Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) Silent77 válasza htc07 (#41399) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem a postásom szokta összegumizni, nem rég rákérdeztem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#41402) Ciccuka válasza kirkri (#41385) üzenetére


Ciccuka
veterán


Az alján

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41403) DJ. Ru$y válasza htc07 (#41391) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ahogy írták előttem, a jelölést vagy a kézbesítő vagy a szortírozó teszi rá, míg a postás gumit a kézbesítő teszi rá, mikor beteszi a biciklibe, táskába, ugyanis nem a levelek közé kerül (amik szintén utcánként össze vannak általában gumizva, vagy utcaszakaszonként) így tudja, hogy az mind a kettő egy címre megy és egyben tudja fogni, ha odaér a címre.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41404) mgy válasza htc07 (#41400) üzenetére


mgy
senior tag

Igen, ez a kettes. Kint $35, "itthon" tán 39 euró. De láttam valamelyik magyar webshopban is 39 eurónak megfelelő összegért.

(#41405) kirkri válasza Ciccuka (#41402) üzenetére


kirkri
addikt

Ezt most miért is küldted?

Kezdem megérteni, hogy miért zabosak rád a fórumtársak... :U

21 éve a Prohardveren! ™

(#41406) Ciccuka válasza kirkri (#41405) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én egész eddig erről beszéltem (és sikerült +100 pontot ad).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41407) artiny


artiny
őstag

Helo

Van itt olyan aki panel házban lakik? es szokott rendelni ebayrol :U
Nalunk ilyen a postaláda van csak mar rosszabb allapotban. Ha olyan csomag erkezik ami nem fer bele, (es ugye nem sajtkezbe lett kuldve) akkor mit csinal vele nalatok a postas? mert nekem pl. ma jott egy csomag amit a szomszed hozott fel,mert hogy a baromja ott hagyta a posta láda mellett a csomagot,mivel hogy nem fert bele. :W

(#41408) maestro87 válasza Ciccuka (#41406) üzenetére


maestro87
őstag

Csak, hogy már előtted én is belinkeltem. :F De még egyszer mondjuk, hogy ez ugyanaz a link, csak más köntösben.

(#41409) Ciccuka válasza maestro87 (#41408) üzenetére


Ciccuka
veterán

Néztem a linket, de nekem tegnap még nem volt ott semmi (de korábban mintha már láttam volna), ezért írtam. Ma megint megjelent és sikerült. Mindenesetre köszi a linket!

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41410) kirkri válasza Ciccuka (#41406) üzenetére


kirkri
addikt

Tegnap délután írtam, hogy a három felfordítós lehetőség nem akar összejönni, de helyette kaptam 100 pontot. Ezt olvasva megkérdezted htc07 fórumtársat, hogy merre van ez a 100 pontos megosztás (hozzátenném, hogy htc07 nem is írt ilyenről, én említettem). Ezután próbáltam segíteni, hogy megtaláld, majd maestro87 fórumtárs adott egy direket linket hozzá. Ezek után megírod, hogy merre találom? :W :W :W :W

21 éve a Prohardveren! ™

(#41411) huliganboy válasza artiny (#41407) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem mindig hagy értesítőt a saját postásunk... ha meg helyettesítik akkor futok a csomagok után, mert lusta/nincs ideje arra.

(#41412) kirkri válasza artiny (#41407) üzenetére


kirkri
addikt

Nálunk ami nem fér bele a postaládába, azt visszaviszi a postára akkor is, ha nem aláírós.

21 éve a Prohardveren! ™

(#41413) Outlander válasza kirkri (#41410) üzenetére


Outlander
őstag

Szusza. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41414) andrisbandi válasza artiny (#41407) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gödöllőn is visszavisznek minden csomagot a Postára, ha nem fér bele a p.ládába.

Plusz nálunk minden csomagot csak aláírással adnak át a Postán.
A simákat egy nagy könyvben kell aláírni, a nyomonkövetősöket külön formanyomtatványon.

- Talán e szigorúság miatt (is) kedveljük a postásokat erre. El vannak számoltatva minden egyes csomaggal, csak rendesen dolgozó, normális postással találkoztam eddig. Minden csomagom megjött. :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#41415) beg válasza kirkri (#41410) üzenetére


beg
veterán

Na végre megértetted miért szoktam állandóan dünnyögni. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41416) Ciccuka válasza kirkri (#41410) üzenetére


Ciccuka
veterán

Értem. Én kerestem a 100pontos gombot, mert korábban feltűnt, valamint láttam hogy itt is erről mehet a beszélgetés, ezért "véletlen" a te üzenetedre válaszoltam (mert neked sikerült kapnod +100 pontot).

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41417) htc07 válasza DJ. Ru$y (#41403) üzenetére


htc07
addikt

Akkor mindegy, nem láttam még ilyet. :DDD

Pedig Debrecenben volt, hogy 7 csomagom jött egy nap, kb. külön forduló volt szegény postásnak hogy kihozza nekem a cuccokat. :DDD Azok sosem voltak gumizva.

(#41418) w.miki válasza mgy (#41398) üzenetére


w.miki
veterán

Aztán mit csináltál a tieddel?
Én egy Tronsmart CX919-est vettem, az is többet fagy le, mint nem, nem tudom, hogy adjam így el?
Most rendeltem egy MK808B plus-t, az állítólag stabil, de előbb a CX919-től meg kéne szabadulnom.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41419) mgy válasza w.miki (#41418) üzenetére


mgy
senior tag

Két hete raktam át az egyik fiókból a másikba. :D

(#41420) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!
[Ilyet] vagy ehhez hasonlót használ valaki? Van ebből ajánlott verzió?

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#41421) Golyo69 válasza artiny (#41407) üzenetére


Golyo69
senior tag

Én is panelban lakom! Nálunk vagy felhozza az emeltre ha nem fér bele vagy ha nincs otthon senki a postára viszi és ott lehet átvenni!
Nyíregyházán így van :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#41422) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok! Görgős irodai szék alá van ajánlott gumigörgő?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#41423) bajaki válasza Mr.Csizmás (#41362) üzenetére


bajaki
őstag

Tök jól néz ki tényleg. :C Tudsz lőni róla 1-2 képet? :R

(#41424) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

3.0 USB rövid kábelt A Male - Micro B csatikkal szerelve tud nekem valaki egy megbízhatót ajánlani? Anno a külső BD íróhoz amit adtak, mint kiderült elég gagyi, helyébe keresnék egy megfelelőbb minőségűt.

Ebay, Banggood előnyt élveznének. :B

Köszönöm

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41425) LógaGéza válasza Real_Necro (#41424) üzenetére


LógaGéza
addikt

Jó hogy eszembe juttattad!
Hogy sikerült életre kelteni a BD írót? Én még semmit se tudtam csinálni vele, több gépen is folyamatosan lekapcsol, majd vissza...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#41426) Mr.Csizmás válasza bajaki (#41423) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ma tervezek, mert tegnap már sötét volt, úgyis akartam a review-hez, a pluszpontok miatt :K reggel óta rajtam van, picit nyúlt a fémszíj már, mert legszorosabbra állítva nem szorít most, mint akkor.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41427) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Átgondoltam a dolgot, és benevezek egy sima Miband-re. A kérdésem az lenne, hogy valaki látott-e valami megbízható helyen a Gearbest-es 12.99$-nál olcsóbban ilyen szerkezetet?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41428) cris78 válasza Gergosz2 (#41427) üzenetére


cris78
őstag

Banggood, ha van 5 dolláros kuponod....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#41429) Gergosz2 válasza cris78 (#41428) üzenetére


Gergosz2
veterán

Sajna olyan kuponom nincs :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41430) fant0mi válasza Gergosz2 (#41427) üzenetére


fant0mi
addikt

En is gondolkodom nagyon. Nekem egy szines ledes kene. Itthon 7-8e Ft...

(#41431) Gergosz2 válasza fant0mi (#41430) üzenetére


Gergosz2
veterán

BG-n 18$. Én végig gondoltam, és nekem nem ér meg 5$t, hogy színes legyen a led.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41432) Devil Smile


Devil Smile
őstag

nekem 2 Mi Band is jott BG rol az egyik oktoberi rendeles volt most jott meg januar kozepen addigra ugy lemerult az akku benne h nem vette fel a toltest.. uh az kuka lett mert roncsolas nelkul nem sikerult szetszedni... 0,16v volt az akkuba...:( a masik ami jott az meg orokke eldobja a BT kapcsolatot.. :W :(((

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#41433) kovsol


kovsol
titán

Aliexperessen amit adnak nyomkövetés és maláj posta oldalán lehet megnézni az kamu, vagy megbízható?
Ott azt írja már rég megjött a cucc Magyarországra. A másik rendelésemre jan 29. t ír. Egyelőre nyoma nincs kézbesítésnek.

May the Force be with you!

(#41434) Gergosz2 válasza kovsol (#41433) üzenetére


Gergosz2
veterán

Milyen TN-t adtak hozzá?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41435) Real_Necro válasza LógaGéza (#41425) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem működik, csak USB3.0-n nem ismeri fel semmi. 2.0-án tökéletes, bár még mindig nem tudom ír e BD-t. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41436) kovsol válasza Gergosz2 (#41434) üzenetére


kovsol
titán

POS Malaysia SYLMY109641xx
Végén a két szám helyére x -t írtam.

Mod:
Keresőbe beírva az SLYMY-t látom is a választ. Szóval akkor ez kamú, mert nem követhető szám.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#41437) fant0mi válasza Gergosz2 (#41431) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja a BG 14.99$ az a fehér ledes?

(#41438) Gergosz2 válasza kovsol (#41436) üzenetére


Gergosz2
veterán

Volt hasonló esetem egy maláj postával feladott csomag esetén, amikor a postához fordultam segítségért. Ezt a választ kaptam:

....
Köszönjük, hogy megkereste ügyfélszolgálatunkat.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a nemzetközi küldemények postai azonosítójának szerkezete 2 betű + 9 számjegy + 2 betű.

A fentiek miatt az Ön által megadott azonosítóval rendelkező küldeményről nem rendelkezünk információval.

Javasoljuk, hogy a feladóval legyen szíves felvenni a kapcsolatot, és megkérni, hogy a külföldi postai szolgáltattatónál indítsák el a küldemény kerestetését.

Megértését köszönjük.

A lényeg az, hogy nem lehetett az országon belül követni az adott a csomagot. Nem elrettentésként akarom írni, de a rendelés vége refund lett.

(#41437) fant0mi

Igen.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41439) kirkri válasza kovsol (#41433) üzenetére


kirkri
addikt

Kamu, nem ad valós adatot.

21 éve a Prohardveren! ™

(#41440) Matykoh


Matykoh
tag

Valaki használ ilyet közületek? Van tapasztalat róla? :B

[ Szerkesztve ]

(#41441) dugesz77 válasza Devil Smile (#41432) üzenetére


dugesz77
őstag

MiBand sajnos hagyja magát mély merülni. De ilyenkor szokták mélyhűtőzni ,sok embernek visszahozta már. Én eddig 20%alá nem engedtem sohasem merülni.
Pedig ha tehetitek a színes ledest érdemesebb megvenni. Rögtön érthető,hogy miért jelez. Nálam pl. zöld szín a hívás,kék az sms, piros gmail. Csak egy pillantás és tudom mi van. Nem kell a rezgések között különbséget tenni. Volt sima fehér ledesem is de visszatértem a színeshez.

(#41442) Avicularia válasza Real_Necro (#41435) üzenetére


Avicularia
veterán

Pedig megnézhetnéd, mert az enyém amit kipróbáltam Verbatimot azt nem viszi [link]. Másik csomag lemezt meg nem akarok csak ezért venni, hogy próbálgassam. Igazából csak tartaléknak vettem, az hogy elvileg tud blu-ray-t az csak plusz lenne, ha menne neki. Másik lemezzel lehet hogy működne.

(#41443) Predator2 válasza dugesz77 (#41441) üzenetére


Predator2
addikt

"Rögtön érthető,hogy miért jelez. Nálam pl. zöld szín a hívás,kék az sms, piros gmail. Csak egy pillantás és tudom mi van. Nem kell a rezgések között különbséget tenni. Volt sima fehér ledesem is de visszatértem a színeshez."

Ilyenkor wifin keresztül kommunikál a telefonnal? Magyarán csak akkor működik a dolog, ha éjjel nappal megy a telefonon a wifi?

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41444) Real_Necro válasza Avicularia (#41442) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nyakamba hull egy BD lemez megejtem a próbát... ;)

Predator2:

Bluetooth. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41445) Gergosz2 válasza Predator2 (#41443) üzenetére


Gergosz2
veterán

BT-n keresztül megy.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41446) TommyX_ válasza dugesz77 (#41441) üzenetére


TommyX_
őstag

Ez az 1s-nél is előfordul?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#41447) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Rendeltem ebayen egy Chilongot viszont zörög benne valami. Használható, de kicsit zavaró. Szerintetek szétszedjem, vagy inkább írjak az eladónak?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#41448) Golyo69


Golyo69
senior tag

Itt láttam vkinél ilyet megrendeltem és tök jó tényleg :)

Január 25.-én rendeltem és ma hozta a postás! Ilyen még nem volt :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#41449) dugesz77 válasza TommyX_ (#41446) üzenetére


dugesz77
őstag

Az 1s még elég friss nincsenek vele még hosszútávú tapasztalatok de szerintem itt sem érdemes fullra meríteni. Már magának az aksinak sem tesz jót. Az,hogy ebben van-e már védelem mélymerülés ellen nem tudom.

(#41450) andrisbandi válasza dugesz77 (#41441) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mélyhűtőtől=fagyasztótól kinyiffan a Miband,
csak sima hűtőbe szabad tenni pár órára. Utána általában már felveszi a töltést.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.