Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41201) maestro87


maestro87
őstag

EasyCAP videó digitalizáló:
Ez állítólag eredeti. Banggood-on írták, hogy az UTV007 vagy a Syntek STK1160 chipset-es verziót kell keresni, mert ez az eredeti és ez támogatja az androidot is.

(#41202) havri1 válasza maestro87 (#41201) üzenetére


havri1
félisten

Nekem van egy, régen vettem, azóta se használtam. Mivel lehet megnézni, milyen verzió?

havri

(#41203) mgy


mgy
senior tag

Na akkor - ahogy mondani szokták -, ma is megére bejönni a vállalathoz, ma is tanultam valamit. :D

(#41204) maestro87 válasza havri1 (#41202) üzenetére


maestro87
őstag

Szoftveresen nem tudom, de Banggood-on valaki szétszedte, és rá van írva a chipre a típusa.
Egyébként én még csak most tervezek venni egyet.

(#41205) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok
Ez vajon mit jelenthet?
广州航站, 离开
Google fordító: Guangzhou terminál, hagyja

Track17

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#41206) Minstrel válasza Gyb001 (#41205) üzenetére


Minstrel
senior tag

Elhagyta a terminált, nem érdekes, hogy a célországba elküldve előtte napon volt, ez sokszor így van. De jó ez a magyar fordítás, nálam most így fordította: "2016-01-25 01:24 Guangzhou Terminal, hagyjuk a" :D

(#41207) Gyb001 válasza Minstrel (#41206) üzenetére


Gyb001
senior tag

Rendben köszönöm :)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#41208) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok. fotós háttérnek ledes szalagot vagy függönyt keresek. nem kell, hogy nagy legyen. néztem párat de e téren semmi tapasztalatom. hátha itt már rendelt valaki ilyesmit

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#41209) csadi0011


csadi0011
őstag

Megjött a snap-up-on vett autós dobozos üdítő tartó. Nagyon jó. Egy kis ragasztó korong jár hozzá. Eredeti ár kicsit soknak tűnik..

(#41210) coolicool_hu


coolicool_hu
csendes tag

Bár már kb 1 hónapja megérkezett de ma megint jött egy zapals USB lámpa :) Valami nem kerek ennél a cégnél, idáig minden duplán érkezett meg tőlük :U

(#41211) kenand válasza Ciccuka (#41167) üzenetére


kenand
veterán

Úgy látszik többször is felhasználják a fröccsöntőt.... ugyan ilyen USB drive-unk van....téyn annak nem világít a szeme :F

(#41212) Saccco válasza maestro87 (#41201) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ali-n is van UTV007-es.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#41213) maestro87 válasza Saccco (#41212) üzenetére


maestro87
őstag

Néztem én is, csak ott drágább, gearbest-en meg betudok még váltani 3.8 dollárt, így lehet onnan fogok rendelni hátha ezt sérülésmentesen eltudják küldeni. :U

(#41214) Saccco válasza maestro87 (#41213) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért néztem rá, mert majdnem beleugrottam a GB rendelésbe, csak eszembe jutott a sok "jó" tapasztalat.
Pontom nincs, úgyhogy nincs mit beváltani (illetve 0,2$).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#41215) maestro87 válasza Saccco (#41214) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem még "csak" csomagolási gondom volt velük. Ez talán nem olyan sérülékeny cucc, hogy ne lenne elég a gearbest féle csomagolás is.
Ebay-en is van egy 1500 körül, csak ott ugye nincs visszajelzés, hogy tényleg eredeti-e.

[ Szerkesztve ]

(#41216) w.miki


w.miki
veterán

Hőlégfúvóból milyet vennétek, ami olcsó?
1 tab-nak kellene kicserélnem az érintőjét.
Vagy egyszeri használatra jó lesz a hajszárító (2000W) is, a legerősebb fokozaton?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41217) dugesz77


dugesz77
őstag

Mára ezek futottak be:
Ganzo Kés. Köszönöm az ajánlást tényleg rendben van nagyon. Január 21. rendelés tehát hamar itt volt.
LiitoKala lii - 100 kis egyes töltő. Kicsivel több mint 4$ -ért jónak tűnik de még a tesztelése hátravan.Január 9. rendelés.
Sokak ajánlatára én is vettem ebből csavarhúzókészletből. Ezért az árért abszolút nem rossz, sőt. A betétek élettartalmáról még nem lehet nyilatkozni de nyél és az egész egész jó. Másod készletnek tökéletes lesz táskába hordozni. Január 14. rendelés.
Gáztűzhelyre védő bigyó. Mosható,könnyen takarítható. Én utálom takarítani a rozsdamentes lapot ez talán segít. Január 13. rendelés.

(#41218) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#41215) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hát az, hogy egy bubis borítékba teszik a holmikat jobb esetben, rosszabb esetben hullazsákba és semmi "bélés", szerintem régen rossz, de a remény hal meg utoljára.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41219) The DJ


The DJ
addikt

Tudom, hogy nem teljesen ebay téma, de azért valahol mégis :) Ki milyen akkus csavarhúzót ajánl/használ otthoni barkácsolásra? Főleg PC szerelés és egyéb általános dolgokra kellene. Annyi féle van, hogy kicsit elvesztem a márkák és jellemzők között.

Jelenlen Vaterán nézelődöm, Black & Decker és Skil van éppen megnyitva ami szimpatikus.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#41220) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Közben nekem is ideért a zapals-tól a lámpa.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#41221) hcs57 válasza The DJ (#41219) üzenetére


hcs57
őstag

Bosh ixo..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#41222) maestro87 válasza The DJ (#41219) üzenetére


maestro87
őstag

A legjobb árérték arányúak a LIDL-s, ALDI-s barkácsgépek. Pár napja LIDL-be volt 12 ezerért egy jó lítiumos.

(#41223) mgy válasza maestro87 (#41222) üzenetére


mgy
senior tag

Na, vettem anno én is lidialdis szerszámot (dremmelt), az pont egy kalap sz.rt nem ér... Tudom, van amit ki lehet fogni, de ott se minden tuti.

(#41224) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ma érkezett 6W-os led "izzó". Valójában 3W-ra képes.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41225) dugesz77 válasza hcs57 (#41221) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát én a negyedik ixomat fogyasztottam el tavalyig. Szerintem a kapcsolója hamar feladja mindnek és mindegy, hogy a régi zöld vagy az újabb szürke volt. Egy kis Skil twistem van az jobban bírta eddig. Árban hasonlóak.

(#41226) tonyrulez válasza w.miki (#41216) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyszeri használatra bőven elég a hajszárító. Hasonló kaliberű hajszárítóval pár napja szedtem le egy Cube Talk7x törött digitizerét.

4 8 15 16 23 42

(#41227) Jofi81 válasza The DJ (#41219) üzenetére


Jofi81
őstag

+1 Bosch IXO

(#41228) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Banggood feladta az előrendelt 2m-es fordítható BlitzWolf kábeleket. Hetek kérdése és meg is jön. Megint előbb adták fel az előrendelőknek, mint ígérték. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41229) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok! PayPal-on kaptam szerdán egy refundot, azóta látszik az oldalon, kaptam is róla emailt. Viszont a számlán még mindig nem jelent meg az összeg. Ez mennyi időbe szokott telni?

(#41230) DJ. Ru$y válasza menyhartlevi (#41229) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Banktól függően akár 3-4 munkanap, szóval ma holnap meg kellene kapnod szerintem. De ezt lehet jobb, ha a Paypal topikban kérdezed.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41231) menyhartlevi válasza DJ. Ru$y (#41230) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Rendben, köszönöm! :R

(#41232) Tomi0703 válasza DJ. Ru$y (#41228) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ha jol emlekszem az 1 oldalon fordithato BW kabelt is elobb adtak fel.

(#41233) Ciccuka válasza DJ. Ru$y (#41228) üzenetére


Ciccuka
veterán

BlitzWolf 2.4A Micro USB Cable 1m is akciós most

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41234) Troy.


Troy.
addikt

Vettem egy ilyen csavarhúzó készletet. Nem vagyok elájulva a megmunkálástól.
Valaki jobbat?

.

(#41235) Avicularia


Avicularia
veterán

Ma megjött a december 12-én rendelt xiaomi miband

(#41236) w.miki válasza tonyrulez (#41226) üzenetére


w.miki
veterán

Legerősebb fokozaton toltad te is?
Honnan tudtad, meddig fújd?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41237) hcs57 válasza dugesz77 (#41225) üzenetére


hcs57
őstag

Az enyém régi zöld, még mindig jó, igaz nem sokat használom.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#41238) coolicool_hu válasza Avicularia (#41235) üzenetére


coolicool_hu
csendes tag

bangood? én is aznap rendeltem és már elküldték újra :(((
bár akciós volt így ha megjön kétszer akkor nem fogom sajnálni rá az a 10$-t.

(#41239) tonyrulez válasza w.miki (#41236) üzenetére


tonyrulez
őstag

Legerősebb fokozaton talán egy percig (időt nagyon nem néztem), utána elkezdtem lefejteni, utólag kellett hozzá még egy kicsit fújni pár helyen.
Lefejtésnél vigyázz, nekem sajnos sikerült egy kis karcot ejtenem a kijelzőm, szerencsére csak akkor látni ha keressük.

4 8 15 16 23 42

(#41240) Zeki válasza KrAt (#41184) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az van, hogy Kínában nincs holland posta. Előbb egy futárcég elviszi Hong Kongba vagy Szingapúrba, és ott veszi át a külföldi (holland/svéd posta).
Legjobb tudomásom szerint.

(#41241) Avicularia válasza coolicool_hu (#41238) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, akciós a BG-ról.

(#41242) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Mivel töltős topikot nem találtam, gondoltam itt elférhet, ugyanis sokunknak van itt Blitzwolf töltője
[link]
Szóval van egy ilyenem, és nem rég jött meg a Xiaomi Mi4c-m, ami már USB Type C-s, és támogatja a QC2.0-t. Amit ez a töltő nem tud.
Kérdésem, hogy érdemes lecserélnem a töltőt Blitzwolf QC2.0 vagy QC3.0 Blitzwolf, ezen ugyan csak egy usb port van, ami eléggé hátrány, mert sokszor megy egyszerre kettő.
Van ehhez egy Remax Golden [link] kábelem, viszont az USB Type C átalakítóval nem igazán vagyok megelégedve, mert nem úgy hasít a töltés, mint szeretném.
Szóval marad neki a gyári kábel.
Kérdés, hogy érdemes-e vennem a gyári kábel és a jelenlegi BW illetve gyári Xiaomi QC2.0-ás töltő helyett egy: Blitzwolf Type C kábel Illetve ehhez egy QC2.0 BW töltőt?

Illetve autós töltővel ezzel a 4 Portos BW töltővel van valakinek tapasztalata? [link]

Köszi!

(#41243) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#41241) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Fent északon jobb helyzetben vagy, mint mi, sehol semmi.

Milyen posta hozta, ha megkérdezhetem?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41244) The DJ válasza Jofi81 (#41227) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm a tippeket, nagyon szimpatikus a Bosch IXO, szerintem emellett döntök :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#41245) Avicularia válasza DJ. Ru$y (#41243) üzenetére


Avicularia
veterán

Nehogy azt hidd, sokszor látom a topikban, hogy Magyarországon előbb megkapjátok a cuccot, mint én.
A postára nem találtam semmi utalást, a bélyeg helyén ez volt

(#41246) oszy


oszy
veterán

Tudtok 10 méteres HDMI-HDMI kábelt ajánlani? Itthon ezt néztem ki, de ha lenne kint olcsóbban...
Nem lényeges a pipa forma az egyik oldalon.

Ja és ez a BD, DVD író-olvasó eszköz nem kamu? :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#41247) trol75 válasza Troy. (#41234) üzenetére


trol75
tag

Én ezt vettem Banggood EU-n 5$ kuponnal 6,11$ volt.
Nekem nagyon bejött.

(#41248) Avicularia válasza oszy (#41246) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem lehet már megvenni ahogy elnézem. Amit nekem küldtek, próbáltam egyfajta újraírható Blu-ray lemezzel, de nem vitte. Elvileg képes blu-ray írásra, ha visszaolvasol linkeltem is. Másikat blu-ray lemezt most nincs kedvem ezért venni. CD-DVD-t primán írja olvassa.

(#41249) DJ. Ru$y válasza Avicularia (#41245) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na ilyet sem láttam még, ők azok indiai? Vagy nem tudom, most lehet hülyeséget írtam.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41250) air válasza oszy (#41246) üzenetére


air
nagyúr

404

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.