Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) Cavsfan


Cavsfan
tag

Az ebay-n hol lehet egy eladót letiltani,hogy ne fussak bele mégegyszer?

(#43052) w.miki


w.miki
veterán

Okosórák kapcsolatban van vélemény, vagy kérdezzek másik topikban?
Egy haverom ezt nézte ki magának: NO.1 D5 Android 4.4 Smart Watch WIFI GPS Smartwatch
Szerinte a nagy márkák a nevükért kérnek sok pénzt, a tudásuk messze elmarad ezektől.
Talán minőségben lehet némi különbség, de az sem lehet annyira rossz.
Nektek mi a véleményetek, mit ajánlanátok?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43053) havri1


havri1
félisten

Tegnap érkezett meg nekem is a BlitzWolf® 2.4A Micro USB Cable 3.33ft/1m USB A Male Reversible to Micro B Male Nickel-plated Plug Compatible With QC2.0 for Power Bank, Samsung, SONY, HUAWEI, Xiaomi.

Jó anyaghasználat, patent a csatlakozás. Egyelőre ugyanazt tudja, mint a többi, 1A.
10000 xiaomi powerbank, Xiaomi Mi4 telefonnal, ampere-vel mérve (nincs más alternatíva):

havri

(#43054) Donki Hóte válasza w.miki (#43052) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van ez EU warehouse-ban is? Vagy van valami ÁFA mentes forrás a beszrzésre?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43055) csadi0011 válasza csadi0011 (#43050) üzenetére


csadi0011
őstag

A Xiaomi service nem vállal garanciát. Várható volt, de azért egy kérdést megért.

(#43056) Teplic válasza üszök (#42836) üzenetére


Teplic
tag

tőzsdefórumon nézelődj.

(#43057) RBJ


RBJ
addikt

[link]
Anti-Explosion Screen Protector Protective Film Explosion-proof Not Tempered Glass

Ilyennel van valakinek tapasztalata? Nem üveg, nem is fólia valamiféle műanyag lapka.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43058) virkir válasza RBJ (#43057) üzenetére


virkir
veterán

Material: Nano-coated Tempered Glass Film

A megszokott üveg csak találtak neki valami hangzatos nevet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43059) LógaGéza válasza virkir (#43058) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az edzett üveg sose hajlik úgy, mint ahogy a képen van. Ez inkább valami gagyi hatású műanyag lehet, én tuti hanyagolnám...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#43060) RBJ válasza LógaGéza (#43059) üzenetére


RBJ
addikt

MIndegy megrendeltem. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#43061) zoltan6


zoltan6
őstag

Elektromos cigiről most mik a hatályos jogszabályok külföldi rendelésnél? lehet rendelni?

(#43062) Druss válasza zoltan6 (#43061) üzenetére


Druss
aktív tag

Ez jó kérdés. Épp most küldtem el a a vámnak az E-liquid papírjait, amit Banggood-ról rendeltem. Az első adagnál nem kértek semmit, de most fennakadt. Remélem nem kapok 8 év csillagot Szegeden :D

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#43063) zsiz válasza #15241216 (#43046) üzenetére


zsiz
őstag

Ennyi az egész szerkezet:
kép1
kép2

Más: sincerity-s pendrive 9 nap alatt jött meg. Kocsiba kellett, mert az eddig használt olvasóm megadta magát. Ez meg praktikus lesz mert nem fog kilógni a lejátszóból. Már nem tudom ki ajánlotta ezt a minit, de köszönöm neki.

Warning: Only 7609 of 7628 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 4.02 MByte/s
Reading speed: 34.9 MByte/s
H2testw v1.4

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43064) xcds válasza zsiz (#43063) üzenetére


xcds
őstag

Én is ilyen pendrive-ot vettem, de iszonyú lassú az írás rá (3MB/s). Nem sokkal többért van ultra fit, az elvileg gyors cucc.

(#43065) csadi0011


csadi0011
őstag

Valaki tud ajánlani olcsó, rövid, fiu-fiu hdmi kábelt? ~ 30-50 cm. Telefon monitor közé MHL adapterhez lesz.

Szerk: Ja és valaki próbált már olcsó HDMI - D-SUB átalakítót? Ezek a vicces kábelek jó áron vannak, de létezik használható is olcsón?

[ Szerkesztve ]

(#43066) dugesz77 válasza xcds (#43064) üzenetére


dugesz77
őstag

Kevés autó fejegység kezeli le az usb3 változatot. Még talán én ajánlottam ezt a fajtát,mert nálam sem ment az ultrafit. Ezt nem is a sebességéért veszi senki.

(#43067) xcds válasza dugesz77 (#43066) üzenetére


xcds
őstag

Én is autóba vettem. Erre nem is gondoltam. Azért nem árt, ha normális sebességgel lehet rá írni.

(#43068) zsiz válasza xcds (#43064) üzenetére


zsiz
őstag

Ráérek :) Egyszer kell teleírni, aztán a 8gigára annyi zene fér, hogy életem végéig se hallgatom meg az összeset róla. Új zenéket úgyse nagyon rakok rá, mert kb egy normális sincs.. Nálam USB3.0 porton ezt produkálta: Writing speed: 4.02 MByte/s
Meg ahogy dugesz77 is írja, nem is a sebessége miatt vettem. Egy olcsó pici (fizikailag) pendrive kellett. Egyébként néztem azt is amit említettél, de úgy döntöttem elég nekem kocsiba a 2.0 is.
Jó topiklakóhoz híven, még az autórádióm is olcsó kínai (ebayes), lehet fel is adta volna a leckét neki ha azzal etetem :D (Bár az is igaz, hogy soha többet ilyen rádiót, inkább 2-3 ezer forinttal többért a MM-ból. Annyiból volt szerencsém, hogy hibásat kaptam, így felét visszafizette az eladó és kb 2500Ft-ért lett egy usb-s/aux-os lejátszóm.)

Amúgy valami kis zsineget adhatott volna hozzá sincerity :D Bedugtam a gépbe a pendrive-ot hátra, ahol a 6 portból 5 foglalt. Ahhoz hogy ki tudjam húzni, 3 másik portból is ki kellett húzni a cuccokat :D Aztán ráraktam az egyik zapalsos otg adapterről a madzagot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43069) üszök


üszök
őstag

Kéne nekem valamilyen kis lámpa mennyezetre, vagy falra,ami bevilágít annyira egy 3*3 méteres helyiséget,hogy ne essek orra a saját lábamban. Lehet tölthető beépített aksis,vagy 12 voltos akár,legfeljebb rákötöm egy rossz autóaksira.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#43070) zsiz válasza dugesz77 (#43066) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, megvan. Te ajánlottad. [link] Úgyhogy köszi :R :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43071) Game-over


Game-over
aktív tag

Jók ezek a TN-ek, legalább tudom, hogy holnap éjjel feladják a csomagom :F :DDD

(#43072) fukyu


fukyu
tag

Vennék ilyen USB ventillátort. Nincs valakinek rá esetleg valami felesleges kuponkódja? :B

(#43073) Donki Hóte válasza csadi0011 (#43065) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ezek a vicces kábelek jó áron vannak, de létezik használható is olcsón?

Olcsó biztosan van, de nem hiszem, hogy ez elvileg használható. Vagyis pontosítva: nekem elképzelésem sincs, hogy a D-SUB-on keresztül hogyan viszed bele a hangot a HDMI kábelbe :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43074) agent_k válasza zoltan6 (#43061) üzenetére


agent_k
őstag

Május 20-ig vehetsz amit akarsz. Nikotinos folyadékot ne vegyél külföldről mert probléma lehet belőle. EU-n belüli webshopokból mehet a nikotinos is. Pink-mule 52-es nikotin. A magyar Floravita boltból meg VG/PG. Ha átjössz az ecigis topicba ott több az infó.

[ Szerkesztve ]

(#43075) #15241216 válasza zsiz (#43063) üzenetére


#15241216
törölt tag

Köszi! :)

(#43076) musli26


musli26
tag

Mennyire jó vétel a holnapi Lidl újságban található?
Rögzítőheveder készlet

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#43077) Druss válasza agent_k (#43074) üzenetére


Druss
aktív tag

Milyen probléma lehet? Én nikotinost rendeltem :Y

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#43078) sowi válasza xcds (#43064) üzenetére


sowi
őstag

kocsiba ez kell: [link]
lenyegesen gyorsabb mint a sandisk es idaig mar rengeteg USB autoradioban mukodott hibatlanul

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#43079) csadi0011 válasza Donki Hóte (#43073) üzenetére


csadi0011
őstag

Többféle megoldás is létezik,de nem ez a legnagyobb probléma ezekkel a kábelekkel. Én inkább azon aggódom, hogy a kép hogyan megy át. Úgy néz ki, mintha csak össze lenne kötve egy dsub és egy hdmi csatlakozó.

Ha nem ajánl senki, akkor megveszem ezt: [link]
Ennél olcsóbbat nem találtam, ami működőképesnek néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#43080) G@ben


G@ben
addikt

Keresek USB3.0-ás kártyaolvasót. Akinek lesz, ezt linkelte. Tudtok ennél jobbat?
Kicsi legyen, gyors, stabil.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43081) Gergosz2 válasza G@ben (#43080) üzenetére


Gergosz2
veterán

Igen: [link]

Jó márka, megbízható eladótól.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#43082) Ciccuka válasza dugesz77 (#42834) üzenetére


Ciccuka
veterán

BG és GB Review-ekről folyik most a vita

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43083) spidersoft válasza fukyu (#43072) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha nem találsz a fukerra kupont, akkor 1100Ft környékén kapni ebayen (szörcs: usb desk fan).

(#43080) G@ben: ha ilyen noname kártyaolvasót vesztek, akkor bele egy kártya, és ezen keresztül futtatni valami adatátvitel ellenőrző progit (h2testw tökéletes). Egydollárosból már találkoztam olyannal, hogy a windóznak eszébe se jutott, hogy nem érhetett oda a kártyára épségben az adat, pedig valamit tévesztett az olvasó (gyanítom, hogy valami buffermemória hibája lehetett), mert az átmásolt file és a winyón lévő eredeti összehasonlítás után néhány bitben eltért. A legrosszabb ebben ugye az, hogy ha nem teszteled direkt le, akkor semmi visszajelzés nincs, hogy hibásan kerül felírásra az adat, tehát boldog megelégedéssel telerakod a kártyát, majd mikor olvasnád vissza az adatot, már hibás filet jeleznek a programok/betörik a film/hiányzik a fotó fele.

USB kábelekről, hogy melyik hány ampert bír... nem értem, hogy miért nem lehet valami normális érpárt betenni a kábelbe, miért számít már nagy sónak a 24AWG is. 2m-en ne legyen már ekkora veszteség 2A mellett... Továbbra se értem ezt a nagyáram=drága USB marhaságot, pláne azt nem fogadom el, hogy ennek az az oka, hogy drága a réz. 1,5mm²-es MKH vezeték legyen mondjuk 50Ft métere. a 2,1A-es blitzwolf kábelben (bevallásuk szerint) 24AWG-s dróton megy a delej, ami nagyjából 0,2mm², azaz pont a 1,5mm²-nek pont hét és feled része (13.3%-a), tehát 1m 1,5mm²-s vezetékből, ami 50Ft, kijön 1,875m (bő hat láb) 4x24AWG-s drótra való réz (ráadásnak még a blitzwolfnál is csak 28AWG-s az adatpár, csak a tápvonal vastagabb, így még több is). Szóval az a manáger, aki a réz árára fogja, hogy drága az USB kábel, körberöhögöm. Itt az árat az esetleges jó árnyékolás (megnézném ezeket ipari környezetben), a korrekt bevonat (mennyire időtálló, hogy viseli, ha mondjuk átmégy rajta gurulós székkel, mennyire bírja a taposást), meg a talán eggyel jobb csatlakozók emelik, de véleményem szerint 1m kanócért egy ezres körüli ár akkor is túlzó.

[ Szerkesztve ]

(#43084) andrisbandi válasza G@ben (#43080) üzenetére


andrisbandi
őstag

USB3 TRANSCEND CARD READER
sinceritytrading
- Megbízható eladó, eredeti cucokkal. Általában 2 héten belül ideér.

A fent linkeltet vettem. Szépen teszi a dolgát, kb havi egyszer-kétszer használom.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43085) G@ben


G@ben
addikt

Köszönöm mindenkinek! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43086) dugesz77 válasza Ciccuka (#43082) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez most válasz akar lenni a felvetésemre,hogy valószínűleg a HDD halt be és elképzelhető,hogy nem a termékkel van a gond? Nem igazán értem,mit akarsz.. Ezek szerint rossz amit majd két hónapja használok elégedetten,csak még nem jöttem rá,mert a BG szűri a negatív kritikákat amiből tudhatnám.
Szerintem írj negatív értékelést ,kérd vissza a pénzed, írd be ide egy párszor,hogy geny@ BG meg rossz a termék.. Intézd ahogy akarod felnőttek módjára. A te dolgod. Csak engem ne akarj meggyőzni az ellenkezőjéről.

(#43087) Essejó


Essejó
veterán

Örülök, hogy sikerült pár vidám percet szereznem a társaság egy részének, kik nem voltak restek és gratuláltak a klaviatúrám kinézetéhez.
Mentegethetném magam, hogy ez egy 24/20-ban működő gép és kinek van ideje mosogatni, de ez így nem teljesen igaz. Mert átlag 3 évente nagy takarítom épp idén nyáron lenne aktuális, de a lelki békétek érdekében lehet előbbre hozom. Egyébként meg ez egy ősi darab, a korát tekintve nem csodálnám ha az itt beszélgetők átlagéletkorát osztva a használati órák számával akkor pozitív egész szám lenne a végeredmény. :)
Egyébként amit láttatok rajta az nem kosz, hanem Patina. :D Hiszen ez már akkor is COMPAQ klaviatura volt, amikor még Bem Apó is hátulgombolóst hordott! :DDD

A Fűmag felajánlást köszönettel veszem! Golf keveréket kérek kilós kiszerelésben. :D
A kutyás szomszédhoz járónak üzenem, hogy jöhet ide is! Nekem is van kettő, három macskával súlyosbítva. :K Egyébként a gép van értem és nem én a gépért. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43088) zsiz


zsiz
őstag

Kínai kisméretű sata SSD-vel van itt valakinek tapasztalata? 32GB-os már elég lenne. Tudom, vegyek apróról inkább.. de ott nincs, vagy ha igen akkor postával már annyiba kerül amennyit nem szánnék rá. Laptopba menne egy Hitachi 80GB sata HDD (5400rpm) helyére.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43089) Ra3 válasza xcds (#43064) üzenetére


Ra3
őstag

Nekem 16 gigás usb3-as ultra fit van, tényleg gyorsan lehet rá másolni, de ha nem csinalok rajta semmit akkor is úgy melegszik hogy kiszedés után alig lehet megfogni.
Kb egy éve megy, nincs vele gond de ez a melegedés nem egészséges szerintem, külföldi fórumokon is megemlegetik, szóval eléggé általános a dolog. Azóta én kerülöm a Sandisket.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#43090) xcds válasza Ra3 (#43089) üzenetére


xcds
őstag

Kösz az infót. Meggyőztetek, elvagyok a cruser fit-tel is. :)

(#43091) fukyu válasza spidersoft (#43083) üzenetére


fukyu
tag

tenkju! Ez jó lesz, berendelem. :R

(#43092) agent_k válasza Druss (#43077) üzenetére


agent_k
őstag

Gyere át az ecigis topicba. Minden kérdésre választ kapsz. A minimum az elkobzás lesz, ha megtalálják.

(#43093) Donki Hóte válasza Ra3 (#43089) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem ilyen van, ezt azért nem lehetett gyorsan teleírni :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43094) spidersoft válasza Ra3 (#43089) üzenetére


spidersoft
senior tag

A többi pendrive is melegszik, csak a hő nem jut át a műanyag burkolaton, illetve jobban eloszlik, de a bele ugyanúgy meleg a többinek is... szerintem inkább az lenne a baj, ha nem melegedne, mert akkor az IC izzadna benne. Nekem is melegszik a 32 gigás, de ha épp nem mozog adat rajta, akkor csak kézmelegre megy fel. Mióta megvettem állandóan a tévébe van dugva (leszámítva azt a kis időt, amíg másolok rá néha). charger doctor szerint 60mA-t vesz fel üresjárásban, írás közben 80-120mA között változik, de néha beugrik egy 230-290mA körüli érték is. Hirtelen egy százéves (jó, csak 8) egygigás PQI-re nyúltam rá, ami 30mA-t húz üresjáratban illetve 60-at íráskor. A kingston rubber is eléggé melegszik, de cserébe büdösül gyorsan olvas, SSD-re 6 perc alatt ment fel róla a win8.1x64 :D Arra most nem tudok rámérni, mert nincs itthon.

(#43095) DJGABI válasza G@ben (#43080) üzenetére


DJGABI
addikt

pont tegnap érkezett meg. a 64GB-s kártyát végigírtam vele meg vissza is olvasta gond nélkül szóval részemről approve-olom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#43096) G@ben válasza DJGABI (#43095) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43097) csucsotke válasza trol75 (#41007) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Üdv! Kapott valaki mostanában Foxanon-os kukorica izzót? Ebay-es eladó érdekelne, ossza má meg velem:)
Pláne ha jó is, és nem vibrál.

(#43098) musli26


musli26
tag

SSD beépitö keretet keresek.
Lehetöleg ne legyen 2000ft.
Csak olcsobb.
Van valami best buy?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#43099) Ra3 válasza spidersoft (#43094) üzenetére


Ra3
őstag

Ez nem is rossz ötlet, pont ma jött meg a Mantistek usb doctor BG-ról, ránézek ezekre a cuccokra hogy melyik mennyi áramot fogyaszt.
Kíváncsi leszek a az ultra fitre mit mond, mert az nálam akkor is nagyon forró ha nem használja semmi, majd holnap beszámolok!
De hogy on is legyek, feb. 16.-án rendelt, 17.-én postázott memóriakari+otg pendrive csomag már itt van asztalomon sincerity-től.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#43100) dragon1993 válasza Ra3 (#43099) üzenetére


dragon1993
őstag

Kíváncsi leszek nekem is forrósodik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.