Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42951) CoolBoy323 válasza IG55 (#42950) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Pl azt is igen.

(#42952) trebrona válasza CoolBoy323 (#42949) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ettől:

(#42908) Laca1212: Köszi!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#42953) Dluinet


Dluinet
nagyúr

usb-micro usb töltő kábelre lenne szükségem
minimum 2 méteresre
ami blitzwolf minőségű, csak be is lehesen dugni a telefonba erőszak nélkül

van valakinek valamilyen tapasztalata/biztos ötlete?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42954) CoolBoy323 válasza Dluinet (#42953) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Olvass vissza egy kicsit!!

@trebrona: váu :)) micsoda fícsör :DD
na jo, en akkor sem egetnem magam ilyennel :U

(#42955) Dluinet válasza CoolBoy323 (#42954) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak azt írják hogy szétcseszi a csatlakozót
pont ezt nem akarom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42956) dugesz77 válasza Dluinet (#42955) üzenetére


dugesz77
őstag

Bár én még nem próbáltam ki őket de ha van kedved keress rá az Ugreen márkára. Mostanában sok jót olvasni róluk. Csak egy példa.

(#42957) Beni2360 válasza Dluinet (#42953) üzenetére


Beni2360
félisten

Mi volna ha egy jó minőségű USB hősszabitóval hidalnád át a métereket és aztán mehetne a micró kábel. De azért 2 m-en már van bőven veszteség. Tehát nagyobb teljesítményű töltő kell. nem véletlen a rövid kábel és a nagy teljesítmény párosodása.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42958) DJGABI válasza Outlander (#42887) üzenetére


DJGABI
addikt

ez ugyanaz mint a fehér, amit venni szoktam: [link] illetve másodjára [link]
tablet (amin mérni tudnék nagyobb áramerősséget is) most épp fullon van, de mobilt töltve 1A-t mértem rajt, annyit fixen tud

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#42959) Donki Hóte válasza IG55 (#42950) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, videómagnóról is és olyan videókameráról is, amelyik kazettára dolgozik és nincs digitális kimenete.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42960) Donki Hóte válasza dugesz77 (#42956) üzenetére


Donki Hóte
veterán

UGreen valóban minőségi cuccokat gyárt, egyetlen hátránya van az UGreen töltőknek, mégpedig az, hogy egyelőre nincs QC2.0 kompatibilis töltőjük.

Aki kimondottan ilyet keres, annak csak a Tronsmart és a BlitzWolf jöhet képbe a kínai webshopokban kapható cuccok közül, ha ismertebb márkára hajt.

Van persze QC2.0 kompatibilis töltő a más márkáktól is, pl. a kevésbé ismert nevű Caalaa

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42961) tom2085


tom2085
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan töltőt, ami tölti a 14500, 18650, AA és AAA akkukat. Illetve a nagyon régóta nem használt akkuimat tudja regenerálni/frissíteni is. Ha lehet 2 férőhelyes legyen. Kösz előre is.

(#42962) Surci1 válasza Donki Hóte (#42943) üzenetére


Surci1
tag

Én is ettől az eladótól vettem kb. 10 hónapja, de akkor olyat feliratút küldött mint ami képen van. Én is kis méretű cd-t kaptam hozzá, win 8 van ráírva, de a win7-es laptopomra simán feltelepült.

(#42963) air válasza tom2085 (#42961) üzenetére


air
nagyúr

[link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42964) Oroszlánom válasza havri1 (#42933) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszönöm! Az értékeléseket megnézve mindenhol vannak problémák a teljesítménnyel. Nem is tudom...

(#42965) üszök válasza Tomi0703 (#42948) üzenetére


üszök
őstag

Éjszaka ha felébredek tudjam mennyi az idő arra kell a világítós rész. Gondolom ez csak gombnyomásra jön elő nem mindig látható.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#42966) IG55


IG55
senior tag

Ezt a folyadék adagolót próbálta már valaki? Vagy valami hasonlót? Mennyire használható?

(#42967) Joe Swanson válasza IG55 (#42966) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Volt már róla szó a topikban, és állítólag nem ajánlott. Pontos tapasztalatért katt.

[ Szerkesztve ]

(#42968) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valakinek van tapasztalata bluetooth-os mp3-lejátszóval? Kicsi kellene, nem muszáj kijelzős, lője át a muzsikát egy fülesre, oszt' kb. ennyi...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42969) dajkapeter válasza Vertigo18 (#42968) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem autórádiós tapasztalatom, hogy nem rossz. :) De azért flac-ot nem nagyon szereti az autórádió...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#42970) pocokxx válasza dugesz77 (#42917) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igazából nagy ritkán kellene kis termi előadásokhoz telefonos hangfájlok lejátszására. Hangminőségbe/erőben nem lehet jobb választás egy kisebb hangfal? Nyilván a hordozhatóság is szempont.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42971) regos válasza Joe Swanson (#42967) üzenetére


regos
tag

Nekem ilysmi van gyárilag a hűtőmben beépitva.
A flakon kupakjának helyére kell egy adagolót rátekerni és betenni a hűtőajtóba.
szénsavmentes cuccoknál jó,hogy ha kifurod a flakon tetejét.Amugy szénsavas nem jön ki a "lötyi-levegő helycsere" miatt.
Részemről nem nagyon ajánlott.

(#42972) w.miki


w.miki
veterán

Asztali lámpából melyik az ajánlott?
Valaki írta a BlitzWolf BW-LT1, na de 40eu-ért?
Nincs egy kicsit olcsóbb, ami még az ÁFA határ alatt ideér?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#42973) DJ. Ru$y válasza w.miki (#42972) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én egy PB-t használok egy Xiaomi lámpával vagy néha a Zapalsos ingyen lámpával.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42974) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Blitzwolfnak és a Tronsmartnak is van QC töltője. Kérdés, hogy QC-hez kell QC féle kábel is vagy jó hozzá, mondjuk ez a Tronsmartos pakk?
Létezik egyáltalán QC kábel?
Vagy, hogy van? Tudnátok ebben segíteni?

[ Szerkesztve ]

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#42975) Mr.Csizmás válasza w.miki (#42972) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szokott lenni rá kupon is :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42976) kirkri válasza MenőManó03 (#42974) üzenetére


kirkri
addikt

Jó hozzá a Tronsmart is. Én ma reggel vettem egy 6-os csomagot, mert hasznosabb számomra ez a leosztás.
Én most QC-s autós töltőben gondolkodom, ott viszont találtam olcsóbban Aukey töltőt, ami szerintem ugyanaz, mint a Tronsmart. (Most úgy tűnik nincs közte csak bő egy dollár különbség, pár napja még több volt. :B )

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#42977) DJ. Ru$y válasza MenőManó03 (#42974) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kábeleknél szokta írni pl. BW:

"Fast Charging: Supports 5V/9V/12V fast charging at up to 2.1A current, compatible with Qualcomm QC3.0, Qualcomm QC2.0, MTK Pump Express Plus and other fast charging technology."

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42978) Laci4 válasza zsiz (#42864) üzenetére


Laci4
senior tag

Nekem ugyan a kis kocka van, de még elemek nélkül is megtartotta a beállított időt.
Ez biztos, mert nálam is USB-ről megy, és volt tesztelve.

Igaz, "kis" okossággal; van egy egyszerű 1 akkus powerbank, annak a kimenete van rákötve az órára.
A PB-re meg rá van kötve egy micro usb-s adapter. Az adapter meg abba az elosztóba van bedugva, amiről a tv él. A hálóban van, a tv 90%-ban csak este lefekvéskor, meg reggel ébredés-készülődés alatt megy..
Ez idő alatt a PB töltődik.. amikor TV off, az elosztó is OFF. (minek menjen egy napot is készenlétben a tv?!)
Ettől kezdve a PB-ről megy az óra.

Na de asszonyt néha, "többnyire" zavarja az óra, ezért egyszer amikor úgy felejtettem, és éjszakás voltam, megoldotta hogy kikapcsoljon. Nem tudta, hogy kell beállítani, hogy kikapcsoljon a kijelző, így hát kihúzta az órából a tápot. Ekkor sötét lesz. :DDD
Elem nem volt benne.. de megőrizte a Ugyanis van benne az elemek alatt egy kis lecsavarozott fedél alatt gombelem. (már nem emlékszem, hogy egy nagy, vagy 3 kicsit.. vagy milyen, de van.)

Feltételezem a nagyból se spóroltak ki ezt az elemet.. :U

[ Szerkesztve ]

(#42979) Ufff válasza trebrona (#42952) üzenetére


Ufff
senior tag

Ejjj, ez nagyon "egypálcás"!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#42980) zsiz válasza Laci4 (#42978) üzenetére


zsiz
őstag

Az tök jó, köszi az infót :) Már csak azt nem tudom, milyen színűt vegyek.. Egy ilyen hangfal mellett lenne elhelyezve valamint a szekrény is majdnem ugyanilyen, de a képek alapján a sötétebbik óra jóval sötétebb, a világosabbik, meg sokkal világosabb.. jobban szeretném, ha közel ilyen színű lenne. Plusz a sötétebből meg nem is találok csak piros digitest, de az meg olyan "hagyományos", nem biztos, hogy olyat szeretnék.

Más: megjött a 2m-es BlitzWolf kábel is, amit snap-up-on vettem 3Ft-ért, 01.15.-én vettem de akkor még csak preorder volt, 02.02.-án adták fel. Ennek is kétoldalas mind a két vége, ennek is az USB fele könnyen jár, a másik jóval nehezebben. Nem sokkal nagyobb dobozban érkezett, mint az 1 méteres testvére. Abban mondjuk jobban tetszett, hogy egy kis papír gyűrűre volt rögzítve, papírfülekkel. Ez csak kötözővel össze volt fogva két helyen és úgy volt a dobozában. Most már el vagyok látva minőségi kábelekkel is, hogy ne lógjak ki a sorból :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42981) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, eddig bírtam srácok, most untam meg...

Gondoltam többek kérésére megpróbálom lemeríteni az új, Bluetooth-os fülhallgatómat. Felkészültem, hogy bír olyan egy órát majd, nekem az is jó, kb. fél órát futkosok, aztán tudom tölteni, nincs ezzel gond. De ez a c@r már 3 óra 22 perce megy egy röccenés nélkül és már nagyon éhes vagyok! :) Úgyhogy a teszt abbamarad, eddig TUTI bírta, majd máskor folytatom. Egyébként halk zenét toltam rá, illetve azzal párhuzamosan filmeket néztem, a hangzása csaknem tökéletes.

Remélem kicsit segítettem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42982) kemcso válasza Vertigo18 (#42981) üzenetére


kemcso
Ármester

:R Köszönöm, asszem meg is rendelem

(#42983) Vertigo18 válasza kemcso (#42982) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt nem tudom, hogy mennyire lenne releváns, ha most innen tovább folytatnám a tesztet. Tehát folytatnám a hallgatását, majd amikor lemerül, akkor az új időt hozzáadom az előző, 3:22-es időhöz, az úgy jó teszt? Bár, mondjuk egy 3 óra 22 perces futás, az más simán egy maraton... :) Nagyon jóknak kettő is :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#42984) kemcso válasza Vertigo18 (#42983) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem teljesen jó úgy a teszt, hisz ez a valós felhasználás is: futsz, majd egy idő múlva újra (1/2-1-2-X nap múlva). 5-6-8-sok órát futni egyszerre már igen elvetemültnek kell lennie :DDD

(#42985) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Egy ilyen Xiaomi Yeelight lámpát tervezek venni. Milyen kábel kéne hozzá, hogy tudjam itthon használni? Vagy elég lenne egy átalakító?
Tudtok linkelni, ami javasolt? Mondjuk a kábeles dolognak jobban örülnék.

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#42986) Silent77 válasza MenőManó03 (#42985) üzenetére


Silent77
veterán

Sima átalakító elég, nekem küldtek is hozzá, igaz az banggoodról volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42987) w.miki válasza DJ. Ru$y (#42973) üzenetére


w.miki
veterán

Micsodát? Nem értem.
(#42975) Mr.Csizmás : Ezt a kuponozást se nagyon... Hogy műkődik ez, és mennyivel viheti le egy 40eu-s lámpa árát?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#42988) DJ. Ru$y válasza w.miki (#42987) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Powerbankba beleállítom a Xiaomi lámpát és tökéletes, oda teszem ahova akarom, és számomra eleget világít.

Így, bár én nem szeretem a túl szemvakító fényeket. Megoldható powerbank nélkül is, ha USB toldóval vezetsz "áramot" gép vagy laptop USB portjából oda ahova rakni akarod.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42989) Silent77 válasza w.miki (#42987) üzenetére


Silent77
veterán

blitz$7 még működik, én is azzal vettem 10600ft-ért.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42990) golyani válasza DJ. Ru$y (#42920) üzenetére


golyani
addikt

Köszi az ajánlást, rendeltem egy félig hagyományost :R .

(#42991) atees


atees
őstag

Zapalsról ha nem jön meg valami, hova forduljak volt már valakinek vele tapasztalata? Paypal egyből vagy írjak zapalsnak?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#42992) IG55 válasza Joe Swanson (#42967) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi

(#42993) #15241216


#15241216
törölt tag

Hi

Ha banggoodról nem jön meg cucc akkor refundolnak vagy újraküldenek? Mennyire megy ez nehezen?

(#42994) Silent77 válasza #15241216 (#42993) üzenetére


Silent77
veterán

Mikor rendelted?
Amit kérsz, ha újraküldik, akkor automatikusan TN-t kapsz hozzá.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42995) DavidQ


DavidQ
tag

Zapalsnál én PayPalen nyitottam egy ügyet, amire egyen reakció volt: várjak. Vártam, semmi nem történt, írtam nekik 2x, nem kaptam választ. Ekkor eszkaláltam követeléssé. Majd 2 nap múlva jött az üzenet, hogy zárták a követelést, és refundolnak. Azóta sem kaptam meg a pendrájvot (dec. eleji rendelés).

Banggood: segítőkész az ügyfélszolgálat, ezért a live chatet ajánlom. De ők korrektek, és mindent elküldenek ezért ne verd az asztalt 4-5hét után. A postán múlik a kézbesítés nem rajtuk. Volt már hogy újraküldést kértem, erre másnap megjött az eredeti rendelésem - természetesen visszafizettem az árát. Az újraküldéshez még TN-t is kaptam. BG 5*

Nem minden kínai szirszar szar!

(#42996) #15241216 válasza Silent77 (#42994) üzenetére


#15241216
törölt tag

November közepén.

Melyiket fogadják szívesebben? Ebayről szoktam rendelni, ha ott valami gond van, akkor szinte szó nélkül telejsítenek mindent. Bangood milyen e téren? Kell bizonyítgatnom, hogy nem én nyúltam le hanem tényleg nem jött meg vagy csak írok nekik és szó nélkül visszatérítik a pénzt?

(#42997) Silent77 válasza #15241216 (#42996) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor írj nekik. Ha szükséged van még a cuccra, akkor újraküldés.
Ahogy fentebb olvasható nagyon segítőkészek. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#42998) w.miki válasza Silent77 (#42989) üzenetére


w.miki
veterán

ez még mindig ÁFA határ feletti :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#42999) Silent77 válasza w.miki (#42998) üzenetére


Silent77
veterán

50% áresésre, vagy kuponra nem sok esély van. :)
Amúgy szerintem átjön gond nélkül, majd elválik.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#43000) Essejó


Essejó
veterán

Tavaly vettem én is egy ilyen készletet.
Nos tegnap volt a főpróbája és bevallom erőst csalódtam benne. :(
Egy HP 3070A nyomtatófejet kellett kiszednem a helyéről. Hét db T10-es (Torx) csavart kellett ki illetve vissza tekernem. Tapasztalat: A csavarhúzó nyele fényezett és körkörös mintázatú, ráadásul kissé karcsúsított is. Szóval nem kényelmes a fogása, csúszik a kézben és olykor két kézzel kellett rámarkolnom, hogy a T10-es csavarokat a műanyagból ki tudjam tekerni majd vissza is ugyanez volt. A végén elővettem egy régi csavarnyúzót és azzal húztam meg a csavarokat.
Az más kérdés, hogy a beszáradt nyomtatófejet végül is sikerült kitisztítani, ez nem a csavarnyúzón múlt. :)

Ja miután nem mágneses, elgondolkoztam a megfelelő méretű mágnes beszerzésén és a nyél átalakításán, de ezek után szerintem nem forszírozom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.