Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) flegga92 válasza zsiz (#42688) üzenetére


flegga92
senior tag

Kb fél éve van meg és 4 percet siet. Elemről használom.

(#42752) wwenigma válasza w.miki (#42742) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Keress eredeti Mugen márkájút, az nem kamu viszont eppen ezert draga...gyarit vegyél, eredetit, ha haldoklik a mostani.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42753) Laca1212 válasza Tim82 (#42733) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem flém de ez neki miért jó?
Ideje megy el rá, ha komplikáció van(márpedig akad), akkor még több idő, energia... Utalgatások neki is költség...

(#42754) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.
Erről hol találok valami információt? :D
Megérkezett, működik, de a 6-axis szenzort nem tudom használni.

Nincs sem a dobozán, sem neten semmi információ a gyártóról :D

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#42755) spidersoft válasza Gyb001 (#42754) üzenetére


spidersoft
senior tag

Számítógéppel (windóz alatt) se megy? Suhanó kurzor gomb (esetleg nyomva tartva) mit csinál? Nekem billentyűzetes van, ami jól műköszik számítógéppel, de a tévém (pana AS600) nem áll szóba vele.

(#42756) Donki Hóte válasza Tim82 (#42740) üzenetére


Donki Hóte
veterán

eBayről miért jobb PayPallal fizetve rendelni, mint bankkártyával fizetve?

(Mert bankkártyával bárki tud fizetni...)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42757) tonyrulez válasza Donki Hóte (#42756) üzenetére


tonyrulez
őstag

Mert ha átb**znak, akkor a Paypal visszafizeti neked a vételárat, bankkártyával fizetve nincs ilyen biztosítás.

Banggood küldött levelet, hogy nincs raktáron adott termék, rányomtam hogy várok. De hogy ezt minek írta ki? :DDD H8 3D propot rendeltem, semmi köze ilyen slaghoz.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#42758) betyarr válasza Donki Hóte (#42756) üzenetére


betyarr
veterán

mert sok esetben csak pp-t fogadnak el.

(#42759) Tim82 válasza Donki Hóte (#42756) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha már ennyi ideje idejársz a topikba, akkor lehet, hogy magadtól is utánanézhetnél a Paypal Buyer Protection-nek...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42760) snpetit


snpetit
aktív tag

xnite küldött a múltkori 95%-os sztoriért fájdalomdíjként egy bizsu fülbevalót. Tudom nem nagy szám, de akkor is...

(#42761) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!

Kicsit off lesz, bár emlékszem, hogy nemrég volt róla szó. Melyik 14500-ös akksik a faszák?

[ Szerkesztve ]

(#42762) Essejó válasza _stick_ (#42582) üzenetére


Essejó
veterán

Fürdőszobába szerintem HidegFehér (CoolWhite) való, bár nem értem minek pont a kádban díszkivilágítás? :) Még a borotválkozó tükörnél megérteném.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42763) fukyu


fukyu
tag

Sziasztok!

Még nyáron olvastam a topikban, hogy többen is vettetek innen USB-s ventilátort a nyári melegre. Van valakinek bevált példánya, amit ajánlana?

Lassan itt a jó idő :))

Köszi. :R

(#42764) Flexy90 válasza fukyu (#42763) üzenetére


Flexy90
senior tag

Xiaomi!

Xiaomi Fan

(#42765) fukyu válasza Flexy90 (#42764) üzenetére


fukyu
tag

Erre gondolsz?

(#42766) IG55


IG55
senior tag

Fürdőszobai, WC elé lerakható szőnyegre van valakinek tippje? Valami jobb minőségűre, vastagabb, puhább gyártmányra gondoltam. Valami ilyenre

(#42767) Essejó válasza Sanzaa (#42642) üzenetére


Essejó
veterán

Hogy belefér-e a 20 dodóba passz.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42768) Flexy90 válasza fukyu (#42765) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen.
Itt olcsóbb picit

Xiaomi Fan

(#42769) Feketelaszlo válasza fukyu (#42763) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Én még nem nagyon találkoztam olyan darabbal, ami túl nagy légszállítást produkált volna, elkevergeti a levegőt, de kb. ennyi. Ha nagyon USB-ről kell hajtani, akkor valami 80/92/120-as PC ventillátort próbálnék meg elindítani átalakítóvall. USB -> 3 pin és USB -> Molex kábel van eBayen olcsón, e mellé még kell egy rács meg ha nagyon extrásra szeretnéd, egy állvány meg zsugorcső, hogy elegánsabb legyen.
Ui.: Már persze attól függően, hogy milyen teljesítményt szeretnél.

(#42766) IG55: Hű ezeket a szőnyegeket hogy utálom :D De Eurós boltokban biztos van, illetve most a Tschibo oldalán is láttam nem túl olcsó, de még tűrhető árban.

[ Szerkesztve ]

(#42770) DavidQ


DavidQ
tag

#42711
Megtetszett ez az USB 3.0-ás hdd/ssd tok. Azokhoz szólnék most, akik kompetensek a témában. Megéri ez a MantisTek™, vagy az ORICO jobb választás lehet?
10-5ös kuponnal venném, ezért az EU raktáras ORICO instant (1 hét alatt) meg is lenne, 6,48$ból. Ugyanakkor nem égetően fontos, ezért a MantisTek-hez tudnék rendelni egy pár memóriahabos fülhallgatópárnát, és olcsóbbra jönne ki. :F

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#42771) Outlander válasza Feketelaszlo (#42769) üzenetére


Outlander
őstag

Mondjuk a kézvédő rács gyakorlatilag meg is akadályozta a légáramlást, a sok "carnak" az árából meg kijön egy asztali normális teljesítménnyel.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42772) CoolBoy323 válasza Imy (#42745) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En banggoodrol vettem. Surun hasznalom, nagyon ajanlom!!
Femet is viszi rendesen!

Nagyon meglepodtem mennyire jo, hisz olcso, kinai, de jobb, mint az itthon 4-5k-ert kaphatoak.

Riasztos fem dobozt megeszi mint a sz.rt, tobb szazon van tul :)

(#42773) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sony Z1c-hez keresek szélvédőre szerelhető autós tartót, hogy navigációhoz is használhassam a telefont.
Ez csak 4,3"-os, ez legyen az elsődleges amit stabilan megtart, de nem bánnám ha 5-5,5" is működne.

Melyik termék ajánlott?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42774) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Sony Z1c mágneses dokkoló
MAGNETIC CHARGING DOCK Stand Desktop Charger

- Tegnap kaptam meg, Ebayről, 800 Forintos.
A szokásos mini hullazsákban, alaposan szivacsba bugyolálva, címkével leragasztott kis papírdobozkában érkezett, egy nejlon zacsiba is belebújtatva a dobozon belül.

Hibátlan kidolgozású, és összeszerelésű.
Az elöl üveg, hárul sima fóliás telóm simán belefél, nem szorul.
A mágnese pont jó erőségű. Érezni amikor a helyére megy a teló, és picit húzni kell- közben a töltőt ellentartani kivételkor, véletlenül nem jön ki.

60%-ról kb 50 perc alatt töltött fel, melegedés nem volt.

Nagyon korrekt bölcső, sokkal többet is megér. Lehet kifutó termék azért adják csak ennyiért.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42775) cris78


cris78
őstag

hajvasaló kefe tesztelve. Működik rendesen és van látszatja is. Viszont a kefe része rohadt meleg. Persze ez a funkciója, de azért nem valami biztonságos....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#42776) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

otg kábelből mi a bestbuy? n7 2013-hoz kellene :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42777) Donki Hóte válasza Tim82 (#42759) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszönöm a kioktatást, de ezek szerint te nem ismered a bankkártyák használatához kapcsolódó chargeback szolgáltatást...

Akkor ismerkedj meg vele mihamarabb, a PayPal buyer protection a fasorban sincs ehhez képest :)

Ne is válaszolj, elrejtettem a a hozzászólásaidat, az életbe se látom többet, hogy mit okoskodsz itt össze :P

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42778) CoolBoy323 válasza Donki Hóte (#42777) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Meselj akkor errol nekunk kerlek.

(#42779) Gergosz2 válasza Donki Hóte (#42777) üzenetére


Gergosz2
veterán

engem is érdekelne!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42780) Tim82 válasza Donki Hóte (#42777) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem fogok ebbe belemenni, de a kioktatást a jó múltkorában te kezdted utánozhatatlan jó modorral. Mellesleg elképzelhető, hogy nálad picit többet tudok a chargeback-ről banki oldalról és elképzelhető, hogy csak a te fejedben megy gyorsabban és egyszerűbben a Paypal-es ügymenetnél. Szakmai ártalom, mondhatni.

Egyébként szívesen, máskor is, ha már vagy szíves kezdeményezni, mint most is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42781) Donki Hóte válasza CoolBoy323 (#42778) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Gugli a barátod

(Ti sem írtátok le itt, hogy mire jó a Buyer Protection, csak azt mondtátok, hogy tudhatnám már magamtól, hiszen nagyfiú vagyok :K )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42782) Tim82 válasza Donki Hóte (#42781) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, pontosan ugyanabban a stílusban válaszoltam, ahogy jómúltkorában belém kötöttél (sőt, igazából visszafogottabban). Nyilván nem érted, miért, ugye?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42783) CoolBoy323 válasza Donki Hóte (#42781) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

En mindannyian... Nem tolunk kerdezted :)

De most leesett, mirol beszelt Tim :)

Viszlat a gugliban :DD

(#42784) beg válasza Donki Hóte (#42781) üzenetére


beg
veterán

Chargeback eljárást kértél már valaha? Az alsónadrág színét is elkérik, hogy mit miért mi okból. Legalább 2 hónap ügyintézéssel számolj, és nem úgy van, hogy én ezt nem engedélyeztem, kérem vissza. Ugyanis szigorúan meghallgatják a másik félt is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42785) Donki Hóte válasza CoolBoy323 (#42783) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Semmi gond :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42786) Donki Hóte válasza beg (#42784) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Chargeback eljárást kértél már valaha?

Természetesen! (Utazási iroda csődje ;] )

Innen tudom, hogy ha valahol több károsult van egy ügyben, akkor a chargeback eljárást kérők hiánytalanul kapják vissza a pénzüket, a többiek pedig marakszanak a maradék pénzen.

Bonyolult ügy volt, ezért "csak" 14 nap alatt volt a számlámon a pénz :DDD

OTP valóban sokat szaraxik a chargeback eljárással, a nemzetközi tulajdonú bankok sokkal gyorsabban intézik (mert a chargeback eljárást alapvetően nem a bankok, hanem a kártyakibocsátó társaságok intézik (VISA, MC), de a kártyavezető bankodnál tudod kezdeményezni).

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42787) air válasza Donki Hóte (#42777) üzenetére


air
nagyúr

Akkor konkrétan a te állításodra kérdeznék rá.
"PayPal buyer protection a fasorban sincs ehhez képest"
Ezt fejtsd ki, kérlek, részletesen!
Előnyök, hátrányok egyiknél, másiknál.
Vagy ha egy cikkre tudsz linket adni, ami konkrétan ezt a témát vesézi ki, az is megfelelő.
Ellenkező esetben kénytelenek leszünk azt gondolni, hogy a levegőbe beszélsz.

Szerk.
"Utazási iroda csődje"

Aha, ez tényleg olyasmi, mint a PP buyer protection. :C

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42788) beg válasza Donki Hóte (#42786) üzenetére


beg
veterán

Ebay külföldi rendelés vs. hazai utazási iroda.

Tyűha.

Egyszer próbáld meg ugyanezt amerikai webshop-al.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#42789) Donki Hóte válasza air (#42787) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A kérdésemre nekem sem fejtette ki senki, hogy miért jó a Buyer Protection :(

Ezek után én sem fogom kifejteni, a chargeback lényegét. Tudom, hogy működik, nekem ennyi elég. Az eBayen történő vásárolgatás csak játék, de ha nem tanuljátok meg, hogy hogyan védjétek meg a pénzeteket nagyobb kiadások esetén, akkor veszélyben vagytok.

Az eBayen jó a buyer protection, az Alin is működik hasonló, de ha nagyobb lenyúlásba futtok bele, akkor meg kell tanulni a chargeback alkalmazását.

Lehet, hogy neked mulatságos, hogy egy 400 ezer forintos összeget tudtam visszaszerezni vele, amíg ha a normál (biztosítós) kártalanítási eljárásban kapom vissza pénzemet, akkor csak 200-220 eFt-ot kaptam volna vissza. :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42790) CoolBoy323 válasza Donki Hóte (#42789) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Te irtad, h a BP sz.rabb... Akkor most mivan?! :U

(#42791) PhilBrick válasza Donki Hóte (#42789) üzenetére


PhilBrick
őstag

De nagy király vagy.... :R :))
Most már ideje lenne elengedni a témát...

[ Szerkesztve ]

(#42792) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hangrögzítőt, hangfelvevőt használt már valaki? Voice recorder
A hangminőség érdekelne. A kereső semmit sem dobott.

Üdv, Dávid

(#42793) Blaise


Blaise
veterán

Ilyen órát vásárolt már valaki?

[link]

(#42794) Essejó válasza zsiz (#42655) üzenetére


Essejó
veterán

Nem akarlak elkeseríteni, de 99, 999% eséllyel ezek a lámpák is Kínában készülnek csak más matricát szitáznak rá és más a doboz nyomtatása. Szóval kizárt, hogy 5-8x annyit fizessek érte.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42795) Essejó válasza mgy (#42680) üzenetére


Essejó
veterán

A hagyományos higanyos hőmérő gyártását illetve forgalmazását 2009-ben betiltották Magyarországon. Valaki rájött, hogy a higany az mérgező. :D Bár elvileg az oroszok még gyártják és ha valaki zsebimportban behozza.
Aztán vehető a Higany mentes lázmérő, szerintem dög drága, de állítólag jó.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42796) zsiz válasza Essejó (#42794) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, Kínában készülnek, mint szinte minden. Csak nem mindegy, hogy hogyan vizsgálják be mielőtt forgalomba kerül. Az olcsó kínai szerinted mennyire törődik azzal, hogy amit párszáz forintért legyárt és elad neked, az még évek múlva is jó legyen? Persze ki lehet fogni, de nekem nem ér meg annyit, hogy esetleg egyszer egy hibás darab miatt leégjen a ház. És egyébként nem kell 5-8x annyit fizetni ért itthon sem, szerintem meg se nézted a linket. Ami helyett ajánlottam: 1069 Ft és amit itthonról, számlával, 2 év garanciával, 1-2 napos szállítással ajánlottam 1107 Ft, ez elhanyagolható.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42797) Essejó válasza vizimento (#42693) üzenetére


Essejó
veterán

Hogy ne lenne. :D

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42798) Outlander


Outlander
őstag

Topikgazda légyszíves. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42799) havri1


havri1
félisten

Megkérek mindenkit, hogy a felesleges hangulatkeltést fejezzétek be. Kezd már eldurvulni, nem idevaló!
Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

havri

(#42800) Upo válasza Depression (#42744) üzenetére


Upo
addikt

Az ace4 az egy érdekes állatfaj, olvasd el a tesztjét, ott mintha benne lenne. A nálunk árult nem ugyanaz, mint a külföldi, valami ace3 variánsokat kevergetnek összevissza. A világban teljesen más telefonokat árulnak ace4 néven, köszönjük $@m$ung! Az, hogy nem megfelelő akkut kaptál, az 2 okból lehet, vagy rosszat rendeltél, vagy a bolt hozzá nem értését mutatja. Alkatrészt mindig típusszámra rendelünk, pl. SGH-I9300, az az S3, olyant most javítottam, a tiéteknek is van egy, azt kell nézni.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.