Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) air válasza wwenigma (#43696) üzenetére


air
nagyúr

Köszi mindenkinek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43702) DJ. Ru$y válasza DeNi91 (#43700) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az átjön nem jönre nem mondok semmit, de + ár*0,27 + 2000 Ft.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43703) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Van itt olyan akinek még működik a Zapals-os 8GB-os memóriakártyája?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43704) air válasza Ciccuka (#43703) üzenetére


air
nagyúr

Természetesen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43705) Essejó válasza DeNi91 (#43700) üzenetére


Essejó
veterán

Miután röntgennel nézik a csomagokat, szvsz kizárt.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43706) DeNi91 válasza DJ. Ru$y (#43702) üzenetére


DeNi91
tag

Köszi!

(#43705) Essejó:

Köszi, akkor meg már nem is olyan "olcsó" :(

(#43707) XtremLor válasza Essejó (#43705) üzenetére


XtremLor
őstag

Remenykedni nem szabad akkor csalodas sem lesz...

Befutott ma a Minyonos ballon [link], koszonom a tippet!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43708) Essejó válasza DJ. Ru$y (#43580) üzenetére


Essejó
veterán

Az egyik 12 K a másik 18 K de a felirat kivételével kívülről ugyanúgy fest? Hmm... Erre mondják, hogy "Az ördög a részletekben rejlik" Szóval szerintem a belsejében valami tuti más, még azonos panel esetében is lehet pl más az alkatrészek minősége.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43709) trol75 válasza XtremLor (#43707) üzenetére


trol75
tag

Mikori a rendelésed?

Én 11-én rendeltem, 13-án postára adták, de még nem kaptam meg.

(#43710) zsiz válasza Ciccuka (#43703) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, telefonban van, a fényképező arra menti a képeket, semmi gond vele.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43711) DJ. Ru$y válasza Essejó (#43708) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

18K az Orico ára is mindenhol máshol eBay-en vagy több, ha kicsit szétnézel. Semmi különbség nincs közte szinte biztos. Egy nyák és portok ráforrasztva kb. nem is tudnak mit változtatni és a nyákon is más a szitázás maximum. Akár hiszed akár nem, 99%-ra ugyanaz a HUB mind a kettő.
12-ért már nincs is Orico, az egy jó akció volt. :K

Csak két kép (az én Orico-mnak tökéletesen ugyanolyan fehér tápja van, mint a jelen képen lévő Aukey-nek):

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43712) DavidQ válasza DeNi91 (#43700) üzenetére


DavidQ
tag

Álmodj királylány! :D Ár * 1,27 + 2000ft

Véleményem szerint jobban megéri innen rendelned: Van PayPal; aránylag olcsó a futár (kb 1500ft); lehet utánvéttel is fizetni; EU-ból jön; pár nap alatt nálad van, ja és nincs ÁFA. Illetve személyes tapasztalatom is van velük, ami alapján tudom ajánlani őket.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#43713) andrisbandi válasza DeNi91 (#43700) üzenetére


andrisbandi
őstag

spemall
Redmi 3

Innen vettek többen is, Eu-ból jön.

Van fóruma.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43714) XtremLor válasza trol75 (#43709) üzenetére


XtremLor
őstag

11-13 itt is,a jovohet elejen neked is befut tobb mint valoszinu.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43715) wwenigma válasza DJ. Ru$y (#43697) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elméletileg semennyire, egy kicsit modositott technologiajuk normal akku van bennuk csupan a töltési móddal játszottak. [link] Többfele van osztva. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#43716) spidersoft válasza trol75 (#43687) üzenetére


spidersoft
senior tag

Üdv! Én ezt vettem. Nem tudom, hogy a magyarral szemben milyen, mivel magyarral még nem volt dolgom, de ez elég jól terül, menetes alumínium dobozban adják. Első használat kissé nehézkes, mivel ziplockban van maga a trutyi (a tasakot felvágva kiszabadítható maradéktalanul a cucc, csak sajátmagával kell a maradványokat tunkolni, és felszaggatja a nagy gömböc a zacsiról a kis foszlányokat. Kézről is maradéktalanul lejön, meg az aludobozka belsejéről is. A mágnest praktikus külön tárolni, mert a kenőcsben a vaspor összemászik tőle egy helyre, ahol ettől a gyurma kikeményedik, de ez gyúrással könnyen eloszlatható. Az eladók olyan hülye méreteket adnak meg, mintpéldául: "Magnetic plasticine: 7cm * 9cm" -- igen, ekkora zacskóban vannak... a cuccból egy kb. 4cm átmérőjű golyó gyúrható. A a mellékelt szemekkel felszerelve a kis mágnest jóízűen elfogyasztja, amiről ugyancsak maradéktalanul eltávolítható. Kicsit féltem, hogy majd veszélyes anyagnak sejdíti a törvény vaskalapos őre, és majd jól visszafordítja a reptérről, de ebben az esetben ez nem történt meg. Ettől függetlenül gyerek kezébe csak kellő körültekintéssel kerüljön, fene tudja, hogy miből kotyvasztották ezek a mandulaszemű alkimisták :P

[ Szerkesztve ]

(#43717) DeNi91 válasza DavidQ (#43712) üzenetére


DeNi91
tag

Köszi!

(#43718) DeNi91 válasza andrisbandi (#43713) üzenetére


DeNi91
tag

Köszi! :)

(#43719) Dinter válasza Gergosz2 (#43634) üzenetére


Dinter
addikt

Reggelre már vissza is utalta a pénzt, ilyenkor rendeljem meg újra, az meg fog jönni? Vagy lehet a másik is megfog, csak később?

(#43720) Steelers válasza andrisbandi (#43713) üzenetére


Steelers
senior tag

Cirka 40-ért minden egyéb teher nélkül? Az igen!

(#43721) DavidQ válasza Steelers (#43720) üzenetére


DavidQ
tag

20$ posta még rájön, ha jól olvastam.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#43722) andrisbandi válasza Steelers (#43720) üzenetére


andrisbandi
őstag

+ szállítás.
Lejebb görgetve lehet kiválasztani; "Shipping Cost"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43723) Gergosz2 válasza Dinter (#43719) üzenetére


Gergosz2
veterán

Alapvetően mindig azt mondjuk, hogyha nem jön meg a termék, akkor mindig a pénzt kérjék vissza. Pontosan azért amit te írtál, hogy újból megrendeled. Hogy meg jön-e biztosan azt nem tudom, de azt igen, hogyha megint megveszed az egy újabb tranzakció lesz amire megint fog vonatkozni a védelem, így ha ismét nem jön meg akkor pénzt nem buksz. Persze időt igen, ami akkor idegesítő, ha valami fontosat vársz.

Ha meg mégis megjön akkor örülsz.Semmi sem kötelez rá, hogy fizess utána utólag valamennyit, sokan így is tesznek. Persze ez rád van bízva.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#43724) trol75 válasza spidersoft (#43716) üzenetére


trol75
tag

Nagyon szépen köszönöm a teljesen kimerítő válaszodat. :C

Egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy kell e nekem, illetve egy 10 éves kislánynak ilyen gyurma.
Sajnos tényleg nem tudni, hogy mi van benne, de sajnos a Magyarországon árultnál sem.
Azok is biztos, hogy Kínából jönnek.
Este biztos nem világít a kezed???? (csak vicc volt).

Csak itthon egy ilyen kis doboz 3000 Ft fölött van+posta.

Még egyszer köszönöm a segítségedet. :R

(#43725) norbert1998


norbert1998
veterán

Vannak ezek az OBD2-es Androiddal összekötős cuccok. Van is ilyenem, király játékszer. OBD(1)-es van valamerre? :R
Vagy átalakítókábel (1060 ft) működne vele?

[ Szerkesztve ]

(#43726) DavidQ


DavidQ
tag

2-portos QC2.0 BlitzWolf töltőhöz felhasználható kupon: 830412 (11.99$ helyett: 8.03$). Aki erre lőné el a 10-5ös kupont, annak szerintem megéri inkább ezt használni (ápr. 4-ig bármikor). ;)

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#43727) air válasza DavidQ (#43726) üzenetére


air
nagyúr

Megrendeltem a 3 portos Tronsmartot $12-ért, de azért köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43728) Steelers válasza andrisbandi (#43722) üzenetére


Steelers
senior tag

:R még így is igen baráti.

(#43729) musli26 válasza Wienstroth (#43642) üzenetére


musli26
tag

Köszi szépen!:)

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#43730) koxkids


koxkids
őstag

Nekem is jön a Blitzwolf asztali lámpa feketében akciós kuponnal.. :)
Kiváncsi leszek, tetszik képekről, videókról. ;)

(#43731) Moszy válasza trol75 (#43687) üzenetére


Moszy
tag

thinking putty magnetic vettem már . szép csomagolás emlékeim szerint a BG-ről

mert ez így jó

(#43732) Mr.Csizmás válasza DavidQ (#43726) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi, 2311 ft-os megért :D :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43733) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BlitzWolf® BW-LT3 Multifunction LED Magnet Light Outdoor Camping Tent Emergency Night Lamp preorder ma jött meg :C miniusb-ről feltölt, villogó pirosan, ha telivan, folyamatos a fény, mágneses az emblémás vége, itt vígan elvan a fűtéscső alján :DD bestbuy, főleg hogy nem akciózzák, azaz 12blitzw kuponnal olyan 2300 ft-ra jön ki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43734) cris78 válasza Mr.Csizmás (#43733) üzenetére


cris78
őstag

Remélem Jövő héten én is megkapom már :)
Mekkora fényt ad?

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43735) Mr.Csizmás válasza cris78 (#43734) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a legerősebb és alatta szembenézve simán erősen hunyorgós,+ a legkisebb fokozat is elég, ha éjjel akarsz kimenni a mosdóra :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43736) bajaki


bajaki
őstag

Nem lehet még egy kicsit lentebb vinni a 10.000-es Xiaomi Power Bank árát BG-n? Most nincs semmi trükk mint a múltkor, hogy elfogadja a pontokat vagy kupont? :)

(#43737) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#43735) üzenetére


dugesz77
őstag

Xiaomi usb ledes lámpához tudnád hasonlítani ha az van véletlen? Mondjuk egy szoba falát bevilágítani. Érdekelne engem is de nem tudom van-e értelme a xiaomi powerbank+led lámpa kombot leváltani erre.

[ Szerkesztve ]

(#43738) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#43737) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD

van nekem, 10k+eredeti led lamp :K

gyors mérés, 1 m-ről falon (hadműveleti) térkép: a xiaomi koncentráltabb, és sárgább, a BW erősebb, és nagyobb területet világít be, és jóval hidegebb fénye van, de olvasni jobb az apróbb feliratokat.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43739) dugesz77 válasza Mr.Csizmás (#43738) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszönöm a fáradozásaid :R Gondoltam,hogy te is teljes jogú tag vagy és meg van minden "kötelező" kütyü a klubtagsághoz :C . Énnyiért tényleg baráti áron van különben. Rábeszéltél. Megvettem.

(#43740) szjoci válasza betyarr (#42095) üzenetére


szjoci
őstag

Megjött ez a minyonos lufi, 2db-ot rendeltem belőle. Szép is, nagy is, de picit úgy érzem magam mint Lali az Üvegtigrisben, amikor Róka meglepte a 400 fejnélküli malackával. Keresd a hibát: [link] :W

(#43741) werszomjas válasza dugesz77 (#43739) üzenetére


werszomjas
őstag

Nagyon azért nem kellett győzködni :DDD

Én még tartom magam, de még 1-2 ilyen pozitív vélemény és megy a kosárba :B

üdv

(#43742) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#43739) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi is kell ahhoz? :D csavarhúzóm nincs, de van:

BW lámpa, töltőt most rendeltem, xiaomi 10k, xi led lamp, xi mi band, Naviforce karóra, csodaszivacs 50 db ;]

(#43740) szjoci :DDDDDDDDDD nane, hangosan felröhögtem :C

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43743) Zeki válasza szjoci (#43740) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jól látom hogy a bal kezük nincs meg? Ezek tényleg eladnak minden selejtet. A hülye külföldi úgyis megveszi.

(#43744) szjoci válasza Zeki (#43743) üzenetére


szjoci
őstag

Ön nyert. Már megreklamáltam, de megpróbálom leforrasztani. Hátha nem tűnik fel a gyerkőcöknek :DDD

(#43745) beg: ez az asszony reszortja :D Nekem van kompresszorom és nem félek használni :K

[ Szerkesztve ]

(#43745) beg válasza szjoci (#43740) üzenetére


beg
veterán

De ugye szájjal fogod felfújni :) Képet róla.

Szerk. Ja hogy nem a péló imitációt kellett nézni az elsőn? :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#43746) Mr.Csizmás válasza szjoci (#43744) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem más tűnt fel ;]

(#43745) beg :K gyorsabb voltál :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43747) zoleeno1 válasza szjoci (#43740) üzenetére


zoleeno1
addikt

nyehh, nekem is ma jött meg, szintén 2db, de szerencsére megvan minden testrésze :DDD

itt van 2 kép róla felfújt állapotban, tényleg batár nagy :) viszonyítás képpen mellé raktam egy tescos angry birds malacot :DDD kép 1 kép 2

szerk.: egyébként te valami más verziót kaptál... Az enyém olyan, mint a képen gearbest-en, nincs szemöldöke se. - bocs, most nézem, hogy van, csak felfújva szemből nem látszott

elsőre én is azt hittem, hogy a lába közötti "részt" kell nézni :DDD és igen, én szájjal fújtam fel :(((

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#43748) szjoci válasza Mr.Csizmás (#43746) üzenetére


szjoci
őstag

Neeem, nem árultak zsákbamacskát, a fütyi ott volt a képen, számítottam rá. Mint ahogy a bal kezére is...

(#43749) Essejó válasza DJ. Ru$y (#43711) üzenetére


Essejó
veterán

Akkor ez olyan lehet mint a bal Tvix és a jobb Tvix, tudod a tv reklámból. :D
Egyébként miért ne lenne 12 ért Orico ugyanott.
Ja és van 15 ért is ugyanaz az Orico.
Tegyük hozzá van 26 K felett is. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43750) Predator2 válasza bajaki (#43736) üzenetére


Predator2
addikt

Beraktam a pengetőt mellé, de nekem sem működik.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.