Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41801) air


air
nagyúr

Van ajánlott, olcsósított BT headset?
2-3 ezerért maximum.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41802) oszy válasza 206 cc (#41798) üzenetére


oszy
veterán

Ennyire nem akartam belemenni a dologba. Nekem 2-es is megfelelt volna csak 3.0-ás kell. Itt ajánlotta valaki ezt a fajtát, de akkor hiába...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#41803) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma megjött az új olcsó felvágós órám :DDD

Közepes minőség, a kismutatók mennek, a szíj közepesen gagyi. Nem túl közelről nézve egészen korrekt benyomást kelt. A pontosságáról még nyilván nincs infóm, a csomagolása korrekt volt.

Csak azt nem értem, hogy ha én egy kék-arany színűt rendeltem, akkor kicsi sárgák mi a lófüttyért küldtek feketét :Y

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#41804) tonyrulez válasza andrisbandi (#41794) üzenetére


tonyrulez
őstag

Erről valakinek tapasztalata? Ez is füstölős? Egy órája rendeltem, még visszamondható lenne.
Sincerity barátunknál is van hub ami biztos jó, de aranyáron van.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#41805) cris78 válasza Donki Hóte (#41803) üzenetére


cris78
őstag

Mert ez kínai kék :D
De azért jól néz ki.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#41806) Outlander válasza Donki Hóte (#41803) üzenetére


Outlander
őstag

Annyira nem is gáz, viszont 10-11k?! :F :Y

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#41807) oszy válasza Donki Hóte (#41803) üzenetére


oszy
veterán

Azokon a képeken lényegesen jobban néz ki, mint a tiéden! :C
Egyébként megért ez ennyit? Nem rosszból kérdezem. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#41808) cris78 válasza Outlander (#41806) üzenetére


cris78
őstag

A doboz volt a drága :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#41809) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Alibaba balhé megvolt? :D

Live-Die-Respawn

(#41810) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ma jött meg egy Veithdia napszemüveg, ugyan nincs sehol a márkanév, de teljesen eredeti, polarizált, kis kártyával ellenőrizve, eredeti doboz, törlőkendő, tok, minden. Pöpec. Január 18-án adta fel, free shipping (TN-nel[!!]), és ma érkezett meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41811) Donki Hóte válasza oszy (#41807) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azokon a képeken lényegesen jobban néz ki, mint a tiéden!

Kicsi kínaiak jobbak a fényképezésben, mint az óragyártásban :P

Hogy megért-e ennyit? Így, hogy feketét küldtek kék helyett, így egyértelműen nem :(

Amúgy nem rossz kinézetű cucc, ha a rendelt kéket kaptam volna, akkor nem panaszkodnék. Írtam kicsi kínainak, hogy így nem OK a biznic, meglátjuk, hogy mit mond.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#41812) Vasinger! válasza oriic (#41809) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az Alibaba accok megegyeznek az Aliexpressével?

(#41813) L4mie válasza Vasinger! (#41812) üzenetére


L4mie
veterán

nemtom de engem is érdekel, mi a balhé tárgya, nincs kedvem fordítani :D

*ugyanaz a kód.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41814) oszy válasza Donki Hóte (#41811) üzenetére


oszy
veterán

Remélem cserélnek vagy kapsz valamiféle kártérítést.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#41815) Zeki válasza Donki Hóte (#41811) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez náluk bevett. 2 éve Karácsonyra rendelt 2 órából az egyik nem olyan volt, mint amit rendeltem.
A gáz, hogy 1 év után az analóg mutató meg a digitális kijelző ideje 8 perccel eltolódtak egymástól...

(#41816) Beni2360 válasza cris78 (#41773) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem meg van a Jézuska hozta,de a többi kacat közt landolt.Az ecset többet ér. Ameddig a sertélye ér addig szív talán. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41817) Gergosz2 válasza Vasinger! (#41812) üzenetére


Gergosz2
veterán

Valami TaoBao oldalt törtek fel , ami kötődik az Alihoz. Ha ott nem vagy jelen, akkor a te accodnak nincs köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41818) amargo


amargo
addikt

Ma megjött a BlitzWolf BW-LT1 lámpa. Elég minőségi érzete van, nagyon jó.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#41819) zsiz válasza amargo (#41818) üzenetére


zsiz
őstag

Szerintem sose fogom megérteni, hogy mi kerül ezen ennyibe... nem beszélve az itthon kapható, hasonló lámpákról amiknek még ehhez képest is többszörös áruk van :F :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#41820) amargo válasza zsiz (#41819) üzenetére


amargo
addikt

ha egy szimpla fröccsöntött műanyag lenne, pár izzóval, akkor meg is érteném amit írsz, de ez nem az a kategória, hovatovább némelyik kézilámpám is drágább ennél (jóval).

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#41821) amargo


amargo
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#41822) bajaki


bajaki
őstag

Banggood-ról a TN nélküli rendelésekkel szokott gond lenni? Lassabban érkeznek meg, mint a regisztrál levelek?

(#41823) werszomjas válasza bajaki (#41822) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem van, hogy gyorsabban itt a TN nélküli :)

Amúgy sztem változó, én 10 dollár felett kérek TN-t, alatta nem, kopp-kopp eddig minden megjött.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#41824) bajaki válasza werszomjas (#41823) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, pont egy 10$ körüli termék esetén gondolkozom, hogy kérjek-e TN-t, de szerintem most nem kell.

Az zavar leginkább, hogy több termék rendelése esetén külön raktárból küldenek majdnem mindent, mindegyikre pedig nem fogok 400-500 Ft-ért TN-t kérni. :(

(#41825) CoolBoy323 válasza bajaki (#41824) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Vam miatt amugy sem okos egyben rendelni sokmindent

(#41826) air válasza air (#41801) üzenetére


air
nagyúr

Tényleg nem tudok, valami jó minőségű, megbízható headsetet?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#41827) bajaki válasza CoolBoy323 (#41825) üzenetére


bajaki
őstag

Apróságokat rendelnék csak, nem éri el a vámhatárt az érték. :(

(#41828) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Gearbestnél minden TN fake? Kértem direkt két csomaghoz is, egyikhez ezt kaptam: Q3484079207XX, a másikhoz ezt: Q1831060275XX. Egyiket se tudom követni. Én lennék a béna?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#41829) gboszi


gboszi
senior tag

Sziasztok, digi hőmérőt szeretnék venni, olyan amit a azon kívűl ahol van még 2 helyet is mér vezeték nélkül. Tehát 2 plusz érzékelővel, összesen 2 szobát, plusz kint.
Javaslat?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#41830) Zeki válasza LógaGéza (#41828) üzenetére


Zeki
nagyúr

Várj még vele pár napot, hiszen kínai ünnep lévén senki sem dolgozik. Így nem tud aktív lenni a követőd sem.

(#41831) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Akciós most Gearbest-en: [link]

Ugyan ez BG-om:[link]

Azt viszont nem tudom, hogy ez az ár mennyire számít best buy-nak.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#41832) tahepa válasza Predator2 (#41831) üzenetére


tahepa
senior tag

Everbuying is tózse. Nekem 8 naptári nap alatt érkezett meg sima postával.

(#41833) DJ. Ru$y válasza LógaGéza (#41828) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Itt tudod követni, ezek order numberek, nem TN-ek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41834) Matykoh válasza amargo (#41818) üzenetére


Matykoh
tag

valami hasonlo lámpa harmadáron engem is érdekel :DDD

(#41835) AndrewTdi válasza DJ. Ru$y (#41810) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Én Aliról vettem Veithidát és azon rajta van a márkanév is.

(#41836) DJ. Ru$y válasza AndrewTdi (#41835) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A szemüvegen az enyémen is, eBay-en sehol nincs kiírva, csak a képeken. Fogok venni még egyet szerintem, egy másik típusból ugyanettől az eladótól.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41837) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

RI846076546CN

Ez egy kamu TN??? Banggood-ról rendeltem és sehol sem találtam eddig nyomát. Állítólag 02.06. lett feladva ezzel. A posta se látja és a track17 se... Indítsak valami felülvizsgálatot erre? Fizettem a postáért, a TN-ért!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#41838) wwenigma válasza dajkapeter (#41837) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elnézést kérek a 2 nap hétvégéért és mert nem azonnal él egyik TN sem. Majd csutortok-pentek magassagaban.

Szerintem azonnal paypal refund, meg lehet nézni otthon dühösen a macskára.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41839) tahepa válasza dajkapeter (#41837) üzenetére


tahepa
senior tag

Ezt még nem adták fel csak kértek rá egy nyomkövetőszámot. Kínai újévet ünneplik és nincs posta sem.

(#41840) DJ. Ru$y válasza dajkapeter (#41837) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem dolgoznak a kínaiak, ünnep van. Nem robotok dolgoznak odaát sem. Indíts ügyet, ha le akarod rombolni a "renoméd" és, ahogy a többiek írták, ha nem is lenne ünnep 2-3 nap mire feléled egy TN.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41841) Tim82 válasza DJ. Ru$y (#41840) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha egy január 28-án kapott nyomkövetőszám máig "nem éledt fel", akkor mi a helyzet?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41842) kirkri válasza Tim82 (#41841) üzenetére


kirkri
addikt

Írj az eladónak, hátha a nagy ünneplés alatt olvas üzeneteket.
Ennyi idő alatt már élnie kellene, ha feladta volna, vagy amennyiben nem csak a számot foglalta be és a küldemény "sima" regisztrálatlan levélként lett feladva.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#41843) havri1 válasza Tim82 (#41841) üzenetére


havri1
félisten

A postai átvétel sincs?
Hol nézed?

havri

(#41844) LógaGéza válasza DJ. Ru$y (#41833) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi az infót, le is mentem ezt az oldalt :R

Úgy látom lavinát indítottam :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#41845) wwenigma válasza LógaGéza (#41844) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs lavina, csak tegnapra kéne mindenkinek kinabol minden. Le kell menni a helyi 100asba, igaz tripla aron de lesz. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41846) Tim82 válasza kirkri (#41842) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az lesz, eleve a megrendelés után két héttel kaptam csak visszajelzést a nyomkövetőszámmal - miután ráírtam az eladóra.

havri1: Track17, Trackitonline.

Nem eBay-es rendelés, hongkongi cég webshopja, Paypallel fizettem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41847) werszomjas válasza Tim82 (#41841) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem szokott ilyen lenni.

Banggod és Gearbestről szoktam rendelni, van, hogy csak akkor éled fel a TN, amikor magyarországra ér, ha amúgy valós a TN (karakter számok és elrendezés alapján) akkor nem érdemes aggódni, főleg, ha nevesebb webshopból rendeltél.

üdv

(#41848) havri1 válasza werszomjas (#41847) üzenetére


havri1
félisten

Vagy ha Svéd posta, és az EU elosztóba ér, onnantól követhető.
Attól függ, melyik postával adták fel, eltérőek a TN-ek sajnos.

havri

(#41849) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap leveleztem egy jó fejnek tűnő kínai eladóval (boltossal). Február 3-án rendeltem egy terméket amit elvileg 12-48 órán belül el is szoktak indítani. Azt írta, hogy próbálta még kiszórni a rendeléseket, de sajnos jelenleg senki nem dolgozik, így lehetetlen bármilyen módon útra indítani. Körülbelül 18-a környékén tud csak elindulni a termék, akkor rázódik helyre minden. Szóval jelenleg mindenre várni kell. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#41850) Tim82 válasza werszomjas (#41847) üzenetére


Tim82
nagyúr

& Havri1:

A szám: RI796091044CN.

A webshop meg egy kifejezetten hálózati termékekre specializálódott cégé: GL Innovations. Egyes termékeik elérhetőek eBay-en, Amazonon, ott pozitív értékeléseik vannak, ezért is mertem tőlük vásárolni. Amit én vettem tőlük, azt csak a saját webshopjukban hirdetik (mini PCI-e LTE mobilnet modem laptopba).

Nagyon nem aggódom (nem véletlenül fizettem Paypallel), nem vártam, hogy hamar itt legyen, csak zavar, hogy nincs semmi infó a TN alapján.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.