Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) Tomi0703 válasza gergom91 (#43550) üzenetére


Tomi0703
őstag

WayteQ szervizeli itthon őket.

(#43552) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Tudtok valami olcsó általános zsírt egér görgőhöz (Scroll wheel) és ami jó mondjuk műanyag fogaskerekekhez is (RC autó, Cd-rom tálca mechanika)?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43553) choco01 válasza Zeki (#43535) üzenetére


choco01
addikt

A csomag feladása? :Y :Y :Y

Fizettem a posáért 540et, így van tracking meg 15-30nap.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#43554) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, a sinceritys Transcend pendrive-om lifetime garis. Az akkor itthon is az? (annál a budaörsi cégnél) :R

(#43555) gabe_ válasza Ciccuka (#43552) üzenetére


gabe_
őstag

a sima szilikonzsír nem jó?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#43556) DJ. Ru$y válasza choco01 (#43553) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

540 Ft, az csak a tracking, ugyanolyan postával kapod, mintha ingyen lett volna, csak nyomon tudod követni, a feladás pedig bolt függvénye, ahogy a kolléga írta 1-2 naptól akár több hétig is...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43557) Oroszlánom válasza gergom91 (#43546) üzenetére


Oroszlánom
tag

Sziasztok!
Honnan lehet kitalálni, hogy eu.-ból jön-e?
Én ilyet szeretnék a lányomnak: http://www.tinydeal.com/lenovo-a806-5-ips-hd-mtk6592-octa-core-android-44-4g-lte-phone-p-153243.html
De ha Kínából jön akkor még terhelheti egyéb nem kívánatos költség. Köszönöm a segítségeteket!!!

(#43558) DJ. Ru$y válasza Oroszlánom (#43557) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Oda szokták írni, ha EU raktárban is van, ez kínai raktárból jön, szóval + 0,27% + 2000 Ft kezelési költség, ha neked így megéri, akkor rendeld, ezt mindig hozzá kell kalkulálni, ha Kínából jön 6000 Ft felett.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43559) gergom91 válasza Oroszlánom (#43557) üzenetére


gergom91
tag

Szia
Ezek a telefonok mind EU-ból is rendelhetőek, a szállítási opcióknál az ár alatt ki lehet választani hogy Kína vagy Németország-ból kéred (A német párezerrel drágább, viszont hamar megérkezik és semmilyen más plusz vámköltséggel nem jár)
Az általad bemásolt telefon ha jól látom nincs EU-s készleten, ezt csak Kínából tudod megrendelni.

(#43560) Oroszlánom válasza DJ. Ru$y (#43558) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszönöm!

(#43561) Oroszlánom válasza gergom91 (#43559) üzenetére


Oroszlánom
tag

Köszönöm!
Ezt jól összeszedted!!!

(#43562) zsiz válasza DJ. Ru$y (#43558) üzenetére


zsiz
őstag

+0,27% de jó is lenne.. ;]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43563) Ciccuka válasza gabe_ (#43555) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem igazán, mert olvastam, hogy abba általában belekevernek olyat, ami miatt itt hátrányban lenne.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43564) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Hi!
Megpróbáltam beállítani azt a mobilos biztonsági részt, ami az összefoglalóban van. De egyrészt nem úgy nézett ki a dolog, ahogy a képen volt, (update), hanem valami "get started" volt kiírva. Gondoltam először azt kell, hogy legyen update. Megcsináltam. Na, azóta nem tudok belépni a PayPal-ra. Kértem jelszócserét, de úgy sem enged bejelentkezni. Tanácstalan vagyok. (Meg PayPal-talan)
Valaki? (Angolul nem beszélek, csak fordítgattam amit kértek. Nem hinném, hogy hibáztam.)

(#43565) DJ. Ru$y válasza zsiz (#43562) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Összemostam a *0,27 + 2000 Ft-ot a 27% + 2000 Ft-tal. Sry. Teljesen igazad van. Ha jár erre modi és látja nyugodtan írja át. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43566) snpetit válasza bandigyerek (#43564) üzenetére


snpetit
aktív tag

próbáld másik böngészővel, nekem Chrome-mal csinálta ma, hogy nem adta be az sms küldő oldalt.

(#43567) bandigyerek válasza snpetit (#43566) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Se Chrome, se Firefox. De SMS-t sem küld, úgyhogy nem is tudnék mit beírni a be-nem hozott oldalra. Beírom az emil címet jelszót, és ugyanoda visszadob, mintha semmit sem írtam volna.
Érthetetlen számomra.

[ Szerkesztve ]

(#43568) Kékkutya válasza bandigyerek (#43567) üzenetére


Kékkutya
csendes tag

ugyanez, ugyanitt... és még két ismerősnél is.

(#43569) bandigyerek válasza Kékkutya (#43568) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Remek... :W

(#43570) zsiz válasza bandigyerek (#43569) üzenetére


zsiz
őstag

Legalább nem egyedi probléma --> hamarabb lesz rá megoldás :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43571) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

szó volt az autós tartókról. Nekem ilyen jött 3 hete:
katt

Egyelőre egyszer dobta el a telefont, de az az én hibám volt (láttam, hogy nem tapadt fel rendesen a kamerától, de gondoltam jó lesz...)
Kíváncsi vagyok meddig lesz jó :) Napi használatban van, eddig nincs panaszom rá.

...csak én vagyok helikopter?

(#43572) Laca1212 válasza Essejó (#43543) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem a 3e ft-oshoz mérten mennyivel tud többet, hanem hogy az előző olcsóbb verzióhoz képest...

3-asból van töltő nélküli is!

(#43573) Game-over


Game-over
aktív tag

USB fejet le lehet cserélni? Mármint megoldható házilag?

Mert a BG-n vett usb-s talpmelegítő kicsit leégett, de mivel külön csatin vannak a talpbetétek (ahol nincs rövidzár), így elég lenne az usb-s végét lecserélni, ha van rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#43574) zsiz


zsiz
őstag

Holnap megint lesz telefon snapup-ban, de most mintha picit drágábban adnák, de több darab lesz. Vagy a múltkor nem ugyanezek lettek volna? Nekem úgy rémlik ezek voltak. Na végül is nekem mindegy, én nem veszek, csak szólok hátha érdekel valakit. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43575) zsiz válasza Game-over (#43573) üzenetére


zsiz
őstag

Csatlakozó: [link], lehet van olcsóbb is, ez csak az első találat, nem kerestem tovább. A bekötést meg szerintem le tudod lesni a régiről.

szerk.: bocs a dupláért :U

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43576) Druss válasza zsiz (#43574) üzenetére


Druss
aktív tag

Nem is kicsit lett drágább :((( Tegnap sikerült lecsapnom egy S550-re 73$-ért ami holnap 120$ :Y
Ugyanez a Z100 tegnap 50$ az holnap 86$ :Y

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#43577) Game-over válasza zsiz (#43575) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, nem tudtam, hogy lehet ilyet is kapni :R

(#43578) zsiz válasza Druss (#43576) üzenetére


zsiz
őstag

Akkor jól rémlett, pontos árakra nem emlékeztem. Beindulhatna megint a (normális, olcsó) snap-up, már hiányzik :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43579) Jannn válasza choco01 (#43523) üzenetére


Jannn
senior tag

Nekem már rögtön az első rendelesem sem jött meg tőlük, 3 hónapig szivattak, aztán végül a paypalnal kellett reklamalnom. Soha többet Geekbuying rol semmit (ebayrol, banggoodrol már rengeteg csomagot kaptam) pedig a tronsmart kábel pakkot csak náluk láttam (ezt vettem VOLNA tőlük ha feladtak volna)

(#43580) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Tegnap jött egy ilyen tőle, 8 nap alatt megjött, ingyenes TN-rel. viszont úgy néz ki gyári hibásat kaptam, a csomagon nincs sérülés, de a termékben a nyák mozog és valami zörög is benne, most megy a levelezés az eladóval.

Orico & Aukey, ugyanazt kapjuk, csak más csomagolásban, az én HUB-om is teljesen ugyanez, csak Orico van rá szitázva és a csomagolásra nyomva.

Nem mertem bedugni és bekapcsolni még, nehogy nagyobb kárt tegyek benne, ha leleveleztem az eladóval és hajlandó valamit tenni, akkor megírom majd. Addig ajánlott, mert elég gyorsan reagál, és nem próbál kibújni a dolog alól.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43581) XtremLor


XtremLor
őstag

Konyhapult megvilagitasra nincs valami jo otletetek? Eleg sotet van a sarokba, igy jo lenne valamit felrakni! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43582) kmarci25 válasza XtremLor (#43581) üzenetére


kmarci25
veterán

Én első körben egy lámpára gondolnék. A fáklya se rossz, csak sokat kell vele bíbelődni mire meggyullad és kormol. :DDD

Bocs, nem tudtam kihagyni... :B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#43583) XtremLor válasza kmarci25 (#43582) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem is hulyeseg, uj otletet is adtal venni par regi jo kis petros olajlampat, az is meghozna a hangulatot a konyhaba! ;]
Viccen kivul azert erdeklodtem mivel valasztek van, de hatha van valakinek bevalt darab, aminek a fenyereje is jo.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43584) üszök válasza XtremLor (#43583) üzenetére


üszök
őstag

Nekem led szalag van felragasztva a felső szekrény aljára.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#43585) napocska2 válasza XtremLor (#43581) üzenetére


napocska2
senior tag

Egy ilyet raktam a mosogató fölé:
[link]
Csak egy megfelelő vezeték kell hozzá és konnektorról működik, jó fényerővel.

(#43586) bul07


bul07
nagyúr

Nézzétek az postaládátok banggood gyerek cipős kérdőívet küldözget, kitöltés 100pont

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43587) kirkri válasza bul07 (#43586) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem nem jött.
Talán csak azoknak küldi akik a keresési előzmények alapján potenciális vásárlók lehetnek.

21 éve a Prohardveren! ™

(#43588) bul07 válasza kirkri (#43587) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem tudom, de hogy honnan vette hogy van gyerek
Bár múltév elején vagy korában rendeltem gyerekholmit, unokahúgomnak rendeltem pár dolgot, sapkát gyerekruhát ilyeneket lehet azért kaptam

Kérdések olyanok voltak hogy hány éves, milyen cipőt, milyen színt, honnan
Így néz ki az email[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43589) kirkri válasza bul07 (#43588) üzenetére


kirkri
addikt

A linket be tudod ide tenni? Talűán nem személyre szóló, így mehet email nélkül is, ha az ember a saját accountjával belép.

21 éve a Prohardveren! ™

(#43590) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Most érkezett meg egy Banggoodos rendelésem, 2db kis BT hangszóró. A problémám, hogy csak 1 db töltőkábelt adtak melléjük.

Már megreklamáltam, csak kíváncsi vagyok, hogy esetleg itthon lehet ilyet szerezni, pótolható valahogy?

Let's begin, de gozaimasu!

(#43591) XtremLor válasza _ak_ (#43590) üzenetére


XtremLor
őstag

Nokia toltovel toltheted. :K

(#43585) napocska2 : Ez nem nez ki rosszul, a bg iszonyat szallitasi ktg-et dob, de alin is latok 8$ korul!

(#43584) üszök: Az is megfordult a fejemben csatornaba elhelyezve.

Koszonom a tippet!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43592) DJ. Ru$y válasza _ak_ (#43590) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Persze, sima DC adapter szerintem. Vagy ilyen átalakító szett, ha van egy ehhez való DC-s töltőd.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43593) _ak_ válasza XtremLor (#43591) üzenetére


_ak_
addikt

És tényleg! Köszönöm a tippet, eszembe nem jutott volna. :R

DJ. Ru$y: Sajna így külön töltő nincs, meg ajándéknak megy egy harmadik félnek, szóval nem is tudom kideríteni, csak amíg nem küldik utána a hiányzó kábelt, addig is használható, továbbadható.
Mondjuk máskor már jól jött volna otthonra is egy ilyen univerzális töltő, de a kinti adapterekben nem igazán bízom vagy legalábbis nem találtam "márkásabbat" még.

Let's begin, de gozaimasu!

(#43594) fecus


fecus
őstag

Ez mit jelent a Gearbest-en:
2016-02-24 02:57:00En route to DHL eCommerce Distribution Center
2016-02-24 02:42:00Electronic Notification Received: Your order has been processed and tracking will be updated soon

Az a soon már jól elhúzódott :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#43595) Donki Hóte válasza DJ. Ru$y (#43580) üzenetére


Donki Hóte
veterán

13 portos USB HUB :Y

Ez már advanced feature ebben a topicban is :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43596) cris78 válasza Donki Hóte (#43595) üzenetére


cris78
őstag

sok xiaomi usb-s lámpája van :))
csillár lesz belőle :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43597) twine válasza cris78 (#43596) üzenetére


twine
addikt

:C :C

(#43598) DJ. Ru$y válasza cris78 (#43596) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem, csak egy 4 portos laptopom van, egy PC-n manapság már nem ritka a 8-10 USB port sem szerintem kivezetésekkel akár több is. Mivel a laptopom nem dokkolható, így kellett egy ilyen, néztem még a Thunderbolt dokkolókat, de mocskos drágák.

Sziamóni lámpákhoz elég lett volna egy külső tápos USB2-es, de nem is mondasz hülyeséget, van vagy 5-6 lámpám + Zapalsos... Na jó, ennyire én sem vagyok elvetemült.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43599) cris78 válasza DJ. Ru$y (#43598) üzenetére


cris78
őstag

egyre később sötétedik. Munkahelyen feltöltöd a powerbankot. Már ingyen van a világítás. Rezsi csökkentés :DDD
Más:
Menőzéshez, okosórának látszó óra :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43600) üszök válasza XtremLor (#43591) üzenetére


üszök
őstag

Nekem ebből van 2 db 90 centis simán felragasztva a felső szekrény aljára,a tápot azt itthon vettem hozzájuk,mert a Kínai bedöglött 2 óra alatt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.