Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) w.miki válasza huliganboy (#41950) üzenetére


w.miki
veterán

te is a legolcsóbbat vetted, vagy külön figyeltél egy termékre/eladóra?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41952) musli26


musli26
tag

Ma megérkezett a BlitzWolf usb kábel.
Fehér színbe 15nap alatt itt volt.
Január 25. rendelés volt.
Ez:[link]

Ja és webkártyával fizettem.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#41953) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sincerity-től rendelt memóriakártyáknál, ill. pendriveoknál itthon hogyan lehet megoldalni a garanciát? Mindegyik márkánál csak írunk a supportnak? :D

Köszönöm!

(#41954) huliganboy válasza w.miki (#41951) üzenetére


huliganboy
addikt

Valamelyik fórumon találtam, egy linket és azt vettem meg, pontosan ezt.

De ehhez nincsenek olyan adapterek, meg drótok mint amit te linkeltél.

(#41955) sketchifun


sketchifun
senior tag

Valaki tudna ajánlani egy Li-Ion töltőt? Kritérium, hogy egyenáramról üzemeljen.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#41956) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha ilyet rendelek azért leshittelnek?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41957) Joker88 válasza Dr. Romano (#41956) üzenetére


Joker88
őstag

persze a szegedi Csillagba egyből .. ;]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#41958) Silent77 válasza Dr. Romano (#41956) üzenetére


Silent77
veterán

Nem valószínű. :)
Én már többet rendelten, semmi gond nem volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#41959) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gearbest nagylelkűség :DD :C

COUPON CODE: 2016CHSFEDM

1.THIS $10 COUPON CODE CAN ONLY BE USED ONCE ON ANY ORDER OF $100 OR MORE;
2.VALID TIME : FEBRUARY 09,2016--FEBRUARY 29,2016.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41960) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

na mégegy:

koponyás üvegpohár 2,99$

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41961) tux74


tux74
csendes tag

Dell Vostro 1015-höz rendeltem hétfőn hűtőventillátort.
Ma szerdán megérkezett. :Y Nem gondoltam volna, hogy az ingyenes levél 2 nap alatt ideér Franciaországból.

(#41962) spidersoft válasza huliganboy (#41954) üzenetére


spidersoft
senior tag

...és a tiédnek a képérzékelője tudja is a 720p-t, vagy csak szoftveresen nagyítgat? Amúgy a lentebbin a két drótot nem értem, hogy mi célt szolgálhat, de a tükör hasznos lehet (itt van csak tükör ø7mm-esre, ha esetleg valaki ábgrédelne).

(#41963) huliganboy válasza spidersoft (#41962) üzenetére


huliganboy
addikt

Meg nem mondom, hogy milyet vesz fel mert eddig mindig csak online néztem amit kell, felvételt talán nem is csináltam még vele, de ha rá ér a napokban fogok tudni készíteni!

(#41964) DJ. Ru$y válasza Dr. Romano (#41956) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

sitt nem egyenlő shit, írd be utóbbit a Google translate-be és rájössz miért szóltam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41965) Dr. Romano válasza DJ. Ru$y (#41964) üzenetére


Dr. Romano
veterán

tényleg?

Silent77
Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41966) oszy válasza Saccco (#41367) üzenetére


oszy
veterán

Pontos rendelési dátumot nem tudok írni, mert nem én intéztem, de 02.29-et írtak első lehetséges időpontnak. Viszont ma megérkezett :) Szupet cucc!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#41967) spidersoft válasza huliganboy (#41963) üzenetére


spidersoft
senior tag

felvétel nélkül is könnyen lefülelhető, hogy jó-e a felbontása, azért azt meglátod :) simán ráér, de gyanítom, hogy ennek a szenzora se lesz 720p-s... telefonnal OTG-n működik? ;)

(#41968) CoolBoy323 válasza Silent77 (#41958) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem volt gond != legalis

(#41969) huliganboy válasza spidersoft (#41967) üzenetére


huliganboy
addikt

Állítólag igen, nem OTG képes a telefonom sajnos :( de hogy nem HD az tuti!

[ Szerkesztve ]

(#41970) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Nem tudom volt-e már, de BG-n a Blitzwolf LT1 lámpából blitz$7 kuponnal $7 lejön, így (most) 10600-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#41971) mimey válasza DJ. Ru$y (#41964) üzenetére


mimey
tag

:D :DD

(#41972) pakfong válasza szemmelver (#41953) üzenetére


pakfong
tag

Nekem csak samsung micro sd-vel van tapasztalatom. Bedöglött, facen ráírtam samsungra, hogy Magyarországon hol lehetne garanciáztatni; azt a rettentően informatív választ kaptam, hogy hívjam fel az ügyfélszolgálatot vagy írjak nekik a cseten. Ha cseten akarsz írni, van pár termékkategória, amit először be kell jelölni, hogy miről akarsz kérdezni, de micro sd-ről nem lehetett, ezek után inkább fel sem hívtam őket. Sincerity-nek visszaküldtem a kártyát, kb 2 hét alatt oda ért, ma küldte vissza a kártya árát. Paypalon meg visszaigényeltem a postázási költséget.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#41973) huliganboy válasza tonyrulez (#41970) üzenetére


huliganboy
addikt

ebay topicban láttam, hát mi kerül eb :Y ennyibe?

(#41974) dugesz77 válasza spidersoft (#41967) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt az OTG képes endoszkópot csíptem meg régebben snap-upon, 640X480 a videó felbontás. De folyamatos legalább. 3,5 méteres de simán a vezetéket annyira biztos nem lehet elvezetni. Ez is olyan kütyü,hogy az év 360 napjában a fiókban pihen de amikor kell akkor jó,hogy van. Használható nem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#41975) tonyrulez válasza huliganboy (#41973) üzenetére


tonyrulez
őstag

Állítható színhőmérséklet és fényerő, 960 lumen, diffúzor, ja és 2.1A-es mobiltöltő :D És nem is kicsi, 45 centi magas.
Én is filózok rajta, jelenlegi lámpám olyan régi hogy már porlik szét a műanyag. Ha veszek egy hasonló méretű lámpát, pl. ezt, bele egy minőségibb LED égőt kétezerért, már 7000-nél járok, és már nem is olyan távoli az a tizes a BW lámpára.

4 8 15 16 23 42

(#41976) Mr.Csizmás válasza huliganboy (#41973) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

okoslámpa, görgesd lejjebb, hogy mit tud. ha nem gyűjtenék költözésre, vennék egyet tutira :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41977) amargo válasza tonyrulez (#41975) üzenetére


amargo
addikt

en meg $34 korul vettem meg elovasarlokent es kedvezmennyel.

szerintem baromi jo lampa, a modokon kulon megjegyzi, milyen fenyerot lett beallitva. ott a plusz usb aljzat is. forgathato minden fele es a talpa eleg nehez viszont az alja parnazott, hogy ne karcoljon.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#41978) kmisi99


kmisi99
addikt

Valaki tud ajánlani egy "jó" multimétert? Semmi extra nem kell. 99% ban DC feszültséget mérek vele és kb 0,1 pontosság is elég nekem szóval nincs nagy igény, de ha tud extrákat az soha nem gond. árban 6-10$ körül gondoltam max.

[ Szerkesztve ]

(#41979) spidersoft válasza dugesz77 (#41974) üzenetére


spidersoft
senior tag

és itt már ki is derül, hogy mik azok a drótok :C Az én telefonom se tud OTG-t (ötéves LG optimus one), de ha váltanom kell, akkor a következőnek már tudnia kell :D laptopom sincs, tabletem sincs, az asztali gépet meg nem kényelmes a munkaterületre cipelni, szóval egy ilyen eszköznél jó, ha van a háznál egy usb hostos okoseszköz.

(#41980) dugesz77 válasza amargo (#41977) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát engem rábeszéltetek. Már a múltkor is néztem előrendelésben . Ez sokkal szebb mint a kerek alsó részes. Az már túl van dizájnozva. Kupon most majd kétezer forintot vett le belőle. :R
Nálam egy 80 éves általam ledesre alakított banklámpát fog leváltani.

(#41981) fant0mi válasza szemmelver (#41953) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaja, irj a marka supportnak. En igy csereltem itthon Transcendet.

(#41982) amargo válasza dugesz77 (#41980) üzenetére


amargo
addikt

aztan nehogy miattunk kapj otthon :)
igaz parom egyedul erre a lampara mondta, hogy ertelme is van. meg a becsomagolasa is minosegi.

csinaltam rola egy unboxing videot is: https://youtu.be/FJbHpYkIJ-E

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#41983) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
most ezek jottek.

kemeny szemuvegtok, ennyiert ajandek, de nejem mar le is csapott ra:-). Nagyon jo minoseg
[link]

batyamnak fagyallomero cucc, jo minosegu
[link]

szinten tesonak otg-s csokamera, hat ezzel azert nem vagyok kibekulve, honor 6on egyaltalan nem ad kepet es a pc-n sem, de a dual os-es onda v919es tableten meg igen.
[link]

telora csiptetheto nagyitos cucc, mukodik . sztem nem nagy szam
[link]

tablet tok onda v919-re, teljesen korrekt cucc/nem ennyiert vettem:-)/
[link]

kolleganak rendelt dokkolo usb-c, teljesen rendben van
[link]

szinten kolleganak rendelt mi4c-hez tok, a fekete. OKes.es meg egy tempered glasst is kuldtek hozza:-)
[link]

magneses telefontarto bagoert/1,25volt/. batyam kerte egy cubot x11-hez, okes lenne, ha a telo nem lenne ilyen nehez, valoszinuleg egy konnyebb keszuleknel OK
[link]

Udv

(#41984) spidersoft válasza Hali1975 (#41983) üzenetére


spidersoft
senior tag

boroszkópról valamelyik termék adatlapon olvastam, hogy XP-n megy magától, XP fölött viszont telepíteni kell drivert a lemezről, vagy keresni a neten hozzá. bár ezt azért furcsállom, de nincs kicsukva.

(#41985) krisztianAMG válasza kmisi99 (#41978) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nemrég egy ilyennel dolgoztam egyik haverom munkahelyén, és nekem nagyon bejött. Kicsi, könnyen magaddal tudod vinni bárhová, és alap feladatokhoz bőven elég. Kicsit drágábban van automata is.

Esetleg 10$ alatt ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#41986) Hali1975 válasza spidersoft (#41984) üzenetére


Hali1975
tag

Igen igen telepiteni kell a hozzadott lemezrol, de win8,1 alatt nem sikerult beuzemelnem.
Tenyleg azert furcsa a dolog, mert a honor 6 alatt egyaltalan nem ad kepet, de a tableten andorid alatt csak feltoltam egy szimpla camera fi nevu alkalmazast es egybol volt kep.

(#41987) erzol válasza kmisi99 (#41978) üzenetére


erzol
őstag

Ezt használom. Amire kell azt tudja teljesen amatőr felhasználásra.

(#41988) Beni2360 válasza amargo (#41977) üzenetére


Beni2360
félisten

És ne feledjük kell egy tuti íróasztal is hozzá amihez az ember oda ül és sok időt eltölt a lámpa megcsodálásában. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41989) Predator2 válasza tonyrulez (#41970) üzenetére


Predator2
addikt

Lehet tudni, hogy kb meddig használható a kupon? Tartok tőle, ha most megrendelem a lámpát, a Kínai ünnepek miatt csak Decemberben és összetörve kapom meg. Mivel most minden áll náluk.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41990) trebrona


trebrona
nagyúr

Újra elérhető a Valentin napi játék bg-n.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#41991) Real_Necro válasza trebrona (#41990) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kaptam is egy 5%-os kuponyt. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41992) huliganboy válasza kmisi99 (#41978) üzenetére


huliganboy
addikt

Én ezt vettem, nekem itthoni használatra tökéletes!

(#41993) tonyrulez válasza Predator2 (#41989) üzenetére


tonyrulez
őstag

Február 26-ig érvényes. [forrás]

4 8 15 16 23 42

(#41994) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ma hozták:

SKMEI 1068. Én 5.33$-ért vettem ami szerintem elég korrekt ár érte és ennyit bőven megér. Szép nagy a kijelzője.

Ónszívó szalag . Ez meg kellett már, mert kifogyóban volt.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41995) Matykoh


Matykoh
tag

Hello Urak/Hölgyek,

Lapihoz keresek hangfalat. Van ajánlott?

:R

(#41996) Ciccuka válasza Mr.Csizmás (#41959) üzenetére


Ciccuka
veterán

Banggood 100-10
Kupon: BGC100

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41997) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ilyen "Storm glass"-t vett már valaki? Jópofa dekor, bár az ára kissé magas.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41998) L4mie válasza Real_Necro (#41991) üzenetére


L4mie
veterán

merre van, soha nem találom ezt a játékot....valaki link pls :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41999) Real_Necro válasza L4mie (#41998) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is mindig visszakeresem mailből. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#42000) Ciccuka válasza Real_Necro (#41991) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ti is csak egyszer tudtatok forgatni? :(((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.