Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) RBJ


RBJ
addikt

Feb.19. rendelés. Gyors volt. Rendelésre van, fel nem tudom fogni, hogy ebben mi a jó toknak. :Y
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43752) DJ. Ru$y válasza Essejó (#43749) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha találtam volna az Aukey-ről szétszedett képet, már szétkaptam volna a sajátomat is, de egyelőre még levelezgetünk az eladóval így nem bontom meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43753) cris78 válasza Mr.Csizmás (#43735) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm! Már itt van a postán :) az enyém, csak ma nem dolgozok. Tetszik az lt5-ös lámpa is... csak az 20$... meg a kacatos dobozom is tele már :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43754) Tomi0703 válasza air (#43727) üzenetére


Tomi0703
őstag

Erre gondolsz? Van rá valami kupon?

(#43755) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok!

Ajánlanátok egy sima, egyszerű telefontöltőt (elég 1 USB kimenet is)? Nem kell, hogy mindenféle csilli-villi modern töltőcsoda legyen, csak sima, egyszerű, de megbízható töltő. Természetesen elég egy "falialjzat" is, akkor kérnék hozzá megfelelő kábelt is. :B Utánaolvastam, hogy amit itt ajánlotok (QC2.0 v. QC3.0) arra valószínűleg nincs szükségem, mivel sima MTK-s procik vannak a telefonokban, amiket töltenék.

(#43756) wwenigma válasza -ZeeZee- (#43755) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem is kell a QC akkor is bevalt töltő pl az a Blitzwolf 2 portos, normal uzemmodban is mukodik mindkét portja. Kábelből pedig a tronsmart szett. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#43757) air válasza Tomi0703 (#43754) üzenetére


air
nagyúr

Igen, ezt rendeltem BG-ről. Ott $17, és volt egy $5-os kuponom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43758) Tomi0703 válasza air (#43757) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ááá, értem. Én abban ahitben voltam, hogy a banggoodon nincsenek Tronsmart cuccok, de ezek szerint igen. :R

(#43759) spidersoft válasza szjoci (#43740) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nomármost leginkább kislányok szeretik ezeket a minyonos dolgokat... szóval... mi lehetett az elképzelés? felkészítés a későbbi életre? Nekem erről a minyonos cuccról mindig ez jut eszembe. :DDD

Jön kifele a Raspberry Pi 3. Mivel még nincs málnapécém, így lehet egyből ezt veszem majd, ha odáig fajulnak a dolgok, és nem a kettest. Viszont ennek 2,5A-es tápot javasolnak. Ilyenkor mi a teendő? Tronsmart/BlitzWolf/stb. töltőt kell venni, vagy van valami költséghatékonyabb megoldás is rá, ami kellőképp stabil/nem pukkan el öt év múlva, ha bedugva találom hagyni a konnektorban 7/24-ben?

(#43760) -ZeeZee- válasza wwenigma (#43756) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm, megrendeltem mindkettőt, mindkettőre jó volt a kupon... :) (tiszta TLC kuponzsonglőrnek érzem most magam tőle... :) )

(#43761) Donki Hóte válasza Donki Hóte (#43621) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kéremszépen, helyreigazítás következik! :B

A múltkor alaptalanul keltettem rossz hírét valaminek, ezt most javítom. :R

Rendeltem egy ilyen 1,5 m-es színes UGreen töltőkábelt és azt állapítottam meg, hogy a kábel gyenge teljesítményt nyújt. A kábelt egy 1 A-es Energizer töltővel próbáltam és azt láttam, hogy csak 0,42 A megy át a kábelen.

Most viszont megérkezett egy ilyen UGreen töltőfej és bizony a színes UGreen kábel ezzel a töltővel megtáltosodott.

A kábel szemrebbenés nélkül átvisz 1,5 A áramot, ami egy 1,5 méteres kábeltől nagyon jó teljesítmény :C

Vettem a töltővel egy ilyen 1,5 méteres UGreen kábelt is, ez a kábel is nagyon szuper, ez még több áramot visz át (1,6 A).

Szóval mind az UGreen töltők, mind az UGreen kábelek az abszolút ajánlott kategóriába tartoznak, de legjobb egy rendszerben használni őket, mert mint a fenti példából kiderül, az UGreen kábelem valamiért nem szereti az Energizer töltőt, de a saját töltőjével nagyon jól működik.

A megrendelt UGreen termékek gyorsan megérkeznek, ráadásul Ausztriában adják fel őket, így szóba sem kerül a VÁM vagy az ÁFA kérdése :)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43762) DJ. Ru$y válasza Donki Hóte (#43761) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért nem feltétlen ajánlott, ha csak a saját UGreen töltőjével tud rendesen működni, és ha csak egy kábel kell, mert az embernek töltője van? :( Vagyis nem 100% kompatibilis ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43763) Outlander válasza DJ. Ru$y (#43762) üzenetére


Outlander
őstag

Inkább csak lámázás volt itt szerintem, vagy épp a "A kábelt egy 1 A-es Energizer töltővel próbáltam és azt láttam, hogy csak 0,42 A megy át a kábelen." volt lassú töltés folyamatban.

Ugyanilyen töltőm van, és a remax kábelen, illetve a mágnesen wskeyen is átmegy a max.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43764) xxxjjjkkk válasza Donki Hóte (#43761) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Van összehasonlítási alapod a nillinnel?

sajnos nekem elég csalódás volt, ~ fél éve rendeltem
4x1m usb kabel
2x2A töltő

a töltő az kiváló, viszont 1 kábel működik már csak rendesen

arról nem is beszélve, hogy egyet eleve gyárihibásan küldtek, mondjuk azt cserélte is a banggood szó nélkül

Hátha ez a ugreen jobb

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#43765) Outlander


Outlander
őstag

Na, ezzel már alig gáz a miband, érdekes h még csak most fedezték fel, h van rá igény.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43766) Herczi


Herczi
senior tag

Látott mostanában valaki valamilyen best buy zseblámpát? Lehetőleg akkuval, töltővel?

(#43767) htc07 válasza Outlander (#43765) üzenetére


htc07
addikt

Á, alig. ;]

(#43768) dugesz77 válasza Herczi (#43766) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem olyan ,hogy best buy nincs. Mire kell,hova használnád,mekkora méretű,milyen fényerő és van még ezer kérdés. Szerintem ezt topik összefoglalót olvasd el az és lehet meg is lesz amit keresel.

[ Szerkesztve ]

(#43769) cris78 válasza Outlander (#43765) üzenetére


cris78
őstag

És ez mennyivel tartósabb, mint a gyári pánt!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43770) DJGABI válasza Outlander (#43765) üzenetére


DJGABI
addikt

mármint mire van igény? ez is ugyanúgy műanyag/gumis anyag. ha már valami minőségi szíjat akarsz akkor ott az a napokban linkelt fém..

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43771) Outlander válasza DJGABI (#43770) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor csak htc-nek ment át a trollkodás. :DDD

A tpu gumis az okádék, hát még a választék is, a fém"szerű" az megint csak, meg egyáltalán ki vesz fel olyat? (ha erre gondolsz ez nagyon gáz)

Inkább arra gondoltam hogy kezdenek gyártani más "tokokat" is.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43772) DJGABI válasza Outlander (#43771) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm jobbra emlékeztem. ez nem annyira heteró férfinak való :D nem tudok nyilatkozni, nyakbaakasztósat vettem, de arra is lusta vagyok h úgy hordjam. hónapok óta csak porosodik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43773) tvse1995


tvse1995
senior tag

Ha ebayen megnyertem egy bid-es itemet de csak most vettem észre, hogy a milyen drága a szállítás és így nem venném meg akkor mit tudok csinálni?
Ha nem megyek rá a Pay now-ra akkor nem is fogja levonni?

(#43774) zsiz válasza DJGABI (#43772) üzenetére


zsiz
őstag

[link] Bár ennyiért biztos nem vennék, igaz a band is csak azért van mert olcsón megkaptam... "ezeöccá". De amúgy tök felesleges számomra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43775) andrisbandi válasza DJGABI (#43772) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Mi band pár hónap után túlmerül, már nem veszi fel a töltést. Ha még működik, ajándékozd el valakinek a családban, a fiókban csak tönkremegy.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43776) htc07 válasza andrisbandi (#43775) üzenetére


htc07
addikt

ha rendszeres használattal egy hónap kell lemeríteni, akkor nem hiszem hogy pár hónap alatt csontra merülne spontán.

(#43777) DavidQ válasza htc07 (#43776) üzenetére


DavidQ
tag

Pedig de, én is olvastam már hogy a rendszertelen használat esetén (elrakom 3 hétre, majd eszembe jut, aztán használom amíg le nem merül koppig) képes beadni az unalmast. Ekkor jönnek a sufni megoldások, hűtőzés, meg az érintkezők kapargatása. :D De állítólag visszahozhatók az életbe. :C

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#43778) elszabi válasza htc07 (#43776) üzenetére


elszabi
tag

az enyém 53 napja lett felöltve és még mindig 18%-on van. napi használattal, bár értesítések nélkül. ill. este sem igen használom, mert csak az övemre van akasztva.

(#43779) Ciccuka válasza Wienstroth (#43642) üzenetére


Ciccuka
veterán

Már le is zárták a felmérést. Biztos sokan segítettek nekik a kérdéseik megválaszolásában. :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43780) Czimby


Czimby
addikt

Valami megbízható kártyaolvasót tudnátok ajánlani?

SD, microSD, MemoryStick ProDou amit kellene, hogy kezeljen ha USB 3.0 az mégjobb.

Kingston kizárva, a mostani is az és alig volt használva de már haldoklik.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#43781) musli26


musli26
tag

SSD(samsung850evo) beépitő keretet keresek csavarokkal.
Lehetőleg minél olcsóbban.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#43782) Donki Hóte válasza DJ. Ru$y (#43762) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nemcsak a saját töltőjével működik jól, kipróbáltam egy másik 3 A-es töltővel is az autóban.

Ezzel a töltővel egy noname 75 cm-es kábel 1.2 A-t tud.

A kék 1,5 m-es UGreen kábel itt is tudja az 1,5 A-t.

A szürke 1,5 m-es UGreen pedig itt is tudja az 1,6 A feletti áramot.

Szóval 99 %, hogy az Energizer töltővel van valami gond, az UGreen kábelekkel semmi probléma sincs :R

De jön még egy QC-s BlitzWolf fali töltő is, majd azzal is tesztelek.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43783) Dluinet válasza Czimby (#43780) üzenetére


Dluinet
nagyúr

TRANSCEND RDF5

TRANSCEND RDF8

RDF8-at itthon is megveheted, nem drágább

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43784) Czimby válasza Dluinet (#43783) üzenetére


Czimby
addikt

MS Pro Dou-t egyik sem tudja. :-(

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#43785) DJGABI válasza zsiz (#43774) üzenetére


DJGABI
addikt

na ez már kellemesebb, lehet ez volt az ami rémlett. hát ha mindennap használnám lehet befektetnék egy ilyenbe.

(#43775) andrisbandi úgy néz ki veszi a töltést. amúgy getone-s, olcsó az enyém is. azért tud merülni állásában is, ugye sokan írtuk hogy alapból merülten is érkezett.. ami hát nem volt túl biztató akkor se

(#43782) Donki Hóte szépek ezek a képek

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43786) maestro87 válasza spidersoft (#43759) üzenetére


maestro87
őstag

Blitzwolf 2x2A-es töltő Y kábellel szerintem.

(#43787) Flexy90


Flexy90
senior tag

Nemrég megjött a blitzwolf qc autós töltőm.

Viszont nem volt hozzá usb kábel, már nem is írja a banggood oldala, de szinte éreztem, hogy ez lesz és csináltam anno screenshotot. Ma írtam nekik, kíváncsi leszek mi lesz belőle. :(((

Xiaomi Fan

(#43788) zoltan6 válasza DavidQ (#43777) üzenetére


zoltan6
őstag

én a gyerek h8-as quadcopterének az akksiját egy 9V-os elemmel keltettem életre,nem vette a töltést semmilyen töltővel,pedig csak egy hétig nem használta.9V-os elem 2-3 másodpercre ráérintve,aztán már töltött is. :K

(#43789) Minstrel válasza Donki Hóte (#43782) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ilyen grundig töltőt hol lehet venni? Csak amazonon találok nem olcsón, de gondolom amúgy se 500Ft volt.

(#43790) Dluinet válasza Czimby (#43784) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vegyél hozzá egy SD-re átalakítót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43791) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintetek iylen univerzális lapátot kínából lehet olcsóbban találni ?

(#43792) morefire


morefire
tag

Sziasztok!

Vajon mi lehet az oka hogy ez a tv box ilyen olcsó?
Tronsmart Vega S89 Elite

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#43793) Bilux válasza lorcsi (#43791) üzenetére


Bilux
veterán

1990Ft-nál is olcsóbban? :U

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#43794) Dluinet válasza morefire (#43792) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mert átvágás, soha nem fog megérkezni
és lesznek akik nem kérik vissza a pénzüket
ebből lesz a nagy nyeresége az eladónak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43795) morefire válasza Dluinet (#43794) üzenetére


morefire
tag

A parasztja. Köszi a tájékoztatást.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#43796) krisztianAMG válasza zoltan6 (#43788) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egy 9V-os elemmel pár másodperc alatt ismaradandó kárt lehet tenni egy lítiumos akkuban. A bikázás tényleg működik, de erre egy másik Li akkut használj.

(#43797) Vertigo18 válasza lorcsi (#43791) üzenetére


Vertigo18
addikt

Például...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#43798) Czimby válasza Dluinet (#43790) üzenetére


Czimby
addikt

Csak olyat találtam ami a micro sd-ből csinál pro dou-t.
Olyat ami pro duo-ból sima sd-t nem találok.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#43799) Dluinet válasza Czimby (#43798) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, igen

SD kártyát használj, de az eszközbe pro duo adapterrel dugd be

ha ajánlhatok kártyát akkor ez gyors, ez meg nagy

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43800) lorcsi válasza Vertigo18 (#43797) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.