság nőtt bennem.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#43448) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Valakinek összejött a CUBOT Z100 snapup-ban?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43449) kmarci25 válasza #46372352 (#43441) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is ilyet vettem, beletettem a telefonomat, az első nagyobb döccenőnél (fekvőrendőr, vasúti sín stb.) leesett a telefonnal együtt... :( Oké, elhiszem, hogy ahol nagyobb dőlésszögű a szellőző, ott nem esik ki, de akkor meg nem látod jól.
Illetve olyan is történt, hogy túl széles volt a készülék és egyszerűen "kiköpte" a tartó. Ez mondjuk egy 5,5-es fém vázas telefon, ami elég nehéz.
Plusz nyáron ment a légkondi és olyan szinten lehűtötte a telefont, hogy alig érzékelt a touchscreen. Nyáron fordítva: túlmelegszik.

Ezért én erre a típusra váltottam: sticky matt kicsit továbbgondolva. Nem kell bele pattintani, viszont tart, és oda teszem, ahova akarom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43450) mepet válasza choco01 (#43417) üzenetére


mepet
addikt

Nekem a rácsra rakhatóak mind lerepülnek a fővárosi kátyúknál. Vidéken, ahol vágom az utat, ott nem kátyúzok 70-80-nal, ott tartanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.