Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) trafóóó válasza tigipuf (#41648) üzenetére


trafóóó
tag

:R
Te nyertél.
Én még nem mondtam le róluk ,majd jövő hét vége fele. :D
De hétfőtől új remények. :D

(#41652) Ciccuka válasza Vertigo18 (#41650) üzenetére


Ciccuka
veterán

Colorful Starter Edition is létezik

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41653) -ZeeZee- válasza Vertigo18 (#41646) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Az olcsóbb változat mit takar? Sok különbség van köztük? Én egy ilyet rendeltem, mert van rajta hangerő szabályozó (nekem ez fő szempont...) Buktam...? :O

(#41654) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nem, egyáltalán nem jelenti, hogy szar, vagy hogy buktad. Egyszerűen csak az eredetihez képest gyengébb verzió. Majd jön szaki és megmondja, hogy miben.

A Colorfult meg ki is hagytam, tényleg! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#41655) 206 cc válasza wwenigma (#41647) üzenetére


206 cc
senior tag

Van QC 2.0 töltője a BW-nek ami két kábeles töltést enged...ez lenne
Úgy tudom a iPhone nem támogatja még a gyors töltést...így nem nagyon van rá szükségem...de lehet ha akciós lesz veszek próbára egy olyat is.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#41656) zoleeno1 válasza Ciccuka (#41620) üzenetére


zoleeno1
addikt

köszönjük Cicuska, de ha rákattintasz a linkre láthatod, hogy ez nem füles, hanem BT hangszóró :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#41657) kemcso válasza -ZeeZee- (#41653) üzenetére


kemcso
Ármester

A Piston 3-ból alapvetően 3 változat van: sima (reddot néven is megy), youth és a dazzle (colorful). Hangban, összerakási minőségben a sima a másik kettő felett van. A youth és a dazzle driverben ugyanaz, csak az utóbbi 1 gombos.

[ Szerkesztve ]

(#41658) htc07


htc07
addikt

az új xiaomi hybrid fülesről van már valakinek tapasztalata?

(#41659) havri1 válasza htc07 (#41658) üzenetére


havri1
félisten

Valaki rendelt innen még a megjelenésekor, csak nem emlékszem ki :/
Én is kívánva lennék egy tesztre.

[ Szerkesztve ]

havri

(#41660) kemcso válasza htc07 (#41658) üzenetére


kemcso
Ármester

Persze, mit szeretnél tudni? :)

Szerk: van/lesz 2BA+DD is, gondolom nem arra gondolsz. Olyan 100$ környéki árral, és lehet csak 1More név alatt.

Szerk2: közben megkerestem pár véleményt: link1, link2, link3

[ Szerkesztve ]

(#41661) Ciccuka válasza zoleeno1 (#41656) üzenetére


Ciccuka
veterán

#41471-re ment volna az üzenet, de nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41662) htc07 válasza kemcso (#41660) üzenetére


htc07
addikt

Köszi, én is piston3-at váltanék vele mert elég viseltes már szegény. :)

(#41663) NORBl


NORBl
aktív tag

Laptop képernyő mennyire para ? Bár ez speciel angolból jönne, rendeltetek már hasonlót ?

(#41664) Outlander válasza NORBl (#41663) üzenetére


Outlander
őstag

Nyugodtan, én is szoktam.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41665) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Ez úgy általánosságban!

Alkatrészeket nem javaslok senkinek sem ebay-ről!!! Több cuccot is vettünk már! Régen jók voltak, de már akkor is beakadt 10-ből 2 ami nem eredeti volt. De mostanra már 10-ből 9,9 ami nem eredeti! Még az eredetinek hirdetett, eredeti áron kínált cuccok is rosszak. iPad, iPhone, Samsung kijelzők, akkumulátorok, laptop hűtőventilátorok (utóbbiakból jók az utángyártottak egyébként) stb...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41666) -ZeeZee- válasza kemcso (#41657) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszi, azért remélem nekem megfelelő lesz. :R

(#41667) Outlander válasza dajkapeter (#41665) üzenetére


Outlander
őstag

Nem a legolcsóbbat kell venni, illetve el kell olvasni a teljes leírást és nincs ilyen baj.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41668) dajkapeter válasza Outlander (#41667) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Legutóbb iPhone 4 kijelzőt vettünk. Eredetinek írta a fickó, nem a legolcsóbbat vettük és még is tré volt. Írtunk is neki hogy mi van és azt mondta, hogy már pedig az az eredeti kijelző. Küldtünk neki egy képet az eredetiről és arról amit ő küldött. Majd azt mondta, hogy vissza adja a pénzt.... Ennyit az ócsóságról! Én nexus 7 kijelzővel jártam ugyan így...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41669) elszabi válasza htc07 (#41658) üzenetére


elszabi
tag

nekem van. ez ugyan erőteljesen saját vélemény, de...
+ valóban sokkal több basszus van benne. sokkal!
- a magas és a közép számomra kicsit fátyolosan szól

összességében teltebb, komolyabb hangzása van. azonban egyelőre hiányoznak a részletek, amit a piston adott a magasabb tartományokban.

lehet, h eq-t kéne állítani, de egyelőre még nem foglalkoztam vele különösebben, csak hallgatom. xiaomi telefonok esetében ez könnyebb lenne, mert ott vannak előre beállított értékek az ő termékeikre.

megjegyzem, én progrockcot hallgatok, amiben sok közép és magas van. mély pedig kevesebb. ellenben, ha más kifejezetten olyan zenét hallgat, ami mélyben gazdag, akkor ne gondolkodjon sokat, vegye meg.

[ Szerkesztve ]

(#41670) Dluinet válasza dajkapeter (#41668) üzenetére


Dluinet
nagyúr

genuine vagy original? Mert nem ugyanaz.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#41671) G@ben


G@ben
addikt

2A-esnél nagyobb műterhelés létezik? A kábelek meg a töltők is már 2A fölött járnak, de műterhelésből "csak" 2A-est láttam eddig mindenhol.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41672) dajkapeter válasza Dluinet (#41670) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Már minden a kettő próbáltuk... Az a vicc, hogy mind a kettőben volt jó is meg rossz is. N5-höz például olyan gyárit vettünk aminek az érintőfelülete nem működött.

De, ha az eladó nem is akarta, a paypal minden alkalommal vissza adta a pénzünket! :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41673) wwenigma válasza G@ben (#41671) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valódi terhelésből sincs 2A feletti, a 2A-es is ritka.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41674) G@ben válasza wwenigma (#41673) üzenetére


G@ben
addikt

Értem, köszönöm. Akkor marad egy 2A-es. Abból most melyik az ajánlott fajta illetve eladó?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41675) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Jól emlékeszem igaz? Hogy courtesytrading ebay-en valódi cuccokat árul!? Mintha úgy emlékeznék....

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41676) fant0mi válasza dajkapeter (#41675) üzenetére


fant0mi
addikt

Ugy van.

(#41677) bul07 válasza G@ben (#41674) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ez van [link], de figyelni kell mert 2-3perc után már tűzforró

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#41678) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Valami olcsó, de minőségben azért "alap" vezetéknélküli fülhallgatót tudnátok ajánlani ebay / Banggood-ról?
Egy 4-5 órát jó lenne ha hozna üzemidőben.

Illetve valami ehhez hasonló tablet hordtáskát tudnátok ajánlani, amiben több fakk van, töltőt, külsőakksit, egyéb minden biszbaszt bele tudok rakni?

Köszi! :R

yo

(#41679) G@ben válasza bul07 (#41677) üzenetére


G@ben
addikt

Gondolom ez mindegyikre igaz lehet. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41680) bul07 válasza G@ben (#41679) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen a hőt termel mi mást :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#41681) G@ben válasza bul07 (#41680) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor valószínű csak a kapcsolók fajtája különbözik, más nem. :) Köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41682) krisztianAMG válasza Ciccuka (#41620) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Te mi alapján ajánlgatsz? Mert tegnapelőtt még azt se tudtad, hogy melyiket rendeld (kínai füles topic), ma pedig már jó hangzásúaknak állítod be őket, zéró tapasztalattal.
Annyit értetlenkedhetsz tőlem itt a topicban, amennyit csak akarsz, csak szokj már le erről a fajta hsz. gyűjtésről és mások megtévesztéséről!

(#41683) w.miki


w.miki
veterán

Ilyen töltőt keresek.

Szerintetek van ilyen kivezetésű, Kína országból?
Vagy vegyem meg itt, a speedshoptól?
Csak nem tudom, ez 2x2A-es, vagy 2+1A, vagy 1+1A?
Nekem 2x2-es kellene.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41684) gulac12 válasza krisztianAMG (#41682) üzenetére


gulac12
tag

A kínai füles topik hol található, köszönet egy linkért

(#41685) tigipuf válasza gulac12 (#41684) üzenetére


tigipuf
senior tag

parancsolj:[link]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#41686) LógaGéza válasza w.miki (#41683) üzenetére


LógaGéza
addikt

2 ports share 2.1amp when both ports in use - gyártói oldalról - szóval ez összesen 2,1A... :(

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#41687) atees válasza dajkapeter (#41668) üzenetére


atees
őstag

Eredeti iphone kijelzőt sehol nem fogsz kapni, mert nincs, max bontott, vagy eredetivel megegyező minőségű utángyártott.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#41688) xcds


xcds
őstag

Sziasztok! Melyik oldalról jönnek meg leghamarabb a cuccok? E-bayben most csalódtam. Van, amire 5 hete várok. Vagy mindenhol ez van?

(#41689) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Tudnátok segíteni egy olyan kábel megtalálásában, ami fülhallgató kábel hosszabbító, 1m-es... ilyen jack male -female, DE 4 pólusú, mikrofonos fülhallgatóhoz való.

Ehhez kéne.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41690) Outlander válasza xcds (#41688) üzenetére


Outlander
őstag

Aminek .hu a végződése. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41691) DJ. Ru$y válasza V.Stryker (#41689) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem a 10 filléres kategória, de innen 3 FT-es 2200 Ft, de van 6 FT-es is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41692) huliganboy válasza V.Stryker (#41689) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Én ezt rendeltem korábban. nem eredeti, de nem rossz.

bocs a pólust benéztem

[ Szerkesztve ]

(#41693) V.Stryker válasza DJ. Ru$y (#41691) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszönöm. :R BÁr én ilyen 500 forintig gondoltam. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#41694) Ciccuka válasza krisztianAMG (#41682) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ebben semmi megtévesztés! Szerintem pont inkább te gyűjtöd, minden hozzászólásomra ok nélkül reagálsz mintha kötelező lenne (talán hobbiból) és igenis bent van mi alapján ajánlom őket, csak te neked nem sikerült észrevenned arról nem tehetek. Unalmas már ez a szándékos rossz akarás részetekről.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41695) Gergosz2 válasza Ciccuka (#41694) üzenetére


Gergosz2
veterán

Pedig HSZ gyűjtő a magatartásod, ezt már több topikban is észrevettem.

(#41688) xcds

Pedig 5 hét teljesen átlagosnak mondható, ha Kínából rendelgetsz akkor érdemes hozzászoknod. 5 hét, az 25 munkanap, BG-n ennyit ígérnek egy szállításra, ebay-en is olyan 6 hét után lehet szólni, hogy nem érkezett meg, de akkor is általában 1 hetet még kérni szoktak. Alin meg 60 nap a default szállítási időintervallum miután lehet szólni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41696) krisztianAMG válasza Ciccuka (#41694) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

1140 hsz. 7 év alatt. Igen, hsz.-t gyűjtök. :D

Ez olyan, mintha én átmennék az e-cigis topicba, és elkezdenék valamiről linkeket bedobálni, mert azt olvastam róla, hogy faxa, pedig életemben még egy szál cigit sem szívtam el (de ezt persze nem vallanám be).

A KZ fülesek közül is főleg a HDS1-ről vannak viszonylag egyhangúan pozitív vélemények.
A Rock Zircont is hiába teszed oda, mert olcsó, de nekem például nem jó a nagyon túlzó mélye miatt. Másnak persze lehet jó...

Részemről ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#41697) beg válasza Ciccuka (#41694) üzenetére


beg
veterán

Biztos a moderátorok is tévedtek.

"Ciccuka - figyelmeztetve - Fejezd be a hozzászólás-gyűjtést!"

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#41698) xcds válasza Gergosz2 (#41695) üzenetére


xcds
őstag

Köszi, akkor ez ilyen. Régebben, amikor még ismerőssel rendeltettem, 1-max 2 héten belül itt voltak a cuccok. Meg nekem is volt most, ami 2 hét alatt megjött, de úgy látszik azzal is csak szerencsém volt, mert a többiről semmi hír...

(#41699) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Apple certified BW kábelekkel van valakinek tapasztalata? Asszony telójához kéne, most valami gagyi utángyártott van neki ami kuka, folyton eldobálja a teló töltés közben. EZ a másik.

(#41700) dugesz77 válasza vwpolopg (#41699) üzenetére


dugesz77
őstag

Én még a Xiaomi kábelt tudom ajánlani ,tökéletesen teszi a dolgát hónapok óta egy Ipad4 és egy 5S-el lett eddig használva..Nyugodtan veheted.
szerk: most pont kifogytak belőle ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.