Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) flegga92 válasza hcs57 (#42248) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem egy elég drága Logitech M557 egerem van. Wifi baromira be tudja zavarni, ha hálózaton másolok akkor be tud akadozni. Ha valamiért nem akar csatlakozni, akkor baromi sokat szoktam vele szívni. De ezeket én inkább a gépemnek tudnám be, mert droidos telefonnal soha nem volt ilyen. Véleményem szerint tök fölösleges ilyet venni kivéve ha, nincs elég usb a gépen (nekem kettő van, egyben egy wifi adapter, mert a gyári használhatatlan így nem maradna egy sem) illetve 2 in 1 hibrid gépem van, így tablet módban is tudom használni. Telefon/tabhoz jó lehet, de droidon elég nehézkes használni, nem szeretem.

(#42252) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák vett már valaki ilyen rekeszt autóba? Vagy tud valaki javasolni jobbat? Azok a kicsi rekeszek, amik itthon kaphatóak nem jók. :R

(#42253) erzol válasza KaiotEch (#42252) üzenetére


erzol
őstag

Mennyivel jobb az amit te linkeltél, mint amit én használok?
[link]

(#42254) KaiotEch válasza erzol (#42253) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No igen ez az itthoni. Ezek alacsonyak és bazári kinézetük van :K

(#42255) Outlander válasza KaiotEch (#42252) üzenetére


Outlander
őstag

LOOL...

Így elsőre mikor megpillantottam, mintha még a levágott malac fejét is láttam volna benne.... vagy a kihűlt vért.

Igazi, gyesznyó vágós wályling. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42256) Beni2360 válasza erzol (#42253) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát azért megnézném hól lesz a tied amíg ez még vígan használható lesz. Nekem a tiedéből kettő már csak össze vissza ragasztva szinte semmire sem jó, könnyen törik,rideg stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42257) Tim82 válasza Tim82 (#40332) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyelőre ez lett: mivel közben eladtam az Androidos tabletet, már nem volt fontos az Android-kompatibilitás.

Windows 8.1-es tablettel (Lenovo Miix 300-10IBY) mind a dokkoló normál USB portján, mind OTG-vel működik, az innen leszedett driver és egy újraindítás után.

Barátnőm 1st gen Nexus 7-e gyári KitKattel viszont nem látja.

Amire nekem kell (hogy szükség esetén tablettel is tudjak routert konfigolni), arra teljesen jó.

SEO: USB RJ45 ethernet átalakító eBay

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42258) tipuka válasza Vladi (#42240) üzenetére


tipuka
addikt

én imádom kézzel összepasszírozni :DDD

(#42259) Beni2360 válasza Vladi (#42240) üzenetére


Beni2360
félisten

Én itthon vettem 1500 Ft kb az ár.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42260) kenand válasza 206 cc (#42233) üzenetére


kenand
veterán

A nagyobb tesó jobb, de nem a Banggoodon kell megvenni, máshol 15USD-vel olcsóbb. Okosítható akár mehet rá openwrt, de a gyári fw is sokat tud (már angolul is :) )

(#42261) zsiz válasza Essejó (#42188) üzenetére


zsiz
őstag

Nem rossz, de nekem a Livolo jobban bejön, csak ne lenne olyan drága. Ez is érintőkapcsolós amúgy, ugye jól nézem?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42262) lac14548


lac14548
aktív tag

Kockarádiót rendelt már valaki?

Jópofa, ha tényleg tudja azt amit ír...
FM rádió, USB lejátszás, ki-bemenet, óra... És mindez 5x5 cm-es kockában.

Van valakinek tapasztalata ilyennel?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#42263) wwenigma válasza kenand (#42260) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon gáz a 100mbites lan/wan...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42264) spidersoft válasza KaiotEch (#42254) üzenetére


spidersoft
senior tag

ez is bazári? A belinkelt tangóharmonikából két ilyen kijön. Ránézésre már erősebbnek fest, bár látni, megfogdosni kéne. A teszkóban néha ezer alatt kapható az tényleg gagyi, könnyen tönkremegy, alig terhelhető, effektíve öt kiló alatt már hajladozik. Viszont ami a zöldségesnél vannak nekik zöld ládák, azok fajinak, olyat volna jó venni valahonnan :)

(#42265) woodworm válasza wwenigma (#42263) üzenetére


woodworm
veterán

Ha csak wifire használod, akkor nem fogsz releváns sebességkülönbséget észlelni mondjuk a tplink 3600/4300 pároshoz képest, míg "térerő" szempontjából egy napon sem említhetők.

(#42266) psq válasza spidersoft (#42264) üzenetére


psq
tag

A JUMBO-s láda erős. Arra viszont vigyázni kell, hogy minden pánt bepattintva a helyén legyen.
Évente 4-5 darabot teszek tönkre csak emiatt.
Valami strapabíróbb, összecsukható ládát évek óta keresek én is.

(#42267) Gergosz2 válasza zsiz (#42261) üzenetére


Gergosz2
veterán

Mi a nyáron újítottuk fel az alsó szintet és mindenhova Livolo kapcsolókat tettünk.

Dimmelhető led lámpákat tettünk fel, és hozzá ilyen kapcsolókat: [link]

Ebből vettünk még két kapcsolósat is, de az nem dimmelhető, és aljzatokat is. Összességében nagoyn jók, szerintem nem érdemes azt a pár dollár sajnálni rájuk, elvégre évekig a helyükön maradnak. A garanciáztatásuk is rendben van, ALI-n fent van a hivatalos kereskedő is, tőle rendeltük. Az egyik dimmelhető kapcsoló rossz volt, írtunk neki és szó nélkül küldött egy cseredarabot, pontosabban az elektronikát csak, mert azt kértük.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42268) trebrona válasza lac14548 (#42262) üzenetére


trebrona
nagyúr

Van. [link]
Zsír. :K

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#42269) KaiotEch válasza spidersoft (#42264) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A színe miatt igen, de gondolom van másik is, az viszont nem győzött meg amit (#42266) psq írt. A tangóharmonikásról amúgy hiányzik a teherbírása sehol sem találom.

(#42270) Essejó válasza DJ. Ru$y (#41458) üzenetére


Essejó
veterán

Nagyon nem vagyok képben. Gondolom többek közt a nyelv hiánya miatt.
Szóval hogy lehet Snap Up terméket találni? Nézelődsz és véletlenül rábukkansz vagy van egy gyűjtő oldal?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42271) wwenigma válasza woodworm (#42265) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak helyi halon, megkuldod 200-500-1000es Digivel, maris kijon hogy hulladék...hiaba jo a terero, ez igy 100as lan/wan portokkal egy kalap kaki, nem hogy ajanlott lenne.

Tenyekrol nem akarok vitat nyitni, de nem szabad ezt elfelejteni mondani ha barkinek ez utan ajanlanad, mert kulonben jon a pofaraeses meg hogy wifin speedtest miert csak 90Mbps...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42272) tthom válasza psq (#42266) üzenetére


tthom
senior tag

Én a ládák terhelhetőségét úgy szoktam nézni, hogy beleállítom a gyereket (19kg), aztán megnézem, hogy emelésnél mennyire vetemedik (a rekesz). :)

(#42273) Matykoh válasza Gergosz2 (#42267) üzenetére


Matykoh
tag

Hülyekérdés... de erről valami kisokost hogy ez miértjó, hol találni? :DDD Lakásvásárlás-újítást tervezek.

(#42274) Essejó válasza spidersoft (#42264) üzenetére


Essejó
veterán

Esetleg ez, bár nem olcsó.

Ez a tuti és lejjebb vannak más méretek is.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42275) DJ. Ru$y válasza Essejó (#42270) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Gyűjtőoldal" van, fix időben megadva, fix (1-50 db) darabszám, és nem lehetetlen, de elég nehéz behúzni bármit is. Itt szokott lenni, ha van valami, jelenleg semmi.

Matykoh
http://livolo.hu/-n esetleg? :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#42276) Flexy90 válasza kenand (#42260) üzenetére


Flexy90
senior tag

Hol olcsóbb ahol tuti eredeti? Vámon nem fogják meg?

Xiaomi Fan

(#42277) woodworm válasza wwenigma (#42271) üzenetére


woodworm
veterán

4-5 ezer forintos repeater helyet lett ajánlva, mint megbízható eszköz, nem főrouternek. Most akkor vegyen helyette 20k feletti értékben gigabites készüléket? Aki tapasztalta már a tudását, szinte minden mást visszalépésnek fog tekinteni, mert egy telefonnal mondjuk nem az 500 Mbit lesz a fontos, hanem a harmadik szobában, két fal mögött is működjön.

[ Szerkesztve ]

(#42278) KaiotEch válasza Essejó (#42274) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Essejó, mert nem összecsukható.

(#42279) Matykoh válasza DJ. Ru$y (#42275) üzenetére


Matykoh
tag

Néha gondolkozhatnék is... :C :C Köszönöm :R

(#42280) htc07 válasza KaiotEch (#42278) üzenetére


htc07
addikt

;] ;]

(#42281) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Ali-n szerintetek indítsak kérdés az eladó felé, ha a fixen 4 napon belüli postázás 10 nap után se történt meg? :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#42282) Zeki válasza dajkapeter (#42281) üzenetére


Zeki
nagyúr

ÜNNEP VÓT!

(#42283) andrisbandi válasza dajkapeter (#42281) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem az alisok több mint fele nem szokott válaszolni.
Az ünnep utáni rohanásban elég elfoglaltak lehetnek most.
Ha akarsz még ott vásárolni, talán adnak valami kupont utólag ...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#42284) Upo válasza psq (#42266) üzenetére


Upo
addikt

A gagyi obis alatt volt a nagyobb láda, bár személyesen ezt sem ismerem. [link]

A 40kg teherbírásra kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#42285) #15241216


#15241216
törölt tag

Hello

Banggoodon a 10/5$ kupont úgy is fel lehet használni, hogy több 10$-nél kisebb terméket vásárolnék?

(#42286) air válasza #15241216 (#42285) üzenetére


air
nagyúr

Igen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#42287) Gergosz2 válasza Matykoh (#42273) üzenetére


Gergosz2
veterán

Fényerő szabályozós kapcsoló, amit nem mechanikusan, hanem kapacitiv érintő felülettel működik. Szép modern kialakítása és a jó feedbackek miatt esett rá a választás.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42288) ZS3NI válasza Gergosz2 (#42287) üzenetére


ZS3NI
őstag

Huhh, nagyon pofásnak tűnik. Szerintem én is beújítok. Amit linkeltél korábban, onnan vetted te is? Az ára sem vészes, nem tudom ezeket mennyire hamisítják.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#42289) dugesz77 válasza ZS3NI (#42288) üzenetére


dugesz77
őstag

BG nem jó? Én onnan rendeltem és egy 10/5$ kupont beváltva nagyon baráti áron jött ki. Természetesen itt is eredetit árulnak. Szerelvényezésnél azért nem árt figyelni mert ezek már nem a körmös hanem csavaros befogatásutak.

[ Szerkesztve ]

(#42290) Gergosz2 válasza ZS3NI (#42288) üzenetére


Gergosz2
veterán

Fúú , ezt most nem tudom, péntekre tudom kideríteni. De amit rendeltem az tuti eredeti volt, a Livolo árulta, ős is intézte a cserét.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42291) zsiz válasza ZS3NI (#42288) üzenetére


zsiz
őstag

Plusz van belőle távirányítható verzió is. Nagyon jó kis cuccnak tűnik. [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42292) Essejó válasza KaiotEch (#42278) üzenetére


Essejó
veterán

Az összecsukható az egy hulladék, számosat elhasználtam az elmúlt évek alatt, tuti mindig akkor eresztett el az alja amikor valami extra törékeny volt benne, és épp kézben volt.
Egyébként erre a megjegyzésre akartam reagálni, de lehet rossz helyre címeztem:

Ott a zöldséges rekesz, 782 Ft/db igaz nem összecsukható, de ha nem Samuval ütöd akkor még 10 év múlva is ezt használod.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42293) Essejó válasza hcs57 (#42248) üzenetére


Essejó
veterán

Egy ilyent vettem a múlt nyáron az egyik barátomnak, meg van vele elégedve.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42294) Essejó válasza Vladi (#42240) üzenetére


Essejó
veterán

Válogass! :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#42295) Ufff válasza KaiotEch (#42278) üzenetére


Ufff
senior tag

És ez?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#42296) zsiz válasza Essejó (#42292) üzenetére


zsiz
őstag

Hát nem tudom, egész nyáron ilyen zöldségesbe (az a zöld összecsukható, mint ami a tesco zöldséges polcon van, csak eggyel nagyobb méretben) raktuk a sárgadinnyét, huszonegynéhány kilót. Nem volt gond velük sose.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#42297) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valódi bőr pénztárcára van esélyem valamelyik kütyüoldalról? :U :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42298) mirci18 válasza Mr.Csizmás (#42297) üzenetére


mirci18
addikt

Én még nem találtam de olyat sem amiben megfizethető áron benne lett volna az aprópénz tartó.
1500-2000 ft-ért inkább piacon vagy papírboltban szoktam venni pénztárcát mert kint díszesek vannak de nekem kell az aprópénz tartó.
Jelenleg a papírpénz tartó részben cipzárosan van az apróm de folyton kiborul.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#42299) Mr.Csizmás válasza mirci18 (#42298) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] anno ilyet vettem a thehut-on, de ez is lassan 4-5 éves, koszolódik, de érdekes hogy nem kopott ki...lehet ez a márka lesz a következő is :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#42300) trebrona válasza Mr.Csizmás (#42297) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itthonról +750HUF szállítás.

Esetleg még Deichmann

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.